dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 398 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 398 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Bieruń

Bieruń,śląskie

250 000 zł190 m² 1 315,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 345 m²

Poszukujesz przestronnego domu w dogodnej lokalizacji Bierunia Starego i z dużą działką? Jeśli tak - ta oferta jest dla Ciebie! Nieruchomość zlokalizowana w Bieruniu Starym, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szwoleżerów

Ząbki,mazowieckie

729 000 zł147 m² 4 965,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:321 m²

Dom, segment skrajny. Poszukiwany przez wiele osób piękny, skrajny segment ( nie środkowy- większa działka) na osiedlu domków. - zadbany ogród ok. 230m2 z wysokimi thujami dającymi prywatność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Fiołkowa

Domaszczyn,dolnośląskie

349 000 zł109 m² 3 195,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Tylko teraz dom za 349tys złotych. Kameralne osiedle w Domaszczynie, nieopodal lasu ok. 150m od granic Wrocławia jest kolejną inwestycją dewelopera Osiedle Rodzinne. Osiedle w swej kolejnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 590 000 zł220 m² 7 227 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Pruszowice- piękna lokalizacja pośród starych drzew , natury ,ciszy i parku. Dom wybudowany w nowych technologiach i jest optymalny dla rodziny 2+2.Tu wypoczniesz i nasycisz się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grójec

Grójec,mazowieckie

450 000 zł140 m² 3 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Budynek o powierzchni użytkowej 140 m 2 położony na działce 290 m 2 w centrum Grójca. Parter: salon, kuchnia, przedpokój, łazienka z prysznicem, wiatrołap, spiżarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

6 800 000 zł820 m² 8 292,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 218 m²

Reprezentacyjna rezydencja z basenem w prestiżowej części Konstancina. Parter: salon (60 m2), jadalnia (30 m2), kuchnia, pokój fitness z sauną, gabinet, wc, pokój dla gosposi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kędzierzyn-Koźle

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

190 000 zł120 m² 1 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowa atrakcyjna cena! Dom 120m2 na działce niecałe 9ar. w gminie polska cerekiew. Częściowo podpiwniczony. Na parterze-kuchnia, salon, łazienka z wc, korytarz, ganek, pomieszczenie gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

320 000 zł150 m² 2 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

opis wkrotce

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mosina

Mosina,wielkopolskie

375 000 zł111 m² 3 378,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:291 m²

Sprzedam dom położony w Mosinie. Dom piętrowy w zabudowie bliźniaczej (110,95m2) na działce (291m2), niepodpiwniczony. Bardzo dobra komunikacja do Poznania (5 min pieszo do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lawendowa

Borkowo,pomorskie

590 000 zł156 m² 3 782,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:306 m²

Ostatni dom szeregowy w stanie deweloperskim w miejscowości Borkowo. Lokalizacja: borkowo Gdańskie to świetna lokalizacja dla osób pracujących w Gdańsku. Szybki dojazd do obwodnicy lub do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czaple

Czaple,pomorskie

450 000 zł182 m² 2 472,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Czaple Lokalizacja: dom znajduje się na nowo powstałym osiedlu takich samych domów. Wszystkich domów będzie 14. Dosłownie parę minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tilgnera

Gdańsk,pomorskie

647 600 zł161 m² 4 019,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:253 m²

Dom z garażem w zabudowie szeregowej w świetnej lokalizacji Gdańska. Lokalizacja: gdańsk Chełm to jedno z najbardziej rozwiniętych dzielnic Gdańska. W pobliżu nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Świbnieńska

Gdańsk,pomorskie

450 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Świbno - wschodnia część Wyspy Sobieszewskiej , nieruchomość położona nieopodal przeprawy promowej do Mikoszewa i drogi wojewódzkiej nr 501 prowadzącej do śródmieścia Gdańska (ok 20km).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wyspiańskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

590 000 zł155 m² 3 806,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Dom mieszkalny - Pruszcz Gdański, ul. Wyspiańskiego. Oferujemy do sprzedaży nieruchomość stanowiącą działkę gruntu o powierzchni 581 mkw. zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 350 000 zł190 m² 7 105 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:872 m²

Polanowice- boczna ul.Kamieńskiego- do sprzedaży dom wolnostojący bardzo rodzinny funkcjonalny , jasny i przestrzenny. Rozkład: parter salon z wyjściem do ogrodu, kuchnia z pomieszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Suchy Las

Suchy Las,wielkopolskie

659 000 zł180 m² 3 661 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:842 m²

Sprzedam dom w czytelnym miejscu, przy głównej, asfaltowej drodze o dużym natężeniu ruchu samochodowego. Powierzchnia 180 m kw, działka 842 m kw. Dom wybudowany z ceramiki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

566 000 zł110 m² 5 145,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Segment w Grodzisku Maz. o pow. 110 m2 / 300 m2 (działka) na osiedlu zamkniętym, w całości ogrodzonym. Brama wjazdowa na posesję sterowana elektrycznie, droga wewnętrzna wyłożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Golińsk

Golińsk,dolnośląskie

349 000 zł600 m² 581,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:624 m²

Na sprzedaż polecam piękny obiekt położony 1 km od granicy Czeskiej. Nieruchomość o pow. ok 600 m2 i działce przynależnej pow. 630 m2 oraz dzierżawionej od gminy 2 000 m2. Wygląd budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

2 000 000 zł360 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:564 m²

Do sprzedarzy wyjątkowy, duży, ocieplony skrajny segment na Sądach Żoliborskich o powierzchni ponad 340m2 na działce 564m2. Zielony, zadbany stary ogród. Zadaszony, częściowo oszklony taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Boguchwała

Boguchwała,podkarpackie

599 000 zł250 m² 2 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom wolnostojący wybudowany wg projektu /złoty Róg/ w Boguchwale. Dom ma powierzchnie 250 m2 i działkę 8 ar. Składa się z: parter: - salon z wyjściem do ogrodu, - kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stefankowice

Stefankowice,lubelskie

180 000 zł100 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam dom o pow. 100 m 2 w miejscowości Stefankowice

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bełchatów

Bełchatów,łódzkie

399 000 zł134 m² 2 978 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:648 m²

Nieruchomość położona na terenie Bełchatowa (3 km od centrum miasta ) w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym i gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Ołtaszyn

Wrocław,dolnośląskie

1 350 000 zł310 m² 4 355 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:390 m²

Piękny, przestronny dom dla rodziny, na firmę położony w centralnej części Ołtaszyna, w cichej jego części. Dom podzielony na kilka poziomów, dzięki czemu została wydzielona przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jełowa

Jełowa,opolskie

699 000 zł273 m² 2 560,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Jełowa! Posiadłość, komfortowy, duży dom! Oferujemy na sprzedaż piękny, nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 273 m2, na obszernej 30-arowej działce. Dom posiada rozległy parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bolechowice

Bolechowice,małopolskie

840 000 zł295 m² 2 847 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:901 m²

Oferujemy do sprzedaży pięknie zlokalizowany dom w Bolechowicach. Budynek położony na 9 ar działce z której rozpościera się widok na panoramę Krakowa. Dom budowany w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

5 000 000 zł400 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedaży przepiękna 400 metrowa rezydencja położona w cichym i zielonym miejscu w pobliżu Parków i terenów zielonych na Zalesiu. Wokoło podobna rezydencjonalna zabudowa ,korty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łozina

Łozina,dolnośląskie

390 000 zł320 m² 1 218,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Urokliwie położona nieruchomość mieszkalno-gospodarcza w Rzędziszowicach, przy drodze Łozina-Zawonia, w gminie Zawonia. Nieruchomośc połozona na działce o pow. 3800mkw, z czego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

450 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Ostatni wolny segment - działka 800 M2, 5 min do rynku! Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 100 m2. Inwestycja z odbiorami. Strefa dzienna: salon z jadalnią oraz kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard, Ołtaszyn

Wrocław,dolnośląskie

2 550 000 zł260 m² 9 808 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:890 m²

Ołtaszyn piękny nowy dom wolnostojący położony w cichym miejscu pośród podobnej nowej zabudowy. Dom został wykończony pod okiem architektów wnętrz z ekskluzywnym wykończeniem we włoskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Patryki

Patryki,warmińsko-mazurskie

499 000 zł250 m² 1 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:884 m²

Biuro bb-nieruchomości oferuje nowy dom o powierzchni całkowitej 250 m2 użytkowej 210 m2 na zagospodarowanej i ogrodzonej działce 884 m2 położonej w malowniczej pod olsztyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 650 000 zł440 m² 6 022,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący w Konstancinie. Parter: salon, jadalnia, kuchnia, wc, taras z zejściem do ogrodu. Piętro: 4 sypialnie (17, 17, 24 i 21 m2), 2 łazienki, garderoba. Piwnica: 2 pokoje (36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krasowiec

Krasowiec,lubuskie

380 000 zł130 m² 2 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 614 m²

Oferujemy do sprzedaży dom parterowy położony w Krasowcu, gm. Deszczno, ok. 10 km od centrum Gorzowa Wlkp. Dom wybudowany z suporeksu w 2007 roku, ocieplony styropianem (20 cm). Dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poronin

Poronin,małopolskie

460 000 zł140 m² 3 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

NA sprzedaż dom W poroninie! Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 140 m 2 , który znajduje się na działce 250 m 2. Budynek zbudowany w technologii tradycyjnej, pustak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bełchatów

Bełchatów,łódzkie

980 000 zł163 m² 6 026 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:890 m²

Do sprzedaży, luksusowy dom o prostej i nowoczesnej architekturze z płaskim dachem, o powierzchni użytkowej 162,64 m2, posadowiony na działce o powierzchni 890 m2. Prosty styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bełchatów

Bełchatów,łódzkie

450 000 zł79 m² 5 696 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Dom w Bełchatowie o powierzchni 78,8 m2 oraz zabudowania gospodarcze o powierzchni 200 m2. Nieruchomość położona przy drodze asfaltowej, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

419 000 zł270 m² 1 551,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej. Atrakcyjna, prestiżowa lokalizacja. Wnętrze po remoncie. Nowa instalacja co, piec na ekogroszek oraz ogrzewanie miejskie. Kuchnia w zabudowie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczerców

Szczerców,łódzkie

320 000 zł172 m² 1 860 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:708 m²

Nieruchomość położona w Szczercowie w odległości 23 km od Bełchatowa.\n\nTransakcja: Sprzedaż domu \nPowierzchnia użytkowa domu: 171,88 m2\nPowierzchnia działki: 708 m2\nPodstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Taczanowskiego

Sieradz,łódzkie

486 000 zł210 m² 2 314,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:225 m²

Do sprzedania dom o pow. 210 m2 posadowiony na działce o pow. 2,25 ar, w zabudowie szeregowej przy ul. Taczanowskiego w Sieradzu. W pełni podpiwniczony, w części której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Leszno

Leszno,wielkopolskie

6 800 000 zł2 000 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:41 300 m²

Sprzedam pałac w południowej Wielkopolsce. Powierzchnia pomieszczeń pałacowych 2000 m2, powierzchnia otaczającego parku wokół pałacu z zachowanymi alejkami lipowymi 4,13 ha. Obiekt składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Warszawa,mazowieckie

5 300 000 zł350 m² 15 142,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:670 m²

Nowoczesny luksusowy dom wolnostojący w prestiżowej części Starego Wilanowa. Parter: salon z kominkiem 150 m2, kuchnia, jadalnia, salon z biblioteka, garderoba, wc. Wysokość 310 cm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

309 000 zł128 m² 2 414,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

W ofercie biura do sprzedania dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 128 m2 wraz z garażem w bryle budynku, znajdujący się na ulicy Sikorskiego. Inwestycja jest idealnym rozwiązaniem.