dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 398 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 398 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Kielno

Kielno,pomorskie

420 000 zł104 m² 4 027,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 441 m²

| w cenie jest ta konkretna działka i dom (cena stanu deweloperskiego mini: 211 tys.- sam dom), który wybudujemy zgodnie z projektem: " Miniaturka. Budowa domu trwa 2 miesiące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Polna

Chwaszczyno,pomorskie

499 000 zł166 m² 3 015,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowe ciekawe domy Oferujemy nowy dom wolno stojący dwu-lokalowy zlokalizowany na pograniczu Gdyni i Chwaszczyna. Dom oddawany w stanie deweloperskim z możliwością indywidualnych uzgodnień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Radziwiłłów

Radziwiłłów,mazowieckie

195 000 zł80 m² 2 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 700 m²

Siedlisko obejmujące dom mieszkalny oraz zabudowania gospodarcze tj 2 murowane garaże, drewniana stodoła oraz obora posadowione na działce 6700m2, w całości budowlanej z dojazdem z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bzie Zameckie

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

490 000 zł159 m² 3 081,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Komfortowy dom z 2012r. w zabudowie jednorodzinnej, położony w prestiżowej willowej dzielnicy Jastrzębia-Zdoju. Nieruchomość o powierzchni 159m2 usytuowana na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wisła

Wisła,śląskie

469 000 zł214 m² 2 191,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w Wiśle( przepiękne miejsce Beskidu Śląskiego). Dom z lat 70-tych, wybudowany z cegły, bardzo dobrze utrzymany, do zamieszkania. Oferta dla Wszystkich którzy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobylarnia

Kobylarnia,kujawsko-pomorskie

299 000 zł145 m² 2 062,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Średniej wielkości, parterowym domu, w którym idealne warunki do życia znajdzie 4-5 osobowa rodzina wszystko mówi jego nazwa - Przemyślany. Bo taka jest zarówno jego spokojna architektura jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

190 000 zł160 m² 1 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:550 m²

sprzedamy Bardzo przyjemny, położony w spokojnej okolicy, mały, poniemiecki dom wolnostojący. Na powierzchnię użytkową domu składają się; - na parterze - kotłownia z garażem, holl,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Strumień

Strumień,śląskie

299 000 zł140 m² 2 135,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:940 m²

Nowa niższa cena *polecamy* Oferujemy do sprzedaży dom z dużą działką w samym centrum Strumienia. Dom z 1980r., o powierzchni 140 m.kw, dwu-kondygnacyjny, w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Suchy Las

Suchy Las,wielkopolskie

770 000 zł180 m² 914,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:842 m²

Sprzedam dom w czytelnym miejscu, przy głównej, asfaltowej drodze o dużym natężeniu ruchu samochodowego. Powierzchnia 180 m kw, działka 842 m kw. Dom wybudowany z ceramiki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brenna

Brenna,śląskie

580 000 zł180 m² 3 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Dom z widokiem na góry, usytuowany w bardzo urokliwym, spokojnym miejscu, gdzie szum wody i lasu umila wypoczynek nie bark tu również miejsc do rozrywki. Dom jednorodzinny 180 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pszenno

Pszenno,dolnośląskie

485 000 zł200 m² 2 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:882 m²

Sprzedaż domu wolnostojącego o pow. użytkowej 138m2 posadowionego na działce o pow. 822 w bliskich okolicach Świdnicy w kier. na Wrocław. Dom piętrowy, podpiwniczony składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dąbrowskiego

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

367 834 zł154 m² 2 388,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:556 m²

Przedstawiamy Państwu nową inwestycję deweloperską planowaną w Jastrzębiu Zdroju. Lokalizacja - dzielnica Moszczenica, ul. Dąbrowskiego, z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej, atrakcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Olsztyńska

Dywity,warmińsko-mazurskie

859 000 zł242 m² 3 549,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 553 m²

Wirtualna Wizyta dostępna - link : , oraz na stronie! rezerwacja! Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny położony w Dywitach nad Jeziorem Dywidzkim - około 500 m od granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

