dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 422 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 422 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dworska

Białystok,podlaskie

630 000 zł180 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:336 m²

Zapraszam Państwa na prezentację przytulnego, eleganckiego domu w zabudowie bliźniaczej na Wysokim Stoczku. Dom znajduje się na kameralnym, zamkniętym osiedlu budynków w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

899 000 zł237 m² 3 793,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

0% prowizji od kupującego! A może to już ten czas I to miejsce? Może by tak zamienić mieszkanie na własny dom? Taka myśl czasem krąży z tyłu głowy, ale szybko odsuwa ją milion.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

899 000 zł237 m² 3 793,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Górna

Wrzosowa,śląskie

693 000 zł196 m² 3 535,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Do sprzedania dom pod Częstochową w miejscowości Wrzosowa.Nieruchomość całkowicie odremontowana i dobudowana w 2007 roku (podniesiona o piętro pustakiem ceramicznym,ocieplona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Radlin

Radlin,śląskie

260 000 zł120 m² 2 167 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:11 987 m²

Oferuje do sprzedaży dom mieszkalny o powierzchni 120 m2 położony na działkach o łącznej powierzchni 1,1987 hektara w miejscowości Radlin, powiat wodzisławski, województwo śląskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Żerniki

Gliwice,śląskie

460 000 zł119 m² 3 865,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:183 m²

| nowa inwestycja na żernikach > biuro developera> doskonała lokalizacja< Do sprzedaży szeregówka o powierzchni 119m2. Lokal składa się z: (parter) pokój dzienny, kuchnia, wc, przedpokój, garaż;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wóycickiego

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł235 m² 6 340,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:449 m²

Stylowa połowa bliźniaka usytuowanego na zamkniętym ogrodzonym osiedlu zlokalizowanego w pobliżu dużych kompleksów leśnych. Z doskonałym dojazdem do centrum Warszawy dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wóycickiego

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł280 m² 5 321,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:449 m²

Stylowa połowa bliźniaka usytuowanego na ogrodzonym zamkniętym osiedlu zlokalizowanego w pobliżu dużych kompleksów leśnych. Z doskonałym dojazdem do centrum Warszawy dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 900 000 zł430 m² 9 069,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Komfortowa willa w Konstancinie Jeziornej, w Bielawie,9 obok osiedla Konstancja i szkoły amerykańskiej) w otoczeniu zieleni, dwupiętrowa, na działce 3500 m2. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Spacerowa

Częstochowa,śląskie

499 000 zł103 m² 4 844,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 990 m²

Nowoczesny ekologiczny dom pod częstochową szukasz domu W częstochowie? nie możesz pominąć tej oferty. Ten dom położony jest zaledwie 3 km od granicy miasta! Chcieliśmy przedstawić Wam piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przywidzka

Klonowo Dolne,pomorskie

1 150 000 zł266 m² 4 323,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 385 m²

Wyjątkowy dom nad jeziorem k/przywidza. Teren ogrodzony. Z okien przestronnego salonu z kominkiem, podobnie z kuchni widać u stóp wzniesienia, na którym osadzony jest dom - jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Gnaszyn Górny

Częstochowa,śląskie

250 000 zł160 m² 1 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom wolnostojący o pow. całkowitej 160mkw i pow. użytkowej 121mkw na działce 1000 mkw. w dzielnicy Gnaszyn. Dom składa się z parteru piętra i piwnic. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Podbipięty

Warszawa,mazowieckie

2 900 000 zł324 m² 8 950,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:443 m²

Połowa bliźniaka o pow. 324m położona na Mokotowskim Służewiu, blisko ulicy Rolnej. Dom wybudowany został po drugiej wojnie światowej, wyremontowany i rozbudowany w 2007 roku. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

1 750 000 zł260 m² 6 730,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:225 m²

Do sprzedaży ładny dom w Wilanowie 195 m2. Dom zadbany w dobrym stanie, 2 poziomowy, posiada ogródek za domem (z dużym tarasem) oraz mały ogródek przed domem. Na parterze : salon 41m 2, holl 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Wieliszew

Wieliszew,mazowieckie

265 600 zł50 m² 5 312 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 043 m²

Bardzo ładna zadbana, zagospodarowana działka z domkiem o pow. 50m położona w modnej letniskowej miejscowości Komornica położonej 30km od Warszawy. Znajduje się blisko Narwi (do plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pikulice

Pikulice,podkarpackie

368 000 zł270 m² 1 362,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Do sprzedaży,wolno stojący jednorodzinny dom w m-wosci Pikulice k.Przemysla.Dom budowany w tradycyjnej technologii,dach kopertowy-blaszany,okna wymienione na plastikowe.Na parterze znajduje sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Cegielnia Psucka

Cegielnia Psucka,mazowieckie

370 000 zł140 m² 2 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 066 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 120 m2 w miejscowości Cegielnia Psucka, gmina Nasielsk. Nieruchomość usytuowana jest na działce o pow. 3066 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Częstochowa,śląskie

389 900 zł260 m² 1 499,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedaży atrakcyjny dom wolnostojący znajdujący się w Blachowni. Powierzchnia całkowita domu to 260 m2 , powierzchnia użytkowa to 180 m2 , działka ma powierzchnie 1000 m2. W domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

1 650 000 zł349 m² 4 727,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowy dom usadowiony na ogrodzonej i w pełni zagospodarowanej działce o powierzchni 1000m w miejscowości Borzęcin Mały, miejscowość położona jest w otulinie Kampinowskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Choszczno

Choszczno,zachodniopomorskie

560 000 zł166 m² 3 363,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 524 m²

Ofertą sprzedaży jest dom mieszkalny jednorodzinny parterowy z przybudowanym garażem o powierzchni użytkowej 133,4 m 2. Na parterze zaprojektowano kuchnię wraz z aneksem jadalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bąków

Bąków,opolskie

65 000 zł69 m² 942 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:790 m²

Oferuję do sprzedaży dom o powierzchni mieszkalnej 69 m2 mieszczący się na działce 790 m2 położony w miejscowości Bąków. Dom w cichej okolicy. Miejscowość Brzeg oddalona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kotowa Wola

Kotowa Wola,podkarpackie

85 000 zł70 m² 1 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Witam, do sprzedania dom drewniany z murowanym budynkiem gospodarczym na ogrodzonej działce 20 arów. Media :prąd, gaz, woda. Ładna lokalizacj. Możliwość zakupu wraz z sąsiadującą 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielonki

Zielonki,małopolskie

520 000 zł320 m² 1 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedania wolnostojący, dwukondygnacyjny dom w gminie Zielonki, 260 m2, działka 900 m2. Nieruchomość z 92 roku, częściowo podpiwniczona w której skład wchodzą: parter: 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł197 m² 4 365,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:266 m²

Do sprzedazy bezczynszowy segment o powierzchni całkowitej ok 200 m2, połozony w dzielnicy Ursynów Grabów. Dom w stanie deweloperskim do własnej aranżacji, wykonany w tradycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wisła

Wisła,śląskie

760 000 zł300 m² 2 533 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom z pełnym wyposażeniem w Wiśle część mieszkalna + 6 pokoi pod wynajem. Dom składa się z 3 kondygnacji + podpiwniczenie. Na poziomie Parteru ok 100 m2 część mieszkalna: wiatrołap,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Jeżyce

Poznań,wielkopolskie

729 000 zł160 m² 4 556,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:336 m²

Piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Poznań w dzielnicy Jeżyce. Dom o powierzchni całkowitej około 160m2 + możliwość rozbudowy o dodatkowe 57m2. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Przylasek

Brusiek,śląskie

250 000 zł350 m² 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 960 m²

Dom w stanie surowym otwartym. Działka o powierzchni 2960 m. Projekt własny (dom wraz z garażem dwustanowiskowym). powierzchnia domu 350 m. Idealny dla rodziny oraz pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żórawie

Żórawie,zachodniopomorskie

650 000 zł220 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 940 m²

Do sprzedaży dom pod Gryfinem w pięknym, uroczym i cichym miejscu, na dużej zadrzewionej działce. Dom jest nowy, energooszczędny, komfortowy. Jest możliwość zamiany z dopłatą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Józefosław

