dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 475 ogłoszeń

Rynek pierwotny

947 000 zł88 m² 10 761,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:207 m²

Ostatni wolny dom! Brak Prowizji Brak Podatku 2%pcc Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Modlnica gm. Wielka Wieś. Dom o pow. całkowitej 88 m2 , użytkowej 83,26 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł350 m² 2 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:138 m²

Zainwestuj W lubniewicach! Cały budynek przy Rynku, okazja! Nowoczesna zabudowa w samym centrum zabytkowych Lubniewic. Duży zysk z wynajmu poszczególnych części użytkowych: 500 zł.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł120 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:909 m²

Szukasz przestronnego domu w spokojnej okolicy, z pięknym widokiem na góry? Ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania! Działka: 909 m , kompletnie ogrodzona, obsadzona tujami dla pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł221,27 m² 2 255,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow. całkowitej 221,27 m2, znajdujący się w Zieleniewie przy samej granicy Kołobrzegu. Ten dwukondygnacyjny dom do kapitalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł111 m² 6 747,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:223 m²

Przedsprzedaż wyjątkowa oferta cenowa! Tylko teraz, w ramach przedsprzedaży, moduł numer 4 dostępny jest w promocyjnej cenie! Szukasz miejsca, w którym poczujesz się naprawdę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 900 zł107,30 m² 7 641 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Segment środkowy w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 107 m2 usytuowany w zielonej okolicy miasta. Rozkład Domu : parter - Wiatrołap 5,84 m2 - Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł310 m² 2 741,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:679 m²

Dwa niezależne budynki nie połączone ze sobą wewnątrz, położone na osiedlu domów podobnych około 7 km od morza (dziwnówek), 2 km od centrum miasta. Większy (160 m2) całkowicie podpiwniczony - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 000 zł96 m² 7 395,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Trwa sprzedaż lokali mieszkalnych w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim lokalizacja: pieszyce ul. Ogrodowa I etap gotowe do oddania, II etap - wiosna 2025 Powierzchnia użytkowa 95,95.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł250 m² 3 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż dom z dużym potencjałem w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej ok. 250m2, posadowiony na działce o pow. 200 m2, zlokalizowany w spokojnej okolicy, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł103,15 m² 10 567,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:337 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Zapraszam do zapoznania się z ofertą parterowego domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego w miejscowości Babki, gmina Mosina,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

764 896 zł86,92 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:115 m²

Przedsprzedaż nowej inwestycji - Grand Residence! Biuro Nieruchomości Podkarpacie ma przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie szeregowej (h45), w Rzeszowie przy ul. Św. Marcina - os.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł175 m² 3 314,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:894 m²

Nieruchomości Dudek oferują nieruchomość rolną zabudowaną budynkiem mieszkalnym. Posesja znajduje się we wsi Bród w gminie Chociwel, powiat Stargardzki ,woj. Zachodniopomorskie. Budynek parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł81 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący położony w miejscowości Paczóltowice, w gminie Krzeszowice, w spokojnej i zielonej okolicy z bezpośrednim dostępem do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł120 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:770 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w malowniczej okolicy, 2,5km od plaży. Nie nosi śladów użytkowania, gdyż nikt jeszcze W nim nie mieszkał. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł485,93 m² 5 144,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 382 m²

Biuro Nieruchomości "aspect" poleca atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną w samym centrum Rybienka Leśnego, prestiżowej dzielnicy Wyszkowa, w otoczeniu lasów i zabudowy rezydencjalnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 159 500 zł227,54 m² 5 095,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 399 m²

Nie każdy dom pod Lublinem daje Ci i spokój, i miejsce do działania. W Motyczu, zaledwie ok. 10 km od Lublina, czeka nieruchomość, która daje coś więcej niż sam dom. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł130 m² 7 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny po kapitalnym remoncie, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 1300 m . Nieruchomość o łącznej powierzchni 130 m obejmuje również.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł208 m² 9 567,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 587 m²

Przestronny dom 208 m z garażem dwustanowiskowym | duża działka 1587 m | 15 minut do Białegostoku Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w miejscowości Horodniany,.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł364 m² 5 906,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:800 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży nieruchomość o szerokim wachlarzu możliwości adaptacyjnych, zlokalizowaną w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł616,40 m² 2 417,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:314 m²

Polecamy do zakupu wyjątkowo zlokalizowany budynek mieszkalno-usługowy położony w Ciechanowie przy ulicy Warszawskiej 45. Budynek zlokalizowany na dwóch działkach: dz nr 520 i dz nr 524/38.

Szczegóły ogłoszenia

1 269 000 zł131 m² 9 687,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:354 m²

Nowoczesny Dom w Wysokim Standardzie (131 m ) | Michałowice | 20 min do Krakowa! Szukasz gotowego do wprowadzenia, eleganckiego domu, który łączy bliskość natury z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł300 m² 1 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu dom na sprzedaż w Samoklęskach ( gm. Osiek Jasielski ) - w odległości 17 km od Jasła i 30 km od Krosna.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł150 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:587 m²

Właściciel może wykonać remontu wnętrza pod klienta kupującego! Duzy potencjał pod kątem wykorzystania nieruchomości również na prowadzenie działalności biurowej czy usługowej (gabinet,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł92,94 m² 8 489,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Dom jednorodzinny jednopiętrowy o powierzchni 94m2 + ogródek 170m2, banino/miszewko, ul. Dąbrowa: rynek pierwotny, kupujący zwolniony z podatku pcc - dom nowy, stan deweloperski -.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł110 m² 5 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:734 m²

Sprzedaż tylko u nas! Lokalizacja: gryfów Śląski Powierzchnia domu: 110 m2 całkowita, kubatura 297m3 największe zalety! Dom blisko centrum Nieruchomość z potencjałem Ogrodzona działka Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł225 m² 4 440 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 927 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu wolnostojącego wraz z zabudową gospodarczą. Nieruchomość jest zlokalizowana w miejscowości Maurzyce, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł60 m² 1 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż siedlisko położone w spokojnej, zielonej miejscowości Średnie Małe, w gminie Nielisz idealne miejsce dla osób szukających ciszy, przestrzeni i bliskości natury.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł207 m² 3 043,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 093 m²

Super oferta! 111D Kłodne gmina Limanowa, parterowy dom na sprzedaż w stanie surowym zamkniętym, pow. użytkowa z garażem 152,50 m2, działka 10,93 ar. Cena: 630 000 zł oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł120 m² 5 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

NA sprzedaż dom w zabudowie bliżniaczej, stan deweloperski -120 M2- 5 pokoi, koszyce wielkie atrakcyjna cena! Ostatnie dwa domy w zabudowie bliźniaczej i jeden dom wolnostojący! bez podatku.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł161 m² 4 658,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Trio Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni około 161 m , położony w miejscowości Borek Stary, na dużej działce o powierzchni aż 44 arów.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł150 m² 5 060 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:639 m²

Przestronny i zadbany dom w Kętach przy ulicy Grabowskiego 15 czeka na Ciebie. Szukasz solidnego domu w świetnej lokalizacji? Ta nieruchomość przy ul. Grabowskiego 15 w Kętach to.

Szczegóły ogłoszenia

489 950 zł134,50 m² 3 642,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:293 m²

Rezerwacja! Zabudowa szeregowa w Oławie - w dzielnicy domów jednorodzinnych i szeregowych, przy ul. H. Kołłątaja. Ta spokojna okolica, położona w okolicach szpitala, urzędów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:803 m²

Biuro Nieruchomości homespace ma przyjemność zaprezentować jednorodzinny dom w Głogowie Małopolskim o powierzchni całkowitej ok. 167 m (powierzchnia użytkowa ok. 130 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

3 850 000 zł200 m² 19 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 667 m²