750 000 zł250 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Luksusowa posiadłość z pięknym, zadbanym ogrodem oraz drewnianym domkiem gościnnym, położona w Wodzisławiu Śląskim dzielnicy Jedłowniku. Dom z 2008r o powierzchni 250m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dąbrowskiego

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

362 541 zł153 m² 2 366,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:513 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zebrzydowice

Zebrzydowice,śląskie

300 000 zł110 m² 2 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Parter stanowi salon połączony z kuchnią, jadalnią oraz wyjściem na taras, łazienka z wc, holl Piętro to 2 pokoje, łazienka z wc, holl, balkon W cenie pozostaje zabudowana kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Chopina

Gdynia,pomorskie

1 800 000 zł240 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Działka budowlana o pow 598m2 położona w dzielnicy Gdyni - Wzgórze Św. Maksymiliana. przy ul Chopina. Działka zabudowana domem jednorodzinnym typu klocek o pow. 240m2. Dom wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

290 000 zł120 m² 2 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie bliźniaczej - Jastrzębie-Zdrój , Centrum! Nieruchomość zlokalizowana w Jastrzębiu-Zdroju, o pow. użytkowej około 120 m2, na działce około 450 m2. Budynek ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bełchatowska

Poznań,wielkopolskie

895 000 zł300 m² 2 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:701 m²

Poznań Junikowo, okol. ul. Bełchatowskiej. Sprzedam dom w spokojnej okolicy i sasiedztwie domów w zabudowie jednorodzinnej. Powierzchnia całkowita 300 m kw ( 250 m kw użytkowa ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ropczyce

Ropczyce,podkarpackie

395 000 zł170 m² 2 323,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom do wykończenia według indywidualnego projektu w Ropczycach. Oferta dostępna tylko i wyłącznie w naszym biurze nieruchomości. Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Krzyż

Tarnów,małopolskie

225 000 zł280 m² 803,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

mkwadrat proponuje M kwadrat prezentuje Państwu ciekawy atrakcyjny dom w stanie surowym otwartym, przeznaczony do wykończenia. Dom znajduje się na spokojnym osiedlu nowych domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zebrzydowice

Zebrzydowice,śląskie

317 000 zł205 m² 1 546,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Dom umeblowany - las iglasty 69 ar gratis! Dom wolnostojący posadowiony na 18,30 ar działce wraz z przylegającym 69 ar lasem iglastym. Budynek w całości podpiwniczony, jednopiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mizerów

Mizerów,śląskie

197 000 zł120 m² 1 641,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy Państwu dom w stanie surowym zamkniętym w Mizerowie o pow. 120 m2 na 10 ar działce.Nieruchomość wybudowana systemem kanadyjskim, dach pokryty dachówką kreaton. Dom składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka,małopolskie

515 000 zł160 m² 3 218,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Informacje:powierzchnia- 160 m2,liczba pokoi-4,liczba pieter-1pietrowy,typ budynku-wolnostojacy,przeznaczenie-mieszkalne, material-pustak,liczba lazienek-2,charakter-1 rodzinny,ogrzewanie-olejowe(piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Biały Bór

Biały Bór,kujawsko-pomorskie

470 000 zł199 m² 2 361,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:36 000 m²

Okazja Super Cena! Nieruchomości Alfa z przyjemnością oferuje Państwu posiadłość położoną na dużej działce o powierzchni 36000m2. Rok budowy 1970, natomiast rozbudowa 1995r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ustroń

Ustroń,śląskie

490 000 zł137 m² 3 565,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 m²

Polecamy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w pięknej okolicy Ustronia. Dom o powierzchni 137,41 m.kw usytuowany na działce pięcio - arowej. Atutem nieruchomości jest piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Mściszewo

Mściszewo,wielkopolskie

720 000 zł185 m² 3 889,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:12 700 m²

Oferuję na sprzedaż gospodarstwo Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży nieruchomości w uroczej okolicy, gdzie na wiosnę można podziwiać ukwiecony Śnieżycowy Jar,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 800 000 zł430 m² 4 186,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Prowizja tylko od właściciela! Dom luksusowo wykończony, zbudowany z najwyższej jakości materiałów, położony na osiedlu strzeżonym w Nadarzynie. Dom dodatkowo ocieplony, tynk ozdobny na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kobysewo

Kobysewo,pomorskie

326 000 zł104 m² 2 884,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

475 000 zł135 m² 3 518,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Polecam na sprzedaż bardzo klimatyczny dom w zabudowie bliźniaczej [lokal mieszkalny] w nowoczesnej bryle zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy Plewisk niespełna 500 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oława

Oława,dolnośląskie

450 000 zł157 m² 2 866,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -magda janik, tel. Oława / nowy / balkon / piwnica / garaż Polecam dom w stanie deweloperskim w centrum Oławy o powierzchni 157 mkw. Wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

547 843 zł138 m² 3 961,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:409 m²

Cena dewelopera! bez dodatkowych kosztów na rzecz biura nieruchomości I kupujący nie płaci podatku pcc 2% nowy dom jednorodzinny - zabudowa bliźniacza - siewierz jeziorna Przedmiotem sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mszana

Mszana,śląskie

289 000 zł200 m² 1 445 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 182 m²

Nowa niższa cena *10.000ZŁ W DÓŁ*ZAPRASZAMY Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący w Mszanej. Dom z lat 30/40 wybudowany z cegły. Budynek dwu- kondygnacyjny, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

250 000 zł180 m² 1 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Novator Nieruchomości proponuje Państwu dom z warsztatem o łącznej powierzchni 300m2 znajdujący się przy jednej z głównych ulic Solca Kujawskiego. Powierzchnia warsztatowa obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Cieszyn

Cieszyn,śląskie

260 000 zł146 m² 1 780,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 505 m²

Polecamy na sprzedaż dom jedno lub dwu rodzinny usytuowany w pięknym, malowniczym i widokowym zakątku Cieszyna. Dom o powierzchni146m.kw położony na dużej działce o areale 4622m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzeźnica

Brzeźnica,podkarpackie

970 000 zł164 m² 5 914,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 055 m²

Komfortowy dom pasywny na dużej działce w malowniczej miejscowości niedaleko Dębicy w miejscowości Brzeźnica. Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia precyzyjnie wykonany budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Skórzewo

Skórzewo,wielkopolskie

790 000 zł163 m² 4 846,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:558 m²

Polecam na sprzedaż uroczy kompaktowy, pięciopokojowy dom z ogromnym potencjałem. Dom wolnostojący z ładnie zagospodarowaną działką. Na 163 metrową powierzchnię całkowitą domu [użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Myślenice

Myślenice,małopolskie

895 000 zł300 m² 2 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Powiat myślenicki, okolice Dobczyc. Oferta na wyłączność. Do sprzedania rezydencja z bali drewnianych(modrzew 30x30cm) o powierzchni całkowitej 300m2. Nieruchomość cechuje piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Andrychów

Andrychów,małopolskie

350 000 zł170 m² 2 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom wykończony blisko parku krajobrazowego z pięknymi widokami. Posiada duży garaż-40 m2, a nad nim taras wyłożony nowymi płytkami. Działka użądzona, ogrodzona. Ogrzewanie kominkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wólka Kosowska

Wólka Kosowska,mazowieckie

890 000 zł213 m² 4 178,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Marysinie k. Łaz i Wólki Kosowskiej. Pow. całkowita 213 m2, pow. użytkowa 177 m2. Duża działka 2000 m2. Garaż na 1 auto w bryle domu, dodatkowo na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Olszownica

Olszownica,świętokrzyskie

279 900 zł200 m² 1 399,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Przedmiotem oferty jest nieruchomość położona w miejscowości Olszownica w niewielkiej odległości od siedziby gminy Baćkowice i powiatu Opatów. Nieruchomość składa się z domu.