dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 439 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 439 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Żernica

Żernica,śląskie

410 000 zł139 m² 2 949,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:273 m²

Oferujemy do zakupu dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej. dom wyposażony jest w następujące instalacje; elektryczną,wodną,gazową,podłogowa instalacja centralnego ogrzewania z kotłem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

349 000 zł100 m² 3 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie szeregowej w Kiełczowie. Zakup bez podatku pcc i prowizji. Proponujemy Państwu domy w zabudowie szeregowej w Kiełczowie, 15 minut od centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łomianki

Łomianki,mazowieckie

650 000 zł155 m² 4 194 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowy bliźniak w nowym osiedlu,wśród ciszy i zieleni.Zbudowany tradycyjnie z cegły, ocieplony styropianem, kryty dachówką ceramiczną. Na parterze jest hall, salon 30m2 z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

269 000 zł93 m² 2 892,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- - magda janik, tel. Oleśnica / okolice / bliźniak Polecam dom - bliźniak do wykończenia zlokalizowany w Poniatowicach (miejscowość oddalona ok. 12 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

2 121 000 zł349 m² 6 077,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik bardzo ładny dom po rozbudowie na dużej działce-gaj. Gaj. Wolnostojący 3 kondygnacyjny dom po rozbudowie składający się z dwóch części,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Knurów

Knurów,śląskie

630 000 zł350 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferujemy do sprzedania dom wybudowany na nowo powstałym osiedlu domów jednorodzinnych. Jest to dom piętrowy podpiwniczony z garażem na dwa samochody. Na parterze znajduje się salon,kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Milowice

Sosnowiec,śląskie

460 000 zł176 m² 2 613,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:355 m²

Atrakcyjna oferta! dom W zabudowie szeregowej Z ogrzewaniem miejskim - osiedle milowice Na sprzedaż atrakcyjny, w zabudowie szeregowej, piętrowy dom w Sosnowcu, na osiedlu Milowice. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krzywaczka

Krzywaczka,małopolskie

830 000 zł233 m² 3 562 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny o powierzchni urzytkowej 180 m2. Dom wybudowany w 2004r. Parterowy z użytkowym poddaszem. Wybudowany w technologi pustak max plus ocieplenie styropian 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

385 000 zł125 m² 3 080 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie szeregowej z garażem w Kiełczowie. Zakup bez podatku pcc i prowizji. Proponujemy Państwu domy w zabudowie szeregowej w Kiełczowie, 15 minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Kłodno

Kłodno,pomorskie

89 000 zł40 m² 2 225 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Domek położony w bezpośredniej bliskości jeziora Mausz, ok. 100m od linii brzegu - dojście do jeziora własną drogą, nad jeziorem pomost drewniany- można zacumować własną łódź, wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

399 000 zł125 m² 3 192 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stare Tychy

Tychy,śląskie

670 000 zł202 m² 3 316,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:725 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w Tychach o pow. całkowitej 202m2, na działce znajduje się budynek gospodarczy o pow. 330m2, wysokość- 3,5m, możliwość zagospodarowania pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ksawera

Będzin,śląskie

895 000 zł139 m² 6 438,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom wolnostojący - będzin osiedle ksawera Przedmiotem sprzedaży jest piękny, komfortowy dom wolnostojący o powierzchni 139 m 2 , posadowiony na kwadratowej działce o powierzchni 650.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jankowskiego

Ruda Śląska,śląskie

330 000 zł107 m² 3 071,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:185 m²

Nowe osiedle domów szeregowych w Rudzie Śląskiej Wirek ul. Jankowskiego! Osiedle w doskonałej lokalizacji - dzięki autostradzie A4 rewelacyjny dojazd do całej aglomeracji. Na osiedlu powstało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielonka

Zielonka,mazowieckie

630 000 zł180 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom połowa bliźniaka w stanie deweloperskim. Nieruchomość zlokalizowana w atrakcyjnej części podwarszawskiej Zielonki, blisko centrum. Blisko do stacji pkp,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rudziniec

Rudziniec,śląskie

790 000 zł280 m² 2 821,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży dom wolno stojący posadowiony na dużej zagospodarowanej działce o powierzchni 2600 m2 w miejscowości otoczonej pięknymi lasami .Jest to dom piętrowy wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyla Góra

Kobyla Góra,wielkopolskie

458 000 zł150 m² 3 053,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- - magda janik, tel. Kobyla góra / okolice możliwość zamiany na mieszkanie W oleśnicy, oławie lub wrocławiu Polecam dom wolnostojący w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

439 900 zł170 m² 2 587,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Atrakcyjna cena, jeszcze do negocjacji! Polecamy bardzo ładny, wolno stojący dom, przeznaczony do sprzedaży lub zamiany na mieszkanie 2-3 pokojowe z dopłatą. Do z końca lat 80-tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Aleksandrów Kujawski

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

244 000 zł160 m² 1 525 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:377 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w Aleksandrowie Kujawskim , blisko Centrum. W pobliżu sklepy, przychodnia, szpital, szkoła, urząd Miasta. Dom gotowy do wprowadzenia bez żadnych nakładów. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ciochowice

Ciochowice,śląskie

430 000 zł327 m² 1 314,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 160 m²

Oferujemy do sprzedania duży dom z bardzo dużą działką. Dom posiada dwie niezależne klatki schodowe co daje duże możliwości wykorzystania zarówno jako niezależne mieszkania dla dwóch rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gliwice

Gliwice,śląskie

1 600 000 zł225 m² 7 101,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:775 m²

Oferujemy do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w jednej lepszej lokalizacji w mieście na osiedlu Bajkowym. Dom o pow. użytkowej 196 m 2 jest rozmieszczony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

530 000 zł300 m² 1 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację - - magda janik tel. Oleśnica / okolice / duża działka Polecam pięknie usytuowaną działkę z rozpoczętą budową. Jej powierzchnia to 11500 mkw, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

390 000 zł180 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:651 m²

Oferuję do sprzedaży dom wolno stojący, jednopiętrowy położony w gminie Dominowo. Odległość do Środy Wlkp. ok. 9 km, do Wrześni ok. 18 km, do Poznania ok. 50 km. Powierzchnia domu ok. 180 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tilgnera

Gdańsk,pomorskie

688 300 zł131 m² 5 270,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:279 m²

Dom z garażem w zabudowie szeregowej w świetnej lokalizacji Gdańska. Promocyjna cena. Lokalizacja: gdańsk Chełm to jedno z najbardziej rozwiniętych dzielnic Gdańska. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Harfowa

Gdańsk,pomorskie

840 000 zł300 m² 2 799,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Nabywca nie płaci prowizji! Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Przestronny, zadbany dom w zabudowie szeregowej w Gdańsku na Złotej Karczmie! Nieruchomość położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radom

Radom,mazowieckie

339 000 zł150 m² 2 260 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 075 m²

Cenisz sobie wygodę mieszkania w domu jednorodzinnym, a zarazem szybki i łatwy dojazd do centrum miasta? Mam do zaoferowania Państwu dom wolnostojący zlokalizowany 16 km od Radomia. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Sidzina

Kraków,małopolskie

517 000 zł102 m² 5 083,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Nowe domki w zabudowie bliźniaczej w spokojnej i zielonej okolicy Dębnik. W ofercie segment bliźniaka o pow. 101 m2 położony na widokowej działce o pow. 230 m2. Dom 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Otwock

Otwock,mazowieckie

689 000 zł320 m² 2 153,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 913 m²

Przedwojenny dom rodziny Zw względu na lokalizację, nadaje się na pensjonat lub hotel Pow 300 m2 na działce 1913 m. kw. z 1928r, po przebudowie w 1995r (nie jest objęty przez konserwatora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zagórska

Kielce,świętokrzyskie

750 000 zł170 m² 4 412 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Sprzedam nowoczesny, przestronny dom parterowy z dwustanowiskowym garażem o powierzchni niespełna 170 m2 zlokalizowany przy ulicy Zagórskiej w Kielcach. Lokalizacja ta jest położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Hipolitów

Hipolitów,mazowieckie

799 000 zł220 m² 3 631,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Budynek parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni całkowitej 220 m2 z 2006 roku, zbudowany w technologii tradycyjnej z cegły ceramicznej Porotherm, ocieplony 15 centymetrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Rataja

Poznań,wielkopolskie

690 000 zł263 m² 2 624 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

0 %- prowizję biura w całości pokrywa Sprzedający! Przedmiotem sprzedaży jest dom, skrajny szeregowiec z 1986 roku. Zlokalizowany na Wilczym Młynie - boczna ulica od ul. Macieja Rataja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

498 000 zł190 m² 2 621,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -magda janik, tel. Oleśnica / okolice / piętrowy Polecam bardzo ładny i przestronny dom wolnostojący zlokalizowany w okolicach Oleśnicy (ok. 4 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

899 000 zł285 m² 3 154,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:999 m²

Uwaga: jeszcze niższa cena. I wciąż do negocjacji! Na sprzedaż dom parterowy, z poddaszem użytkowym, w Bydgoszczy! Nietuzinkowo urządzony, wysoki standard , aranżacja wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

339 000 zł96 m² 3 531,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- - magda janik, tel. -0% prowizji- oleśnica / do wykończenia / otoczenie lasu Polecam dom do wykończenia w zabudowie bliźniaczej usytuowany w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Pszczelnik

Siemianowice Śląskie,śląskie

490 000 zł300 m² 1 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w cichej i spokojnej dzielnicy Siemianowic Śląskich - Pszczelnik. Budynek wolnostojący o pow. mieszkalnej 250m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Toruńska

Złotoria,kujawsko-pomorskie

275 000 zł100 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:497 m²

Marzenia się spełniają dlatego proponuję ofertę jednorodzinnego, wolnostojącego domu położonego na zagospodarowanej działce w Złotorii. Budynek ocieplony po gruntownym remoncie dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Skórzewo

Skórzewo,wielkopolskie

379 000 zł78 m² 4 840,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowa inwestycja w Skórzewie Domy bliźniacze (2 lokale) dużym ogrodem o pow. ok. 200 m2 Na parterze salon z aneksem kuchennym i łazienka Na piętrze 3 sypialnie i łazienka Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Gołonóg

Dąbrowa Górnicza,śląskie

249 000 zł120 m² 2 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:512 m²

Dom - dąbrowa górnicza - gołonóg Przedmiotem sprzedaży jest parterowy dom jednorodzinny o powierzchni 120m 2 położony w Dąbrowie Górniczej na Osiedlu Gołonóg, posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

179 000 zł110 m² 1 627,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:277 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w Chrzanowie o powierzchni użytkowej 63, 5 m2 z ogródkiem i garażem. Atrakcyjna cena! Opis: - dom parterowy z wysokim poddaszem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pilchowice

Pilchowice,śląskie

599 000 zł152 m² 3 940,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:798 m²

Kupujacy nie płaci prowizji Oferujemy do sprzedaży nowy dom wolno stojący na zamkniętym osiedlu zabudowanym jedenastoma domami. Dom wykonany w technologii murowanej Parter domu jest wstanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakopane

Zakopane,małopolskie

2 000 000 zł300 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Dom z bali w Zakopanem piękna dzielnica Zakopanego Do sprzedania jednorodzinny budynek z bali o powierzchni użytkowej około 300m2. W budynku można zrobić dodatkowo apartament pod.