dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

460 000 zł220 m² 2 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Bardzo ładny, duży, przestronny dom typu bungalow w strefie podmiejskiej,10 km od centrum, w otoczeniu lasów i łąk, blisko natury. Zbudowany z drewna w systemie kanadyjskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Polna

Radzymin,mazowieckie

1 260 000 zł240 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Piękny dom położony pod Radzyminem w cichej zielonej okolicy wykończony w najwyższym standardzie. Dom o powierzchni 240 mkw składa się z następujących pomieszczeń: salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzozówka

Brzozówka,kujawsko-pomorskie

400 000 zł130 m² 3 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:556 m²

Do sprzedania nowoczesny, dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym, w Brzozówce. Zbudowany został w 2007 roku. Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bukowa

Brenna,śląskie

800 000 zł550 m² 1 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:2 750 m²

Dwa domy do zamieszkania i na działalność do sprzedania od zaraz od zaraz. Jeden większy 520 mpuż jest obecnie wykorzystywany jako pensjonat z wlasną działalnością gastronomiczną Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa Chełmińska

Dąbrowa Chełmińska,kujawsko-pomorskie

419 000 zł186 m² 2 252,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 230 m²

Dom w stanie deweloperskim wolno stojący, niepodpiwniczony o pow. uż. 130m2 plus poddasze o pow. 36m2 i garaż 18m2 w bryle budynku. Projekt Archipelag „Irma ii” to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wola Justowska

Kraków,małopolskie

1 170 000 zł174 m² 6 724,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:330 m²

Nowoczesne zamknięte osiedle składające się z sześciu obiektów w zabudowie podwójnej- ostatni dom!. Zaprojektowane budynki cechuje nowoczesność oraz wysoka funkcjonalność. Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

599 000 zł307 m² 1 951,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:590 m²

Uwaga okazja! Dom wolno stojący, parterowy z poddaszem użytkowym położony przy lesie, blisko centrum miejscowości, ciekawie wykończony, ocieplony, budowany z wysokiej klasy materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

340 000 zł180 m² 1 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Biuro nieruchomości Twój-Dom oferuje Państwu dom wolnostojący w stanie surowym otwartym na działce 12 arów około 5 km od centrum Wieliczki. Dom wybudowany wg projektu "Karmina"firmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Łostowice

Gdańsk,pomorskie

418 000 zł120 m² 3 483,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zamieszkaj blisko gdańska! Oferta dotyczy ośmiu domów W stanie deweloperskim, w zabudowie bliźniaczej o pow. 120m2 pow. cakowitej z nienależną działką o pow. około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zapaśnicza

Łódź,łódzkie

699 000 zł295 m² 2 371,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:244 m²

Ładny Skrajny Segment Smulsko! Numer oferty w biurze: ds-1020 Do sprzedania 1-piętrowy skrajny segment z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej 294,70 m2 usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Suwałki

Suwałki,podlaskie

230 000 zł180 m² 1 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Bardzo dobry dojazd obwodnicą do Augustowa 10 km, suwałk 20 km, olecka 30 km. Dom nad Rospudą. 180 m z garażem, dwa kominy z cegły, jeden w salonie. 2,5km do Świętego Miejsca. Dom na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Szymbark

Szymbark,pomorskie

1 900 000 zł320 m² 5 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta inwestycyjna! kup I zarabiaj! Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość położoną w Rybakach oddaloną zaledwie 2,5km od stoku narciarskiego Wieżyca oraz 500 m od stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sąspów

Sąspów,małopolskie

690 000 zł215 m² 3 209,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy Państwu dom z bali całoroczny lub luksusowy "wypadowy" ze względu na okoliczne tereny rekreacyjne sprzyjające wypoczynkowi - w Sąspowie k/ojcowa. Budynek posadowiony na murowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

750 000 zł210 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:665 m²

Wolno stojacy dom o pow. 210m2 na działce o pow. 665m2 położony w malowniczej części na osiedlu Bartodzieje. Budynek do zamieszkanie bez wiekszego wkładu gdyż został przeprowadzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łomianki

Łomianki,mazowieckie

780 000 zł200 m² 3 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Do sprzedania wolnostojący dom w Łomiankach Dąbrowie. Dom o pow. 200m2, działka 1170m2. Piwnica: garaż na 1 samochód, kotłownia, 3 pomieszczenia gospodarcze. Parter: kuchnia połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

640 000 zł300 m² 2 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wygodny, 5 letni dom w Wieliczce-Lednica Górna. Szybki dojazd do Krakowa zarówno samochodem, jak busami. Blisko las, trasy rowerowe, plac zabaw, świetlica, korty tenisowe, sklepy. Dom ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stare Gliwice

Gliwice,śląskie

595 000 zł180 m² 3 305,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Rewelacyjna lokalizacja, zabudowa szeregowa! Polecamy dom w zabudowie szeregowej w atrakcyjnej dzielnicy miasta Stare Gliwice. Budynek z lat 80 tych, 4- kondygnacyjny o pow. około 180 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łubianka

Łubianka,kujawsko-pomorskie

350 000 zł160 m² 2 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Prezentujemy Państwu zgrabny dom z poddaszem użytkowym, położony w spokojnej okolicy. Budynek jest częściowo wykończony. Do zrobienia pozostaje elewacja zewnętrzna, schody, taras oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Olchowa

Żernica,śląskie

380 000 zł200 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:980 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym położony w Żernicy. Budynek trzykondygnacyjny: przyziemie/piwnica to cztery pomieszczenia. Parter: -przestronny salon z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Janikowska

Poznań,wielkopolskie

549 000 zł155 m² 3 541,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 361 m²

Oferta 0% prowizji od Kupującego! Rozumiem że szukasz dla siebie i swojej rodziny miejsca do zamieszkania gdzieś w Poznaniu i zastanawiasz się pewnie czy kupić mieszkanie 70m2 bliżej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jary

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

890 000 zł128 m² 6 953,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:957 m²

Wyjątkowa oferta! Dom wolno stojący wraz z pomieszczeniami warsztatowymi, nadające się pod produkcję, magazyn lub garaż w dzielnicy Jary. Dom z 2005 roku, na parterze znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dywizji Drezdeńskiej

Koszalin,zachodniopomorskie

359 000 zł248 m² 1 446,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bezpośrednia - Przestronny, funkcjonalny dom wolnostojący z ogrodem będącym idealnym miejscem na chwile relaksu. Położony zarówno w bardzo dobrze skomunikowanej części Koszalina na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

399 000 zł100 m² 3 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:646 m²

**** nowe osiedle domów jednorodzinnych **** Poczuj czar miejsca, do którego chce się wracać. Miejsce które pozwala odetchnąć pełną piersią i oderwać się od zgiełku centrum miasta. Poznaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wrzosy

Toruń,kujawsko-pomorskie

460 000 zł220 m² 2 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:290 m²

Wrzosy Polecam Państwu do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej na Wrzosach ( szerokośc budynku to 7 metrów ). Budynek środkowy, piętrowy, w całości podpiwniczony z dachem płaskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 199 000 zł180 m² 6 661,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Pięknie położony dom wolnostojący otoczony lasem i zabudową rezydencjonalną. Dom z cegły wybudowany w 2004 roku z ładnym zagospodarowanym ogrodem. Parter-salon z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

360 000 zł134 m² 2 686,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Okolice Zabierzowa-dom wolnostojący o powierzchni 134m2 na działce 6 arowej. Dom składa się z 4 pokoi,kuchni, 2 łazienek i garażu. Budowany w technologi tradycyjnej, do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czaple

Czaple,pomorskie

395 000 zł153 m² 2 576,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Polecam Państwu przepięknie położoną inwestycje domów w zabudowie bliźniaczej, w pobliżu centrum Gdańska w bliskim sąsiedztwie lokalizacji Gdańsk - Kokoszki. Domy projektu firmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wasilków

Wasilków,podlaskie

450 000 zł155 m² 2 903,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Główne atuty Dom jednorodzinny, wolnostojący w stanie developerskim w Wasilkowie położonym 10 min jazdy od centrum Białegostoku. Budynek wybudowany w 2015r usytuowana jest na 500-metrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zławieś Mała

Zławieś Mała,kujawsko-pomorskie

359 900 zł147 m² 2 448,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:869 m²

Oferta wyłącznie W firmie rodźko! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! Zławieś Mała -

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jastków

Jastków,lubelskie

370 000 zł210 m² 1 761,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 370 m²

.bez prowizji od kupującego! Działka 24 ary położona w Połuszowicach z bardzo dobrym dojazdem do obwodnicy Lublina i drogi Lublin - Nałęczów, ok 600m. Na działce stoi dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kajki

Piaseczno,mazowieckie

559 000 zł190 m² 2 942,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:992 m²

Do sprzedania dom wolnostojący z cegly w Zalesiu Dolnym na działce 992 m wybudowany w latach 70. Ocieplony , otynkowany w 2013 roku .Okna 10 letnie plastikowe,.Ogrzewanie gazowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

760 000 zł270 m² 2 814,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:424 m²

Dom w zabudowie szeregowej położony na Osowej Górze, skrajny szereg. Wybudowany z czerwonej pełnej cegły, ocieplony, okna nowe pcw, elewacja frontowa domu piaskowiec, ogrodzenie frontowe kute.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miroszowice

Miroszowice,dolnośląskie

385 000 zł180 m² 2 138,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom położony na obrzeżach Lubina na działce 10 arowej na osiedlu nowych domów. Rozłożysta, nowoczesna parterówka wybudowana z wysokiej jakości materiałów ceramicznych, pełne uzbrojenie we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

370 000 zł140 m² 2 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:595 m²

Koronowo- dom dwurodzinny 140 m2, działka 595 m2. Nieruchomość składająca się z piętrowego domu /110m2/ z lat siedemdziesiątych z dobudowanym domkiem gospodarczym-mieszkalnym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

490 000 zł172 m² 2 848,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 048 m²

Dom jednorodzinny typu Bungalow, wolno stojący, z poddaszem nieużytkowym, z wbudowanym garażem dwustanowiskowym, niepodpiwniczony. W skład domu wchodzi ; salon, kuchnia z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobrcz

Dobrcz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł195 m² 3 071,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:981 m²

Dom wolno stojący z garażem, dla 4-5-osobowej rodziny. Dzięki swojej klasycznej formie łatwo wpisuje się w otaczającą zabudowę. Otwarta jasna przestrzeń z widokiem na ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Leszcze

Leszcze,kujawsko-pomorskie

350 000 zł160 m² 2 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Pięknie położony dom wolno stojący z zabudowaniami: stajnią, budynkiem gospodarczym oraz wiatą. Dom z dachem dwuspadowym pokrytym blachodachówką, składa się z 4 pokoi, zabudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żukowo

Żukowo,pomorskie

399 000 zł153 m² 2 607,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

OD dewelopera: oferujemydom jednorodzinny w stanie deweloperskim wraz z działkąna nowo powstającym zamkniętym, kameralnym osiedlu domów w zabudowie bliźniaczej. Docelowo powstanie około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Agrestowa

Otomin,pomorskie

390 000 zł166 m² 2 349,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Wybudujemy wymarzony dom na twojej działce! Oferujemy budowę domu w skandynawskiej technologii ciepłych ścian ceramicznych z keramzytu praefa na twojej działce! podana cena jest ceną projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. 11 Listopada

Gdańsk,pomorskie

390 000 zł166 m² 2 349,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pszenno

Pszenno,dolnośląskie

330 000 zł114 m² 2 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura oraz podatku pcc! 100 domków! Zachęcam do zapoznania się z ofertą oraz uczestnictwa w bezpłatnej prezentacji! Oddanie inwestycji zależne od.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Domy

Włącz powiadomienia

Marker