dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, Wrzosy

Toruń,kujawsko-pomorskie

3 490 000 zł385 m² 9 064,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 851 m²

Dom i firma w jednym miejscu? To możliwe! Dom wolnostojący o pow. użytkowej 207 m2, powierzchni całkowitej 385 m2 wraz z budynkiem przeznaczonym na działalność gospodarczą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Sikorka

Dąbrowa Górnicza,śląskie

360 000 zł100 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:645 m²

Posiadamy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 100 mkw, posadowiony na działce o powierzchni około 645 mkw, zlokalizowany w Dąbrowie Górniczej, dzielnica Sikorka. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

447 000 zł355 m² 1 259,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

220m2 Dom wolnostojący na Czyżkówku działka 500m2 Parter domu z osobnym wejściem 120 m2 do zamieszkania. 4 pokoje po 16 m2. 2 pokoje przechodnie oddzielone dużymi podwójnymi drzwiami gdzie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

2 300 000 zł350 m² 6 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowoczesny dom w Jozefowie o powierzchni 350m położony na ładnej zagospodarowanej działce 1500m2. parter: dwa pokoje, duża kuchnia urządzona, garaż na dwa samochody z ogrzewaniem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

450 000 zł180 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do sprzedania dom wolnostojący położony na osiedlu domów jednorodzinnych. Nieruchomość z lat 70/80 z płaskim dachem. Podpiwniczona na całej powierzchni. Na poziomie 0 znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pawłów Trzebnicki

Pawłów Trzebnicki,dolnośląskie

220 000 zł100 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom w Pawłowie Trzebnickim plus zabudowania gospodarcze. dom do remontu powierzchnia 100m2 pow. działki 1100m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

689 000 zł280 m² 2 460,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w miejscowości Brwinów, znajdującej sie w odległości około 20 km od Warszawy. Dom trzykondygnacyjny, położony na działce o pow. ok 600 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Skrzeszew

Skrzeszew,mazowieckie

359 000 zł230 m² 1 560,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Legionowo/skrzeszew, blisko Chotomowa. Tylko 1560zł za m2. Bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 184m2. Powierzchnia całkowita wynosi 230m2. Dom usytuowany na działce 550m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

449 000 zł195 m² 2 307,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Wałbrzych sprzedam dom. Sprzedam dom w zabudowie szeregowej położony na osiedlu domków jednorodzinnych,w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic. Przestronny,słoneczny,idealny dla trzy lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Grzybowice

Zabrze,śląskie

350 000 zł151 m² 2 318 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Cztery domy W zabudowie bliźniaczej W trakcie budowy Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 151 m2 i użytkowej 91 m2. Budynek niepodpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tuchom

Tuchom,pomorskie

402 000 zł107 m² 3 436,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

| budynek jednorodzinny wg projektu 'bursztyngl-315' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 110 tys.) razem z domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kowalowa

Kowalowa,dolnośląskie

2 100 000 zł1 000 m² 2 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:311 327 m²

Sprzedam dom Kowalowa gmina Mieroszów, nieruchomość stanowiąca gospodarstwo rolne o powierzchni 31,1327ha - obszar stanowi jedną całość. Nieruchomość zabudowana jest budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Podgórze

Wałbrzych,dolnośląskie

200 000 zł700 m² 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:6 871 m²

Sprzedam dom wolno stojący Wałbrzych dzielnica Podgórze. Pomagamy W negocjacji warunków zakupu. Oferta wgn Nieruchomości Wałbrzych. Nieruchomość położona na działce o powierzchni 6871m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sicienko

Sicienko,kujawsko-pomorskie

369 000 zł134 m² 2 743,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom parterowy w Siecienku, według zmodyfikowanego projektu Z7. Nowoczesna architektura i funkcjonalny układ pomieszczeń. Budowany z suporeksu, docieplony styropianem 20cm, dachówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

594 900 zł126 m² 4 721,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -magda janik, tel. Oleśnica / okolice / 5 pokoi Na sprzedaż bardzo ładny i przestronny dom wolnostojący zlokalizowany w okolicach Oleśnicy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łężyce

Łężyce,pomorskie

600 000 zł160 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 105 m²

Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, wyposażony w jednostanowiskowy garaż wbudowany w bryłę budynku, dodatkowo pomieszczenia rekompensujące brak piwnicy. Forma nowoczesna kryta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łosinno

Łosinno,mazowieckie

325 000 zł187 m² 1 737,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Do sprzedaży wolnostojący dom o pow. całkowitej 187 m2 na który składa się. Działka o pow 2100 m2, ogrodzona, zagospodarowana z licznymi nasadzeniami, wydzielony ogrodzony własny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 000 000 zł340 m² 2 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 001 m²

Nowoczesna piętrowa rezydencja o powierzchni 340 m2 z garażem trzystanowiskowym i pomieszczeniem gospodarczym. Przestronne i współczesne wnętrze posiada bogaty program funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Markowszczyzna

Markowszczyzna,podlaskie

130 000 zł95 m² 1 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Domek wolnostojący o powierzchni 95m2 oddalony zaledwie 7 km od granic miasta. W środku znajduje się przedpokój, w którym jest również zejście do piwnicy, 3 pokoje i kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

250 000 zł98 m² 2 551,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Dom w Prusicach cena 250000. działka 50 arów. Parter salon z kominkiem sypialnia, kuchnia pomieszczenie gospodarcze, piętro dwa pokoje i pomieszczenie gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Brdyujście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł182 m² 2 736,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:554 m²

