dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 422 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 422 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ogórkowa

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł114 m² 4 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:112 m²

Domy w Wawrze, nieopodal Wału Miedzeszyńskiego, w sąsiedztwie ulicy Ogórkowej. Nieruchomość położona ok. 15 km od centrum (dojazd ok. 20 minut). Inwestycja to kameralne osiedle położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jasna

Mikołów,śląskie

419 000 zł126 m² 3 325,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Jasna Residence to budynki wybudowane metodą tradycyjną z pustaków ceramicznych z zachowaniem wszelkie wymaganych norm akustycznych, ocieplone termoizolacyjnym styropianem. Stropy budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borowikowa

Rozgarty,kujawsko-pomorskie

799 000 zł240 m² 3 329,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 641 m²

Super oferta!okazja!obnizka ceny Z 850 000zl na 799 000zl.Dom jednorodzinny z poddaszem uzytkowym projektu Archona"Dom pod juka 2" ladny,prztulny ze smakiem urzadzony.Wykonczony z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

550 000 zł270 m² 2 037 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 954 m²

Do sprzedania duży dom wolno stojący w Wilkszynie idealny pod inwestycję. Gabaryty domu i jego rozkład świetnie nadają się pod wynajem dla pracowników. Dom o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Sławków

Sławków,śląskie

142 000 zł100 m² 1 420 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Oferuję do sprzedaży piętro domu w centrum Sławkowa z działką 2,8ar i garażem 50m2. Mieszkanie o powierzchni około 100 m2 z samodzielnymi mediami z oddzielnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Reymonta

Mosina,wielkopolskie

399 000 zł140 m² 2 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:786 m²

Biuro duet Nieruchomości zaprasza do zakupu domu położonego w centrum Mosiny. Nieruchomość zlokalizowana jest w niewielkiej odległości od najważniejszych punktów miasta. Niedaleko znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Raciborowice

Raciborowice,małopolskie

479 000 zł140 m² 3 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom wolnostojący, jednorodzinny, parterowy z użytkowym poddaszem: 4 pokoje, 1 kuchnia, 1 łazienka, toaleta, kotłownia, garderoby, kominek oraz jednostanowiskowy garaż 18m2 w bryle budynku. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Marki

Marki,mazowieckie

495 000 zł175 m² 2 828,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:495 m²

Dom trzykondygnacyjny 1/2 bliźniaka o powierzchni całkowitej 175 m2 użytkowej 157m2 w centrum Marek k/ Warszawy. Wybudowany w 1985 roku z cegły, elewacje zewnętrzne wapienne, dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł250 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Atrakcyjny, nowy, w pełni wykończony dom. Pokoje przestronne: na parterze: salon 60 m2, gabinet 16 m2, duża widna kuchnia i łazienka z wc. Na piętrze 4 sypialnie, 2 pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

595 000 zł141 m² 4 228,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:378 m²

Przedmiotem oferty jest bliźniak zlokalizowany w Mierzynie. Oferta dotyczy segmentu prawego. Termin zakończenia inwestycji VIII 2018. Bez podatku pcc 2% Na powierzchnie 140,70 m2 składa się : parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nadbrzeż

Nadbrzeż,mazowieckie

300 000 zł60 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Dla miłośników ciszy i przyrody dom o powierzchni około 60 m. kw. na działce o powierzchni 3200 m. kw. Budynek murowany, parterowy, podpiwniczony z nowymi oknami pcv. Dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Sławin

Lublin,lubelskie

730 000 zł300 m² 2 433 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Proponujemy do sprzedaży dom wolno stojący położony przy ul. Głównej w Lublinie. Dom wybudowany w 1988 r. z pustaka, składający się z 10 pokoi. Dodatkowo w bryle budynku dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lisa-Kuli

Marki,mazowieckie

480 000 zł140 m² 3 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:70 m²

Zamieszkaj na kameralnym osiedlu W markach Z dala od miejskiego gwaru już w 2018 r. Osiedle Lisa Kuli 68 to zespół budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej. W segmentach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Targówek

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł130 m² 3 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:70 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sędziszów Małopolski

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

265 000 zł100 m² 2 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Dom według indywidualnego projektu w Sędziszowie Młp. Oferta dostępna tylko i wyłącznie w naszym biurze nieruchomości. Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia dom jednorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

660 000 zł187 m² 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:403 m²

-szukasz miejsca do lokaty kapitału - to może być właśnie to- oferta może szczególnie zainteresować osoby chcące zainwestować, ponieważ nieruchomość położona jest w idealnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gierałtowice

Gierałtowice,śląskie

670 000 zł186 m² 3 602 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:793 m²

Nowy dom o powierzchni 186 m2 na sprzedaż. Położony jest na działce 793m2. Dom jedno lub dwu rodzinny został odebrany w 2012 roku. Malownicza okolica, dużo zieleni, cicho i spokojnie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Śremska

Kórnik,wielkopolskie

361 000 zł95 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Oferta 0% - Oferujemy do sprzedaży komfortowe domy w zabudowie szeregowej w Bninie. Bardzo atrakcyjna lokalizacja - kilka minut samochodem od Centrum Kórnika. Domy o nowoczesnym zamyśle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pełczyńskiego

Kraków,małopolskie

920 000 zł252 m² 3 650,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Uprzejmie informujemy, że firma globeco przystąpiła do drugiego etapu budowy energooszczędnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej z zastosowaniem odnawialnych źródeł energii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sulistrowiczki

Sulistrowiczki,dolnośląskie

599 000 zł175 m² 3 428,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:767 m²

Dzień dobry. W czym mogę pomóc ? Nazywam się i pomagam klientom w znalezieniu i kupnie wymarzonej nieruchomości. Wiem jak Ci trudno jest znaleźć odpowiedni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 200 000 zł160 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Zielona okolica uzdrowiska Konstancin - oferujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjny nowoczesny dom parterowy + poddasze, ok. 160m - 4 przestronne pokoje, duża garderoba ( z 5 pokoju ) , duża zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Jaroty

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

700 000 zł200 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:225 m²

Na sprzedaż bardzo atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej skrajny o powierzchni 180 m2 na ogrodzonej i zagospodarowanej działce położony na osiedlu bajkowym. Dom bez białego montażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Borek

Wrocław,dolnośląskie

980 000 zł450 m² 2 177,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Możliwość prezentacji po 31.01.2018 Na sprzedaż dom wolnostojący w ok. Parku Południowego, usytuowany na ładnie zagospodarowanej działce o pow. 450 m2. Nieruchomość wybudowana w 1991.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zgierz

Zgierz,łódzkie

559 000 zł220 m² 2 541 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:525 m²

Mam przyjemność zaprezentować bardzo zadbany dom z lat 90-tych. Całość bardzo zadbana. Wybudowana z wybitną starannością. Wybudowany przy użyciu najlepszych materiałów dostępnych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Garczegorze

Garczegorze,pomorskie

280 000 zł130 m² 2 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający Nowy dom jednorodzinny wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony o powierzchni użytkowej 130m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dys

Dys,lubelskie

578 000 zł158 m² 3 658,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta właśnie dla Ciebie! Prezentujemy do sprzedaży nowy, przestronny, funkcjonalny i jasny parterowy dom z poddaszem w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 158 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Płouszowice-Kolonia

Płouszowice-Kolonia,lubelskie

920 000 zł174 m² 5 293,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Przedmiotem oferty jest sprzedaż niezwykle urokliwej posiadłości położonej w malowniczej miejscowości Płouszowice Kolonia, w gminie Jastków. Oferowana nieruchomość gruntowa (areał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Zacisze

Wrocław,dolnośląskie

1 250 000 zł300 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej na zielonym zaciszu/zalesiu. Dom o pow. użytkowej ok. 240 m2, usytuowany na działce o pow. ok 550m2. Dom z 2005 roku komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radzymin

Radzymin,mazowieckie

515 000 zł160 m² 3 218,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom nad rozlewiskiem rządzy W okolicy zalewu zegrzyńskiego. wolnostojący,jednorodzinny, całoroczny, parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej 160 m2 w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Troks

Troks,małopolskie

185 000 zł70 m² 2 643 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Kupujący 0% prowizji! Do sprzedania dom parterowy o powierzchni ok.70m2 położony na pięknej działce w miejscowości Troks. Nieruchomość składa się z dużego pokoju, widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł251 m² 2 549,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:175 m²

Atrakcyjny dom W zabudowie szeregowej! Obiekt ma powierzchnie całkowitą 251 m2 , a powierzchnie użytkową 182 m2. Zbudowany jest z cegły ceramicznej, wykonano przyłącza elektryczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wysoka

Wysoka,śląskie

375 000 zł150 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy dom w stanie surowym zamkniętym położony na ogrodzonej działce. Dom zbudowany z bardzo dobrych materiałów, kryty dachówka Brass. Nieruchomość położona w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Halemba

Ruda Śląska,śląskie

250 000 zł131 m² 1 912,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

0% pr0wizji! Uwaga! Teraz możesz obejrzeć nieruchomość bez wychodzenia z domu! Kliknij w poniższy link, bądź skopiuj go i wklej w linii adresowej Twojej przeglądarki: okazja! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Izbicka

Warszawa,mazowieckie

2 500 000 zł234 m² 10 702 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 649 m²

Do sprzedania dom z 2011 r. wybudowany w stylu dworku na działce o powierzchni 1649 m2. Dom wybudowany z materiałów bardzo wysokiej jakości. Okna drewniane, potrójne szyby Ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mosina

Mosina,wielkopolskie

1 100 000 zł380 m² 2 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 050 m²

Dom wolnostojący z lat 90-ych na działce 2050m2. Nieruchomość położona w Puszczykowie (administracyjnie Mosina), pośród rezydencji usytuowanych w klimacie leśnym. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kiełczewice Górne

Kiełczewice Górne,lubelskie

220 000 zł80 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 600 m²

Siedlisko w okolicach Lublina! Przedmiotem oferty jest atrakcyjna, malowniczo położona działka budowlana z domem mieszkalnym drewnianym będącym w stanie surowym zamkniętym oraz murowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wołomin

Wołomin,mazowieckie

479 000 zł160 m² 2 994 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zapraszam do zakupu segmentu skrajnego o powierzchni użytkowej 112m2, dodatkowo poddasze ok. 48m2 na które prowadzą schody żelbetowe, jest bardzo dobrze doświetlone oraz wyprowadzone są punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

530 000 zł150 m² 3 533 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:86 m²

Jeśli poszukujesz gotowego, nowoczesnego domu z potencjałem dla rodziny, powinieneś zapoznać się z poniższą ofertą. Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

1 050 000 zł164 m² 6 402 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:930 m²

" oferujemy do sprzedaży wybudowany w 2008 roku piękny, o wyjątkowym charakterze dom o powierzchni 164 metrów kwadratowych. Dom położony na 9,3-arowej działce - 3 km od granic Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Akacjowa

Rawicz,wielkopolskie

1 000 000 zł425 m² 2 351,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:378 m²

Na sprzedaż budynek w Rawiczu na ul. Akacjowej wybudowany w 2003 r. na który składają się dwa niezależne pomieszczenia handlowe na parterze (pierwsze o powierzchni 205,20 m2 użytkowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Klembów

Klembów,mazowieckie

950 000 zł400 m² 2 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 660 m²

Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 400 m2 w podwarszawskiej, rekreacyjnej miejscowości Ostrówek o przeznaczeniu gastronomiczno-rozrywkowym i mieszkalnym. Zbudowany.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij