dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 476 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 476 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 495 000 zł185 m² 8 081,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom jednorodzinny 185m2 w stanie deweloperskim na działce 1100m2 w odległości 5km od centrum Konstancina Nieruchomość położona jest w kameralnym osiedlu nowych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł50 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedaży dom wybudowany w 1985 roku w Strzelcach Wielkich, woj. małopolskie, gmina Szczurowa. Dom przeznaczony jest do remontu z możliwością rozbudowy. Działka uzbrojona ( prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł260 m² 4 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Kraków-Swoszowice, dom 260 m 2 na sprzedaż Lokalizacja: dom jednorodzinny usytuowany w dzielnicy Kraków-Swoszowice na południu Krakowa na działce o powierzchni 10 arów w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł90 m² 13 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 178 m²

| do sprzedania dom o pow. użytkowej ok. 90 m2, zlokalizowany na działce o pow. 3178 m 2 przy ul. Prostej w Kielcach. Budynek z pustaka, dach - blachodachówka. Okna pcv. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 000 zł185 m² 2 486 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 449 m²

Więcej informacji: magdalena tel.   e-mail:   Wszystkie oferty: Jeżeli cenicie sobie Państwo ciszę i spokój w otoczeniu lasu.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł151,81 m² 10 473,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Nowoczesny dom 151,81 m | działka 16 arów | blisko Lublina | gotowy do wejścia Na sprzedaż przestronny i energooszczędny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 151,81 m położony.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł168,01 m² 5 946,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:570 m²

Dom wolnostojący w malowniczej dzielnicy miasta Helenów. Dom o powierzchni 168m2 na działce wielkości 570m2. Parter to salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras, łazienka, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 384 600 zł161,14 m² 8 592,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:759 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 161 m2, posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok. 759 m2, w spokojnym rejonie. W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

1 029 000 zł103 m² 9 990,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:335 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej około 89 m2 (całkowitej 103 m2), położony w miejscowości Kłaj. Dom z 2022 r. posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł44 m² 5 431,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 246 m²

Spełnij marzenie o siedlisku na Wsi! Odkryj swój własny azyl w malowniczej wsi Krynickie (gm. Zabłudów), zaledwie 18 km od granic Białegostoku i 7 km od Zabłudowa. Ta nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł170 m² 7 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 189 m²

Oferta dostępna W pepper house Wolnostojący dom w fantastycznym miejscu, nad jeziorem w miejscowości Wynki atuty nieruchomości: - dom całoroczny, - duża działka - gotowy do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł155,87 m² 5 767,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:138 m²

Przedstawiam Państwu dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 155,87m2 + ogródek 138,25m2 znajdujący się w Rzeszowie przy ul. Pileckich (słocina) Oddawane w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł368,64 m² 1 573,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:909 m²

Polecam Państwu dom w stanie surowym zamkniętym , który znajduje się na 9,09 arowej działce w gminie Myślenice. To piękne miejsce oferuje wspaniały widok. Oto szczegóły dotyczące budynku:.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł152 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 047 m²

Ta dwupiętrowa nieruchomość w Trzebiszewie oferuje 152,0 m przemyślanie zaprojektowanej przestrzeni mieszkalnej. Parter to część w której toczy się życie: na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł90 m² 10 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:390 m²

Nie każdy dom potrzebuje budowy od podstaw, żeby stać się miejscem na nowy początek. Czasem wystarczy dobra przestrzeń, solidna konstrukcja i remont wykonany z myślą o tym, żeby po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł105,32 m² 5 222,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:916 m²

Odkryj swoją wymarzoną przestrzeń w malowniczej Kępie koło Szamotuł - nowoczesny i komfortowy bliźniak bez prowizji dla kupującego! Dodatkowo, oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł200 m² 4 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:409 m²

Biuro nieruchomości Dudek prezentuje dom zlokalizowany w sercu Cieplic, z ogromnym potencjałem, do własnej aranżacji. Nieruchomość położona w bezpośrednim sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 000 zł118,34 m² 6 886,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:183 m²

Na sprzedaż komfortowa 4 pokojowa szeregówka z miejscem postojowym oraz garażem. Bez prowizji oraz podatku pcc. Ostatnie domy gotowe do odbioru! układ mieszkania: parter: wiatrołap 3,8 m Hol.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł60 m² 10 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:823 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowego domu drewnianego o powierzchni użytkowej 60 m , zlokalizowanego w miejscowości Wędzina przy ul. Osada Myśliwska. Budynek został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 000 zł1 022,49 m² 8 704,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:23 916 m²

| luksusowa rezydencja w otulinie lasu - Samsonów, gm. Zagnańsk Pośród majestatycznych sosen, w scenerii pełnej zieleni i prywatności, rozpościera się niezwykła posiadłość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 000 zł137,30 m² 7 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:472 m²

Bliźniak na sprzedaż Karakule Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 137,3 m , posadowiony na działce 472 m , wybudowany w 2025 roku w technologii tradycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł220 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom z Lokalem Usługowym - Gotowiec Inwestycyjny! Na sprzedaż dochodowa nieruchomość o powierzchni 220 m , generująca stały zysk z wynajmu 5 mieszkań oraz lokalu usługowego.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 990 zł520 m² 9 615,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 929 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość na Zalesiu Na sprzedaż przedwojenna willa z początku XX wieku w prestiżowej i zielonej dzielnicy Wrocławia - Zalesie. Nieruchomość składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

4 299 000 zł556 m² 7 732,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:727 m²

Idealne miejsce aby połączyć zamieszkanie (366 m2 ) wraz z prowadzeniem firmy ( ok 190 m2 ) w przestrzeni miejskiej. Dom po generalnym remoncie : -wymieniona elektryka i hydraulika -nowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł232 m² 4 741,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:343 m²

Do sprzedaży dom wolno stojący położony na osiedlu Słowackiego w Zielonej Górze. Powierzchnia domu około 232 m2. Dom położony na działce o łącznej pow. 343 m2 + 186 m2 dzierżawa.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł272 m² 6 801,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 552 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego z 2023 roku, położonego w Janach (zielona Góra), na dużej działce o pow. 3552 m . Nieruchomość wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł231,38 m² 3 669,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom gotowy do zamieszkania stojący na w pełni zagospodarowanej działce w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł99,76 m² 9 522,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:253 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny dwu lokalowy o pow całkowitej 99,76 m2 w Lublinie ul. Skowronkowa, usytuowany na działce o powierzchni ok. 250 m2. Zestawienie powierzchni: parter: 1.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł620 m² 5 967,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:34 409 m²

Działający ośrodek wypoczynkowy nad morzem, położony na wzgórzu w malowniczej wsi Zakrzewo koło Darłowa. Odległość do morza to 3700 m, do jeziora 1800 m. Na działce o powierzchni 34 409.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł156,28 m² 6 072,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:455 m²

:kontakt: anna Kościńska, tel.   od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 Lokal mieszkalny w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 134 m2 (+ garaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł229,70 m² 5 219,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:966 m²

Dom wolnostojący w Żołędowie z 2007 roku, o powierzchni całkowitej 229m2 (powierzchnia użytkowa 204,30 m2) na prywatnej działce 966m2 może być Twój - ale musisz być szybki. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 559 000 zł170 m² 9 170,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:15 800 m²

Szukasz ciekawego, nowoczesnego, wykończonego domu, który posiada dużą działkę, zapewniającą prywatność i otwartą przestrzeń wkoło? Zapraszam! Na sprzedaż nieruchomość w Starym.

Szczegóły ogłoszenia

1 125 000 zł123,44 m² 9 113,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 099 m²

Bresdom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż piękny drewniany dom na obrzeżach miasta Olsztynek. Budynek o powierzchni użytkowej 123,44 m2 znajduje się na działce o powierzchni 4099 m2.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł50,64 m² 11 453,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:86 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera! brak pcc2% I prowizji! miejsce postojowe wliczone W cenę! Segment mieszkalny | Jastrzębia Góra - Tupadły | 1 km od morza Na sprzedaż cały segment mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł140 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom piętrowy o powierzchni około 140 m z dużym poddaszem to potencjalnie wspaniała nieruchomość, która czeka na remont i personalizację. Ten przestronny dom ma wiele możliwości, aby.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł789,01 m² 9 505,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 097 m²

Wyjątkowa oferta inwestycyjna w jednym z najbardziej pożądanych punktów Bieszczad. Oferta na wyłączność biura nieruchomości. Na sprzedaż funkcjonujący aparthotel "korona Bieszczad",.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł70 m² 4 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:743 m²

Na sprzedaż działka z całorocznym domem, warsztatem, garażem oraz drewutnią na terenie rod w Buku. Dom o powierzchni ok 70 mkw, składający się z pokoju dziennego, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł93,12 m² 7 946,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:273 m²