dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 414 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 414 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rodziewiczówny

Józefów,mazowieckie

5 600 000 zł865 m² 6 473,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Nowoczesna willa położona w Józefowie w okolicy ul. Rodziewiczówny. Budynek wybudowany w 2012r. w wysokim standardzie, w technologii tradycyjne trójwarstwowej. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

408 000 zł220 m² 1 854,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -magda janik, tel. Oleśnica / okolice / przestronny Polecam duży dom w miejscowości oddalonej ok. 12 km od Oleśnicy. Poniemiecki o powierzchni ok. 220.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzeszyn

Warszawa,mazowieckie

1 470 000 zł550 m² 2 672,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom położony w bardzo dobrej lokalizacji- szybki i dobry dojazd do centrum, dobra komunikacja z Patriotów i Wałem Miedzeszyńskim.~Dom po remoncie, wymienione okna, dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kiekrz

Poznań,wielkopolskie

950 000 zł186 m² 5 107,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 680 m²

Cena: do solidnej negocjacji! ciekawa oferta W bardzo dobrej lokalizacji! nieruchomość przystosowana dla osób niepełnosprawnych! Pragnę zaoferować Państwu bardzo ładny parterowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ołdakowizna

Ołdakowizna,mazowieckie

129 000 zł50 m² 2 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 282 m²

Oferujemy Państwu działkę rekreacyjną z domem letniskowym w miejscowości Ołdakowizna, gmina Stanisławów. Działka o powierzchni 1282m2, ogrodzona siatką. Dom letniskowy drewniany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łukawiec

Łukawiec,podkarpackie

420 000 zł190 m² 2 211 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedaży dom parterowy o powierzchni około 190m2 położony na działce około 10 arów. Budynek z lat 90-tych, budowany metoda tradycyjną, kryty blachą. Układ pomieszczeń: holl, pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Boguchwała

Boguchwała,podkarpackie

800 000 zł270 m² 2 963 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do sprzedaży dom wolno stojący o powierzchni 270m2 położony na działce 45 ar wraz garażem wolno stojącym. Budynek oddany do użytku w 1992 roku. Budowany metodą tradycyjną: pustak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Cieplice Śląskie-Zdrój

Jelenia Góra,dolnośląskie

383 000 zł150 m² 2 553,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:998 m²

Oferuję do sprzedania wolnostojący dom w Jeleniej Górze - Cieplice. Nieruchomość położona na działce o powierzchni 998 m2. Dom o powierzchni 150 m2. Na powierzchnie domu składa się 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Budziwój

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł175 m² 3 709 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 890 m²

Duża działka, dom do zamieszkania cena do uzgodnienia Do sprzedaży dom wolno stojący o powierzchni użytkowej 175.5m2. Budynek z 2000 roku. Dom całkowicie wykończony. Budowany metodą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zbójnogórska

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł182 m² 4 402,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 390 m²

Nieruchomość w Radości, w okolicach ulicy Zbójnogórskiej, zabudowana budynkiem mieszkalnym w zabudowie bliźniaczej, w technologi tradycyjnej, wymagającym przeprowadzenia prac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Zalesie

Rzeszów,podkarpackie

510 000 zł180 m² 2 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do sprzedaży nowy dom wolno stojący w stanie do końcowego wykończenia. Nieruchomość położona jest w Rzeszowie na os. Zimowit. Dojazd bezpośrednio drogą miejską asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

270 000 zł87 m² 3 103,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację!- -magda janik, tel. Oleśnica / okolice Polecam dwa bliźniaki (cztery domy) w stanie deweloperskim zlokalizowane ok. 4 km od Oleśnicy. Inwestycja została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Goszcz

Goszcz,dolnośląskie

349 000 zł200 m² 1 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- - magda janik, tel. Goszcz / okolice / duża działka Polecam przestronny dom poniemiecki, wolnostojący zlokalizowany w spokojnej miejscowości oddalonej ok. 8 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tuchów

Tuchów,małopolskie

590 000 zł238 m² 2 478,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferujemy do sprzedania ekskluzywny dom jednorodzinny w Tuchowie, usytuowany na działce o pow. 9 ar. Dom jednopiętrowy o pow. 238 m2 wykonany, według indywidualnego projektu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wołomin

Wołomin,mazowieckie

530 000 zł220 m² 2 409 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Centrum wołomina. Dom + pawilon handlowy ok. 30 M . Kupujący zwolniony Z prowizji biura. Połówka bliźniaka 220 m powierzchni całkowitej z tego 150 m użytkowej z działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Budziwój

Rzeszów,podkarpackie

389 000 zł152 m² 2 559 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedaży nowy dom wolno stojący w stanie surowym zamkniętym. Nowoczesna architektura budynku. Dom budowany zgodnie z projektem zx100l (biuro projektowe Z500). Inwestycja w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Międzylesie

Warszawa,mazowieckie

2 200 000 zł310 m² 7 096,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom wolnostojący o pow. 340 m2 na dużej, zadbanej działce o pow. 2500 m2, zlokalizowany w Międzylesiu na pograniczu Anina, w otoczeniu lasu, jednocześnie z bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Zalesie

Rzeszów,podkarpackie

470 000 zł160 m² 2 938 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Segment środkowy szeregówki w stanie developerskim o powierzchni 160 m2. Dom budowany metodą tradycyjną z pustaka ceramicznego, ocieplony, otynkowany, kryty balchodachówką. Zamontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowodworze

Nowodworze,małopolskie

400 000 zł150 m² 2 675,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 330 m²

0% oferta bez prowizji od kupującego Oferujemy do sprzedania dom jednorodzinny usytuowany na działce o pow. 13,3 ar. Działka ma bardzo duży potencjał, jest połączeniem ciszy i spokoju, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Pobitno

Rzeszów,podkarpackie

555 000 zł132 m² 4 205 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Do sprzedania nowy dom wolno stojący położony na osiedlu nowych domów o powierzchni użytkowej: 114,1 m + garaż 17,8 m. Dom budowany metodą tradycyjną: pustak max, ocieplony styropianem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zielonka

Zielonka,mazowieckie

765 000 zł390 m² 1 962 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:608 m²

Dom dla dwóch rodzin. 1 km do pkp.KUPUJĄCY ZWOLNIONY Z PROWIZJI BIURA. Przestronny dom zaprojektowany dla dwóch rodzin w doskonałej lokalizacji Zielonki. Ciszę i spokój zapewnia zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stary Kraszew

Stary Kraszew,mazowieckie

435 000 zł165 m² 2 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:593 m²

Wolnostojący. 6 pokoi.GARAŻ. Kupujący zwolniony Z prowizji biura. Kupujący nie płaci podatku pcc 2% Dom wolnostojący 165m2 w Starym Kraszewie w malowniczej okolicy. Działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

529 000 zł192 m² 2 755,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- - magda janik, tel. Oleśnica / smardzów / 6 pokoi / piękna działka Polecam bardzo ładny dom wolnostojący usytuowany na osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Falenica

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł235 m² 4 674,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:812 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący z użytkowym poddaszem oraz dwustanowiskowym garażem, zaprojektowany w systemie energooszczędnym z możliwością wykonania wg życzenia klienta.~Zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zielonka

Zielonka,mazowieckie

699 000 zł210 m² 3 329 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Zielonka.WOLNOSTOJĄCY.GARAŻ. Może być dla 2 rodzin. Kupujący zwolniony Z prowizji biura. Dom wolnostojący w Zielonce o powierzchni 240m2,w cichej i spokojnej okolicy.Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Oboźna

Wrocław,dolnośląskie

1 290 000 zł200 m² 6 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację! - zadzwoń - edward pustowar, tel. Krzyki - wojszyce / szarych szeregów ok. Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej, segment skrajny o pow. 200 mkw. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Józefów,mazowieckie

1 990 000 zł380 m² 5 236,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Dom o bardzo ciekawej architekturze, duży i wygodny, na pięknej, częściowo zalesionej działce. Na parterze salon z kominkiem, pokój stołowy, wc, kuchnia. Na półpiętrze, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Złocieniowa

Łódź,łódzkie

649 000 zł250 m² 2 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Prezentujemy oryginalny zadbany dom (pół bliźniaka) na Radogoszczu w okolicy ulicy Złocieniowej. Bardzo oryginalny, nowatorski projekt. Jest to budynek jednopiętrowy zbudowany z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Międzylesie

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł136 m² 4 404,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Nowy dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 136 m2 na działce o pow. 380 m2, w dobrej lokalizacji w Międzylesiu. Dom w stanie deweloperskim zamkniętym. Na parterze: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wyszyńskiego

Józefów,mazowieckie

1 850 000 zł747 m² 2 477,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 525 m²

Dom wolnostojący zlokalizowany w Józefowie w okolicach ulicy Wyszyńskiego. Budynek o ciekawej architekturze z dwuspadowym dachem, okna drewniane, podłogi na parterze wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł182 m² 4 945,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Na sprzedaż ładny dom (zabudowa bliżniacza) w Wawrze, w dobrej lokalizacji. Dom wykończony, doskonale ocieplony. Na paterze domu znajduje się duży salon z kominkiem, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dzietrzychowice

Dzietrzychowice,lubuskie

199 900 zł170 m² 1 175,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Polecam do zakupu parter domu w Dzietrzychowicach. Mieszkalna część ma powierzchnię 170m2 (pow użytkowa 130m2). Przynależą do niej zabudowania gospodarcze (ok250m2) i piwnica (ok15m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrzoski

Wrzoski,opolskie

565 000 zł140 m² 4 035,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:685 m²

Oferujemy Państwu dwukondygnacyjny dom wolnostojący, z garażem w bryle budynku,o powierzchni 140m2, posadowiony na działce o powierzchni 6,85 ar, znajdujący się w Opolu (wrzoski).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radzymin

Radzymin,mazowieckie

830 000 zł240 m² 3 458 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:990 m²

Ładny dom Z garażem W bryle domu Z działką 990 M.KUPUJĄCY ZWOLNIONY Z PROWIZJI BIURA. Przestronny dom wolnostojący 240 m powierzchni całkowitej z tego 173.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Miłowice

Miłowice,lubuskie

180 000 zł180 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Polecam do zakupu pół domu w Miłowicach niedaleko Żar. Nieruchomość ma powierzchnię 180m2. Na parterze: ganek 5,1 m , korytarz 15 m , pokój 12,2 m , pokój 22,1 m , łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł163 m² 4 288,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom wolnostojący w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Wawer Las w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia. Opis: parter: hol, salon, jadalnia, kuchnia, toaleta, kotłownia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Radość

Warszawa,mazowieckie

2 499 000 zł420 m² 5 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 364 m²

Modernistyczny dom wolnostojący w Radości zbudowany według indywidualnego projektu dla osób ceniących przestrzeń i nowoczesny design. Dom z dużym potencjałem wykorzystania na cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tatrzańska

Żary,lubuskie

370 000 zł160 m² 2 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:533 m²

Polecam do zakupu dom przy ulicy Tatrzańskiej w Żarach. Nieruchomość ma powierzchnię 160m2. Całość znajduje się na ogrodzonej działce o powierzchni 533m2. Parter: 2 pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bursztynowa

Chwaszczyno,pomorskie

645 000 zł250 m² 2 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zadbany dom wolnostojący w Chwaszczynie, miejscowości dobrze skomunikowanej z Trójmiastem.Dom zbudowany w najlepszej technologi, z najlepszych materiałów.Dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Otwock

Otwock,mazowieckie

1 032 000 zł170 m² 6 070,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:314 m²

Segment położony na osiedlu strzeżonym i zamkniętym.Posiada dwie kondygnacje: parter - salon z wyjściem na taras i ogródek, łazienka, kuchnia , holl i garderoba z wejściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tomaszowo

Tomaszowo,lubuskie

189 000 zł726 m² 260,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 852 m²

Polecam do sprzedaży część domu na działce o pow 1852m2 (część B na zdjęciu mapki) w Tomaszowie przy ulicy Przemysłowej, która może posłużyć do dowolnej działalności.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij