dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 414 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 414 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Leśna

Jegłownik,warmińsko-mazurskie

389 000 zł187 m² 2 080,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 907 m²

Sprzedam dom parterowy wolno stojący W jegłowniku nowa cena (2 161 zł/m2)! okazja! dom parterowy z użytkowym poddaszem o pow. całkowitej 187m2 , na dużej 1900m2 działce.Parter składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Iwaszkiewicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

550 000 zł155 m² 3 548,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Sprzedam dom - Elbląg, iwaszkiewicza rozpoczynamy budowę osiedla ,fromborska" osiedle powstające przy ul. Fromborskiej i Iwaszkiewicza (149m npm.) to oferta skierowana do wymagającego inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zawonia

Zawonia,dolnośląskie

435 000 zł93 m² 4 677,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 478 m²

Polecamy Państwu do zakupu dom w zabudowie wolnostojącej w malowniczej scenerii Wzgórz Trzebnickich. Dom charakteryzujący się bardzo funkcjonalnym programem użytkowym o klasycznej bryle -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dobroszów Oleśnicki

Dobroszów Oleśnicki,dolnośląskie

490 000 zł103 m² 4 757 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniczaej o pow 103m2 (użytkowej 86m2), posadowiony na działce o pow 310m2, blisko Wroclawia (10km od granic Wrocławia). Dom wybudowany w 2010r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Mirków

Mirków,dolnośląskie

399 000 zł121 m² 3 290,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Do sprzedania domy w zabudowie szeregowej w Mirkowie. W ramach nowej inwestycji powstają segmenty o powierzchni całkowitej 121,25 mkw (użytkowa ok 104 mkw) z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Zakrzów

Opole,opolskie

669 000 zł219 m² 3 054,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji! Klienci naszego biura nie płacą prowizji! Proponujemy Państwu do kupienia nowy (budowa realizowana w latach 2017/2018 r.),bardzo ładnie wykończony, dom wolnostojący, energooszczędny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, ul. Słoneczna

Puszczykowo,wielkopolskie

1 750 000 zł490 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 910 m²

Sprzedamy Rezydencję w Puszczykowie położoną w miejscu zacisznym niemalże na ścianie lasu. Jako Willa o rzadko spotykanej architekturze (zaprojektowana przez znanego architekta) swoja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Złotniki

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł200 m² 3 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący (1985r), piętrowy, usytuowany na Złotnikach. 6 pokoi, 2 kuchnie, 2 łazienki, zagospodarowany ogród. Możliwość podziału na dwa niezależne mieszkania z osobnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Katowice,śląskie

429 000 zł129 m² 3 178,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Ostatni dom skrajny W tej cenie - okazja (!) nowa inwestycja - osiedle zamknięte składające się Z 7 domów - teren ogrodzony! droga wewnętrzna I podjazdy pod dom wybrukowane! Nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Braniewo

Braniewo,warmińsko-mazurskie

1 700 000 zł660 m² 2 575,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:6 600 m²

Sprzedamy duży budynek w Braniewie, 660m2, 10 pokoi, 9 łazienek. Okolica domków jednorodzinnych, bardzo spokojna dzielnica. Działka 9 arów. W budynku tym obecnie funkcjonuje przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Spacerowa

Zawonia,dolnośląskie

249 000 zł124 m² 2 008,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 136 m²

Dom jednorodzinny parterowy zawierający bardzo funkcjonalny program użytkowy mieszkania dla 4-5 osobowej rodziny. Dom podzielony na trzy osobne strefy - dzienną, ogólnodostępną; część sypialnianą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rogóżno

Rogóżno,podkarpackie

260 000 zł130 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Rezerwacja! Tylko u nas do sprzedaży dom znajdujący się w spokojnym miejscu w okolicy miasta Łańcut, w miejscowości Rogóżno w świetnej cenie: 260 000 zł. Opis terenu: - dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

749 000 zł133 m² 5 632 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Tylko U nas oferujemy Państwu do sprzedaży 5-letni ładnie wykończony dom na przestronnej działce, w otoczeniu nowych domów przy bocznej ulicy Kwiatkowskiego, na os. Drabinianka! opis terenu: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Morgi

Mysłowice,śląskie

430 000 zł130 m² 3 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowe domy W mysłowicach - morgach Przedmiotem sprzedaży jest parterowy budynek mieszkalny z poddaszem użytkowym i garażem jednostanowiskowym w bryle o powierzchni 130m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł123 m² 5 528 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:55 m²

Nowy, piękny, gotowy dom O podwyższonym standardzie ogródek / kameralna zabudowa Propozycja powstała z myślą o osobach ceniących nowoczesne rozwiązania technologiczne, wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jeziorowa

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł170 m² 5 235 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Elegancki dom w zabudowie bliźniaczej, wykończony w wysokim standardzie. Zamknięte osiedle, ul.Jeziorowa, Wawer, przy Wale Miedzeszyńskim. Dobra lokalizacja - 5 min od mostu Siekierkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodziszcze

Grodziszcze,dolnośląskie

590 000 zł300 m² 1 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Sprzedaż domu wolnostojącego o pow. użytkowej 200m2 całkowitej 300m2 na działce 2000m2. Dom w odległości kilku kilometrów od Świdnicy w kierunku na Dzierżoniów. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

429 000 zł107 m² 4 009,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:242 m²

Skrajny szereg z garażem w Kiełczowie Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej ( skrajny segment ) w Kiełczowie, 15 minut od centrum Wrocławia. Segment o powierzchni 107 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Niewodnicka

Księżyno,podlaskie

395 000 zł121 m² 3 266,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:369 m²

Zapraszam do prezentacji domu w zabudowie bliźniaczej przy ul. Niewodnickiej w Księżynie k/białegostoku. Oferta dotyczy segmentu C o powierzchni użytkowej 120,94 m2, powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Poniatów

Wałbrzych,dolnośląskie

239 000 zł96 m² 2 489,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:415 m²

1/2 domu (pierwotnie 2 mieszkania) posadowiony w zielonej cichej okolicy na granicy Starego Zdroju i Poniatowa. Parter - salon z wyjściem na duży taras, kuchnia w zabudowie, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Staniszcze Małe

Staniszcze Małe,opolskie

260 000 zł150 m² 1 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 401 m²

Oferujemy Państwu dwukondygnacyjny dom wolnostojący, częściowo podpiwniczony, o powierzchni około 150 m2, posadowiony na działce o powierzchni 24,01 ar, znajdujący się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milicz

Milicz,dolnośląskie

390 000 zł160 m² 2 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Śliczny dom w pobliżu Milicza po remoncie - gotowy do zamieszkania - dom o pow. ok. 130m2 - na działce zlokalizowany budynek gospodarczy oraz wiata garażowa - centralne ogrzewanie - piec na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zawiercie

Zawiercie,śląskie

150 000 zł70 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:741 m²

Oferujemy do sprzedania dom parterowy o powierzchni 70 m2, położony w Zawierciu, marciszów. Dom stoi na działce o pow. 741 m2, składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Galopu

Warszawa,mazowieckie

1 890 000 zł201 m² 9 402,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:371 m²

Next to wyścigi konne close to airport house/ office close to platan park close to służew business centers parking spots for 6-7 cars Szanowni Państwo oferujemy do sprzedaży nowoczesny dom,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Teresin

Teresin,mazowieckie

494 400 zł180 m² 2 746,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 154 m²

Dom w miejscowości Maszna gminie Teresin położony na działce 1154m2. Przestronny, funkcjonalny wybudowany w 2017 roku. Powierzchnia użytkowa 180m2 - parter 96,4m2, poddasze użytkowe 83,6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jugowice

Jugowice,dolnośląskie

330 000 zł110 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom w Jugowicach. Oferuję do sprzedania dom o powierzchni 110m 2 w Jugowicach. Dom położony jest na działce o powierzchni 1200m 2. Stan domu do zamieszkania, wymienione zostały okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Boszkowo

Boszkowo,wielkopolskie

320 000 zł72 m² 4 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:203 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie wolnostojącej znajdujący się w niewielkiej i spokojnej miejscowości jaką są Dominice - bajeczna lokalizacja na zamkniętym osiedlu domków jednorodzinnycj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Trzebież

Trzebież,zachodniopomorskie

85 000 zł27 m² 3 092,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:304 m²

Ładny , odnowiony całoroczny- domek letniskowy w doskonałej lokalizacji, blisko plaży, kortów tenisowych, boisk,gastronomii, 200 m do basenu. Domek posadowiony na ogrodzonym , strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zarzecze

Kraków,małopolskie

870 000 zł120 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

Do sprzedaży do do generalnego remontu, w okolicy ul. Zarzecze w Bronowicach. Wydana prawomocna decyzja na rozbudowę i nadbudowę istniejącego domu, w tym momencie obowiązuje plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Choszczno

Choszczno,zachodniopomorskie

439 000 zł200 m² 2 195 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:720 m²

Uwaga! obniżka! okazja! Ofertą sprzedaży jest atrakcyjnie położony blisko jeziora dom jednorodzinny, wolnostojący, częściowo podpiwniczony z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bieżanów

Kraków,małopolskie

899 000 zł312 m² 2 881,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 666 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o pow. całkowitej 312m 2 i użytkowej 192m 2 w Krakowie- bieżanów. Dom wybudowany w 1991r. na dużej działce o pow. 16,66arów. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wrzosowa

Zawonia,dolnośląskie

345 000 zł200 m² 1 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 233 m²

Dom w zabudowie wolnostojącej w malowniczej scenerii Wzgórz Trzebnickich o bardzo funkcjonalnym programie użytkowym charakteryzujący się klasyczną bryłą. Bardzo funkcjonalny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Osów

Szczecin,zachodniopomorskie

730 000 zł300 m² 2 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:345 m²

Bardzo zadbany, zmodernizowany skrajny szeregowiec w super lokalizacji. Na 3 kondygnacje składają się: przyziemie w którym znajduje się niezależne mieszkanie 2 pokojowe z osobnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

499 000 zł290 m² 1 720,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży solidny i bardzo przestronny dom, umiejscowiony na zagospodarowanej, zielonej działce, zlokalizowany w samym centrum Proszowic, tuż obok Rynku Głównego. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Przybiernów

Przybiernów,zachodniopomorskie

1 300 000 zł292 m² 4 452,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:5 725 m²

Przedmiotowa nieruchomość położona jest bezpośrednio przy drodze krajowej nr 3 w odległości ok. 35 km od Międzyzdrojów oraz 44 km od Świnoujścia. Działka zabudowana jest budynkiem usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Nowe Miasto

Białystok,podlaskie

650 000 zł320 m² 2 031,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:440 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę domu w zabudowie szeregowej, segment skrajny, na zamkniętym osiedlu Nowe Miasto. Skrajny segment położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 440 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Galopu

Warszawa,mazowieckie

1 890 000 zł204 m² 9 264,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:372 m²

Sprzedaż bez prowizji next to wyścigi konne close to airport house/ office close to platan park close to służew business centers 10 min by car to galeria mokotów parking spots for 6-7 cars Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Korytów A

Korytów A,mazowieckie

550 000 zł150 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Wystawiamy do sprzedania posesję położoną w miejscowości Korytów ok 1 km od centrum. Mieści się na działce 2900 m2 dom mieszkalny o powierzchni użytkowej 150 m2 ( parter: kuchnia-12 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Tonie

Kraków,małopolskie

699 000 zł179 m² 3 905,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:260 m²

A transakcja jest zabezpieczona przez licencjonowane biuro oferta ds- 3988 lokalizacja; kraków- krowodrza - tonie / prądnik biały , sąsiedztwo zielonki opis nieruchomości ; Inwestycja ta to kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

219 000 zł114 m² 1 921,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym z oknami połaciowymi, położony na obrzeżach Jaworzyny Śląskiej na działce 560m2. Dom o powierzchni całkowitej 114m2 użytkowej 98m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rodnowo

Rodnowo,warmińsko-mazurskie

185 000 zł190 m² 974 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 109 m²

W ramach współpracy z biurem zapewniamy opiekę doradcy kredytowego, który bezpłatnie zbada zdolność kredytową i przeprowadzi cały proces kredytowy. Jeśli nie jesteś pewny czy masz.