dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 435 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 435 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Zboiska

Zboiska,mazowieckie

420 000 zł181 m² 2 322 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 174 m²

Oferuje do sprzedaży dom mieszkalny w miejscowości Zboiska, powiat żyrardowski, gmina Radziejowice. W odległości 3 km od Radziejowic, 2km od Mszczonowa, 3,5 km od Term Mszczonów i 2km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

820 000 zł180 m² 4 556 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedania luksusowy dom , dla naprawdę wymagającego klienta w Oleśnicy. Położony na cichej i spokojnej ulicy, w bardzo dobrym sąsiedztwie. Blisko do Centrum miasta, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białobrzegi

Białobrzegi,mazowieckie

220 000 zł90 m² 2 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Drewniany całoroczny dom! Uroczy domek z tarasem, położony w przepięknej okolicy nad Pilicą. Nadaję się do całorocznego zamieszkania, a także jako dom letniskowy. Duża 1400 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Pasym

Pasym,warmińsko-mazurskie

200 000 zł86 m² 2 325,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:463 m²

Na sprzedaż 1/2 domu w zabudowie bliżniaczej o powierzchni 86 m2 podpiwniczony z poddaszem użytkowym położony w centrum Pasymia 300 m od jeziora Kalwa. Dom do remontu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

547 800 zł95 m² 5 751,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:310 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera! bez żadnych prowizji! bez podatku pcc-2% gwarantujemy ceny I rabaty dostępne U dewelopera! W naszej ofercie znajdują się wszystkie domy jeszcze dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radzymin

Radzymin,mazowieckie

550 000 zł164 m² 3 353,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:496 m²

Połowa bliźniaka do sprzedaży w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 164 m2, użytkowej 144 m2, z garażem w bryle budynku w miejscowości Ciemne k/radzymina. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Dąbie

Szczecin,zachodniopomorskie

550 000 zł120 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Piętro domu w ładnej, spokojnej okolicy niedaleko jeziora w Dąbiu. Mieszkanie przestronne, 2-poziomowe, z widokiem na jezioro. Na I poziomie znajdują się 4 pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cicha

Mysłowice,śląskie

441 720 zł190 m² 2 324,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyjątkowe Domy w zabudowie bliźniaczej położone w cichej i zielonej okolicy, z dobrym dojazdem do drogi krajowej, bezproblemowy dojazd w stronę Katowic, krakowa. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Głogowo

Głogowo,kujawsko-pomorskie

500 000 zł169 m² 2 951,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż dom w pięknym miejscu. Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący parterowy o powierzchni całkowitej 169 m2 (użytkowa 148 m2 ) wybudowany w 2013 roku. Na jego powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Oborniki Śląskie

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

485 000 zł162 m² 2 994 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 141 m²

Informacje ogólne Przytulny, ciepły parterowy dom wolnostojący o pow. 116m + garaż 24m zlokalizowany wśród malowniczych Wzgórz Trzebnickich na pięknie położonej działce o pow. 1141mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mędłów

Mędłów,dolnośląskie

890 100 zł200 m² 4 450,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń osoba prowadząca; tel. Mędłów / niska zabudowa / dworek / piękny ogród Przedstawiam Państwu dom parterowy, niepodpiwniczony, z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

525 000 zł168 m² 3 116,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:615 m²

W ofercie sprzedaży duży, wolnostojący dom zlokalizowany w spokojnej, willowej części miasta. Dom położony jest na działce o powierzchni 615m2, a jego powierzchnia użytkowa to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

275 000 zł200 m² 1 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:895 m²

Dom w Chrzanowie okolice Borowca o powierzchni użytkowej około 150 m2. - zadbany dom na działce o powierzchni 895 m2. - budynek podpiwniczony (wysokie piwnice), parterowy z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

650 000 zł158 m² 4 114 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny, w zabudowie bliźniaczej, parterowy , z poddaszem użytkowym, w stanie deweloperskim podwyższonym. W doskonałej lokalizacji, w Długołęce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Żelechowa

Szczecin,zachodniopomorskie

763 230 zł170 m² 4 489,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 170m2 zlokalizowany w dzielnicy Żelechowa na działce o powierzchnia 335 m2. Na parterze znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kolonia Gosławicka

Opole,opolskie

486 000 zł135 m² 3 610,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o pow. ok.135 m2. działka 340 m2. Opole Kolonia Gosławicka kupujący nie płaci podatku pcc! Do sprzedaży nowo wybudowany dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bibice

Bibice,małopolskie

625 000 zł183 m² 3 415,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Mam do zaoferowania dom w stanie deweloperskim wybudowany według projektu "dom w Lucernie 4" biura architektonicznego Archon. Dom o łącznej powierzchni 183 m 2 wybudowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radzymin

Radzymin,mazowieckie

398 000 zł100 m² 3 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom wolnostojący, trzykondygnacyjny w stylu Zakopiańskim z bali o powierzchni 100m2, w kompleksie działek rekreacyjnych, malowniczej, spokojnej miejscowości Kuligów nad Bugiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kończyce Małe

Kończyce Małe,śląskie

195 000 zł169 m² 1 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 134 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym w trakcie prac wykończeniowych (wykonane: podsufitki gipsowe z płyt gipsowych, instalacja elektryczna, schody, stolarka okienna drzwiowa-na zewnątrz). Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Żelechowa

Szczecin,zachodniopomorskie

703 230 zł170 m² 4 136,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż nowy dom w stanie deweloperskim zlokalizowany w dzielnicy Żelechowa. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 170m2 na działce o powierzchni 335 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Straconka

Bielsko-Biała,śląskie

687 000 zł257 m² 2 676,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 142 m²

Dom w Straconce w spokojnej okolicy. Oryginalna funkcja i architektura. Wnętrze niezwykłe z elementami drewna modrzewiowego, kamienia. Parter: hol, pokój dzienny z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pogwizdów

Pogwizdów,śląskie

220 000 zł106 m² 2 079,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 309 m²

Dom W stanie surowym na dużej działce W pogwizdowie,gmina hażlach. Do sprzedaży dom parterowy, wolnostojący z poddaszem użytkowym, częściowo podpiwniczony zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Głusk

Lublin,lubelskie

798 000 zł200 m² 3 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

- marzysz O komforcie I luksusie? - - jesteś zmęczony życiem W budynku wielorodzinnym W zgiełku miasta ? - - szukasz miejsca pełnego ciszy I spokoju Z jednoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

411 000 zł139 m² 2 957 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Nowa inwestycja bardzo cenionego dewelopera na naszym Kobyłkowskim rynku. Segmenty środkowe z garażem. Do każdego segmentu dodatkowe miejsce postojowe oraz wydzielony ogródek. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przyborów

Przyborów,małopolskie

85 000 zł50 m² 1 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Przedmiotem sprzedaży jest budynek drewniany z lat 30tych przeznaczony do kapitalnego remontu, ew. rozbiórki. W budynku znajdują się: sień, 2 pokoje, kuchnia, pomieszczenie gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mrówcza

Warszawa,mazowieckie

1 090 000 zł190 m² 5 736,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom wolnostojący o całkowitej powierzchni 195m2 położony przy ul. Mrówczej na Wawrze. Dodatkowo budynek gospodarczy przerobiony na garaż i pomieszczenie mieszkalne. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

1 150 000 zł264 m² 4 356,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 016 m²

Nowy dom wolnostojący, parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni całkowitej 264 m2 w podwarszawskiej miejscowości Kobyłka w pobliżu granicy z Zielonką. Wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaworzno

Jaworzno,śląskie

520 000 zł160 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 240 m²

Oferujemy do sprzedaży dom murowany, wolnostojący z piękną działką o powierzchni 3.240 m2 z możliwością wykorzystania pod zabudowę (w tym szeregową). Bez prowizji dla pośrednika!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

770 000 zł274 m² 2 810,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację osoba prowadząca zadzwoń widawa / lipa piotrowska / okolice wrocławia Dom wolnostojący o pow. 275 m2, wybudowany na działce 980 m2. Dom posiada możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Orzeszkowej

Pruszcz Gdański,pomorskie

995 000 zł427 m² 2 330,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:640 m²

Oferujemy do sprzedaży duży dom o pow.427m2, na który składa się osiem niezależnych mieszkań, do których jest dostęp z trzech klatek schodowych. Mieszkania to kawalerki o pow od 20m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

945 000 zł220 m² 4 295,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:421 m²

Wygodny funkcjonalny dom W zabudowie bliźniaczej O powierzchni 220 M2! znajdujący się na działce o powierzchni 421 m2, w spokojnej, cichej okolicy, na zamkniętym osiedlu. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Widzew

Łódź,łódzkie

755 000 zł190 m² 3 973,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:267 m²

Zapytaj o ofertę : Jagoda, jakub Oferuję Państwu do sprzedaży dom z 2008 r. (środkowy segment) z ogródkiem o pow. ok. 190 m 2 oraz garażem w bryle budynku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bolków

Bolków,dolnośląskie

380 000 zł177 m² 2 146,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż polecam skrajny szereg o pow. 176 m 2 w Bolkowie. Nieruchomość wykończona z niezwykłą starannością i dbałością o szczegóły, gotowa do zamieszkania. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stradom

Częstochowa,śląskie

760 000 zł303 m² 2 508,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Do sprzedaży ekskluzywna willa w pięknej okolicy. Jest to wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 303 m2 , działka ma powierzchnię 1150 m2 , szerokość działki to 44 m . Ogrodzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

680 000 zł273 m² 2 491 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom położony w najlepszej części Niepołomic znajdujący się w odległości 750 m od centrum ( rynku ) miasta i 250 m od nowo wybudowanej galerii/centrum handlowego bona oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Złotno

Łódź,łódzkie

998 000 zł240 m² 4 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:810 m²

Dom wolnostojący z możliwością prowadzenia działalności! Oferuję Państwu do zakupu wolnostojący, parterowy budynek mieszkalny z poddaszem użytkowym o łącznej powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaworze

Jaworze,śląskie

1 999 000 zł500 m² 3 998 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 350 m²

Rezydencja w stanie deweloperskim w prestiżowej, widokowej części Jaworza. Nieruchomość położona na płaskiej, widokowej działce w bardzo spokojnym, a równocześnie dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zakamycze

Kraków,małopolskie

2 200 000 zł350 m² 6 286 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowy komfortowy dom jednorodzinny położony na 8 arowej działce (możliwość powiększenia do 13 arów). Bardzo przemyślanie zaprojektowany. Realizowany z najwyższej jakości trwałych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bielany

Warszawa,mazowieckie

1 580 000 zł240 m² 6 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Dom na Bielanach wraz z kompleksem warsztatowo garażowym! Powierzchnia domu 240 m2, powierzchnia działki 330 m2. Znajdujący się na posesji kompleks warsztatowo samochodowy posiada 4 stanowiska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

570 000 zł206 m² 2 767 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 076 m²

Super okazja! nowa cena Do sprzedaży dom wolno stojący do wykończenia w cichej i spokojnej części Kiełczowa. Powierzchnia domu 206 mkw na działce 1076 mkw. Parter: kuchnia połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Słocina

Rzeszów,podkarpackie

319 000 zł126 m² 2 531,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta bez prowizji od kupującego! kupujący nie płaci podatku pcc 2%. Oferujemy do sprzedaży szeregówki wybudowane prężnie rozwijającej się dzielnicy Rzeszowa - Słocina. Domki wykonane.