dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 413 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 413 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

270 000 zł270 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom w Gorzowie Wielkopolskim 5 km od centrum miasta niedaleko węzła komunikacyjnego S3 z E22. Możliwość dokupienia 3 przylegających działek o łącznej powierzchni 30 arów. nr oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bieszczadzka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

798 000 zł241 m² 3 307,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wirtualna wizyta - link: oraz na stronie : Doskonała oferta dla dwupokoleniowej rodziny lub prowadzenia działalności w sąsiedztwie zamieszkania. Przedmiotem oferty jest nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Tuszyn

Tuszyn,łódzkie

660 000 zł270 m² 2 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 219 m²

***kupujący nie płaci prowizji***do sprzedania dom wolnostojący położony w Poddębinie k/rydzynek gm. Tuszyn. Dom został wybudowany w 1990r. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 200m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Notyst Mały

Notyst Mały,warmińsko-mazurskie

120 000 zł100 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Nieruchomość zabudowana położona w sercu Pojezierza Mazurskiego, w gminie Mrągowo. Przedmiotem oferty jest połowa bliźniaka z działką 26 arów (2600m2). Działka ma regularny kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Miszewko

Miszewko,pomorskie

359 000 zł104 m² 3 212,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

| tyle kosztuje ta konkretna działka z domem (w stanie deweloperskim mini: 229 tys.- sam dom), który wybudujemy zgodnie z projektem: " Dom przy Przyjaznej ". Budowa domu trwa 2 miesiące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowe Załubice

Nowe Załubice,mazowieckie

320 000 zł134 m² 2 388 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 640 m²

Dom wolnostojący z użytkowym poddaszem o powierzchni 134 m2 położony w Nowych Załubicach na działce o powierzchni 1640 m2. Na parterze znajduję się duzy salon ( 36 m2 ) połaczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Słowackiego

Sopot,pomorskie

2 050 000 zł244 m² 8 384,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Bardzo ciekawa oferta domu wolnostojącego zlokalizowanego w cichej części Sopotu Górnego przy ulicy Słowackiego. Czterokondygnacyjny dom o ciekawej architekturze o powierzchni 244.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 965 000 zł400 m² 4 912,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 389 m²

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pośrednika pokrywa właściciel! Szanowni Państwo, do sprzedania przepiękny dom w Bogatkach k/piaseczna tuż przy Chojnowskim Parku Krajobrazowym. Dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

650 000 zł160 m² 4 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 050 m²

.*** *** stylowy dom w górach! *** Proponujemy do sprzedaży niezwykłą nieruchomość, położoną w niezwykle urokliwym miejscu przy szlaku na 'wielką Sowę' w otoczeniu gór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubin

Lubin,dolnośląskie

300 000 zł263 m² 1 140,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:362 m²

Nowa cena! oferujemy państwu atrakcyjną nieruchomość. Budynek pełniący funkcję mieszkalno-usługową. W budynku wyodrębniony jest lokal, przystosowany do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Ostropa

Gliwice,śląskie

449 000 zł130 m² 3 453,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję na sprzedaż dom wolnostojący w Gliwicach, w bezpośrednim sąsiedzctwie zjazdu na A4. Nieruchomość nadaje się na prowadzenie działalności gospodarczej. Budynek o powierzchni 130.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Bielany

Warszawa,mazowieckie

2 799 999 zł340 m² 8 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Jedna z najpiękniejszych lokalizacji w Warszawie: stare, zielone Bielany. Powierzchnia całkowita: 340 m (3 kondygnacje + piwnica, po ok. 85 metrów każda: piwnica, parter, piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł160 m² 4 994 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:365 m²

Do sprzedania dom wolnostojący, jednorodzinny, wybudowany w 1989 roku. Położony we Wrocławiu w bardzo spokojnej dzielnicy Strachocin / Wojnów, przy cichej i spokojnej uliczce. Dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rąb

Rąb,pomorskie

247 000 zł50 m² 5 080,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

| w cenie jest ta konkretna działka i dom (cena stanu deweloperskiego mini: 167 tys.- sam dom), który wybudujemy zgodnie z projektem: " Jacek A . Budowa domu trwa 2 miesiące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bielany

Warszawa,mazowieckie

898 875 zł230 m² 3 908,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:273 m²

Wyjątkowy charakter osiedlu, na które składa się 12 domów w zabudowie bliźniaczej, nadaje nowoczesna architektura. Bryły budynków narysowane są prostymi liniami, a duże powierzchnie okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chwaszczyno

Chwaszczyno,pomorskie

357 000 zł76 m² 4 347,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 009 m²

| w cenie jest ta konkretna działka i dom (cena stanu deweloperskiego mini: 187 tys.- sam dom), który wybudujemy zgodnie z projektem: " Przemek Z71. Budowa domu trwa 2 miesiące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łomianki

Łomianki,mazowieckie

490 000 zł100 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w centrum Łomianek o powierzchni 100 mkw, na działce 348 mkw. Budynek wykonany z wysokiej jakości materiałów. Dach pokryty blachą na rąbek, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

327 000 zł83 m² 3 787,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:942 m²

| w cenie jest ta konkretna działka i dom (cena stanu deweloperskiego mini: 192 tys.- sam dom), który wybudujemy zgodnie z projektem: " Wiktoria TK 109. Budowa domu trwa 2 miesiące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Dąbrowa

Gdynia,pomorskie

591 000 zł94 m² 5 154,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:678 m²

| w cenie jest ta konkretna działka i dom (cena stanu deweloperskiego mini: 211 tys.- sam dom), który wybudujemy zgodnie z projektem: " Marian Z297. Budowa domu trwa 2 miesiące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzozowa

Laski,mazowieckie

1 390 000 zł258 m² 5 387,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:895 m²

Dom wolnostojący połączony garażami z sąsiednim, na działce graniczącej z Puszczą Kampinowską. Bardzo ładnie rozplanowana z zadbanym ogrodem. Parter domu składa się z holu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

437 000 zł145 m² 3 013,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:368 m²

Nowa niższa cena!_oferta na wyłączność_ Nr oferty w biurze 0-5453 Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży piętrowego domu z zagospodarowanym poddaszem położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stare Załubice

Stare Załubice,mazowieckie

109 000 zł40 m² 2 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedaży ładna działka rekreacyjna 1000 m2 zabudowana drewnianym domem letniskowym o powierzchni 40 m2 + taras 16 m2. Dom zadbany, dobrze ocieplony, nowy dach. Wewnątrz znajdują się 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Boernerowo

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł85 m² 13 529,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:725 m²

Doskonała lokalizacja, willowa dzielnica Bemowa (boernerowo), cicha okolica a jednocześnie blisko komunikacja, sklepy, przedszkola, szkoła, centra handlowe, dobry dojazd do nowej trasy S8, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

650 000 zł160 m² 4 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 050 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wołomin

Wołomin,mazowieckie

240 000 zł60 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:360 m²

Przedmiotem sprzedaży jest jest dom o powierzchni 60 m2 wybudowany na działce 360 m2 położony w dzielnicy Nowe Lipiny Dom murowany z pustaka, dach pokryty blachą. Ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Borkowo

Borkowo,pomorskie

418 000 zł99 m² 3 294,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

| w cenie jest ta konkretna działka i dom (cena stanu deweloperskiego mini: 218 tys.- sam dom), który wybudujemy zgodnie z projektem: " Heniek Z101. Budowa domu trwa 2 miesiące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chwaszczyno

Chwaszczyno,pomorskie

582 000 zł117 m² 4 794,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 308 m²

| w cenie jest ta konkretna działka i dom (cena stanu deweloperskiego mini: 222 tys.- sam dom), który wybudujemy zgodnie z projektem: " Halina Z34. Budowa domu trwa 2 miesiące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobrzewino

Dobrzewino,pomorskie

549 000 zł144 m² 3 616,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 977 m²

| w cenie jest ta konkretna działka i dom (cena stanu deweloperskiego mini: 282 tys.- sam dom), który wybudujemy zgodnie z projektem: " Wiatr. Budowa domu trwa 2 miesiące w gotówce, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

970 000 zł225 m² 4 311,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 472 m²

Przedmiotem oferty jest komfortowy dom , zlokalizowany w Ostrzeszewie - miejscowości położonej ma obrzeżach miasta Olsztyn w odległości około 4 km od ratusza. Wyróżniający się nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łebieńska Huta

Łebieńska Huta,pomorskie

349 000 zł137 m² 2 348,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

| w cenie jest ta konkretna działka i dom (cena stanu deweloperskiego mini: 264 tys.- sam dom), który wybudujemy zgodnie z projektem: " Dom w amarylisach Termo. Budowa domu trwa 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lubczyna

Lubczyna,zachodniopomorskie

399 000 zł101 m² 3 950,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 933 m²

Oferta domu z bali do wybudowania na działce 1933m2 w Borzysławiu koło Lubczyny. Dom o powierzchni użytkowej 101m2, całkowitej 148m2 parterowy z użytkowym poddaszem, 5 pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rolnicza

Legnica,dolnośląskie

459 000 zł150 m² 3 060 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Bezpośrednio! nowe osiedle domków jednorodzinnych W legnicy ul nektarowa/rolnicza 0% prowizji , 0 % podatku pcc II etap W sprzedaży! Polecam na sprzedaż połówkę bliźniaka (budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Marki,mazowieckie

529 000 zł140 m² 3 779 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do sprzedaży dom połowa bliźniaka o powierzchni 140 m2 na działce 350 m2. Dom wybudowany w 2013r. z cegły, ocieplony, wykończony, gotowy do zamieszkania. Dach pokryty blachodachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wodzisławska

Rybnik,śląskie

109 000 zł120 m² 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Szukałeś okazji? Może ją właśnie znalazłeś! Do sprzedaży dom zlokalizowany w Rybniku, w dzielnicy Popielów, przy ulicy Wodzisławskiej. Nieruchomość świetnie skomunikowana -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chwaszczyno

Chwaszczyno,pomorskie

504 000 zł101 m² 4 951,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 175 m²

| w cenie jest ta konkretna działka i dom (cena stanu deweloperskiego mini: 214 tys.- sam dom), który wybudujemy zgodnie z projektem: " W zielistkach 2. Budowa domu trwa 2 miesiące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

750 000 zł403 m² 1 861,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

.*** Dom wolno stojący o pow. użytkowej 286m2 na działce 1800m2. Działka ogrodzona elementy kute, brama automatyczna. Teren zagospodarowany z nasadzeniami drzewek ozdobnych. Szambo ekologiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kębłowo

Kębłowo,pomorskie

326 000 zł76 m² 4 031,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 410 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bełk

Bełk,śląskie

405 000 zł116 m² 3 476,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szukasz wygodnego domu dla swojej rodziny? Takiego w spokojnej okolicy i w którym czuje się przestrzeń, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz? Trafiłeś w samo sedno. Mamy ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Falskiego

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł277 m² 4 153,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:845 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w centrum ursusa częściowo wykończony. Parter:96,67m: wiatrołap-6m; hol-8,10m; przedpokój- 9,45m; salon - 31,18m; jadalnia - 16,87m, łazienka - 6,24m; kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Nowa Huta

Kraków,małopolskie

479 000 zł160 m² 2 993,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Tylko 20km od nowej Huty sprzedam parterowy nowy dom wolno stojący blisko proszowic. Dom W pełni umeblowany gotowy do zamieszkania, cztery pokoje ,kuchnia, łazienka, kotłownia Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

789 990 zł240 m² 3 291,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom w pobliżu lasu o powierzchni użytkowej 240 m2 z działką 1500 m2 w Radoniach.Wybudowany w 2009r. Budynek stawiany techniką murowaną z betonu komórkowego,ocieplony.