Dom 4 pokojowy w Brdyujściu. Możliwość aranżacji na dwa odrębne mieszkania. Dom wybudowany z cegły i suporeksu, ocieplony wełną mineralną i styropianem. Garaż w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Kościelniki

Kraków,małopolskie

799 000 zł170 m² 4 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w Krakowie, nowej Hucie, os. Kościelniki. Dom wolnostojący został wybudowany na dużej (o powierzchni 27 arów) działce w 2003 roku. Dom o rozłożystej bryle,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczytkowice

Szczytkowice,dolnośląskie

250 000 zł170 m² 1 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom w Szczytkowicach 170m2. Działka 10 arów, woda, prąd na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przyjaźń

Przyjaźń,pomorskie

313 000 zł77 m² 3 480,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

| budynek jednorodzinny wg projektu 'pod lipką' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 70 tys.) razem z domem (243.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Miłosza

Biłgoraj,lubelskie

340 000 zł180 m² 1 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedam dom w Biłgoraju przy ul. Cz.Miłosza. Powierzchnia działki to 600m2. Powierzchnia domu to 180m2. Budynek jest w stanie surowym zamkniętym wykonany z pustaka ceramicznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

780 000 zł279 m² 2 795,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 460 m²

Glinki - dom usługowy (279m2) z działką 2500m2! Dom wyposażony jest w inteligentną instalację elektryczną - zautomatyzowane sterowanie ogrzewaniem (ogrzewanie podłogowe), oświetleniem itd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zabłudów

Zabłudów,podlaskie

380 000 zł300 m² 1 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Mieszkaj i zarabiaj. Do wykorzystania działka 5000 m2 w kształcie prostokąta. Dom 4 kondygnacje 300m2. parter -salon 36 m2 z wyjściem na zewnątrz -pokój

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

390 000 zł150 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:490 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej. Bardzo atrakcyjna lokalizacja, cichca spokojna okolica. Dach budynku po remoncie, wymienione wszystkie okna. Ogrzewanie gazowe - nowa instalacja. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Parkowa

Jankowo Gdańskie,pomorskie

2 499 000 zł680 m² 3 675 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Bardzo atrakcyjna nieruchomość w miejscowości Jankowo Gdańskie. Lokalizacja: jankowo Gdańskie zlokalizowane bardzo blisko obwodnicy Trójmiasta. W miejscowości znajduje się sklep spożywczy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Słowiańskie

Świdnica,dolnośląskie

640 000 zł200 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:341 m²

Świdnica sprzedam lub zamienię dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej. Pomagamy W negocjacji warunków zakupu. Oferta biura nieruchomości wgn Wałbrzych. Możliwa też zamiana na mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Złotno

Łódź,łódzkie

998 000 zł240 m² 4 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:810 m²

Dom wolnostojący z możliwością prowadzenia działalności! Oferuję Państwu do zakupu wolnostojący, parterowy budynek mieszkalny z poddaszem użytkowym o łącznej powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

549 000 zł351 m² 1 564,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:407 m²

Prezentujemy Państwu położony w bardzo spokojnej części Pogodna, czterokondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 234 m2 (całkowita 351 m2) posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tuchom

Tuchom,pomorskie

407 000 zł71 m² 5 112,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 313 m²

| budynek jednorodzinny wg projektu 'czesioz264' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 175 tys.) razem z domem (232.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ciągowice

Ciągowice,śląskie

280 000 zł120 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 700 m²

Mamy w ofercie interesujący dom w Ciągowicach pod Zawierciem. Cena 280 000 zł. Budynek mieszkalny parterowy z poddaszem użytkowym do wykończenia( ściany z płyt gipsowych , brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Straszyn

Straszyn,pomorskie

483 000 zł111 m² 3 533,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:945 m²

| budynek jednorodzinny wg projektu 'dariaz14' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 200 tys.) razem z domem (283.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

550 000 zł227 m² 2 422,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:640 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom z 1956 roku zmodernizowany i rozbudowany pod koniec lat 90tych. Powierzchnia użytkowa domu to 176 m2, działki 640 m2. Wszystkie instalacje wymienione na nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Trojanowice

Trojanowice,małopolskie

349 000 zł144 m² 2 423,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:650 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 144m2 w miejscowości trojanowice, położony na działce 6,5 ar. Dojazd drogą asfaltową. Dom znajduje się w bardzo ładnej okolicy, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Morelowa

Dąbrowa,wielkopolskie

460 000 zł134 m² 3 432,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Polecam do sprzedaży nowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w Dąbrowie. Dom o pow. 134m2 posadowiony na działce ok. 600m2. Dom budowany z solidnych materiałów. Dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bukowno

Bukowno,małopolskie

349 000 zł225 m² 1 551,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 350 m²

Lokalizacja - bukowno dom - 225 m2: 6 pokoi, 2 łazienki, 2 kuchnie, pralnia, spiżarnia, piwnica, kotłownia. Na parterze domu znajduje się salon, 2 sypialnie, kuchnia, spiżarnia, duża łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nieszawa

Nieszawa,kujawsko-pomorskie

150 000 zł100 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 245 m²

Zapraszam na prezentację małej posiadłości w centrum Nieszawy. Przytulny domek na działce ponad 1200 m2. Dom drewniany, 4 pokojowy, z poddaszem użytkowym, pokryty dachówką. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Barniewice

Barniewice,pomorskie

474 000 zł132 m² 3 224,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

| budynek jednorodzinny wg projektu 'galaktyka III' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 155 tys.) razem z domem.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij