dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 434 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 434 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

544 245 zł140 m² 3 885,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Na sprzedaż dom na nowo powstającym Osiedlu Hiszpańskim w Siechnicach. Osiedle składa się z 31 domów w zabudowie wolnostojącej i bliźniaczej. Prezentowany dom B I 5 ma 117,07.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

745 000 zł200 m² 3 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż zadbany, wykonany z bardzo dobry materiałów dwurodzinny dom wolnostojący położony w Centrum Niepołomic.Nieruchomość wyremontowana użyto najwyższej klasy materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

531 728 zł134 m² 3 953,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:476 m²

Na sprzedaż dom na nowo powstającym Osiedlu Hiszpańskim w Siechnicach. Osiedle składa się z 31 domów w zabudowie wolnostojącej i bliźniaczej. Prezentowany dom B II 29 ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mickiewicza

Brzeg Dolny,dolnośląskie

320 000 zł120 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 361 m²

Dom jednorodzinny, wolnostojący, z użytkowym poddaszem i strychem, wybudowany technologią tradycyjną z cegły przed 1945r., położony przy spokojnej ulicy na Starym Mieście,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Migdałowa

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł220 m² 6 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Segment środkowy w mini osiedlu segmentów przy ulicy Rosoła w okolicy ulicy Płaskowickiej.Osiedle zagrodzone.Segment o dobrym rozkładzie nadaje się zarówno do zamieszkania przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 147 301 zł224 m² 5 121,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bliźniak o powierzchni ponad 200 metrów, bardzo dobry rozkład, kameralne osiedle. Atuty: - świetny rozkład. - bardzo duża sypialnia (ponad 27m2) na ostatnim pietrze, z oddzielną łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Podgórz

Toruń,kujawsko-pomorskie

289 000 zł68 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Proponuję państwu piętro domu dwurodzinnego wraz z udziałem w gruncie. Jest to wyodrębniony lokal mieszkalny o powierzchni 68 m2 składający się z trzech pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Konopnickiej

Jasień,małopolskie

550 000 zł200 m² 2,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 200 m²

Oferujemy do sprzedaży budynek mieszkalny wraz z zabudowaniami gospodarczymi/stajnia,stodoła,spichlerz/ które położone są w Jasieniu przy drodze krajowej E-40/ul.M.Konopnickiej/ Dojazd do tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

527 940 zł135 m² 3 921,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:574 m²

Na sprzedaż dom na nowo powstającym Osiedlu Hiszpańskim w Siechnicach. Osiedle składa się z 31 domów w zabudowie wolnostojącej i bliźniaczej. Prezentowany dom B II 25 ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

425 000 zł73 m² 5 823,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:70 m²

Dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w środku nowoczesnego osiedla Linea w Dąbrówce, 4 km od Poznania. Przy budowie deweloper skorzystał ze sprawdzonego już projektu typu Patio czyli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

523 840 zł134 m² 3 902,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Na sprzedaż dom na nowo powstającym Osiedlu Hiszpańskim w Siechnicach. Osiedle składa się z 31 domów w zabudowie wolnostojącej i bliźniaczej. Prezentowany dom B II 24 ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Radzionków

Radzionków,śląskie

260 000 zł107 m² 2 430 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Posiadamy na sprzedaż, ustawne domy w bardzo dobrej lokalizacji o powierzchni 107 m2 wraz z garażem z ogrodem oraz poddaszem do wykorzystania. Parter domu jest dobrze zaprojektowany pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wilcze Gardło

Gliwice,śląskie

549 000 zł100 m² 5 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy zadbany dom w Wilczym Gardle w Gliwicach. Dom przeszedł 4 lata temu generalny remont, w którego trakcie m.in. ocieplono budynek, wymieniono dach, okna, instalacje. Połowa domu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Modlica

Modlica,łódzkie

629 000 zł126 m² 4 992,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 330 m²

Uwaga Przedmiotem sprzedaży jest malowniczo położony nowy parterowy dom mieszkalny z poddaszem użytkowym o pow.: 126 mkw. Działka zajmuje powierzchnię 1315 mkw. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Domaniewice

Domaniewice,łódzkie

249 000 zł120 m² 2 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 235 m²

Poszukujesz nieruchomości dla 3 - 5 osobowej rodziny lub na prowadzenie działalności w Gminie Domaniewice? Jeśli tak to ta oferta Cię zainteresuje! Dom parterowy z poddaszem nieużytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marki

Marki,mazowieckie

439 000 zł116 m² 3 784,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej z garażem w Markach obok Warszawy. Bezpośrednio od dewelopera! Powierzchnia całkowita wynosi 116m2. Pow. działki 150m2. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Radzionków

Radzionków,śląskie

399 000 zł222 m² 1 797 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:174 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 222 m kw. położony w Radzionkowie. Taras i balkon świeżo po remoncie wraz z orynnowaniem! Budynek składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

730 000 zł163 m² 4 478,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:193 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) o pow. 163 m 2 w Siemianowicach Śląskich w cichej, spokojnej okolicy w pobliżu parku. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Radzionków

Radzionków,śląskie

320 000 zł107 m² 2 991 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Borów

Borów,dolnośląskie

130 000 zł54 m² 2 407 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Lokalizacja świetna na dacze dla osób chcących wypocząć od zgiełku. Dom z działką 25 arów we wsi sąsiadującej z Borowem. Dom poniemiecki po częściowym remoncie. Wymaga remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Borynia

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

799 000 zł233 m² 3 429,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy!~dom + duża działka + 2 budynki gospodarcze~oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 233 m2 piętrowy położony w Jastrzębiu Zdróju - Borynia. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

2 500 000 zł190 m² 13 157,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:621 m²

Jednopiętrowy dom do remontu z lat 70 tych, wybudowany z pustaka na ładnej działce. Rewelacyjna okolica domów jednorodzinnych w cichym i urokliwy miejscu.Do Wiertniczej dwa kroki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bielany

Warszawa,mazowieckie

4 230 000 zł1 100 m² 3 845,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:1 162 m²

Do sprzedaży nowy oddany do użytkowania w 2015 roku budynek usługowo-handlowy z funkcją mieszkalną,stanowiący własność hipoteczną,położony na granicy Warszawy-dzielnica Bielany. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kiełpino Górne

Gdańsk,pomorskie

879 000 zł260 m² 3 380,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Wolnostojący, przestronny dom z 2011r położony na działce 891m2. Na parterze znajdują się: hol, duża kuchnia (12m2)otwarta na salon (55m2), pokój (13,4m2), łazienka, toaleta dla gości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Knurów

Knurów,śląskie

680 000 zł142 m² 4 789 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:558 m²

Oferujemy na sprzedaż luksusowy dom w zabudowie szeregowej na ekskluzywnym osiedlu w Knurowie. Dom nowo wybudowany, w technologii tradycyjnej z wykorzystaniem najwyższej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wolsztyn

Wolsztyn,wielkopolskie

379 000 zł150 m² 2 526,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Polecam państwu klimatyczny dom na wsi zlokalizowany w miejscowości błońsko- wolsztyn/nowy tomyśl/grodzisk wielkopolski, położony w otoczeniu lasów w pięknej, spokojnej okolicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

689 990 zł160 m² 4 312,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Nieruchomość położona w cichym malowniczym miejscu na skraju terenów leśnych. Dom o powierzchni 160m2 z działką 1150m2 w Musułach położony 30km od Warszawy w gm Żabia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pyskowice

Pyskowice,śląskie

365 000 zł125 m² 2 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Na sprzedaż sześć nowoczesnych i funkcjonalnych domów w zabudowie szeregowej i bliźniaczej zlokalizowanych w Pyskowicach (tzw. Stare Pyskowice) na zamkniętym osiedlu. Domy budowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Trzebnica

Trzebnica,dolnośląskie

390 000 zł150 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:457 m²

Nowa cena! Na sprzedaż dom z garażem i ogródkiem w cenie mieszkania. Wielkość domu 150m, działka o pow. 486m2 na granicy miasta Trzebnicy. Kupujący zwolniony z podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Włochy

Warszawa,mazowieckie

2 580 000 zł560 m² 4 607,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:1 360 m²

Sprzedam-włochy-dwa biurowce na jednej działce za jedne pieniądze! Jest to dwa budynki na jednej działce a wśrodku podwórko.Jeden budynek jest jako biurowiec i ma on 320m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

395 000 zł210 m² 1 880,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:548 m²

Cenisz spokój, harmonię z naturą? Chcesz odreagować po ciężkim dniu pracy? Ten dom jest dla Ciebie! Sprzedam piękny dom z tarasem w spokojnej okolicy, z dala od zgiełku, aut, za to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Józefów,mazowieckie

2 200 000 zł309 m² 7 119,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Do sprzedania piękna rezydencja stojąca na zadrzewionej działce o powierzchni 2200m kw (działka jest w całości budowlana), dom nie jest wykończony do końca - pozostały prace tzw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł185 m² 7 513,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny, jednopiętrowy, wolnostojący, z dwustanowiskowym garażem, plus trzy miejsca postojowe przed garażem. W pełni umeblowany. Wjazd na posesję od północy. Taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Sikawa

Łódź,łódzkie

390 000 zł150 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:979 m²

Łódź Sikawa! Niezwykle atrakcyjna nieruchomość o powierzchni 947 m ² z domem z lat 70- tych o powierzchni 150 m². Doskonałe położony ze względów komunikacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Zawarcie

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

438 800 zł100 m² 4 388 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:287 m²

Polecamy Państwu komfortowy dom wolnostojący położony na osiedlu domków jednorodzinnych w Gorzowie Wielkopolskim. Dom o powierzchni 93 m.kw., zlokalizowany na działce o pow. 287 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bąków

Bąków,śląskie

555 000 zł260 m² 2 134,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

dom w Bąkowie na sprzedaż. Dom o powierzchni użytkowej. 211 m2. (poddasze do zagospodarowania). +działka 36 arów (13 arów ogrodzone). Dom ocieplony, dach z blachy, ogrzewanie piecem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

2 800 000 zł355 m² 7 887,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom wolno-stojący jednopiętrowy, jednorodzinny lub dwurodzinny ( dwa oddzielne wejścia). Powierzchnia domu to 355 m 2. Wszystkie media miejskie , dwie linie telefoniczne, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przecław

Przecław,wielkopolskie

459 000 zł196 m² 2 342 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:831 m²

Szukasz do zakupu domu w bliskiej odległości od Poznania , równocześnie cenisz sobie ciszę i spokój dobrze trafiłeś! Ta oferta jest idealna! Chciałabym przedstawić Państwu dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Kamienny Potok

Sopot,pomorskie

2 399 000 zł256 m² 9 371,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:670 m²

Wyjątkowy dom z przepięknym ogrodem Kamiennym Potoku! Bardzo dobra lokalizacja - blisko komunikacja miejska (skm, zkm) w pobliżu dużo sklepów oraz niewielki rynek. Na plażę oraz do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Borówiec

Borówiec,wielkopolskie

350 000 zł52 m² 6 730,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:716 m²

Kompaktowy parterowy dom Z potencjałem - niezwykle urokliwa część borówca Polecam uwadze mały parterowy dom wolnostojący położony na zadbanej działce o pow. 716 m2. Jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Michałowice

Michałowice,mazowieckie

2 400 000 zł444 m² 5 405,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:914 m²

Do sprzedania dom o powierzchni 240 m z ładnie zagospodarowanym i dużym ogrodem z placem zabaw. Dom posiada garaz na 2 samochody,duzy salon z kominkiem, wyposazona kuchnia, gabinet.