dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 475 ogłoszeń

79 000 zł70 m² 1 128,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

***malownicze Siedlisko*** Nieruchomość położona w cichej wsi Kopczany gmina Lipsk Idealne miejsce pod inwestycję i do wypoczynku. Klasyczny podlaski dom zbudowany z dyla o pow. 70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł260 m² 3 073,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:842 m²

Dom wolnostojący Z 3 niezależnymi mieszkaniami W świerklańcu idealny dla dwóch lub 3 rodzin! Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 145 m2, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł240 m² 10 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 148 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony w malowniczej i spokojnej okolicy. To idealna propozycja dla osób ceniących prywatność, przestrzeń oraz komfort codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

3 899 999 zł214 m² 18 224,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 655 m²

Inteligentna willa w Konstantynowie Łódzkim perfekcja technologii, designu i naturyna sprzedaż niezwykła, nowoczesna rezydencja o powierzchni 214 m (parter) z garażem 50.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł290 m² 4 482,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:837 m²

Najważniejsze informacje: - duży dom wolnostojący, - energooszczędny z rekuperacją, - budowany "dla siebie", - parter, piętro oraz duża piwnica z garażem, - możliwość prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

372 000 zł160 m² 2 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 360 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w spokojnej i zielonej części Majdanu Królewskiego (powiat kolbuszowski, woj. podkarpackie), przy gminnej drodze asfaltowej, w zacisznym miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 179 000 zł132,12 m² 8 923,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:570 m²

Ostatni wolny dom! Dom posiada pozwolenie na użytkowanie! Do sprzedania funkcjonalny i przestronny dom wolnostojący w miejscowości Łuczyce , gm. Kocmyrzów-Luborzyca. Dom o pow. podłóg.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł200 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:545 m²

Dom z potencjałem w spokojnej części Mińska Mazowieckiego - idealny dla rodziny lub inwestora Lokalizacja: mińsk Mazowiecki, rejon ul. Batorego / Żwirki i Wigury Kameralna, ślepa uliczka.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł105 m² 9 228,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:22 m²

Komfortowy segment w zielonej części Żyrardowa |105 m | ogródek | zamknięte osiedle. Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość , nowoczesny segment środkowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł138,42 m² 8 163,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 137 m²

### najważniejsze korzyści, które wyróżniają tę ofertę * Dom drewniany dwukondygnacyjny - projekt Eko House, wykonanie przez profesjonalną firmę. * gwarancja na dom ważna jeszcze ok. 3 lata -.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł51 m² 3 313,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:217 m²

Przedmiotem ogłoszenia jest dom w zabudowie szeregowej położony w małej miejscowości oddalonej 7 km od Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu 6o3 8oo 7oo - klucze do.

Szczegóły ogłoszenia

257 000 zł36,50 m² 7 041,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Witaj w magicznym świecie domów baby jagi domy budowane na własnej działce klienta kupującego Pomysł stworzenia Domu Baby Jagi powstał w pracowni Pole Architekci. Idea projektowa od samego.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł240 m² 3 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:346 m²

Golub-Dobrzyń to miasto pełne historii i kultury, co sprawia, że jest to idealne miejsce dla osób ceniących spokój, a jednocześnie chcących cieszyć się urokami życia w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł134,41 m² 6 688 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedsprzedaż! atrakycjna cena! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 132m2, posadowiony na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł97 m² 8 030,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej | 97 m | podwyższony standard wykończenia miejsce, w którym żyje się lepiej Wyobraź sobie dom, w którym nowoczesność łączy.

Szczegóły ogłoszenia

1 315 000 zł257 m² 5 116,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:988 m²

Wyjątkowy I bardzo zadbany dom W centrum łochowa! gotowy do wprowadzenia. Wszystkie zdjęcia na naszej stronie oferta 13871, Dla zdecydowanego klienta, cena do negocjacji!.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł148,44 m² 8 555,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:978 m²

Nowoczesny dom wolnostojący usytuowany na pograniczu Choszczna i Oraczewic. Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, parterowego domu pozbawionego barier architektonicznych,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł80 m² 3 113 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 199 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny położony na działce o powierzchni 11,99 ara zlokalizowany w Lanckoronie przy ul. Paleckiej. Budynek z lat 40-tych XX wieku, nadający się do remontu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł202 m² 9 158,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom wolnostojący 202 m | działka 900 m | Piaseczno / Zalesie Dolne | cisza, zieleń, szybki dojazd do Warszawy Są miejsca, które łączą to, co na co dzień wydaje się nie do pogodzenia.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł148,50 m² 6 700,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:496 m²

Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej wykonany według projektu "aviator 4". Wjazd na posesję od strony północnej. Budynek sprzedawany jest w stanie deweloperskim i jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł280 m² 5 710,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Piękny duży dom Z wolnostojącym garażem W pełni umeblowany I wyposażony! urokliwa zadbana I zagospodarowana działka! Posiadamy w swojej ofercie przestronny, zadbany duży dom.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł411 m² 1 399,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 674 m²

Na sprzedaż duży dom, położony w niewielkiej miejscowości Leginy. Nieruchomość jest idealna dla klientów poszukujących przestronnego domu, który zaspokoi potrzeby dużej rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł910 m² 1 647,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:910 m²

Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działki z domem w urokliwym Kościelisku, położoną w spokojnej okolicy przy ulicy Karpielówka, z widokiem na Giewont.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł83 m² 6 686,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż wyjątkowy i funkcjonalny segment bliźniaka w doskonałej lokalizacji w Maszewie! Jeśli zależy Ci na: - dobrze doświetlonych pomieszczeniach - Własnym dużym ogrodzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł148,40 m² 7 412,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż przytulny, parterowy dom wolno stojący położony w Janczewie. Nieruchomość o niewątpliwym uroku, w cichej okolicy z doskonałym dostępem do centrum Gorzowa.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł130 m² 3 453,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Brak prowizji od kupującego / cena do negocjacji! Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny z 1967 roku, o powierzchni użytkowej ok. 130 m , położony na dużej i zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł953,64 m² 8 913,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:40

 

Powierzchnia działki:456 m²

Na sprzedaż kamienica z oficyną, położona w samym sercu Gdyni przy ulicy Abrahama. To doskonała inwestycja dla osób poszukujących prestiżowej nieruchomości o ogromnym potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł119 m² 6 294,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 480 m²

Mamy przyjemność przedstawić Państwu urokliwą nieruchomość położoną w miejscowości Szczuczyn w województwie podlaskim. W skład oferty wchodzi dom jednorodzinny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł100,74 m² 6 938,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:774 m²

Nowy dom jednorodzinny w Mierzynku 4 pokoje, przy lesie Oferta dostępna "wyłącznie" w Toruńskich Nieruchomościach. Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. 100,74 m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł186 m² 21 505,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:369 m²

Perła Karpacza! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Karpaczu tuż przy wejściu na szlak prowadzący na Śnieżkę, obok malowniczej świątyni Wang. Dom poniemiecki z 1933 roku.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł125 m² 4 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:555 m²

Oferuję na sprzedaż przestronny, dwukondygnacyjny dom wolnostojący położony w spokojnej i cenionej części Nowego Dworu Gdańskiego, przy ul. Tczewskiej 41. To wyjątkowo przyjemna, cicha.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł60,23 m² 2 656,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię cisza, zapach lasu i przestrzeń, której na co dzień tak brakuje. Dom, w którym możesz stworzyć dokładnie takie wnętrze, jakie chcesz - bez.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł531 m² 7 514,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:852 m²

Unikalna okazja zakupu willi o imponującej powierzchni 531 m , położonej w najbardziej prestiżowej części Gdańska, matemblewie. Nieruchomość w stanie surowym zamkniętym to czysta.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł232 m² 5 775,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:370 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w doskonale skomunikowanej części Poznania -na Świerczewie. Budynek w zabudowie szeregowej - skrajny szereg gwarantujący spokój.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł580 m² 1 203,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:14 400 m²

"Kozi Młyn", ponad stuletnia nieruchomość położoną w Świerznicy, gmina Rąbino, powiat Świdwiński w województwie zachodniopomorskim tuż przy rzece Świerznica, stanowiąca dopływ rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł115 m² 9 565,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Szukasz domu, do którego możesz wprowadzić się od razu, a jednocześnie mieć dużą działkę z potencjałem na przyszłość? Ta nieruchomość łączy komfort życia z realną.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł226 m² 4 380,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:780 m²

Do sprzedania dom po kapitalnym remoncie - centrum Glinojecka. Otoczenie ładnych domów, okolica cicha i spokojna, miłe sąsiedztwo. Dojazd do Ciechanowa zajmuje około 25 minut samochodem, do Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł207 m² 2 748,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Wygodny dom jednorodzinny z dużym potencjałem idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, funkcjonalnego układu i spokojnej lokalizacji. Ten wygodny dom jednorodzinny z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł250 m² 4 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:306 m²

Dom w zabudowie szeregowej, w centrum Kołobrzegu przy ul. Łużyckiej Główne atuty nieruchomości: świetna lokalizacja centrum miasta możliwość wykorzystania budynku pod wynajem pokoi garaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł170,50 m² 6 158,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 243 m²

Niższa cena, 100 000zl w dół! Oferta okresowa! Zadzwoń, dowiedz się więcej. Dom wolnostojący położony w miejscowości Żółwia Błoć, gmina Goleniów. 2min do drogi ekspresowej S6, 5min.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł146,51 m² 5 658,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 612 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 146,51 m2, znajdujący się w miejscowości Konopiska, powiat Częstochowski. Usytuowany na działce.