dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 440 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 440 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Rekowo Górne

Rekowo Górne,pomorskie

283 000 zł79 m² 2 864,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

| dom wg projektu 'ula Z212' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 75 tys.) razem z domem (208 tys.) w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

800 000 zł228 m² 3 507,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 037 m²

Do sprzedania dom w centrum Wieliczki o pow. 248,11m 2 z budynkiem gospodarczym. Dom wybudowany w 1980r, na 10,39 arowej działce. Dom składa się z: parter: wiatrołap, wc, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Jachcice

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

650 000 zł150 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:619 m²

Bardzo ładny dom położony na Jachcicach. Nie wymagający nakładów finansowych. Trzy kondygnacje. Ściany budynku wykonane z czerwonej cegły oraz suporeksu z przerwą dylatacyjną pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Orzepowice

Rybnik,śląskie

284 000 zł91 m² 3 120,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowy dom ~284 000 zł~ rybnik-orzepowice *możliwość skorzystania Z programu dofinansowania "MDM" Na sprzedaż nowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 91m 2 (dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Choczewo

Choczewo,pomorskie

575 000 zł980 m² 586,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Nieruchomość pod inwestycje o pow 980m2 .Zaletą jest duży parking .Działka o pow 4000m2.Nieruchomość położona w centrum Choczewa .Obiekt znajduje się na trasie ŁEBA - Puck .Do morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

409 000 zł106 m² 3 858,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Biuro Deweloperskie: tg-Brokers, tarnowskie Góry, ul.Sienkiewicza 47 Kupujący nie płaci PCC 2% Na sprzedaż eleganckie, ciepłe i rodzinne domy w zabudowie szeregowej o pow.106m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

309 000 zł128 m² 2 414,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

W ofercie biura do sprzedania dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 128 m2 wraz z garażem w bryle budynku, znajdujący się na ulicy Sikorskiego. Inwestycja jest idealnym rozwiązaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

298 000 zł81 m² 4 057,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:829 m²

| dom wg projektu 'róża Z221' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 85 tys.) razem z domem (213 tys.) w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kościelna

Smołdzino,pomorskie

199 000 zł150 m² 1 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Uwaga Bardzo dobra cena! Dom w miejscowości nadmorskiej Smołdzino. Nieruchomość posadowiona na działce o pow. 800 m2, w centrum miejscowości u podnóża góry Rowokół. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kowale

Kowale,pomorskie

371 000 zł100 m² 3 406,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

| dom wg projektu 'przy Imbirowej' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 145 tys.) razem z domem (226 tys.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Egiertowo

Egiertowo,pomorskie

267 000 zł84 m² 3 178,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

| dom wg projektu 'julia E-855' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 50 tys.) razem z domem (217 tys.) w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

399 000 zł130 m² 3 069 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom w zabudowie szeregowej o pow. 130m2, położony na działce o pow. 2 ar w Nowym Sączu. Na parterze znajduje się salon, gabinet, kuchnia, łazienka, garaż, wiatrołap. Piętro:4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

200 000 zł120 m² 1 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Pięknie położony dom jednorodzinny w okolicy Środy Wielkopolskiej w cichej i spokojnej okolicy. Dom z 1938r. - powierzchnia działki 4.100 mkw - powierzchnia domu: 120 mkw -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sierakowice

Sierakowice,pomorskie

305 000 zł109 m² 2 439,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

| dom wg projektu 'robert Z99' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 65 tys.) razem z domem (240 tys.) w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

355 000 zł300 m² 1 183 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 382 m²

Na sprzedaż dom z lat 60-tych zlokalizowany przy spokojnej ulicy w Świerklańcu. Budynek posiada około 200 m powierzchni użytkowej. Powierzchnia całkowita jest znacznie większa (brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Grzybowa

Warszawa,mazowieckie

1 230 000 zł340 m² 3 617,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:890 m²

Oferowana do sprzedaży nieruchomość położona jest w centralnej części Wesołej Zielonej, niedaleko od kolejki skm, autobusu miejskiego, ratusza, sklepów, szkół, przedszkoli itp, przy lokalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 300 000 zł280 m² 4 643 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Brwinów-Podwarszawskie Miasteczko Zielonych Ogrodów. Do sprzedania nowy dom o powierzchni całkowitej 280m2,wykończony w wysokim standarcie,garaż dwustanowiskowy,kostka betonowa libet,okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lipowa

Lipowa,śląskie

189 000 zł100 m² 1 890 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

W skład domu wchodzi: parter: - przedpokój, - salon z balkonem, - sypialnia, - kuchnia ze spiżarnią, - łazienka z wc, poddasze nieużytkowe z możliwością zaadaptowania na 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, 3 Maja

Łódź,łódzkie

890 000 zł250 m² 3 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 308 m²

Oryginalny dom z 1932 roku. Piwnica: kotłownia, drewutnia parter: 4 pokoje, kuchnia, łazienka, spiżarnia 1 piętro: 4 pokoje, kuchnia, łazienka, spiżarnia 2 piętro(poddasze): 2 pokoje. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łódź

Łódź,łódzkie

895 000 zł230 m² 3 891,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 840 m²

Luksusowy dom z bezpośrednim dostępem do jeziora. Całoroczny dom o pow. całkowitej ok. 230 m2 nad jeziorem Długim koło Rypina, na działce 2840 m2, z bezpośrednim dostępem do jeziora na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kuniów

Kuniów,opolskie

90 000 zł110 m² 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni około 110 mkw położonego w Kuniowie. Dom wzniesiony został z cegły, około roku 1900, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Na Laski

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

379 000 zł100 m² 3 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

sprzedaż segmentu narożnego ostatniego 379 000zł! Parter: wiatrołap 3 m2 korytarz 1,6 m2 kotłownia 2 m2 wc 1,5 m2 kuchnia 8 m2 jadalnia 9 m2 salon 22 m2 Piętro: korytarz 4 m2 łazienka 5 m2 pralnia 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Maciejkowa

Opole,opolskie

495 000 zł154 m² 3 204,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:577 m²

Dom albatros , to dom o nowoczesnej i prostej bryle z poddaszem użytkowym, który bez trudu pomieści cztero- a nawet pięcio- osobową rodzinę. Projekt podporządkowano połączeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Orunia-św.Wojciech-Lipce

Gdańsk,pomorskie

398 000 zł105 m² 4 195,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

| dom wg projektu 'eco 2' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 160 tys.) razem z domem (238 tys.) w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Szadółki

Gdańsk,pomorskie

419 000 zł134 m² 2 894,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:660 m²

| dom wg projektu 'roleks Bis' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 140 tys.) razem z domem (279 tys.) w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kiełpino

Kiełpino,pomorskie

272 000 zł73 m² 3 950,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:960 m²

| dom wg projektu 'ricardo' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 65 tys.) razem z domem (207 tys.) w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wyspa Sobieszewska

Gdańsk,pomorskie

363 000 zł79 m² 4 594,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:970 m²

| dom wg projektu 'ula Z212' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 155 tys.) razem z domem (208 tys.) w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Koleczkowo

Koleczkowo,pomorskie

294 000 zł71 m² 4 492,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 116 m²

| dom wg projektu 'czesioz264' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 99 tys.) razem z domem (195 tys.) w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bolszewo

Bolszewo,pomorskie

321 000 zł99 m² 3 242,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:592 m²

| dom wg projektu 'dorian E-1216' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 89 tys.) razem z domem (232 tys.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

336 000 zł100 m² 3 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:919 m²

| dom wg projektu 'przy Imbirowej' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 110 tys.) razem z domem (226 tys.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bielany

Kraków,małopolskie

850 000 zł180 m² 4 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom na Bielanach w Krakowie. Położony w zielonej dzielnicy miasta niedaleko Lasu Wolskiego, kopca J. Piłsudskiego i terenów rekreacyjnych w Kryspinowie. Okolica spokojna, malownicza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

750 000 zł200 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 548 m²

Oferuję do sprzedania dom wolnostojący w Szklarskiej Porębie. Nieruchomość posadowiona na działce o powierzchni 2548 m2. Budynek o powierzchni 200 m2: cz. piwniczna ok. 73 m2 - osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żółwin

Żółwin,mazowieckie

350 000 zł197 m² 1 777 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 197 m2 usytuowany na działce o powierzchni 1000 m2. Dom w stanie surowym. Pięknie zlokalizowany w otulinie Lasu Młochowskiego. Media:prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zgierz

Zgierz,łódzkie

499 999 zł140 m² 3 571,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Oferujemy do sprzedaży oryginalny górski dom w okolicy Grotnik. Nowy, wolno stojący, parterowy dom, ulokowany na zagospodarowanej działce o pow. 1750 m 2. 90 m powierzchnię użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żory

Żory,śląskie

428 700 zł209 m² 2 051,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Nowy dom Z garażem 2-stanowiskowym żory - blisko centrum Na sprzedaż nowy dom wolno-stojący o powierzchni użytkowej 180 m 2 w stanie do wykończenia z garażem 2-stanowiskowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Władysława Łokietka

Słupsk,pomorskie

770 000 zł240 m² 3 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Wolnostojący piętrowy z poddaszem użytkowym o powierzchni całkowitej ok. 240 m2 wybudowany w 1986 roku, przebudowany i remontowany w latach 2003 -2016. Dom położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czeczewo

Czeczewo,pomorskie

329 000 zł93 m² 3 552,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

| dom wg projektu 'mietek asp190' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 90 tys.) razem z domem (239 tys.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osiek

Osiek,dolnośląskie

279 000 zł138 m² 2 022,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolnostojący w Osieku, działka 7 arów. Pełne uzbrojenie (woda, kanalizacja i gaz przy działce, skrzynka elektryczna na działce). Funkcjonalny projekt o pow. mieszkalnej 115m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

594 000 zł160 m² 3 712,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy do sprzedaży rodzinny dom w Aleksandrowie Łódzkim Około 160 m2 powierzchni wraz z garażem. Przestronny, oryginalnie zaprojektowany, dom jednorodzinny położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bieszki

Lębork,pomorskie

490 000 zł135 m² 3 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:392 m²

O% kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej, znajdujący się w centrum Lęborka na zacisznym osiedlu , które można nazwać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dzierżążno

Dzierżążno,pomorskie

304 000 zł95 m² 3 080,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

| dom wg projektu 'szymonz211' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 86 tys.) razem z domem (218 tys.) w stanie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij