dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 422 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 422 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, Stara Miłosna

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł481 m² 2 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:630 m²

Dom wolnostojący połozony w Warszawie Wesołej przy ul. Pogodnej. Wejście do budynku przez wiatrołap w przyziemiu w którym znajduje się pokój dzienny, kuchnia , spizarnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

395 000 zł120 m² 3 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Polecam do sprzedaży dom w zabudowie segmentowej w miejscowości Kiełczówek. Istnieje możliwość kupna domu w ramach programu MDM. Dom o powierzchni 120 mkw. na działce 210 mkw. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Skowarcz

Skowarcz,pomorskie

383 000 zł95 m² 3 442,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 046 m²

| budynek jednorodzinny wg projektu 'tori III G1 Economic (a)' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 89 tys.) razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czeladź

Czeladź,śląskie

399 000 zł170 m² 2 347,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:333 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Czeladzi na Osiedlu Słonecznym. Atutem tej nieruchomości jest niewątpliwie jej lokalizacja - w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kanałowa

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł117 m² 10 683,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 127 m²

Potrzebujesz ciszy i spokoju po ciężkim dniu pracy? To ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Powierzchnia całkowita domu to 117m2 natomiast działki 1127m2. Dom składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Ponikwoda

Lublin,lubelskie

275 000 zł72 m² 3 819,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:820 m²

Sprzedam dom w cenie działki na Ponikwodzie w stanie do generalnego remontu. Nieruchomość zbudowana z betonu komórkowego, więźba wymieniona w 2009roku, dach kryty eternitem. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wesoła

Mysłowice,śląskie

890 000 zł167 m² 5 329,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego domu jednorodzinnego położonego w Mysłowicach Wesołej - zaledwie kilkaset metrów od granic administracyjnych Katowic. Dom został w tym roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kartuzy

Kartuzy,pomorskie

318 000 zł100 m² 2 865,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

| budynek jednorodzinny wg projektu 'wierzba A bez G' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 32 tys.) razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek, Biała

Rzeszów,podkarpackie

500 000 zł220 m² 2 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Luksusowy dom wolnostojący z 2014 roku o powierzchni ok. 170 m2 w Rzeszowie (osiedle Biała). Działka 8,5 ara, możliwość dokupienia ok. 6 arów. Własna droga, trzeci pas zabudowy. Obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

510 000 zł120 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szukasz wymarzonego domu dla swojej rodziny? Szukasz miejsca świetnie skomunikowanego z Warszawą, ale w cichej, zielonej okolicy? Zależy Ci by wprowadzić się do niego na początku przyszłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Panewniki

Katowice,śląskie

590 000 zł130 m² 4 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:137 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości w zabudowie szeregowej (segment środkowy) położonej w południowej, spokojnej i zielonej dzielnicy Katowic w Panewnikach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Marysin Wawerski

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł180 m² 4 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:667 m²

Dom typu bliżniak położony w bardzo ładnej i dobrze skomunikowanej okolicy Marysina Wawerskiego. Typ budynku: bliźniak Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Typ budynku: bliźniak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

379 000 zł130 m² 2 915,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:225 m²

Oferta deweloperska- bez prowizji! Segment 130 m 2 w Kobyłce. Rok budowy 2017. Nowe normy cieplne .Super cena 379 000 pln.Stan deweloperski. Budynek z cegły ceramicznej. Brak podpiwniczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

430 000 zł255 m² 1 686,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 087 m²

Dom położony w dzielnicy -zdrój z 2000r na działce 1087m2 o powierzchni użytkowej ok.180m2. W 2015r wymieniono pokrycie dachu -dachówka Brass, oraz zmodernizowano instalację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mielenko Drawskie

Mielenko Drawskie,zachodniopomorskie

719 500 zł300 m² 2 398,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:21 600 m²

Nowy dom parterowy - 120 m2 , do zagospodarowania poddasze-70 m2, nad jeziorem w urokliwej okolicy na poj drawskim - Mielenko. Na zagospodarowanej , urządzonej i ogrodzonej dwuhektarowej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

560 000 zł250 m² 2 240 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 291 m²

Bliskie okolice szklarskiej poręby dom Z pokojami do wynajecia Do sprzedaży bardzo ładny dom z 2000 roku wybudowany z wysokiej klasy materiałów, położony blisko Szklarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Otrębusy

Otrębusy,mazowieckie

890 000 zł200 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Oferujemy Państwu nowy, wolnostojący dom w Otrębusach. Jest zbudowany dla siebie, z wysokiej jakości materiałów. Zlokalizowany w cichej zielonej okolicy, niemal na granicy Podkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

562 000 zł173 m² 2 904,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

| budynek jednorodzinny wg projektu 'wenecja' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 180 tys.) razem z domem (382.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rączna

Kraków,małopolskie

585 000 zł180 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 497 m²

Z przyjemnością prezentujemy dom typu bliźniak o powierzchni użytkowej 120m² zlokalizowany na 15-arowej działce w Krakowie przy ul. Rącznej (przecznica od ul. Półłanki) pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bolesława Krzywoustego

Łobez,zachodniopomorskie

485 000 zł270 m² 1 796,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:860 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolno stojący położony w spokojnej, cichej, pełnej zieleni dzielnicy Łobza. Nieruchomość blisko centrum miasta, ok. 1 km. z szybkim i wygodnym dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Panewniki

Katowice,śląskie

590 000 zł130 m² 4 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:137 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Reda

Reda,pomorskie

504 000 zł144 m² 2 794,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:999 m²

| budynek jednorodzinny wg projektu 'wiatr' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 169 tys.) razem z domem (335 tys.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sosnowa

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

890 000 zł200 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik chrząstawa mała nowy, piękny, komfortowy, funkcjonalny I energooszczędny: pompa ciepła, rekuperacja na dużej pięknie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

404 000 zł96 m² 4 208 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Szukasz wymarzonego domu dla swojej rodziny? Szukasz miejsca świetnie skomunikowanego z Warszawą, ale w cichej, zielonej okolicy? Zależy Ci by wprowadzić się do niego jeszcze w tym roku?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kaskady

Katowice,śląskie

609 000 zł180 m² 3 383,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny, jasny dom na słonecznej działce w podwyższonym stanie deweloperskim. Częściowo w domu rozpoczęto prace wykończeniowe, instalacja co działająca, wszystkie media podłączone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lędziny

Lędziny,opolskie

440 000 zł137 m² 3 211,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:756 m²

Na Sprzedaż Dom Wolnostojący, parterowy, lędziny, k/opola, o pow. 137 m2 położony na działce o pow. 7,56 ar. w stanie deweloperskim wysokim. Dom w trakcie budowy - Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Moniuszki

Drawsko Pomorskie,zachodniopomorskie

349 000 zł130 m² 2 684,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:704 m²

Przedmiotem sprzedaży jest parter domu 1,5 km. od centrum Drawska Pomorskiego. Nieruchomość dla osób, które szukają spokoju i ciszy oraz chcą delektować się odpoczynkiem w komfortowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kosynierów

Drawsko Pomorskie,zachodniopomorskie

510 000 zł180 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:475 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nowy dom w Drawsku Pomorskim. Nieruchomość przeznaczona dla ludzi, którzy marzą o niezależności, cenią sobie prywatność. Dom: - powierzchnia 180 m2; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Armii Krajowej

Włocławek,kujawsko-pomorskie

549 000 zł186 m² 2 951,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:486 m²

Witam,do sprzedania mam bardzo dom w atrakcyjnej lokalizacji na obrzeżach oś. Kazimierza Wielkiego dzielnica Wschód 25 minut spacerkiem do Placu Wolności. Dom wybudowany w 2007 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ślemień

Ślemień,śląskie

199 000 zł175 m² 1 136,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 439 m²

Jeżeli chcesz mieszkać w pięknym miejscu i nie chcesz przechodzić etapu zakupu działki oraz ubiegania się o pozwolenie na budowę, ta oferta jest dla Ciebie! okazja cenowa!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kielno

Kielno,pomorskie

366 000 zł93 m² 3 459,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

| budynek jednorodzinny wg projektu 'kazia hg-E1' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 110 tys.) razem z domem (256.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Witkowicka

Kraków,małopolskie

439 000 zł149 m² 2 946,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Tylko 4km od Krakowa Domy w zabudowie bliźniaczej, w rejonie Bibic gm. Zielonki w super skomunikowanym miejscu o pow. użytkowej 149 m2, domy na działkach o powierzchni od 260 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mazańcowice

Mazańcowice,śląskie

670 000 zł190 m² 3 526,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Budynek jednorodzinny budowany w technologii tradycyjnej w uroczym miejscu z łatwym dojazdem do Bielska, również w kierunku Katowic, żywca i Cieszyna. Działka ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Siekierecka

Gowarzewo,wielkopolskie

360 000 zł137 m² 2 628,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:445 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowowybudowanego domu zlokalizowanego w Gowarzewie - prężnie rozwijającej się miejscowości oddalonej o 20 min jazdy samochodem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sawickiej

Dębnica Kaszubska,pomorskie

250 000 zł90 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolno stojący o pow całkowitej około 90 m2 ( pow użytkowej około 70 m2) usadowiony na działce o pow. 1000 m2. Działka położona w miejscowości Dębnica Kaszubska, ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Krasne

Krasne,podkarpackie

390 000 zł153 m² 2 546,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:868 m²

Domy powstają z wysokiej klasy materiałów spełniających wszelkie wymagania bezpieczeństwa, ochrony środowiska i zapewniających wysoką izolacyjność cieplną, a co za tym idzie niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

399 000 zł107 m² 3 728,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Skrajny szereg z garażem w Kiełczowie Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej ( skrajny segment ) w Kiełczowie, 15 minut od centrum Wrocławia. Segment o powierzchni 107 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

680 000 zł250 m² 2 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:162 m²

Dom w zabudowie szeregowej z poddaszem użytkowym. W piwnicy garaż, łazienka, miejsce na saunę, duże pomieszczenie, pralnia z kotłownią - piec gazowy, pomieszczenie gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł138 m² 4 343,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:203 m²

Zakup bezpośrednio do dewelopera. Brak Prowizji i Podatku pcc 2% Budynek wybudowany, możliwość obejrzenia. Opis budynku: przestronny, dwupiętrowy segment z ogródkiem i garażem położony.