dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 435 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 435 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

1 900 000 zł380 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:345 m²

Dom Z potencjałem! do własnej aranżacji! położony W super lokalizacji wilanowa! stary wilanów* bliżniak Z zadbanym ogrodem* cisza,zieleń! Dom znajduje się w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

1 900 000 zł350 m² 5 429 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:345 m²

Dom O pow. 350M2, na działce 345M2, w pobliżu pałacu W wilanowie! polecam! okazja! na sprzedaż, wynajem! dom Z potencjałem! do własnej aranżacji! Dom znajduje się w drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

450 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Osiedle domów jednorodzinnych wolnostojacuch blisko krakowa wieliczka domy od 450 tyś W stanie deweloperskim Do sprzedania domy w stanie deweloperskim za cenę 450000zł. Dom wybudowany wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Dębniki

Kraków,małopolskie

1 400 000 zł240 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kraków, stare Dębniki, dom w zabudowie bliźniaczej z 1955 roku położony na 5arowej prostokątnej, ogrodzonej działce. Dom po generalnym remoncie, otoczony pięknym ogrodem, podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ruczaj

Kraków,małopolskie

980 000 zł209 m² 4 689 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:348 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej w Krakowie - Ruczaj za cenę 980000zł. Położony na 3,48ar. Wybudowany w 2009r. Pow.całkowita 204m2. Pow. użytkowa 156m2. Rozkład pomieszczeń;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

899 000 zł250 m² 3 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:398 m²

Polecamy nowy dom z 2016 roku w zabudowie szeregowej w standardzie deweloperskim. Powierzchnia domu 250m2. Dom wybudowany z bloczków betonowych -ściany dwuwarstwowe- z ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Nowodworskiego

Gdynia,pomorskie

239 000 zł78 m² 3 064 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:156 m²

Bez Prowizji! Nowa cena!atrakcyjna oferta może być przeznaczona dla dwóch rodzin ( dwa pokolenia). Niewielki domek na obrzeżach Gdyni na działce o powierzchni 156m2. W chwili obecnej dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Armii Krajowej

Mława,mazowieckie

345 000 zł180 m² 1 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:532 m²

Dom na ul. Armii Krajowej, garaż w bryle budynku (piwnica), w części piwnicznej kotłownia oraz pralnia. Na parterze budynku salon o pow. 30 m2, kuchnia z jadalnią o pow. 20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Gogolin

Gogolin,opolskie

270 000 zł92 m² 2 934,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 285 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom wolno stojący położony w atrakcyjnej części Gogolina, na dużej, ponad 12-arowej działce. Budynek piętrowy z poddaszem do adaptacji. Wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

710 000 zł184 m² 3 859 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Komfortowy dom do wejścia, super lokalizacja, blisko do rynku W wieliczce,położony na wzniesieniu na cichym osiedlu domków jednorodzinnych Do sprzedania dom wolnostojący w Wieliczce za cenę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Sławin

Lublin,lubelskie

695 000 zł196 m² 3 541,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

0% prowizji od kupującego! nowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 166,5 m2 posadowiony na działce o pow. 600m2. Bardzo dobra lokalizacja: w sąsiedztwie nowo powstających domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bieżanów

Kraków,małopolskie

580 000 zł180 m² 3 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:822 m²

Kraków, stary Bieżanów, ok. Bieżanowskiej i Sucharskiego, dom wolnostojący z lat 70-tych o pow. 180m 2 położony na działce o pow. 8,22 ara. Działka ogrodzona, zagospodarowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Sławin

Lublin,lubelskie

695 000 zł196 m² 3 541,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

299 000 zł78 m² 3 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Program MDM Do sprzedania domy wolnostojące w Niepołomicach za cenę 299000zł.Standard deweloperski od ceny 299000zł. Pow. użytkowa 78m2. Cena domu w standardzie deweloperskim od 299 000zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mirsk

Mirsk,dolnośląskie

1 200 000 zł277 m² 4 332,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 594 m²

Piękny, luksusowy dom mieszkalny położony około 8 km od Świeradowa Zdroju, na terenie gminy Mirsk. Nowo wybudowany (w 2010 roku) o bardzo wysokim standardzie wykończenia, nawiązujący swą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł229 m² 6 332 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:892 m²

Dom na sprzedaż Warszawa Wilanów-Zawady, połowa "bliźniaka" z 2013r., w otoczeniu willowej zabudowy. Na parterze domu: - przestronny hall, - duży salon z kominkiem, z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

1 580 000 zł240 m² 6 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Serdecznie polecam na sprzedaż wolonstojący o powierzchni 240m2, znajdujący się w odległości 6 km od Wrocławskiego Rynku Wrocławia. Na przepięknie zaprojektowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Opatkowice

Kraków,małopolskie

560 000 zł110 m² 5 091 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej Kraków Opatkowice za cenę 560000zł.do neg. Budynek z lat 50 -stych 4 lata temu przeszedł kapitalny remont. Położony na 6 ar. ogrodzonej działce, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

295 000 zł173 m² 1 705,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:901 m²

Dom wolnostojący położony w Głuszycy. Budynek w stanie surowym zamkniętym - do wykończenia według własnej aranżacji. Wybudowany na bazie projektu ac Marcin G2. Funkcjonalne, ergonomiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

430 000 zł240 m² 1 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 240 m2. Nieruchomośc położona na zagospodarowanej działce o powierzchni 1100 m2. Na parterze domu znajduje się: hall, wiatrołap,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

419 000 zł130 m² 3 223,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom szeregowy na miedzyniu Witam wszystkich zainteresowanych ekskluzywnymi domkami szeregowymi dwupoziomowymi na osiedlu Miedzyń , domki w stanie deweloperskim o metrażu 130m2 w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

345 000 zł175 m² 1 971,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w Bielawie o powierzchni 175 mkw na działce 9-cio arowej. Doskonała lokalizacja! oferta na wyłączność Dom wolnostojący z 1937 roku , bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

1 150 000 zł260 m² 4 423,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! Serdecznie polecam na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny znajdujący się w odległości 7 km od granicy Wrocławia. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

366 000 zł100 m² 3 674,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:492 m²

Pragnę Państwu przedstawić nową inwestycję deweloperską w trakcie realizacji obejmującą budowę trzynastu domów na kameralnym osiedlu blisko centrum Niepołomic.Budynki będą oddawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ceradz Dolny

Ceradz Dolny,wielkopolskie

470 000 zł171 m² 2 748,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 133 m²

Oferuję Państwu dom w stanie deweloperskim o powierzchni powierzchni użytkowej ok. 171 m2, na bardzo ładnie położonej działce o powierzchni 1133m2, w Ceradzu Dolnym, gmina Duszniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wierzbięcin

Wierzbięcin,pomorskie

599 000 zł160 m² 3 743,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom wybudowany w 2002 r., pow. zabudowy 160 m2; pow. użytkowa 160 m2; wys. salonu 3,20 m; ogólna wysokość pomieszczeń 2,70 m; dom typu "bungalow" ze strychem, bez podpiwniczenia, układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

239 900 zł100 m² 2 399 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 084 m²

Dom do remontu z 1929r + budynek gospodarczy usytuowany przy głównej ulicy w Skalmierzycach na działce o powierzchni 3084m2. Powierzchnia użytkowa domu ok 100m2, 3 pokoje, kuchnia, hol,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Walim

Walim,dolnośląskie

125 000 zł200 m² 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Na sprzedaż dom w Walimiu w okazyjnej cenie! Nieruchomość zabudowana domem oraz działką o powierzchni 2300 m2. Nieruchomość do częściowego remontu. Więcej informacji pod telefonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ścinawa

Ścinawa,dolnośląskie

440 000 zł219 m² 2 009,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Duży i przestronny dom, wybudowany w latach 90, na 9 ar działce (działka ogrodzona). Budynek otoczony zagospodarowanym terenem zielonym, na którym są liczne nasadzenia drzew i ozdobnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 700 000 zł420 m² 4 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 286 m²

Rezydencja W toruniu! Polecam Państwu nieruchomość o niepowtarzalnej architekturze zlokalizowana w Toruniu w dzielnicy rudak ( 7min od centrum Torunia - starówka) 3 min do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

257 000 zł60 m² 4 283 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Niepołomice podgrabie dom 22 ar. Działki -257 tyś Do sprzedania dom jednorodzinny o powierzchni ok 60 m2, położony na działce 22 ary w całości budowlanej , objętej planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Al. Wojska Polskiego

Poniatowa,lubelskie

295 000 zł130 m² 2 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:517 m²

Dom przy lesie, 150m od zalewu, przy osiedlowej asfaltowej drodze, w cichej, bezpiecznej okolicy, z zadbanym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Chorągwi Pancernej

Warszawa,mazowieckie

4 500 000 zł550 m² 8 182 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:750 m²

Sprzedam przestronną wille w Warszawie na Wilanowie 550m2 z sauną oraz basenem w spokojnej okolicy. W skład nieruchomości wchodzą: - poziom -1: - pokój otwarty - pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Żerniki

Gliwice,śląskie

460 000 zł154 m² 2 990,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Uwaga 0 % pcc! Oferujemy Państwu do sprzedaży, lewą połówkę bliźniaka w stanie surowym zamkniętym z elewacją zewnętrzną, posadowiony na działce 520 metrów kwadratowych. (Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Józefów

Józefów,mazowieckie

650 000 zł116 m² 5 603 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Budynek w pięknej nowoczesnej stylizacji z dużymi oknami w otoczeniu lasów i luksusowych willi. W skład nieruchomości wchodzą: parter: salon z aneksem kuchennym, toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

210 000 zł150 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania parterowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 150 mkw położony na wsi, 3 km od Dzierżoniowa.Dobra lokalizacja ,dojazd drogą asfaltową. Nieruchomość posadowiona na ogrodzonej,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Andrychów

Andrychów,małopolskie

495 000 zł300 m² 1 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:140 m²

Do sprzedaży nieruchomość położona w centrum Andrychowa. W skład nieruchomości wchodzą: lokal handlowy na parterze o powierzchni 32 m2 z niezależnym wejście od ruchliwej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Przekorna

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł200 m² 5 993 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:539 m²

Dom o powierzchni 198,79 m2 składający się z 5 pokoi wybudowany w 2017 r. Na parterze domu znajdują się: - salon (34,82 m2) - kuchnia otwarta na salon (16,72 m2) - gabinet (8,53 m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Długa

Tuchom,pomorskie

350 000 zł60 m² 5 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 484 m²

Bez prowizji! Tuchom wieś kaszubska położona w w powiecie kartuskim, w gminie Żukowo, przy drodze krajowej nr 20 Stargard Szczeciński - Szczecinek - Gdynia, w sąsiedztwie Jeziora Tuchom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Walcownicza

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł240 m² 3 746 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:660 m²

Dom na sprzedaż w Warszawie - Wawer / Falenica. 7 pokojowy-240 m2, przystosowany dla dużej wielodzietnej rodziny z pięknym ogrodem. W skład nieruchomości wchodzą: parter: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Góra Świętej Anny

Góra Świętej Anny,opolskie

220 000 zł220 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:322 m²

Do sprzedania dom na Górze Św. Anny z ładnym widokiem w bliskim sąsiedztwie rynku o powierzchni użytkowej 220 m2 , na działce 3,2 ara. Dom do remontu, posiada oryginalną stolarkę.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij