dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 435 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 435 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Kuriany

Kuriany,podlaskie

670 000 zł247 m² 2 712,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 027 m²

Polecamy Państwu nowoczesny parterowy dom (2012r) o powierzchni całkowitej 247m użytkowej 126m2 (parter) w Kurianach ok.7km od Centrum Białegostoku. Jako budulec domu zastosowano Siporex. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zubowo

Zubowo,podlaskie

70 000 zł70 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Oferujemy malowniczo położoną posesję w miejscowości Zubowo - 8km od Bielska Podlaskiego. Posesja o powierzchni 0,33ha zabudowana budynkami gospodarczymi i domem mieszkalnym (9x8) 3pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

395 000 zł90 m² 4 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

Wolnostojący, parterowy dom w malowniczej spokojnej wsi Okale na obrzeżach Kazimierza Dolnego. Na parterze garaż, gabinet, salon z kominkiem i otwartą kuchnią, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sędziszów Małopolski

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

250 000 zł189 m² 1 323 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Do sprzedania dom w stanie surowym otwartym o powierzchni 170m2 + 19m2 strych + 33m2 garaż w stanie surowym otwartym położony w okolicach Sędziszowa Małopolskiego. Dom zbudowany wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

480 000 zł130 m² 3 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 271 m²

W ofercie sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 130m2,usytuowany na dużej działce 1476m2 w dzielnicy willowej Stargardu. * typ domu : Dom wolnostojący poniemiecki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jejkowice

Jejkowice,śląskie

170 000 zł100 m² 1 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 388 m²

Dom w Jejkowicach w cenie mieszkania! Przedmiotem oferty sprzedaży jest dom jednorodzinny w Jejkowicach na działce o powierzchni 1388m2 który składa się z czterech pokoi, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

779 000 zł275 m² 2 833,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom Hybrydowy to energooszczędny dom zasilany odnawialnymi źródłami energii, budowany w standardzie Multi-Comfort Grupy Saint-Gobain. Zastosowanie paneli fotowoltaicznych, paneli solarnych, pomp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Maciejów

Zabrze,śląskie

550 000 zł230 m² 2 391,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 321 m²

Do sprzedania dom wolnostojący z dużą działką 1321 m2. Dom ocieplony z nowym dachem. Posiada taras/balkon na parterze. Dodatkowym atutem jest podziemny garaż w budynku. Ogrzewanie gazowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Olżańska

Poznań,wielkopolskie

660 000 zł200 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:452 m²

Doskonała lokalizacja dom na woli W bliskim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych! Salon nieruchomości Iron House poleca na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tyniecka

Kraków,małopolskie

650 000 zł140 m² 4 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kup bez prowizji / gwarantujemy bezpieczeństwo tranzakcji Sprzedaje Firma / Brak podatku pcc Do sprzedania domy z przepięknym widokiem na Bielańsko -tyniecki Park Krajobrazowy oraz zabytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Zawodzie-Dąbie

Częstochowa,śląskie

255 000 zł75 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Dom W sam raz dla ciebie! Mam dla panśtwa na sprzedaż atrakcyjną szeregówkę, zlokalizowana w dzielnicy Zawodzie. Dom o pow. ok. 75m2, podzielony na dwie kondygnacje, na parterze kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sierosław

Sierosław,wielkopolskie

549 000 zł176 m² 3 112,24 zł/m²

 

 

 

Świerczów,łódzkie

870 000 zł300 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:7 562 m²

Do sprzedania komfortowy dom w Piotrkowie Tryb. Przestronny budynek jednorodzinny, wolnostojący, parterowy, z użytkowym poddaszem, częściowo podpiwniczony, położony we wschodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kukułek

Sosnowiec,śląskie

760 000 zł147 m² 5 170,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:399 m²

Nowy dom W sosnowcu na osiedlu kukułek- atrakcyjna oferta! Atrakcyjny dom o ciekawej architekturze położony w Sosnowcu na Osiedlu Kukułek. Dom o powierzchni całkowitej 147 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Będzin

Będzin,śląskie

375 000 zł80 m² 4 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:600 m²

Okazja! dom po generalnym remoncie cena 375 000 zł Mamy do sprzedania bardzo przytulny dom parterowy z pełnym wyposażeniem o powierzchni 80 m2 (użytkowej) znajdujący się w Będzinie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Skrybicze

Skrybicze,podlaskie

499 000 zł262 m² 1 904,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 678 m²

Piękna rezydencja W bardzo bliskiej odległości od białegostoku Polecamy Państwu ładny i przestrzenny jednorodzinny dom o nietypowym i niepowtarzalnym projekcie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Judyma

Kraków,małopolskie

788 000 zł285 m² 2 764,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedstawiam Państwu dom w bardzo dobrej lokalizacji, na ulicy Judyma (przecznica z Zakopianki). Stąd zarówno do centrum Krakowa, jak i na A4, jest rzut beretem. A mimo to mamy ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Smochowice

Poznań,wielkopolskie

1 550 000 zł320 m² 4 843,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:870 m²

Salon Nieruchomości Iron House poleca na sprzedaż bardzo ładną i świetnie zlokalizowaną nieruchomość - dom wolnostojący w dzielnicy smochowice-krzyżowniki. Dom wolnostojący o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

269 000 zł66 m² 4 076 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:357 m²

Rynek pierwotny - Kupujący nie płaci 2% podatku pcc! wysoki standard! Nieruchomość objęta programem MDM - ,mieszkanie Dla Młodych" nieruchomość usytuowana w miejscowości Siekierki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Częstochowa,śląskie

229 900 zł220 m² 1 045 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 970 m²

Oferujemy Państwu dom wolnostojący na sprzedaż, o powierzchni 220m2, działka 2970m2. Szerokość ok 11m2 w spokojnej dzielnicy Wyczerpy. Rok budowy 2007 rok, stan surowy otwarty. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sierosław

Sierosław,wielkopolskie

719 000 zł286 m² 2 517,51 zł/m²

 

 

 

Barkowice,łódzkie

125 000 zł80 m² 1 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania nieruchomość o charakterze siedliskowym położona w miejscowości Barkowice nad Zalewem Sulejowskim. Działka ma powierzchnię 0,13 ha, jest ogrodzona i znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sierosław

Sierosław,wielkopolskie

779 000 zł275 m² 2 833,76 zł/m²

 

 

 

Stanisławów Pierwszy,mazowieckie

470 000 zł162 m² 2 901,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Witam Państwa, sprzedam lub zamienię na mieszkanie w Warszawie - dom parterowy w Stanisławowie Pierwszym o całkowitej powierzchni 162 m2 ( 12,26 x 13,24) na działce 1.000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

949 000 zł350 m² 2 711,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 215 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 350m2 w Iwinach pod Wrocławiem. Zlokalizowany na działce o powierzchni 1275m2. W domu znajdują się dwa osobne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ochodze

Ochodze,opolskie

390 000 zł125 m² 3 120 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Dom Ochodze Sprzedaż - parterowy z poddaszem użytkowym, powierzchnia użytkowa 125 m2, 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, 2 przedpokoje i pomieszczenie gospodarcze. Budynek na nowym osiedlu. Budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

500 000 zł152 m² 3 289,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż dom z poddaszem użytkowym o pow. 152 m2, posadowiony na ogrodzonej działce o pow. 1100m2, w odległości około 2,5km od centrum Grodziska Maz., stan developerski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Szczepankowo

Poznań,wielkopolskie

529 000 zł164 m² 3 235,47 zł/m²

 

 

 

Warszawa,mazowieckie

3 500 000 zł671 m² 5 217,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Sprzedam ładny, ciekawie zaaranżowany dom w dzielnicy Białołęka. Położenie i architektura budynku, to propozycja dla osób poszukujących połączenia sprzyjającego prowadzeniu biznesu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zaścianki

Zaścianki,podlaskie

540 000 zł158 m² 3 417,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Polecamy Państwu nowy (2010r) dom 158m2 w zabudowie bliźniaczej usytuowany w cichej i zamkniętej enklawie luksusowych domów usytuowany w Zaściankach. Dom o powierzchni 158m na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łapińska

Przyjaźń,pomorskie

509 000 zł130 m² 3 915,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 810 m²

Wyjątkowy dom - piękny, w klasycznym stylu, położony w niedużej, spokojnej miejscowości 25 km od centrum Gdańska. Duża działka o powierzchni 1810 m2 daje możliwość swobodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Aleja Wojska Polskiego

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 100 000 zł489 m² 4 294,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Do sprzedania piękny dom wolnostojący o pow. 489,00 m2 na działce o pow. 2400 m2, oddany do użytku w 1997 r. w Konstancinie-Jeziornie, blisko Starej Papierni, na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tunelowa

Wrocław,dolnośląskie

666 000 zł180 m² 3 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację! - zadzwoń - edward pustowar, tel. - ostatni segment - dla ciebie I twojej rodziny jedyny W swoim rodzaju - nietypowy jak na zabudowę szeregową - wygodny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stoczniowa

Wrocław,dolnośląskie

469 990 zł220 m² 2 136,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik zakrzów. Dom dla dużej rodziny, po remoncie, przytulny, z 4 balkonami. 3- kondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej z lat 90 -tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gajowa

Długołęka,dolnośląskie

390 000 zł116 m² 3 350,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:277 m²

Nowoczesna Inwestycja z rynku pierwotnego! Polecamy Państwu 2-poziomowy dom jednorodzinny w zabudowie dwulokalowej - bliźniak, o powierzchni 115 m2 z przynależnym garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Szczepankowo

Poznań,wielkopolskie

779 000 zł275 m² 2 833,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-