dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 290 000 zł360 m² 3 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 105 m²

Dom Z ogrodem zimowym W piasecznie Piękny dom w starej ,spokojnej części Piaseczna,w dzielnicy domów jednorodzinnych w okolicy lasu.Dom składa się z 4 kondygnacji:piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Muszyna

Muszyna,małopolskie

700 000 zł220 m² 3 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Muszyna-luksusowy dom o pow.220m2, wolnostojący, piętrowy z użytkowym poddaszem. Parter: salon z wyjściem na taras, pokój, kuchnia z jadalnią, łazienka, kotłownia, spiżarnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stary Sącz

Stary Sącz,małopolskie

310 000 zł100 m² 3 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedania atrakcyjny dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni całkowitej 100m2, położony na 15 arowej działce w malowniczej miejscowości Gołkowice Dolne. Dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rzgów

Rzgów,łódzkie

330 000 zł196 m² 1 683,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Oferta nr : suk-ds-7684 gratis - pomagamy W uzyskaniu kredytu hipotecznego! gratis : organizacja obsługi notarialnej! transakcja : sprzedaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

790 000 zł330 m² 2 393,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:605 m²

Rewelacyjny dom W bliskiej okolicy lasu Do sprzedaży oferujemy piękny dom dwupoziomowy położony na Miedzyniu , przy drodze asfaltowej ,w niedalekiej odległości od szkoły podstawowej, gimnazjum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

1 200 000 zł180 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom o powierzchni 180m2 położony w Podkowie Leśnej, na działce o powierzchni 1000m2. Bardzo dobre miejsce, 5 min. od stacji wkd. Na parterze znajduje się salon z kominkiem, umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

599 000 zł180 m² 3 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 035 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Niwach obok Osielska. Położony na działce 1035 m2 na osiedlu domów jednorodzinnych. Projekt Dom w Rododendronach 6 Biura Projektowego archon. Z zewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł180 m² 4 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Dom 5-pokojowy zbudowany z pustaka ceramicznego porotherm z antywłamaniowymi drzwiami wejściowymi. Na parterze wejście przez sień-przedpokój (4,8 m2) do salonu z jadalnią (46,4 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Libertów

Libertów,małopolskie

1 395 000 zł225 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:950 m²

Nowoczesna rezydencja wykończona pod klucz - bardzo dobra lokalizacja - nowość na rynku nieruchomości - bardzo wysoki standard wykończenia - rynek pierwotny - kupujący nie płaci 2% podatku Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

650 000 zł138 m² 4 710,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Segment W centrum piaseczna Segment położony jest w centrum Piaseczna w cichej i spokojnej okolicy. W pobliżu znajduje się szkoła,przedszkole, sklepy spożywcze. Dużym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

1 799 000 zł170 m² 10 582,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 504 m²

Dom przy lesie kabackim Dom parterowy położony bezpośrednio przy Lesie Kabackim na pięknej działce o powierzchnie 1504 m 2. Dom składa się z kuchni,czterech sypialni i salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamionka Wielka

Kamionka Wielka,małopolskie

180 000 zł145 m² 1 241,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Okazja!do sprzedania dom z użytkowym poddaszem w stanie surowym otwartym o powierzchni 145m2 położony na działce 10 ar zlokalizowany w miejscowości Królowa Górna. Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żółwin

Żółwin,mazowieckie

350 000 zł197 m² 1 776,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom w stanie surowym otwartym o powierzchni całkowitej 197,2m2 położony w Żółwinie na granicy Lasu Młochowskiego. Dom wybudowany w 2014r. w technologii tradycyjnej, dach kryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

390 000 zł60 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Polecam do sprzedaży działkę narożną z domem, os. Górzyskowo. Działka 500m2, dom 60m2. Dom z możliwością rozbudowy, lub wyburzenia i postawienia nowego budynku. Idealna inwestycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jeziorowa

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł225 m² 2 711,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej położony na zamkniętym osiedlu. Dom w stanie deweloperskim. Powierzchnia domu to ok 200 m2, parter i pietro to 160m2, do tego ponad 50m2 poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

650 000 zł250 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 003 m²

Polecamy dom wolnostojący , piętrowy , całkowicie podpiwniczony o pow. całkowitej 250m na działce o powierzchni 4003 m2 , z dwoma osobnymi wejściami. Na parterze znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osiek

Osiek,pomorskie

499 000 zł209 m² 2 388,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 948 m²

0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający Komfortowy dom wolnostojący, z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony położony w miejscowości Osiek (w obszarze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 400 000 zł403 m² 5 955,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:3 370 m²

Dwa domy na sprzedaż W konstancinie Na sprzedaż 2 domy na działce o łącznej powierzchni 3370 m 2. Dom parterowy składa się z 4 pokoi, 2 łazienek, kuchni i werandy. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 490 000 zł296 m² 5 033,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 354 m²

Świetna lokalizacja W konstancinie! Przytulny dom w centrum Konstancina-Jeziornej, atrakcyjna lokalizacja z dostępem do głównej drogi na Warszawę! Nieruchomość o powierzchni 296.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przypki

Przypki,mazowieckie

325 000 zł203 m² 1 600,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania dom o powierzchni 200 m2 z wolnostojącym garażem. Wybudowany z pustaka solbet. Rozkład: (parter) kuchnia 14m2, salon z jadalnią 36m2, pokój 14m2, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

390 000 zł80 m² 4 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:830 m²

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 830 m 2 w kształcie prostokąta Działka ogrodzona. Dzielnica Górzyskowo. Teren objęty Miejskim Planem Zagospodarowania Przestrzennego Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zalesie Dolne

Piaseczno,mazowieckie

1 600 000 zł380 m² 4 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 417 m²

Przedwojenna willa do renowacji Na sprzedaż nieruchomość położona w prestiżowej dzielnicy Piaseczna - Zalesiu Dolnym. Willa do gruntownej renowacji posadowiona na dużej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Michelin

Włocławek,kujawsko-pomorskie

420 000 zł300 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:848 m²

Osiedle Michelin we Włocławku to spokojna dzielnica położona , tuż przy rozległym rezerwacie leśnym. Nieruchomości zlokalizowane w tej okolicy cieszą się ogromnym zainteresowaniem osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wólka Kozodawska

Wólka Kozodawska,mazowieckie

950 000 zł221 m² 4 298,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Elegancki, funkcjonalny, jednorodzinny dom wolnostojący, położony w dobrej lokalizacji na granicy z Zalesiem Górnym. Dom zaprojektowany i zbudowany w nowoczesnej a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gliwice

Gliwice,śląskie

660 000 zł295 m² 2 237,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:523 m²

Szukasz domu w spokojnej okolicy? Jednocześnie bliskość ścisłego centrum to podstawa? Mamy to! Oferujemy do sprzedaży 2 piętrowy dom w bardzo dobrej lokalizacji. Dom w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

600 000 zł146 m² 4 109,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 056 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 146 m2 + garaż, rok budowy 2010 r., KRUSZYN KRAJEŃSKI! DOM PARTEROWY, w jego skład wchodzą - 3 oddzielne sypialnie, - salon z wyjściem na taras, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

820 000 zł285 m² 2 877,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:565 m²

Interesujące 1/2 bliźniaka o powierzchni całkowitej 285m2 w centrum Podkowy Leśnej położone na działce 565m2. Dom zbudowany w 1985r. Kapitalny remont w 2000r. Dom wielopoziomowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brwinów

Brwinów,mazowieckie

960 000 zł400 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:604 m²

Do sprzedaży om o powierzchni ok. 400m2 położony w Brwinowie. Dom może być dwurodzinny lub z częścią na siedzibę firmy. Posiada dwa niezależne wejścia, osobne liczniki. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Biała

Rzeszów,podkarpackie

339 000 zł112 m² 3 026,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 10 nowych domów w zabudowie szeregowej o pow. około 112 m z ogródkami oraz miejscami postojowymi przed budynkami. Domy budowane według projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wrzosowa

Marki,mazowieckie

350 000 zł90 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Do sprzedania budynek w formie zabudowy segmentowej zlokalizowany w najładniejszej części Marek, nieopodal Puszczy Słupeckiej. Nowoczesna architektura oraz wysoka jakość użytych materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jastrzębie

Jastrzębie,mazowieckie

990 000 zł260 m² 3 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:880 m²

Dom Z ogrodem - dla rodziny Z dziećmi Dom usytuowany jest w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego w miejscowości Jastrzębie, 4 km od centrum Konstancina-Jeziorny. Położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sobótki

Kobierzyce,dolnośląskie

1 195 000 zł548 m² 2 180,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom dwurodzinny, wolnostojący o pow. mieszkalnej 350 mkw na działce 602 mkw. W skład domu wchodzi przyziemie, dwie kondygnacje oraz poddasze mieszkalne. Do parteru i piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

270 000 zł137 m² 1 971 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:720 m²

Oferujemy sprzedż domu jednorodzinnego wolnostojącego podpiwniczonego położonego w cichej i spokojnej okolicy Michelina. Dom o powierzchni 137 m2 położony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

1 290 000 zł170 m² 7 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 920 m²

Dom o powierzchni 170m2 usytuowany na działce 1920m2 położony w Podkowie Leśnej. Garaż wolnostojący na 2 samochody. Dom wybudowany w 1993r. Materiał: cegła + wełna + pustak ceramiczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pszczyna

Pszczyna,śląskie

489 000 zł127 m² 3 850,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:838 m²

Dom wolnostojący o pow. użytkowej 93mw posadowiony na działce 838m2. Budynek położony 4km od centrum Pszczyny i 3km od drogi krajowej S1 Katowice Bielsko. Lokalizacja : Dom położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Zacisze

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł200 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Wolnostojący dom o powierzchni mieszkalnej 200 m2 na Zaciszu z możliwością postawienia drugiego domu na dużej narożnej działce o pow. 1250 m2. Możliwość realizowania funkcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Jary

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

450 000 zł190 m² 2 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom położony w dzielnicy Jary. Dom zadbany ,umeblowany,o wysokim standardzie wykończeń. Całość domu ma powierzchnię 190 m2, parter -100 m2. Piętro domu składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Braniewo

Braniewo,warmińsko-mazurskie

120 000 zł67 m² 1 791 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam domek z przynależną działką o łącznej powierzchni 0,0150 ha (sto pięćdziesiąt metrów kwadratowych) budynek o łącznej kubaturze 252m3 (przeznaczenie na cele mieszkalne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tarczyn

Tarczyn,mazowieckie

590 000 zł271 m² 2 177,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Do sprzedania budynek W zabudowie bliźniaczej - dwie połówki po 135,6 m2 każda. Działka 1800m2 - super wymiary 47 (front) x 39 metrów. Cena za całość. Budynek w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

799 000 zł343 m² 2 329,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Idealny dom dla rodziny Segment położony w na granicy Józefosławia i Piaseczna, w pobliżu szkoła, przedszkole i liczne sklepy. Do osiedla należy zamknięty plac zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zalesie Górne

Zalesie Górne,mazowieckie

890 000 zł140 m² 6 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do sprzedania bardzo ładny bliźniak w okolicach Zalesia Górnego. Cegła. Dom wykończony w wysokim standardzie. Metraż domu to 140m2 pow. użytkowej plus garaż w bryle. Dom składa się.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij