dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Międzyrzecze

Międzyrzecze,śląskie

595 000 zł402 m² 1 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 776 m²

Nowa niższa cena oferta sprzedaży dwóch domów W zabudowie bliźniaczej sprzedaż tylko W całości - cena 690.000 zł MIĘDZYRZECZE, GMINA BOJSZOWY Oferta dotyczy sprzedaży dwóch domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Graniczna

Dębica,podkarpackie

445 000 zł154 m² 2 889,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedania rozłożysty dom parterowy położony na 12 arowej działce w Dębicy przy ul. Granicznej. Projekt domu pod nazwą marlon III. Powierzchnia użytkowa wraz z garażem jednostanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

159 000 zł200 m² 795 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 176 m²

Okazja - Gospodarstwo Rolne - Na Sprzedaż: wieś Dobropole położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie łobeskim, w gminie Dobra, przy trasie Stargardzkiej Kolei Wąskotorowej ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bibice

Bibice,małopolskie

595 000 zł175 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bezprowizyjna, prowizję pośrednika pokrywa strona sprzedająca!. Oferujemy do sprzedaży domy w zabudowie bliźniaczej, położone w Bibicach, gmina Zielonki. Inwestycja składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radzionków

Radzionków,śląskie

660 000 zł284 m² 2 323,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:384 m²

Do sprzedaży oferuję dom położony w centrum Radzionkowa przy jednej z głównych ulic miasta. Nieruchomość stanowi działkę o powierzchni 384 m2, zabudowana domem wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Halinów

Halinów,mazowieckie

640 000 zł180 m² 3 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedaż bezpośrednia. Nowa inwestycja - Osiedle Radosny Zakątek. Inwestycja zakończona! Domy gotowe do odbioru! Kameralne osiedle domów jednorodzinnych w prężnie rozwijającej się gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

395 000 zł210 m² 1 880,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:548 m²

Cenisz spokój, harmonię z naturą? Chcesz odreagować po ciężkim dniu pracy? Ten dom jest dla Ciebie! Sprzedam piękny dom z tarasem w spokojnej okolicy, z dala od zgiełku, aut, za to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Cianowice

Cianowice,małopolskie

899 000 zł230 m² 3 908,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 075 m²

Sprzedam super komfortowy, przestronny, wolnostojący dom, położony pod Krakowem nieopodal Ojcowskiego Parku Narodowego na 11 arowej działce na kameralnym osiedlu ośmiu domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaśkowice

Jaśkowice,opolskie

320 000 zł129 m² 2 478,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedania dom wolnostojący, 4 pokoje, działka 12 arów, jaśkowice, gmina Prószków, stan deweloperski. Do sprzedania nowy dom (budowa 2012) w stanie deweloperskim, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Podole

Podole,podkarpackie

160 000 zł121 m² 1 322,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 300 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 121 m2,w Podolu gmina Przecław położony na działce 0,83 ha. Dom do kapitalnego remontu. Zbudowany z dwóch kondygnacji: 1. Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wygoda

Białystok,podlaskie

349 000 zł90 m² 3 877,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Cena do negocjacji! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży Domu wolno stojącego, położonego na osiedlu Wygoda. Nieruchomość znajduje się na osiedlu domów jednorodzinnych na działce 600m2 w

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pisarzowice

Pisarzowice,śląskie

264 900 zł120 m² 2 207,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w Pisarzowicach. Nieruchomość w stanie surowym otwartym o łącznej powierzchni 120 m2, usytuowany na 10 arowej działce w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Pyry

Warszawa,mazowieckie

6 200 000 zł630 m² 9 841,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Przestronna rezydencja (630m2 powierzchni użytkowej ) na Ursynowie na działce 1600m2 ze starodrzewiem. Działkę okala ogrodzenie klinkierowe i płot sztabkowy. Podlewanie ogrodu opomiarowane (by nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wielgowo

Szczecin,zachodniopomorskie

434 000 zł130 m² 3 338,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:510 m²

Polecam na sprzedaż połowę bliźniaka z lat 80-tych w znakomitej lokalizacji. Dzielnica bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta, z pełną infastrukturą. W koło łąki, lasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pobierowo

Pobierowo,zachodniopomorskie

2 500 000 zł198 m² 12 626,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:949 m²

Wyjątkowa Oferta - 100m od morza! - pierwsza linia zabudowy, bezpośrednie zejście na plażę. Na sprzedaż dom wolno-stojący o pow. użytkowej 139,1m2, kubaturze 704m3 oraz budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Miszewko

Miszewko,pomorskie

366 000 zł123 m² 2 832,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 296 m²

| oto dokładna lokalizacja: 54 24' 03.47" 18 21' 48.11" domu, który dopiero powstanie (budowa trwa 3 miesiące w gotówce lub 4 w kredycie). W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Trzebnica

Trzebnica,dolnośląskie

369 000 zł135 m² 2 733 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:353 m²

Nowa Cena! Na sprzedaż dom 135m2 w zabudowie szeregowej wraz z działką o pow. 353m2 i garażem na granicy m.Trzebnica. Kupujący zwolniony z podatku pcc 2% od ceny. Główne atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

2 500 000 zł462 m² 5 411,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:565 m²

Budynek w prestiżowej części Starego Wilanowa. Parter: salon, kuchnia z jadalnią, gabinet, wc. I piętro: sypialnia główna z łazienką i garderobą, 2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Prusa

Celestynów,mazowieckie

670 000 zł150 m² 4 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:408 m²

Witam, oferuję przytulny, nowocześnie urządzony dom położony wśród lasów Mazowieckiego Parku Krajobrazowego w miejscowości Celestynów -20km od granic Warszawy. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubin

Lubin,dolnośląskie

330 000 zł196 m² 1 683,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni użytkowej 196 m2, zlokalizowany na Starym Lubinie. Na parterze projekt przewiduje duży salon, kuchnię połączoną z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

550 000 zł210 m² 2 619,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Budynek wolnostojący z 1978, po remoncie obejmującym wymianę okien na drewniane trzyszybowe,pełną wymianę ogrzewania ze zmianą pieca grzewczego na Buderusa z wymiennikiem ciepła. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Wawer

Warszawa,mazowieckie

439 000 zł117 m² 3 752,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Środkowy segment 77 m2 na działce 100 m2 po remoncie w 2017r, w cenionej lokalizacji w Warszawie Falenicy. Piwnica - ok. 40m2 wysokość 200cm, trzy pomieszczenia. Piec gazowy do ogrzewania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Saska

Rzeszów,podkarpackie

790 000 zł217 m² 3 641 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny dom w centrum Rzeszowa! Biuro Nieruchomości dk Brokers prezentuje dom wolnostojący o powierzchni 217m2. Dom usytuowany na działce 10 ar. Ocieplony styropianem 12 cm oraz otynkowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stara Miłosna

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł180 m² 3 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Giebułtów

Giebułtów,małopolskie

2 090 000 zł393 m² 5 318 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Do sprzedania bardzo ładny dom, rezydencja powierzchni całkowitej 393m2 , użytkowej 331m 2 usytuowany na działce 26 ar. ogrodzonej. Parter- garaż na 2 samochody, hol, kuchnia, ze spiżarką, jadalnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

487 000 zł110 m² 4 427,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Polecam zakup domu o powierzchni użytkowej 110,8m2 + garaż 20m2 , z działką 782,5m2, mieszczącego się w Lusowie koło Poznania. Dom sprzedawany w stanie deweloperskim, planowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sochaczewska

Kaputy,mazowieckie

915 200 zł204 m² 4 486,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:975 m²

Dom dedykowany osobom ceniącym klasykę i funkcjonalność, idealny dla 4-5 osobowej rodziny. Bryła budynku obejmuje 2 kondygnacje z poddaszem użytkowym. Ciekawym rozwiązaniem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Porzeczkowa

Strzeniówka,mazowieckie

1 650 000 zł240 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Piękny, reprezentacyjny, przestronny dom, starannie wykończony materiałami najwyższej jakości, 50-cio metrowy taras, nowoczesny design, wygodny rozkład zapewniający komfort użytkowania, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Międzybrodzie Bialskie

Międzybrodzie Bialskie,śląskie

489 000 zł175 m² 2 794,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 575 m²

*******rezerwacja******** Sprzedam nowy dom w Międzybrodziu Bialskim obok Bielska-Białej - 15km do centrum miasta. Dom budowany i wykańczany w wysokim standardzie: dachówka betonowa Braas,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Goduszyn

Jelenia Góra,dolnośląskie

229 000 zł102 m² 2 245,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:955 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący- 102m2 działka 955m2 cena 229000pln. Prezentuję Państwu na sprzedaż mały przytulny domek jednorodzinny w o pow użytkowej 102m2 w Jeleniej Górze dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lębork

Lębork,pomorskie

285 000 zł130 m² 2 192,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający Nowy dom jednorodzinny wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony o powierzchni użytkowej 130m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa

Reda,pomorskie

330 000 zł123 m² 2 685,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:392 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej wybudowany w 1995r o kubaturze 514,7 m2, powierzchnia zabudowy - 87,25 m2, powierzchnia użytkowa - 122,9 m2 położony na ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mielenko Gryfińskie

Mielenko Gryfińskie,zachodniopomorskie

450 000 zł330 m² 1 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny o pow. całkowitej 330m2. Dom parterowy z poddaszem użytkowym. Nieruchomość Położona w Mielenku Gryfińskim: wieś w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jeziorowa

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł160 m² 3 734,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:270 m²

Zapraszam do zapoznania się z z ofertą domu jednorodzinnego. Jest to bliźniak, znajduje się na ul. Jeziorowej na klimatycznym osiedlu domów jednorodzinnych. Miejsce jest bardzo dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żernica

Żernica,śląskie

410 000 zł139 m² 2 949,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:273 m²

Oferujemy do zakupu dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej. dom wyposażony jest w następujące instalacje; elektryczną,wodną,gazową,podłogowa instalacja centralnego ogrzewania z kotłem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Ostoja

Pruszków,mazowieckie

935 000 zł210 m² 4 452 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:665 m²

Dom położony w willowej dzielnicy Pruszkowa, cichej i zielonej Ostoi. Zbudowany bardzo solidnie; 2 warstwy cegły i ocieplenie, kryty dachówką. Cały jest podpiwniczony i jest tam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Urzut

Urzut,mazowieckie

799 000 zł181 m² 4 414,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do sprzedaży parterowy dom o powierzchni 181 m2 w miejscowości Urzut k. Nadarzyna. Dom wybudowany i oddany do użytku w 2009 roku. Składa się z dużego salonu z kominkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kędzierskich

Serock,mazowieckie

1 499 000 zł200 m² 7 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Działka 1750m2 w centrum Serocka, cicho, blisko Narwi, z możliwością wydzielenia drugiej działki budowlanej. Wygodny, parterowy dom 200m2,-salon, 4 sypialnie, duża kuchnia, dwie łazienki, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Drezdenko

Drezdenko,lubuskie

299 000 zł150 m² 1 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Polecam na sprzedaż połowę dom z wydzieloną działką. Na zakupioną cześć założona zostanie osobna księga wieczysta wraz z opisem i wskazaniem przynależnego gruntu. Dom podzielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kotorydz

Kotorydz,mazowieckie

650 000 zł231 m² 2 813,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom wolnostojący, usytuowany w spokojnej miejscowości Kotorydz - 20 km od Warszawy - obok Tarczyna, na zagospodarowanej działce. Na tej samej działce drugi dom - również wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żernica

Żernica,śląskie

480 000 zł155 m² 3 096,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:410 m²

Oferujemy do zakupu dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej(skrajny segment). Dom wyposażony jest w następujące instalacje; elektryczną,wodną,gazową,podłogowa instalacja centralnego.