dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 469 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 469 ogłoszeń

549 000 zł100 m² 5 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Ofertą sprzedaży jest malowniczo położona działka o powierzchni ok. 5000 m2 w miejscowości Pakość ok. 1 km od Choszczna , na działce znajduje się budynek mieszkalny , parterowy , który.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 000 zł200 m² 9 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 310 m²

Dom Rzeszowa ul. Strażacka 200m2 Dom 2 kondygnacyjny 5 pokoi W pierwszym pasie zabudowy opis nieruchomości : Parter - salon z kominkiem i wyjściem na taras - kuchnia z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 060 000 zł119 m² 8 907,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego o powierzchni 119 m2. Powierzchnia działki 600 m2. Dom wolnostojący z 2 miejscami parkingowymi, tarasem. Parter: kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł132 m² 2 265,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:808 m²

Wyjątkowa nieruchomość w okolica Pogórza Izerskiego zobacz film oferta tylko W naszym biurze na wyłączność! apes Nieruchomości & Kredyty hipoteczne z Lwówka Śląskiego przedstawia.

Szczegóły ogłoszenia

1 269 000 zł170 m² 7 464,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:846 m²

Dom wolnostojący z dużą działką 4 km od Krakowa szybki dojazd Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący w stanie deweloperskim położony na północy Krakowa zaledwie 4 km od granic miasta.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł188,20 m² 15 409,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, parterowy dom o powierzchni użytkowej 188,1 m (z dużym garażem 41,7 m z ogrzewaniem podłogowym), położony w spokojnej, zielonej okolicy z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

3 790 000 zł460,95 m² 8 222,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową rezydencję z basenem w Chyliczkach pod Warszawą. Nieruchomość Prezentowana willa o powierzchni 460 m położona jest na pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł110 m² 4 273 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom z potencjałem dodatkowe informacje: typ zabudowy: wolnostojący Typ własności: własność Stan domu: do wykończenia Materiał budowlany: drewno Technologia wykonania: drewniana Standard: bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł422 m² 7 345,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:580 m²

Polecam wyjątkowy segment skrajny usytuowany przy cichej i spokojnej ulicy w dzielnicy Krzyki. W cenie domu może pozostać umeblowanie widoczne na zdjęciach. Budynek z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł350 m² 4 228,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 446 m²

Dom z potencjałem inwestycyjnym, idealny dla osób szukających funkcji mieszkalnej wraz z opcją prowadzenia działalności - idealna nieruchomość pod agroturystykę, warsztat, usługi, biuro.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł239,20 m² 5 100,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferta, którą czytasz dostępna tylko w naszym biurze! Mamy do.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł330 m² 9 087,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:859 m²

Nowa cena! Pensjonat z restauracją - Szklarska Poręba Na sprzedaż obiekt pensjonatowo - mieszkalny położony w centrum Szklarskiej Poręby - jednej z najchętniej odwiedzanych.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł126 m² 9 912,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 400 m²

Wyjątkowa!niepowtarzalna! jedyna W swoim rodzaju nieruchomość! W malowniczej miejscowości , 30 km od Tarnowa, z dala od zgiełku i bliskich sąsiadów znajduje się niezwykła.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł418 m² 6 937,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 351 m²

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna - dom 418 m w Grodzisku z dwoma niezależnymi częściami i działającą stolarnią Na sprzedaż przestronny, ponadprzeciętny dom o powierzchni 418.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł100 m² 5 290 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Kilka km od Częstochowy właśnie tam powstaje nowe osiedle domów jednorodzinnych! Blachownia miejscowość z pięknym stawem , ciszą i spokojem, przestronna plaża , łódki. Urokliwa spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł158 m² 9 487,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny wybudowany w 2023 roku, oferując komfort, prywatność oraz przestrzeń idealną do życia dla rodziny! Nasza rekomendacja: jest to.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł196 m² 7 959,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 536 m²

Sprzedam dom wolnostojący o pow zabudowy 196 m2 użytkowej 172 m2 usytuowany na w pełni zagospodarowanej działce o pow 1536 m2. Dom zbudowany w 2007 roku, murowany z ceramiki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł105 m² 5 904,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

| jelcz-Laskowice, chwałowice, dom, 105m2, 4 pokoje, zabudowa bliźniacza/szeregowa sprzedaż, odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, lokal środkowy, obecnie W budowie/sprzedaży trzeci.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł250 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 876 m²

Uwaga: pozwolenie na produkcję miodu pitnego alkoholowego(trójniak) Wyjątkowa nieruchomość z pasieką, sklepem i domem gotowym do zamieszkania tylko 15 km od Morza Bałtyckiego! = Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł93,46 m² 12 829,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:378 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Zapraszam do zapoznania się ofertą urokliwego domku jednorodzinnego w jednej najprzyjemniejszych z dzielnic Poznania Krzyżowniki -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 000 zł233,57 m² 1 969,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 761 m²

Cena: 460.000 zł Powierzchnia użytkowa: 132,65 m + garaż + strych Powierzchnia zabudowy budynku: 207,35 m Powierzchnia działki: 1.761,40 m LOKALIZACJA Sławęcin (gmina Choszczno, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł170 m² 5 876,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 472 m²

Piękny komfortowy dom W bliskiej odległości od tarnowa! Oferujemy do sprzedania wyjątkowy, przytulny komfortowy dom o powierzchni 125 mkw położony przy ulicy Rolniczej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł140 m² 7 786 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:466 m²

Nowy Przestronny Bliźniak. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 140 m, posadowiony na pięknej, działce ok. 466 m, w świetnym rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł140 m² 6 064,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Wyłącznie w ofercie Biura stoprocent Nieruchomości dom o powierzchni 140 M zbudowany zgodnie z projektem Dom w rododendronach 15. Dom usytuowany na działce 30ar w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł262 m² 5 721,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Oferujemy Państwu do sprzedania, wyjątkową pod wieloma względami nieruchomość, na którą składają się: - atrakcyjna działka o powierzchni 3700 m2, jest ogrodzona, zagospodarowana,.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł260 m² 5 765,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 485 m²

Dom wolnostojący z pięknym ogrodem o powierzchni 1485 m2 położony jest w cichej i spokojnej okolicy na pograniczu Kiełpina Poduchownego i Łomianek. Do nieruchomości prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

1 795 000 zł167 m² 10 749 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Klimatyczny dom w zabudowie bliźniaczej w spokojnej, zielonej okolicy. Dom parterowy z poddaszem. Warto podkreślić, że oprócz salonu na parterze znajdują się dwa pokoje które znacząco.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 127 000 zł143,50 m² 7 854 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

**magnesy oferty (kluczowe korzyści):** * ? **ostatnie 4 jednostki** - Inwestycja na finiszu, odbierz klucze przed pełnią lata! * ? **działka 500m** - Prywatna przestrzeń na grill, basen.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł215,55 m² 6 726,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 215,55 m2- oferta dotyczy domu w stanie deweloperskim Inwestycja obejmuje 10 domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 010 000 zł104,24 m² 9 689,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

Osiedle 7 domów jednorodzinnych w Rącznej (kaszów) - komfort, spokój i zieleń! Na sprzedaż oferujemy domy w nowo powstającym kameralnym osiedlu 7 domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł195,90 m² 6 120,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:645 m²

** Cisza i spokój ** Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego znajdującego się w Białymstoku na osiedlu Starosielce, w bardzo spokojnej okolicy domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł86,87 m² 8 633,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:457 m²

Na sprzedaż nowy, funkcjonalny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, wykonany z wysokiej jakości materiałów, zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł189 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:321 m²

Dom w zabudowie szeregowej | ul. Kasztanowa , Łomża Idealny dla rodziny, ceniącej komfort i doskonałą lokalizację! Najważniejsze atuty nieruchomości: działka rogowa Rok budowy 1999 solidna.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł155 m² 9 677,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący