dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 421 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 421 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Kalinówka

Kalinówka,lubelskie

490 000 zł100 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Przedmiotem oferty jest sprzedaż niezwykle urokliwego domu o powierzchni 100 m2 położonego w miejscowości Kalinówka w gminie Głusk. Kilka faktów dotyczących nieruchomości Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akacjowa

Gowarzewo,wielkopolskie

360 000 zł137 m² 2 627,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowowybudowanego domu zlokalizowanego w Gowarzewie - prężnie rozwijającej się miejscowości oddalonej o 20 min jazdy samochodem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Milanówek

Milanówek,mazowieckie

644 000 zł198 m² 3 253 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Sprzedaż połowy bliźniaka w Milanówku o powierzchni 198m2, na działce 520m2. Budynek zrealizowany w nowoczesnym stylu wg. indywidualnego projektu. Jedyny taki w najbliższej okolicy!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczepanów

Szczepanów,małopolskie

249 000 zł132 m² 1 886,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferujemy Państwu piętrowy dom wolnostojący w miejscowości Szczepanów koło Brzeska. Nieruchomość z 1963 roku (dobudowa 1993) położona na 0,15ha działce składa się z kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gorzyca

Gorzyca,dolnośląskie

500 000 zł175 m² 2 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Piętrowy dom typu bliźniak w miejscowości Gorzyca, 10 min. do centrum Lubina. Parter: salon z wyjściem na taras i ogród, aneks kuchenny, wc, garderoba,schowek pod schodami, wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Króla

Warszawa,mazowieckie

2 500 000 zł412 m² 6 068 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Prestiżowa okolica willowa. Doskonała lokalizacja zapewnia komfort mieszkania w wielu aspektach. Dom położony w bocznej uliczce, więc jest cicho i spokojnie. W odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Słupska

Poznań,wielkopolskie

1 300 000 zł214 m² 6 074,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:423 m²

| polecam na sprzedaż atrakcyjny dom pasywny, położony w Smochowicach, niedaleko ul.Słupskiej, o powierzchni 214 m2, posadowiony jest na działce o nieregularnym kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Poprawna

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł237 m² 4 641 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 237 m2 usytuowany na działce o obszarze 1100 m2. Zlokalizowany w okolicach ul. Poprawnej na tzw. Osiedlu Las w sąsiedztwie nowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ochaby Wielkie

Ochaby Wielkie,śląskie

349 000 zł207 m² 1 685,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 245 m²

Przedstawiamy Państwu dom Wolnostojący w Ochabach Wielkich o powierzchni 207m 2 , położony na działce 1245m 2. Dom jest po generalnym remoncie wewnątrz i nie wymaga nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Marki

Marki,mazowieckie

535 000 zł110 m² 4 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do sprzedania pięknie wykończony narożny segment z ogrodem. W skład domu wchodzą: parter - salon z zabudowaną kuchnią, sypialnia, pokój biurowy, poddasze - pokój sypialniany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Rybnik

Rybnik,śląskie

449 000 zł147 m² 3 054,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:183 m²

Do sprzedaży dom szeregowy nowy z ogrodzonym ogrodem wszystkie mury zewnętrzne niezależne piętrowy niepodpiwniczony parter: korytarz, salon z kuchnią, łazienka, pralnia, kotłownia, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wołomin

Wołomin,mazowieckie

575 000 zł130 m² 4 423 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Na sprzedaż budynek w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 130m2 usytuowany na działce o powierzchni około 375m2. Budynek wykonany w wysokim standardzie (dokumentacja zdjęciowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

460 000 zł102 m² 4 510 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Nowa inwestycja- blisko pkp Osiedle 4 segmentów, każdy z nich składa się z kuchnią połączoną z salonem, trzech sypialni, dwóch łazienek, strychu. Do każdego przynależy garaż plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stary Tomyśl

Stary Tomyśl,wielkopolskie

450 000 zł140 m² 3 214 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Krótko: powierzchnia działki: 0.50.00 ha Powierzchnia domu: 140 m2 Liczba pokoi: 4 Typ zabudowy: wolnostojący Przeznaczenie: mieszkalno - rekreacyjne. Dla kogo: dla pasjonatów koni z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Zwoleńska

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł215 m² 3 716 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:358 m²

Kameralne osiedle segmentów zlokalizowanych w Warszawie Wawer. Domy dwukondygnacyjne z poddaszem użytkowym i garażem. Do sprzedania oferujemy segment środkowy o powierzchni 182,55m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stronie Śląskie

Stronie-Wieś,dolnośląskie

399 000 zł164 m² 2 432,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Stronie Śląskie. Cena 399.000,-zł. Dom jednorodzinny o powierzchni 164 m2, usytuowany na działce gruntu o powierzchni 650 m2. Na parterze budynku rozlokowano salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Baletowa

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł233 m² 2 361 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:711 m²

Oferujemy do sprzedania dom do wykończenia i własnej aranżacji - w stanie surowym zamkniętym. Dogodna lokalizacja-bliskość ul. Puławskiej i obwodnicy zapewnia doskonałą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

1 200 000 zł280 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:71 300 m²

Bliskie okolice Polanicy Zdrój, szczytnej. Cena - 1.200.000,-zł Stylowy dom w pobliżu Polanicy Zdrój, Szczytnej o powierzchni 280 m2, usytuowany na działce o powierzchni 7,13 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Mrówcza

Warszawa,mazowieckie

995 000 zł175 m² 5 686 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:697 m²

Wolnostojący dom o powierzchni 175 m2 położony w Międzylesiu. W najbliższym sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna. Cisza, spokój, dużo zieleni. Jednocześnie szybki dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czarny Las

Czarny Las,śląskie

783 000 zł990 m² 790,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Do sprzedania ciekawa nieruchomość położona w Czarnym Lesie około 10 km od Częstochowy zabudowana domem jednorodzinnym około 390mkw z funkcjonującym barem oraz budynkiem gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Korzeniec

Dąbrowa Górnicza,śląskie

395 000 zł148 m² 2 668,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:275 m²

Rewelacyjna lokalizacja! polecam na sprzedaż! piętrowy, 5-pokojowy dom W zacisznym miejscu dąbrowy górniczej. Niedaleko znajdują się tereny rekreacyjne, zbiornik wodny pogoria III, ścieszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Somonino

Somonino,pomorskie

449 000 zł261 m² 1 720,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w Somoninie pow. kartuski. Dom położony na dużej działce o powierzchni 1001 m2. Cisza i spokój a to wszystko w na Kaszubach. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stronie Śląskie

Stronie-Wieś,dolnośląskie

899 000 zł430 m² 2 090,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 584 m²

Stronie Śląskie. Cena 899.000,-zł Dom w górach o powierzchni 430 m2, idealnie dostosowany do działalności gospodarczej jako mały rodzinny pensjonat, położony w pobliżu największego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zdrojowa

Warszawa,mazowieckie

1 700 000 zł240 m² 7 083 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:350 m²

Pół bliżniaka na Sadybie w okolicy ul. Zdrojowej, obecnie wynajmowany na biuro. Suteryna użytkowa 80m - 2 pokoje i pomieszczenia gospodarcze. Na pozostałych kondygnacjach / parter, piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Marki

Marki,mazowieckie

475 000 zł117 m² 4 060 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:185 m²

Inwestycja znajduje się w spokojnej i zielonej części centrum Marek. Segmenty charakteryzują się nowoczesną architekturą doskonale wpisującą się w otoczenie okolicznych willi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Boguszowice Stare

Rybnik,śląskie

258 000 zł180 m² 1 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:728 m²

Do sprzedaży dom jednorodzinny położony w Rybniku w dzielnicy Boguszowice Przedmiotem oferty sprzedaży jest dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem oraz garażem w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Turystyczna

Bojano,pomorskie

1 020 000 zł220 m² 4 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Nowoczesny, przestronny i funkcjonalny dom wykończony z dbałością o każdy detal. Miejsce doskonale skomunikowane. W niedalekiej odległości przystanek,szkoła, sklepy, kościół. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rokietnica

Rokietnica,wielkopolskie

469 000 zł220 m² 2 132 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:257 m²

Polecam do sprzedaży ładny i funkcjonalny segment szeregowca znajdujący się w Rokietnicy. Budynek z 2005r, ocieplony, otynkowany, dach kryty dachówką. Dom o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lubiatowo

Lubiatowo,pomorskie

320 000 zł80 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:521 m²

0%- kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Oferujemy państwu do sprzedaży dom letniskowy nad morzem. Domek letniskowy położony jest na działce o pow. 520m.kw.w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czarny Las

Czarny Las,mazowieckie

4 100 000 zł177 m² 23 163,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:18 267 m²

Dom na działkce o pow. 18.267 mkw. położony w miejscowości Czarny las, gmina Grodzisk mazowiecki!główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Łąkowa

Lądek-Zdrój,dolnośląskie

380 000 zł120 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:920 m²

Lądek Zdrój ul. Łąkowa. Cena 380.000,-zł. - z wyposażeniem. Dom jednorodzinny o powierzchni 120 m2, usytuowany na działce gruntu o powierzchni 920 m2. Na parterze budynku rozlokowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Główna

Kudowa-Zdrój,dolnośląskie

410 000 zł140 m² 2 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:733 m²

Kudowa Zdrój ul. Główna. Cena 410.000,-zł Dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 140 m2, usytuowany na działce gruntu o powierzchni 733 m2. Nieruchomość składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Osiedle Lipowy Gaj

Zabierzów,małopolskie

590 000 zł92 m² 6 413,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:176 m²

Ładny dom jednopiętrowy 92m z ogrodem. Zadbany, wysoki standard wykończenia. Do sprzedania w całości z wyposażeniem. Komfort zapewnia nowoczesna klimatyzacja. Zainstalowano nowy piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kazimierzówka

Kazimierzówka,lubelskie

649 000 zł219 m² 2 963,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

Reprezentacyjny dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym, blisko Lublina. Dom wybudowany wg. indywidualnego projektu. Uwagę zwraca elegancka bryła budynku, dom posiada 6 pokoi, 3 łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

579 000 zł250 m² 2 316 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom podpiwniczony 2-kondygnacyjny, murowany (cegła max x 2) z pięknym ogrodem i garażem w piwnicy. Dach - blacha falista , media - gaz, prąd, woda (studnia). Ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wołomin

Wołomin,mazowieckie

475 000 zł108 m² 4 398 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:294 m²

Na sprzedaż budynek w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 108m2 usytuowany na działce o powierzchni około 294m2. Budynek wykonany w wysokim standardzie (dokumentacja zdjęciowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Borków

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł160 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wyjątkowa okazja zakupu domu w wysokiej jakości wykonania ze świetnym rozkładem w dobrej lokalizacji i atrakcyjnej cenie. Domy o powierzchniach 160 m2, położone w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

499 000 zł140 m² 3 564,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 551 m²

Oferta bezpośrednia ,dom wolnostojący , składający się z parteru oraz pietra o łącznej powierzchni użytkowej ok.140 m2, usytuowany na działce o łącznej powierzchni 0,2551 Ha. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bolęcin

Bolęcin,małopolskie

245 000 zł160 m² 1 531,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:583 m²

Do sprzedania dom wolnostojący położony w centrum Bolęcina w gminie Trzebinia. Budynek został wybudowany w latach 80-tych w technologii tradycyjnej z pustaka pianowego (ściana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

599 000 zł214 m² 2 793,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:533 m²

Atrakcyjna oferta! Dom wolno stojący o powierzchni całkowitej 214m2 (134m2 powierzchni użytkowej) z 6 pokojami, zlokalizowany na jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Szczecina -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Międzylesie

Warszawa,mazowieckie

1 850 000 zł406 m² 4 557 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 295 m²

Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 239, 37 m2, położony przy jednej z głównych ulic Wawra. Oferta jest idealną propozycją dla osób poszukujących domu z częścią, w które.