Józefosław,mazowieckie

451 000 zł93 m² 4 849 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Sprzedam bezpośrednio = bez prowizji mieszkanie/dom z Ogródkiem - w przystępnej Cenie :) Lokalizacja = Józefosław - zaledwie 25 minut jazdy od Centrum Warszawy, dogodny dojazd do wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jeziorki

Warszawa,mazowieckie

940 000 zł235 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Warszawa Ursynów - Jeziorki - oferujemy Państwu do sprzedania dom /pół bliźniaka o powierzchni użytkowej 235m2, pow.działki 500m2. Stan deweloperski - istnieje możliwość dokonania zmian ścian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bacieczki

Białystok,podlaskie

850 000 zł350 m² 2 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

* bacieczki * dom wolnostojący 200m2 850.000 zł Nieruchomość o powierzchni użytkowej 200 m2 położony na działce o powierzchni 800m2 świetnie nadaje się na działalnośc ponieważ są 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Morelowa

Bielsko-Biała,śląskie

399 000 zł78 m² 5 142 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:505 m²

Oferuję do sprzedania budynek parterowy o powierzchni użytkowej 78 m2 położony na działce o powierzchni 505m2, zlokalizowany w Bielsku-Białej, mikuszowice Krakowskie przy ulicy Morelowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Otrębusy

Otrębusy,mazowieckie

400 000 zł100 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:839 m²

Nieruchomość zlokalizowana w Otrębusach na granicy z Podkową Leśną. Parterowy dom o powierzchni 100m2, całkowicie podpiwniczony, wybudowany w 1980r. Dom składa się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

1 050 000 zł140 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:771 m²

1/2 bliźniaka - połowa, nowej, modernistycznej willi w stanie deweloperskim na działce o powierzchni 771m2. Budynek podpiwniczony. Na parterze znajduje się salon z kominkiem, jadalnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Otrębusy

Otrębusy,mazowieckie

490 000 zł80 m² 6 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom parterowy o powierzchni użytkowej 80m2, całkowicie podpiwniczony. Wybudowany w 1981r. z cegły, na działce o powierzchni 682m2. Położony w Otrębusach w odległości ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Borówno

Borówno,kujawsko-pomorskie

750 000 zł200 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Polecam Państwu komfortowy dom wolnostojący zlokalizowany na pięknie zagospodarowanej działce o pow. 750m2. Działka w spokojnej okolicy, blisko las a jednocześnie 15 min od Bydgoszczy, 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Nowa Wieś Królewska

Opole,opolskie

460 000 zł120 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej, zlokalizowany pod Opolu w dzielnicy Nowa Wieś Królewska. Budynek 3-kondygnacyjny o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mleczno

Mleczno,dolnośląskie

269 000 zł220 m² 1 222,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Dom wolnostojący poniemiecki o pow. użytkowej ok 160m 2 + zabudowania gospodarcze - posadowiony na 22arowej działce. Nieruchomość umiejscowiona 8km od Lubina. Charakterystyka domu: piwnica: ok 30m

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Burkatów

Burkatów,dolnośląskie

620 000 zł210 m² 2 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Na sprzedaż przestronny i dobrze doświetlony dom wolnostojący o kubaturze 662 m 3 , pow. całkowitej 210 m 2 i pow. użytkowej 166 m 2. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

2 570 000 zł700 m² 3 671,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom w bardzo dobrej lokalizacji w Powsinie, posiada dogodny dojazd do centrum. Lokalne sklepy w obrebie kilkuset metrów. Blisko Ogród Botaniczny, las Kabacki, park Kultury, jazda konna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tyczyn

Tyczyn,podkarpackie

298 000 zł225 m² 1 324,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom wolnostojący o powierzchni ok. 225 m2 zlokalizowany w centrum Tyczyna. Podzielony na 3 niezależne mieszkania oraz lokal usługowy. Idealny do zamieszkania i prowadzenia biznesu. Zjazd na.