dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 414 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 414 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

399 000 zł130 m² 3 064,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 547 m²

Gorąco polecam dom dla amatorów kontaktu z przyrodą. Nie będzie Państwa tu krępował szantażami - co zdarza się nierzadko wśród zwartych działek - sąsiad art. 51 lub 107 Kodeksu Wykroczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mikołów

Mikołów,śląskie

499 000 zł236 m² 2 115,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:860 m²

Dom jednorodzinny - wolnostojący w Mikołowie Do sprzedaży dom jednorodzinny - wolnostojący , pow. całkowitej ok 160 m 2 , położony na działce o pow. 840m 2 w Mikołowie (ok. 5 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Piaski

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł134 m² 3 711,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:293 m²

Prestiżowy projekt 9 domów w zabudowie szeregowej na zamkniętym osiedlu. Inwestycja usytuowana będzie w spokojnej i pięknej okolicy na malowniczej skarpie z widokiem na Bydgoszcz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

495 000 zł226 m² 2 190,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący , o powierzchni całkowitej 226 m2 (pow. użytkowa 155 m2), dobrzykowice. Dom do wykończenia. Dom energooszczędny (budowany na płycie fundamentowej) Tani.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 800 000 zł467 m² 3 854,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:26 000 m²

Dwór, dawny majątek ziemski na Warmii w gminie Pieniężno, powiat Górowo Iławeckie, obejmuje obszar 26 ha, ziemi, w tym łąki stawy rybne, rozlewiska, lasy. Posesja ogrodzona z murowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczurowa

Szczurowa,małopolskie

219 000 zł165 m² 1 327,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący, murowany, kryty blachą, dwukondygnacyjny budynek mieszkalny położony w Szczurowej, ok. 20 km od Brzeska. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 165 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radzymin

Radzymin,mazowieckie

355 000 zł142 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Dom parterowy z użytkowym poddaszem w technologi kanadyjskiej rekreacyjnej, wybudowany w 2000 roku. , w miejscowości Borki w okolicach Zalewu Zegrzyńskiego i rozlewiska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 395 000 zł470 m² 2 968 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 212 m²

Na sprzedaż dom luksusowo wykończony w Kątach Wrocławskich. Dom posadowiony na dużej zagospodarowanej działce, urozmaiconej pięknymi nasadzeniami. Architektura ogrodu jest nie powtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Michałowice

Michałowice,mazowieckie

1 299 000 zł165 m² 7 872,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestrzenny dom zbudowany w/g indywidualnego projektu, położony w zacisznej podwarszawskiej miejscowości. Został wybudowany "dla siebie", a więc z najlepszych materiałów i przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gotówka

Gotówka,lubelskie

265 000 zł170 m² 1 558,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Witam, mam do sprzedania dom z zamieszkałym poddaszem w pięknej okolicy, blisko Chełma (około 9 km) w miejscowosci Gotówka w Gminie Ruda-Huta. Moja oferta domu pojawia się kilka razy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

400 000 zł128 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Nowy dom w zabudowie bliźniaczej, segment prawy o powierzchni całkowitej 128m kw., posadowiony na działce 440m kw. w Gowarzewie. Powierzchnia użytkowa to 98m kw. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

920 000 zł360 m² 2 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:642 m²

Do sprzedazy dom 6 pokojowy położony w Malichach. Powierzchnia całkowita 360 m2,użytkowa 200 m2 -parter-salon, kuchnia, garderoba, wc, piwniczka, kotłownia, 2 garaże o pow 36 m2 i wys 3m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Werbeny

Józefów,mazowieckie

980 000 zł400 m² 2 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w pięknej okolicy Józefowa na granicy z Warszawą.Dom w stanie surowym otwartym o powierzchni 400m2. Projekt na indywidualne zamówienie.Budowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

859 000 zł110 m² 7 809,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:850 m²

Dom wybudowany w 1998 r. Bungalow z bloczków gipsowych, docieplony styropianem i otynkowany.Bez podpiwniczenia i bez poddasza. Dach pokryty dachówką betonową. 2 sypialnie po 13 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

777 000 zł280 m² 2 775 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:301 m²

Skrajny szereg, krzyki - jagodno Dom po remoncie, nowa brama wjazdowa, kostka przed domem oraz pod wiatami. Dach z dachówki ceramicznej. Zadaszona wiata na drugie auto, zadaszona wiata w ogrodzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kołłątaja

Łomianki,mazowieckie

1 149 000 zł326 m² 3 524,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący z 1998 roku rozbudowany w 2010 na działce 800m2. Starsza część domu budowana z cegły typu max, nowa z Ytonga. Na dachu papa bitumiczna i blachodachówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Słoneczna

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł240 m² 3 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:252 m²

0 % prowizji od kupującego! promocja! Luksusowy dom na sprzedaż! Lokalizacja: ulica: okolice ul. Czekoladowej, krzyki /klecina/ - blisko Bielan Wrocławskich Liczba pokoi: 7 Metraż: 240m2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrząsowice

Wrząsowice,małopolskie

650 000 zł240 m² 2 708 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom Wrząsowice k/swoszowic Dom z klimatem i przepiękną panoramą w zacisznej okolicy. Powierzchnia użytkowa domu 210 m kw.wolnostojący, na działce 12-arowej.Dojazd drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

275 000 zł110 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:325 m²

Okazja - kilka domów zwolniło się z umów rezerwacyjnych klientów, którzy nie otrzymali finansowania! można znowu rezerwować! oszczędność- brak podatku pcc 2%, brak prowizji dla biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielonka

Zielonka,mazowieckie

400 000 zł252 m² 1 589,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:314 m²

Okazja. Połowa bliźniaka w stanie developerskim w budynku mieszkalnym, wolnostojącym składającym się z dwóch lokali mieszkalno - usługowych z garażami w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

299 000 zł200 m² 1 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Pilna sprzedaż! Na sprzedaż oferujemy duży dom wolnostojący, zlokalizowany przy jednej z głównych ulic w Jastrzębiu-Zdroju. Zarówno układ domu, jak i jego duża powierzchnia pozwalają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kominiarska

Wrocław,dolnośląskie

776 900 zł277 m² 2 804,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację Opiekun oferty - Ewa Sołtysik widawa dom Z lat 70 -tych, po rozbudowie Dom wolnostojący, wybudowany w latach 70 - tych, zmodernizowany w latach 90 -tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Cieszyn

Cieszyn,śląskie

345 000 zł110 m² 3 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:676 m²

Rezerwacja-podpisana umowa przedwstępna! Polecamy Państwu dom o powierzchni użytkowej ok 110 m2 z możliwością zamieszkania dwóch rodzin (odrębne wejścia z klatki schodowej) wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Trzebnica

Trzebnica,dolnośląskie

270 000 zł195 m² 1 385 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 137 m²

Dom wolnostojący 158 m.kw pow. użytkowej na działce 1137 m.kw w m.Kobylice. Kupujący zwolniony z 2% podatku pcc. Główne atuty nieruchomości to położenie domu bezpośrednio przy lesie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zielonki

Zielonki,małopolskie

650 000 zł160 m² 4 062 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowe domy w Węgrzcach, wolnostojące stan deweloperski- mozliwość wkończenia pod klucz,działki 4 a , okolica - nowe domy , informacje o ofertach pod numerem telinwestycje

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bucze

Bucze,małopolskie

120 000 zł130 m² 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Wolnostojący, murowany dom, kryty dachówką, położony w Buczu (ok. 10 km od Brzeska). Budynek z lat 50-tych wybudowany w tradycyjnej technologii, posadowiony na działce o pow. 17 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Słupia Kapitulna

Słupia Kapitulna,wielkopolskie

300 000 zł244 m² 1 229,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 094 m²

Na sprzedaż nieruchomość w centrum Słupi Kapitulnej (z dostępem do publicznej drogi asfaltowej) na która składają się: 1. Budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 244 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Środa Śląska

Środa Śląska,dolnośląskie

249 000 zł150 m² 1 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Sprzedam dom gotowy do zamieszkania w Pichorowicach. Dom po generalnym remoncie. Dom składa się: parter: wiatrołap, korytarz, pokój, łazienka, przedpokój, pokój duży (15,75 m2), jadalnia 12 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chopina

Wrocław,dolnośląskie

3 700 000 zł650 m² 5 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń osoba prowadząca tel. Chopina / duża działka / super lokalizacja / zalesie Reprezentacyjna willa zlokalizowana w prestiżowej dzielnicy Wrocławia. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

425 000 zł105 m² 4 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom W zabudowie bliźniaczej! glinki! teren mieszkaniowo - inwestycyjny! działka O pow. 560 mkw tuż przy głównej ulicy! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 105 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lubzina

Lubzina,podkarpackie

500 000 zł200 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Dom na dużej 50 ar działce przy drodze E40 w Lubzinie - pod komercję lub do zamieszkania Biuro nieruchomości dk Brokers prezentuje państwu nieruchomość do sprzedania w postaci działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radzymin

Radzymin,mazowieckie

635 000 zł300 m² 2 116,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 560 m²

Nowy dom parterowy z użytkowym poddaszem i dwoma garażami w bryle, o powierzchni całkowitej 300 m2, przygotowany do zamieszkania bez dodatkowych nakładów inwestycyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rąbień AB

Rąbień AB,łódzkie

450 000 zł170 m² 2 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

0 % Prowizji Kupujący! D om wolnostojący w okolicach Rąbienia ab i Woli Grzymkowej Proponuję Państwu do zakupu budynek mieszkalny , parter z poddaszem użytkowym (w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Miękinia

Miękinia,małopolskie

125 000 zł90 m² 1 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 047 m²

Dom Miękinia Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący położony w Miękini, gmina Krzeszowice. Powierzchnia użytkowa parteru około 60m2 Powierzchnia działki: 1046m2 Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ugoda

Ugoda,wielkopolskie

260 000 zł96 m² 2 722,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 309 m²

Na sprzedaż nieruchomość w Ugodzie stanowiąca niegdyś małe gospodarstwo rolne z dostępem do gminnej drogi asfaltowej na która składają się: 1. Budynek mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Raszyn

Raszyn,mazowieckie

720 000 zł103 m² 6 990,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:954 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący położony na terenie Raszyna. Powierzchnia 103 m2 w tym-oficyna-pokój, kuchnia, łazienka, kotłownia,-parter-pokój , kuchnia, przedsionek,-piętro-przestrzeń otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Stradom

Częstochowa,śląskie

169 000 zł132 m² 1 280,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedaży dom bliźniak w dzielnicy Stradom. Pół bliźniaka do sprzedaży z poddaszem użytkowym o powierzchni całkowitej 120 m2 a użytkowej 95 m2. Wybudowany około 1960r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

749 900 zł311 m² 2 411,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację Opiekun oferty - Ewa Sołtysik przytulny, słoneczny dom wolnostojący na ładnie położonej działce W brzezinie. Doskonale doświetlony, bardzo ładny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Halemba

Ruda Śląska,śląskie

1 050 000 zł169 m² 6 227,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 282 m²

Komfortowy dom sprzedawany Z wyposażeniem! dom Z piękny dużym ogrodem, drzewkami bonsai oraz fontanną! Uwaga! Teraz możesz obejrzeć nieruchomość bez wychodzenia z domu! Kliknij.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł220 m² 6 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:651 m²

Atrakcyjny, wolnostojący dom w Starej Miłosnej! - Działka o pow. 651m2, dom o pow. użytkowej 180 m2, miejsce garażowe pod budynkiem, piwnica użytkowa o pow. 40m2 - Mieszkanie 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Żerniki

Gliwice,śląskie

460 000 zł153 m² 3 006,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

| biuro sprzedaży dewelopera. Kupujący ponosi tylko koszty aktu notarialnego. PCC 0%. Gliwice Żerniki - nowy dom w zabudowie bliźniaczej wg. projektu "dom w Jabłonkach" firmy Archon.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij