dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 399 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 399 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Wygoda

Wygoda,podkarpackie

290 000 zł260 m² 1 115,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Dom wolnostojący ok. stuletni, po generalnym remoncie, zlokalizowany na działce o powierzchni 18 ar w Głogowie Małopolskim (gmina Rzeszów). Składa się z części mieszkalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Korfantego

Toruń,kujawsko-pomorskie

470 000 zł123 m² 3 833,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferuję Państwu pozornie nieduży,jednak bardzo obszerny i funkcjonalny komfortowy dom.Ma on w zasadzie jedno piętro,ale 3 poziomy.Jest częściowo podpiwniczony.Garaż znajduje się w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wasilków

Wasilków,podlaskie

450 000 zł155 m² 2 903,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Główne atuty Dom jednorodzinny, wolnostojący w stanie developerskim w Wasilkowie położonym 10 min jazdy od centrum Białegostoku. Budynek wybudowany w 2015r usytuowana jest na 500-metrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Styki

Warszawa,mazowieckie

3 500 000 zł200 m² 17 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Przyjazny dom /1/2 bliźniaka na saskiej kępie dom o powierzchni ca 200 m2 na działce 429 m2 /własność/ - w sąsiedztwie willi, domów jednorodzinnych, rezydencji. Zbudowany w 1959 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Prószków

Prószków,opolskie

690 000 zł180 m² 3 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 936 m²

Polecamy do sprzedaży bardzo ładny dom parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni 175m2 położony na prawie 20 arowej działce w Prószkowie k/ Opola. Budynek murowany z pustaków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Spokojna

Malczyce,dolnośląskie

389 000 zł94 m² 4 138,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 377 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego domu położonego w Malczycach, 8 km od Środy Śląskiej. Dom parterowy ( 94 mkw ) z poddaszem nieużytkowym ( możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Krowodrza

Kraków,małopolskie

1 200 000 zł160 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²

Do sprzedania ładny dom w zabudowie szeregowej usytuowany w znakomitej lokalizacji Krakowa w poblizu Osiedla Widok. Dom zadbany , do odswieżenia. parter- salon z kominkiem, kuchnia ,.wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Kuźniki

Wrocław,dolnośląskie

478 000 zł91 m² 5 246,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:632 m²

Atrakcyjny lokal mieszkalny 4 pokojowy o pow. 91,10 mkw ( 1/2 domu/ położony na pierwszym piętrze w budynku dwulokalowym jednorodzinnym w zabudowie wolnostojącej na Kuźnikach we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Osiedlowa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

450 000 zł93 m² 4 838,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:287 m²

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem, położony w Gorzowie Wlkp., z bardzo dobrym i szybkim dojazdem do centrum miasta. Dom usytuowany na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Silno

Silno,kujawsko-pomorskie

690 000 zł480 m² 1 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 500 m²

Ekologiczny dom W środku lasu! Niecodzienna oferta dla ludzi kochających naturę i rozwojowych! Jest to duże 8500 m2 siedlisko w lesie,z drogą dojazdową do Wisły(100m),na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Budzisza

Bojano,pomorskie

529 000 zł258 m² 2 050,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

*ogłoszenie bezpośrednie* Sprzedam dom jednorodzinny cz. A wraz z mieszkaniem cz. B. Między cz. A i cz. B istnieje wewnętrzne przejście. Obie części A i B są zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Raciborowice

Raciborowice,małopolskie

499 000 zł140 m² 3 564,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom wolnostojący, jednorodzinny, parterowy z użytkowym poddaszem: 4 pokoje, 1 kuchnia, 1 łazienka, toaleta, kotłownia, garderoby, kominek oraz jednostanowiskowy garaż 18m2 w bryle budynku. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

489 900 zł130 m² 3 768,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -magda janik, tel. Oleśnica / piękny Polecam nowy dom w zabudowie bliźniaczej - środkowy segment o podwyższonym stanie deweloperskim na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Iwanowice Włościańskie

Iwanowice Włościańskie,małopolskie

290 000 zł200 m² 1 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Iwanowice Włościańskie- dom wolnostojący całkowicie podpiwniczony w stanie surowym otwartym o pow. użytkowej 167 na działce o pow. 16 arów. Droga dojazdowa asfaltowa. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kobyla Góra

Kobyla Góra,wielkopolskie

595 000 zł188 m² 3 164,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Na sprzedaż przytulny domek jednorodzinny znajdujący się w spokojnej miejscowości 7 km od Sycowa. Nieruchomość składa się z 7 pomieszczeń na paterze: 2 pokoje, kuchnia, łazienka (kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Grunwaldzki

Gliwice,śląskie

890 000 zł165 m² 5 393,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Piękny nowy dom szeregowy W świetnej dzielnicy w okolicy Pl. Grunwaldzkiego i ul. Mickiewicza Dom w stanie deweloperskim, ładnie zaprojektowany, z dużymi oknami, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bacieczki

Białystok,podlaskie

499 000 zł225 m² 2 217,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:524 m²

Serdecznie polecam! Dom o powierzchni użytkowej dochodzącej do 225m 2 położony na działce 524m 2 zlokalizowany na osiedlu Bacieczki w Białymstoku. Budynek składa się z 4 kondygnacji: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pogorzyce

Pogorzyce,małopolskie

390 000 zł134 m² 2 910,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedania dom parterowy z poddaszem użytkowym, nowy, wykończony pod klucz - z wyjątkiem kuchni, łazienki i wc (glazura, biały montaż we własnym zakresie). Oferta dotyczy nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Myślenice

Myślenice,małopolskie

175 000 zł227 m² 770,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Gmina Myślenice, miejscowość Trzemeśnia Do sprzedania częściowo podpiwniczony dom w stanie surowym o powierzchni 227 m2, położony na 15 ar działce. Nieruchomość znajduje się 9 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Strażacka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

590 000 zł237 m² 2 489,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym oraz pawilonem handlowym, położony w Gorzowie Wlkp., na Zakanalu, 3,5 km od katedry, przy nowo wyremontowanej drodze z chodnikami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

850 000 zł205 m² 4 146,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Niepołomice- 23 km od Krakowa Do sprzedania bardzo ładny, murowany dom, z eleganckim wnętrzem, o pow. całkowitej 205m2, użytkowej około 149 m2, wybudowany w 2008 roku, pokryty dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Budzieszewice

Budzieszewice,zachodniopomorskie

198 000 zł117 m² 1 698,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:727 m²

Polecam Państwu połowę domu z budowie bliźniaczej położonego w miejscowości Budzieszewice. W skład nieruchomości wchodzi dom, w stanie surowym zamkniętym (wewnątrz otynkowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

340 000 zł91 m² 3 736,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:688 m²

W ofercie sprzedaży atrakcyjne piętro dwurodzinnego domu w Stargardzie o powierzchni użytkowej 90,89m2. * mieszkanie składa się z salonu,3 pokoi,oddzielnej kuchni,łazienki z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pocztowa

Lubiszyn,lubuskie

435 000 zł199 m² 2 185,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 227 m²

Oferujemy do sprzedaży dom parterowy z użytkowym poddaszem, wybudowany w 2009 roku, na działce o powierzchni 3.227 mkw, położony w miejscowości Lubiszyn, ok. 20 km od Gorzowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

920 000 zł218 m² 4 220,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:711 m²

Do Sprzedania dom wybudowany w technologii tradycyjnej w 2005 r, murowany, ocieplony, dach kryty dachówką ceramiczną Roben. Podział na część dzienną i nocną wyznaczają kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Cieszyn

Cieszyn,śląskie

489 000 zł236 m² 2 072,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż całkowicie nowy, wolnostojący budynek mieszkalny posadowiony na 10 arowej działce w bardzo atrakcyjnym i widokowym miejscu w Cieszynie. Dom jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Mikulczyce

Zabrze,śląskie

460 000 zł197 m² 2 335,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:194 m²

| wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) o pow. 197m2 położony na działce o pow. 194m2. Dom wybudowany w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Żeromskiego

Wołów,dolnośląskie

360 000 zł166 m² 2 168,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:291 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z 2004r., położony ok. 45 km od Wrocławia. Budynek dwukondygnacyjny, z użytkowym poddaszem i dodatkowo strychem, wybudowany technologią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł240 m² 3 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:585 m²

Na sprzedaż willa poniemiecka na Oporowie o powierzchni 240 m2 na działce o powierzchni 585m2. Dom z "duszą", w stanie technicznym do remontu - stąd atrakcyjna jak na ten rejon cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

570 000 zł220 m² 2 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam ładny i zadbany dom z dużym ogrodem na Białym Kamieniu. Budynek w dobrym stanie, na parterze znajdują się: salon z wyjściem na taras, 2 pokoje, duża kuchnia, garderoba oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

498 000 zł189 m² 2 634,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -magda janik, tel. Oleśnica / okolice / piękny Polecam śliczny dom wolnostojący zlokalizowany w okolicach Oleśnicy (ok. 4 km od granic miasta). Wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głuszyca Górna

Głuszyca Górna,dolnośląskie

58 000 zł120 m² 483,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:215 m²

Budynek do remontu kapitalnego położony, na tyłach kamienic. Zaciszna,słoneczna działka,na którą nie zaglądają sąsiedzi.Na parterze był pokój i duża kuchnia, piętro otwarte, całość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Kamienna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

749 000 zł350 m² 2 140 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Proponujemy Państwu kupno domu w zabudowie szeregowej położonego w Elblągu przy ul. Kamiennej Bardzo dobra lokalizacja. Powierzchnia całkowita 350 metrów. Na pierwszej kondygnacji garaż oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Minerów

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

340 000 zł150 m² 2 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

Dom jednorodzinny parterowy, usytuowany w Gorzowie Wlkp. Spokojna okolica, w bardo dobrej lokalizacji blisko centrum miasta Gzowa Wielkopolskiego. Dom wybudowany w 1939 roku, ocieplony, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Puck

Puck,pomorskie

299 000 zł88 m² 3 397,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy domy w zabudowie bliźniaczej, położone w bardzo atrakcyjnej miejscowości Żelistrzewo -w odległości 4 km od Pucka. To duża wieś kaszubska w położona w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

395 000 zł115 m² 3 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:668 m²

Dom piętrowy w zabudowie wolnostojącej o pow. użytkowej ok. 115 m2, położony w Ełku na osiedlu Szyba. Odległość od centrum - ok. 2 km. Jezioro Ełckie w zasięgu 200 m. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Borki

Borki,lubelskie

398 000 zł240 m² 1 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom mieszkalny wolnostojący w Borkach, pow. radzyński, woj lubelskie. Budynek 3 kondygnacyjny (piwnice, parter, piętro) wybudowany w r latach 1997-1998. Ściany konstrukcyjne piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Stare Miasto

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 700 000 zł1 200 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:351 m²

Oferujemy na sprzedaż kamienicę w ścisłym centrum Starówki.Jest to obiekt do remontu.Dla nieruchomości są już gotowe warunki zabudowy,rozbudowy i nadbudowy(poddasze użytkowe) oraz zmiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opacz-Kolonia

Opacz-Kolonia,mazowieckie

720 000 zł170 m² 4 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Funkcjonalny dom w doskonałej lokalizacji Opaczy /blisko wkd / 5 min pieszo. Dom wybudowany w 2002 r. z cegły , kryty blachą, podłączony do wszystkich mediów, ocieplony, ogrzewany gazem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Iwonicka

Warszawa,mazowieckie

1 379 000 zł170 m² 8 111,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:292 m²

Mokotów/sadyba okolica ulicy Iwonickiej - bliźniak do remontu. Dom bliźniak na Sadybie. Powierzchnia całkowita domu 170 m2, powierzchnia użytkowa 110 m2. Usytuowany na działce 292 m2. Dom zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Rzymska

Warszawa,mazowieckie

2 149 000 zł260 m² 8 265,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Saska Kępa ul. Rzymska bliźniak Dom bliźniak przy ul. Rzymskiej na Saskiej Kępie. Powierzchnia całkowita domu 260 m2, powierzchnia użytkowa 210 m2. Usytuowany na działce 340 m2. Dom zbudowany.