dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 420 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 420 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Radom

Radom,mazowieckie

820 000 zł300 m² 2 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 330 m²

Prowizję pośrednika pokrywa sprzedający! Dom trzykondygnacyjny o powierzchni 300 m2 , położony w cichej i spokojnej dzielnicy Radomia, na działce o powierzchni 1330 m2. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł300 m² 2 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedaży nieruchomość składająca się z 2 domów murowanych posadowionych na działce w 1 linii zabudowy przy ul. Chełmżyńskiej. Dom parterowy od frontu jest wynajmowany- gwarantowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Serock

Serock,mazowieckie

644 000 zł130 m² 4 953,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom wolnostojący, z użytkowym poddaszem. NA parterze znajduje sie salon, gabinet, kuchnia, łazienka. Kuchnia zabudowana, w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

105 000 zł64 m² 1 640,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:460 m²

Biuro Nieruchomości Alfa Ma przyjemność przedstawić Państwu dom murowany całoroczny na działce rekreacyjnej rod. Powierzchnia działki 460m 2 , powierzchnia domu 64m 2 Dom składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Halinów

Halinów,mazowieckie

665 000 zł205 m² 3 244,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:801 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom w zabudowie bliźniaczej, pięknie położony. Doskonały dojazd - samochodem, komunikacja miejską, kolej mazowiecka. Bliskie centrum Halinowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kazimierza Wielka

Kazimierza Wielka,świętokrzyskie

150 000 zł80 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Dom z działką i zabudowaniami gospodarczymi Nieruchomość położona gmina Kazimierza Wielka. Powierzchnia działki 0,24 ha. Na działce znajdują się : -dom do remontu o pow.80 m 2 :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Stare Załubice

Stare Załubice,mazowieckie

108 000 zł40 m² 2 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:672 m²

Na sprzedaż piękna działka rekreacyjna drewnianym z domem letniskowym o powierzchni około 40 m2 i tarasem 16 m2. Dom zadbany, dobrze ocieplony, nowy dach. Wewnątrz znajdują się dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Ślężańska

Ślężany,mazowieckie

105 000 zł40 m² 2 608,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 340 m²

Działka rekreacyjna o powierzchni 2340 m2 z domem holenderskim mobilnym ok 40,25 m2. W skład domu letniskowego wchodzą salon z kominkiem gazowym, 2 pokoje, aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dzięcioły

Dzięcioły,mazowieckie

468 000 zł220 m² 2 127,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:730 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom 220 m2 w miejscowości Dzięcioły gmina Tłuszcz. Wybudowany w 2012r. Gotowy do zamieszkania bez ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Dach pokryty blachą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

857 000 zł230 m² 3 726,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom wolnostojący, na ładnej zagospodarowanej działce. Parter: salon, kuchnia otwarta, pokój gościnny/gabinet, łazienka, kotłownia, garaż. Piętro: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ząbki

Ząbki,mazowieckie

795 000 zł200 m² 3 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Połowa bliźniaka o powierzchni 200m2 położony w Ząbkach. Na dole salon z kuchnią, jadalnią, (najwyższej klasy sprzęt siemens, kuchnia na wymiar, wysoki połysk), salon - drewno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wiosenna

Wołomin,mazowieckie

530 000 zł160 m² 3 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:654 m²

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjny dom zlokalizowany w Wołominie. Dom wybudowany z dobrej jakości materiałów, budowany dla siebie. Parter - wiatrołap z miejscem na szafę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rzemieślnicza

Sianów,zachodniopomorskie

530 000 zł318 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący, dwupiętrowy, wybudowany w 2005 roku położony w doskonałej lokalizacji, w pełni umeblowany. Dom wykończony w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

830 000 zł229 m² 3 624,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:335 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. Dom jest w stanie deweloperskim, ściany pomalowane na biało, zamontowany został system alarmowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Norwida

Pruszcz Gdański,pomorskie

530 000 zł240 m² 2 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowa nizsza cena! Oferujemy do sprzedaży wolno stojący piętrowy dom o pow.użytkowej 170 m2w Pruszczu Gd. posadowiony na działce o pow. 561 m2 Dom zlokalizowany na Osiedlu Wschód, dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Małopolska

Sopot,pomorskie

1 150 000 zł141 m² 8 156,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do kupienia dwupiętrowy dom z przyziemiem częściowo mieszkalnym w Sopocie Kamiennym Potoku. Nieruchomość w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 141 m2oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marki

Marki,mazowieckie

900 000 zł250 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedaży dom 250 m2 usytuowany na działce 1000 m2 w cichej i spokojnej okolicy Marki Struga. Dom wybudowany w latach 90-tych z pustaka, ocieplony wełną mineralną, dach pokryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Reja

Sopot,pomorskie

1 690 000 zł201 m² 8 403,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Uwaga! bardzo artakcyjna cena! Polecamy Państwu dom jednorodzinny w Górnym Sopocie w urokliwej i spokojnej dzielnicy. Dom z 1958 roku, do remontu, położony na działce 740 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kręta

Gdynia,pomorskie

720 000 zł154 m² 4 675,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy dom w zabudowie szeregowej znajdujący się w Gdyni Wielkim Kacku, przy bardzo spokojnej ulicy, wśród niskiej zabudowy. Cała uliczka ma charakter zabudowy kamieniczkowej, jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bartoszówka

Bartoszówka,mazowieckie

749 000 zł176 m² 4 255,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 215 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Niebanalny parterowy dom o pow. 176 mkw, 35 km od centrum Warszawy, połączenie busem do Warszawy-Okęcie. Wtopiony w przyrodę okolic rezerwatu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pasek

Pasek,mazowieckie

528 000 zł137 m² 3 854,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedaży atrakcyjny w pełni wykończony dom 137 m2 na dużej działce 1500 m2. Oddany do użytkowania w 2013r., gotowy do zamieszkania bez ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wola Rasztowska

Wola Rasztowska,mazowieckie

520 000 zł270 m² 1 925,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:840 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom bliźniak 270 m2 na działce 840 m2 m2 w miejscowości Wola Rasztowska w gminie Klembów. Osiedle nowych domów , nieopodal obwodnicy Radzymina. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bulwar Kotwicy Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

500 860 zł128 m² 3 921,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Komfortowe I nowoczesne domy W kołobrzegu! oferta O% prowizji! biuro ever nieruchomości przedstawia drugi projekt Osiedla obejmującego zespół ekologicznych i energooszczędnych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dziwnowska

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

465 000 zł234 m² 1 987,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:117 m²

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% Prezentujemy Państwu bezczynszowe, przestronne trzypoziomowe mieszkanie z balkonem, dużą piwnicą, garażem w przyziemiu oraz lokalem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zawonia

Zawonia,dolnośląskie

529 000 zł160 m² 3 306,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wyjątkowa oferta do wymagających - śliczny, parterowy dom z poddaszem użytkowym w Zawoni. Dom położony w malowniczej miejscowości, w pobliżu największego kompleksu lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łosie

Łosie,mazowieckie

298 000 zł152 m² 1 960,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 905 m²

Do sprzedaży zabudowana działka budowlana o powierzchni 1905 mkw, położona w miejscowości Łosie w gminie Radzymin. Na działce został wybudowany dom jednorodzinny, murowany, całoroczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stare Załubice

Stare Załubice,mazowieckie

255 000 zł60 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Do sprzedaży zabudowana nieruchomość położona w malowniczej okolicy Zalewu Zegrzyńskiego w miejscowości Stare Załubice. Działka 750 m2, drewniany dom letniskowy 60 m2, podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

810 000 zł180 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:745 m²

Mamy Państwu do zaoferowania ciekawą nieruchomość. Dom wybudowany wg projektu dom W żurawinie 2 firmy archon. Stan budynku deweloperski. Budynek usytuowany w niedalekiej odległości od stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

410 000 zł104 m² 3 942,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedania dom szeregowy bardzo ładnie usytuowany, cicha, zielona okolica w dzielnicy Biały Kamień / Stary Zdrój. Dom 1 piętrowy z ładną działką, dużym tarasem, garażem ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wesoła

Kobyłka,mazowieckie

550 000 zł234 m² 2 350,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:750 m²

Do sprzedania dom w Kobyłce w stanie deweloperskim o powierzchni 234m2 w tym: powierzchnia mieszkalna 144m2, powierzchnia gospodarcza 76,8m2, piwnica 50,6m2 Parter: pokój 23,7m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wołomin

Wołomin,mazowieckie

285 000 zł61 m² 4 672,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:828 m²

Dom wołomin. Dobra cena! Budynek mieszkalny jednorodzinny zlokalizowany w Wołominie w Górkach Mironowych. Działka o powierzchni 828 m2 w kształcie kwadratu, pięknie położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Granitowa

Piaseczno,mazowieckie

890 000 zł270 m² 3 296 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Tylko 1% prowizji przy kupnie mieszkania! Do sprzedania skrajny segment ze spora działką-ok. 600 m2. Bardzo dobra lokalizacja w Piasecznie- dobry dojazd ul. Geodetów a jednocześnie cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Józefów

Józefów,mazowieckie

1 320 000 zł220 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 090 m²

Piękny, parterowy dom o powierzchni 220 m2, posadowiony, na uroczej, zagospodarowanej, dużej działce 2090m2. Dom usytuowany jest ok. 1km od basenu, holiday Inn i kompleksu edukacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

1 010 000 zł200 m² 5 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Segment wewnętrzny w szeregowej zabudowie(ekspozycja wschodnio-zachodnia). Nowy, wykończony w wysokim standardzie "pod klucz". Na podłogach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Traugutta

Koszalin,zachodniopomorskie

420 000 zł120 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

mamy w ofercie dla Państwa dom w zabudowie biźniaczej, usytuowany w rej ul. Traugutta idealny na działalność gospodarczą. Nieruchomość ma 6 pokoi: na parterze salon,sypialnia, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lębork

Lębork,pomorskie

480 000 zł190 m² 2 526,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Ładny, stylowy, nietuzinkowy, dwukondygnacyjny dom jednorodzinny położony w Lęborku o powierzchni użytkowej 170m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bulwar Kotwicy Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

529 885 zł128 m² 4 148,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rumia

Rumia,pomorskie

333 000 zł93 m² 3 405,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

| w cenie jest ta konkretna działka i dom (cena stanu deweloperskiego mini: 203 tys.), który wybudujemy zgodnie z projektem: " Kazia HG-E1 ". Budowa domu trwa 2 miesiące w gotówce, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ząbki

Ząbki,mazowieckie

739 000 zł185 m² 3 994,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:288 m²

Do sprzedaży dom wolno stojący o powierzchni 185 m2 położony w Ząbkach. Powierzchnia działki 288 m2. Rozkład pomieszczeń: parter: - salon - holl - łazienka - kuchnia z jadalnią -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

1 100 000 zł230 m² 4 782,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do sprzedaży nieruchomość położona przy jednej z głównych ulic w Kobyłce. Dom 230 m2 z dużą działką 2000 m2- możliwość budowy drugiego domu, sklepu, warsztatu itd. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czosnów

Czosnów,mazowieckie

750 000 zł352 m² 2 130,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:837 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Całkowita powierzchnia domu - 352m2, powierzchnia użytkowa - 164,3m2, działka 837m2 Garaż jednostanowiskowy 19m2 w bryle budynku. Parter: salon 24.