dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, Wyczerpy-Aniołów

Częstochowa,śląskie

610 000 zł190 m² 3 211 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:804 m²

Witam, mam dla Państwa do zaoferowania piękny, przestronny dom w Częstochowie w dzielnicy Wyczerpy - Aniołów. Dom ma 190 m2 powierzchni użytkowej,w którego skład wchodzi użytkowe poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Grabówka

Częstochowa,śląskie

2 500 000 zł400 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zapraszam do zakupu pięknego domu o powierzchni 500 m2.składającego się z trzech kondygnacji, w dzielnicy Grabówka. W piwnicy można otworzyć działalność gospodarczą. Posiada 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Grodzisko

Wodzisław Śląski,śląskie

750 000 zł400 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 251 m²

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny dom wolnostojący położony w pełnej uroku, zielonej dzielnicy Wodzisławia Śląskiego. Budynek z 2008 roku, podpiwniczony, konstrukcji murowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Sabinowska

Częstochowa,śląskie

599 000 zł286 m² 2 094 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:414 m²

Mamy dla Państwa efektowny i nowoczesny piętrowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 286m2 (jednorodzinny lub dla dwóch rodzin), usytuowany na działce o wymiarach 414 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

770 000 zł270 m² 2 851,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:438 m²

Komfortowy dom o pow. 270m2 wolnostojący, wykończony, podpiwniczony w 2/3. Budowany z maxa, kryty blachodachówką, ocieplony, wszystkie media. Garaż na dwa samochody. Budynek o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Groszowice

Opole,opolskie

245 000 zł159 m² 1 540,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:399 m²

Sprzedaż, dom wolnostojący, groszowice, powierzchnia użytkowa 159 m2 garaż , działka 3,99 ara , działka rolna o powierzchni 0,2647 ara położona w innym miejscu. Na parterze budynku znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Lisiniec

Częstochowa,śląskie

365 000 zł108 m² 3 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

Oferujemy do sprzedania szeregowiec w dzielnicy Lisiniec o powierzchni 108m2 plus 89m2 piwnica i garaż, działka 315m2. Budowa lata 80 , na parterze salon z jadalnia, kuchnia , łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Bema

Nowy Sącz,małopolskie

485 200 zł121 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Mieszkania Nowy Sącz oferta sprzedaży bez-czynszowych domów: nowy sącz os. Wólki ul. Bema. Więcej szczegółów na kontakt: cena 4000 zł brutto/ m2. Zespół sześciu szeregowych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodków

Grodków,opolskie

270 000 zł140 m² 1 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dwukondygnacyjny dom wolno stojący o pow. użytkowej ok. 140 m2. Pokoje rozkładowe na trzech poziomach, z salonu wyjście na balkon, w pokoju na górze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wojska Polskiego

Władysławowo,pomorskie

450 000 zł120 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Polecam na sprzedaż bardzo ładny solidnie wykonany domek rekreacyjny znajdujący się tuż przy linii brzegowej Bałtyku przy jednych z najpiękniejszych polskich plaż! Domek drewniany typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Grotowice

Opole,opolskie

309 000 zł74 m² 4 175,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:314 m²

Zapraszamy Państwa do kupna bez-czynszowego, dwupoziomowego mieszkania położonego w Opolu - Grotowicach. Mieszkanie (w stanie deweloperskim) stanowi 1/2 domu w zabudowie szeregowej. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

549 000 zł174 m² 3 149,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 m²

Oferta bezpośrednia - wynagrodzenie pośrednika ponosi strona sprzedająca. Atrakcyjny dom wolnostojący, parterowy z poddaszem nieużytkowym. Dom murowany, pokryty wielospadowym łagodnym dachem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Norwida

Chorzów,śląskie

270 000 zł105 m² 2 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowe osiedle domów szeregowych w Rudzie Śląskiej - Rudzie 1 w rejonie ul. Norwida! Osiedle w doskonałej lokalizacji - dzięki trasie dtś rewelacyjny dojazd do całej aglomeracji. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kręta

Dachowa,wielkopolskie

315 000 zł118 m² 2 669,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom pasywny - to dom w którym zastosowano rozwiązania pozwalające zminimalizować zapotrzebowanie na energię w trakcie eksploatacji. Proponujemy do zakupu nowe domy, w których koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Dębniki

Kraków,małopolskie

1 350 000 zł240 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kraków, stare Dębniki, dom w zabudowie bliźniaczej z 1955 roku położony na 5arowej prostokątnej, ogrodzonej działce. Dom po generalnym remoncie, otoczony pięknym ogrodem, podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nowowiejska

Chróścice,opolskie

365 000 zł100 m² 3 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na działce 10 ar budynek o pow. 100 m2 w budynku znajduje się ogród zimowy oraz garaż. Z przedpokoju wchodzi się do dużego salonu z kominkiem i aneksem kuchennym. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kadetów

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł182 m² 4 120,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Atrakcyjny dom (skrajny segment) w stanie deweloperskim na osiedlu Wawer-Las o powierzchni całkowitej 251m2 -powierzchnia użytkowa 182m2 Dom podpiwniczony zagłębiony ok 70cm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Andrychów

Andrychów,małopolskie

239 000 zł75 m² 3 186,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:792 m²

Budynek mieszkalny letniskowy-całoroczny usytuowany w Targanicach gm. Andrychów. W cichym spokojnym miejscu, pod lasem, z dala od miejskiego hałasu , wśród domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kuniów

Kuniów,opolskie

259 000 zł200 m² 1 295 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowa atrakcyjna cena! Oferujemy Państwu do sprzedaży lub zamiany na mieszkanie w Opolu albo Wrocławiu, atrakcyjnie położony dom jednorodzinny z murowanym basenem w spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

283 000 zł55 m² 5 145,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:310 m²

Super oferta! Tylko w naszym biurze! Zapraszam do zakupu wolnostojącego, parterowego domku o powierzchni 55m2 w Białych Błotach Po kapitalnym remoncie! Księga Wieczysta ( Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jugosłowiańska

Wrocław,dolnośląskie

359 000 zł88 m² 4 074,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:860 m²

Oferta na wyłączność :lokal mieszkalny 4 pokojowy, o pow. 88,10 mkw, położony na parterze w budynku dwulokalowym jednorodzinnym w zabudowie wolnostojącej przy ul. Jugosłowiańskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tyczyn

Tyczyn,podkarpackie

1 500 000 zł317 m² 4 731,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Willa widokowa - bardzo wysoki standard wykończenia , umeblowana w nowoczesnym stylu. Rozpoczęta budowa basenu w ogrodzie. Bardzo ładnie zagospodarowany ogród z widokiem na Rzeszów. Godne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Miroszowice

Miroszowice,dolnośląskie

430 000 zł170 m² 2 529,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom parterowy w Miroszowicach o pow. 170m 2 położony na 9-cio arowej działce. Indywidualny projekt w oryginalnej i nowoczesnej stylistyce z bardzo dużym (50m 2 ) częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

450 000 zł273 m² 1 648,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:466 m²

Unikalny, nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 273 m2, usytuowany na bydgoskich Wyżynach. Biała Posesja poleca budynek mieszkalny jednorodzinny, dwukondygnacyjny z dachem płaskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stobrawa

Stobrawa,opolskie

170 000 zł180 m² 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 180m2 wraz zabudowaniami gospodarczymi usytuowany na działce gruntu ok. 35 arów we wsi Stobrawa, gmina Popielów. Budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wiry

Wiry,wielkopolskie

600 000 zł196 m² 3 061,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 545 m²

Sprzedam dom położony w urokliwym, cichym miejscu oddalony od ulicy, posadowiony w głębi bajecznego ogrodu. Wiry, wieś koło Komornik z bardzo dobrym dojazdem do Poznania/10km/ jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Grabówka

Częstochowa,śląskie

420 000 zł140 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

Witam, mam do zaoferowania domek o powierzchni 140m2 na obrzeżach dzielnicy Grabówka. Wszystkie media doprowadzone. Budynek nowy, stan deweloperski. Spokojna, miła okolica domków jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łukomie

Łukomie,mazowieckie

280 000 zł120 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolno stojący podpiwniczony z poddaszem użytkowym (do adaptacji) składający się z 4 pokoi, kuchni, spiżarni, łazienki z wc, dużego hallu. Dom posiada kanalizację własną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Półwieś

Opole,opolskie

460 000 zł280 m² 1 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjny dom położony w Opolu dz. Półwieś. Dom o pow. ok. 280 m2, posadowiony na działce 6 arów. Nieruchomość składa się z: parter -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

350 000 zł195 m² 1 798,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 881 m²

Klimatyczny, mały dworek Z początku XX wieku zlokalizowany w niewielkiej odległości od Bielska - W jasienicy Do sprzedania murowany dworek wzniesiony w 1903 roku, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Słocina

Rzeszów,podkarpackie

790 000 zł192 m² 4 114,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

W ofercie biura do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 192m3, usytuowany na działce 7 ar. Rozkład pomieszczeń: parter: - kuchnia, - salon + klimatyzacja, - gabinet, - wc, - spiżarnia - basen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poznańska

Kamionki,wielkopolskie

315 000 zł118 m² 2 669,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowa inwestycja - na terenie gminy Kórnik. Dom pasywny - to dom w którym zastosowano rozwiązania pozwalające zminimalizować zapotrzebowanie na energię w trakcie eksploatacji. Proponujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sandacza

Katowice,śląskie

539 000 zł157 m² 3 433,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przestronny i nowoczesny dom bliźniak w Katowicach Zarzeczu. Cena domu obejmuje stan deweloperski, wykonane wszystkie instalacje, tynki i wylewki. Na parterze ogrzewanie podłogowe. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tulce

Tulce,wielkopolskie

262 000 zł95 m² 2 757,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:743 m²

Biuro sprzedaży domów - Salon Nieruchomości Benefit Brokers. Brak jakichkolwiek opłat - zakup bez prowizji. Cena 262 000 zł brutto dotyczy stanu surowego zamkniętego, stan deweloperski - 349 000 lub 369.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

265 000 zł92 m² 2 880 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:488 m²

Dom do sprzedania W dzielnicy tysiąclecie. 92 m2 Bliźniak o powierzchni użytkowej ok 92 m2 składający się z: czterech pokoi, kuchni oraz łazienki. W pokojach na podłodze panele oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piecowice

Piecowice,dolnośląskie

659 000 zł174 m² 3 792,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:895 m²

Wyjatkowy dom wolnostojący o pow. użytkowej 173,75 mkw i działce o pow. 895 mkw, położony w urokliwym miejscu na popularnym osiedlu domków jednorodzinnych w Piecowicach, gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Grudzice

Opole,opolskie

599 000 zł143 m² 4 188,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu do sprzedania bardzo atrakcyjny dom szeregowy położony w Opolu dz. Grudzice. Dom o powierzchni całkowitej 143m2 posadowiony jest na działce 1 ar. Nieruchomość posiada bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krypno Wielkie

Krypno Wielkie,podlaskie

445 000 zł144 m² 3 090,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 939 m²

Oferta objęta klauzulą wyłączności! Z przyjemnością polecam Państwu dom wolnostojący, jednorodzinny, parterowy z użytkowym poddaszem, znajdujący się w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Wrzosowo

Wrzosowo,zachodniopomorskie

165 000 zł43 m² 3 837,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:624 m²

Prezentujemy Państwu domek letniskowy znajdujący się w miejscowości położonej 3 km od morza. Domek o powierzchni użytkowej 43 m2. Na parterze znajduje się pokój z przygotowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

849 000 zł248 m² 3 423,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:930 m²

Na sprzedaż pięknie położona nieruchomość w Dobrej przy lesie. Powierzchnia całkowita to 248m2 natomiast na powierzchnię użytkową 187m2 składają się dwa poziomy. Parter: duży, widny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stradunia

Stradunia,opolskie

220 000 zł120 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 670 m²

Przedstawiamy państwu ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 26,7 a, położonej w miejscowości Stradunia, gmina Walce. Nieruchomość gruntowa zabudowana piętrowym budynkiem.