dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 435 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 435 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Choszczno

Choszczno,zachodniopomorskie

308 000 zł132 m² 2 326,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 022 m²

Ofertą sprzedaży jest połowa bliźniaka w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 132,38 m 2. Całkowita powierzchnia działki 854 m 2.Grunt pod budynkiem został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

406 000 zł103 m² 3 937,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 069 m²

Jelcz-Laskowice, okolice Wrocławia, chwałowice,dom wolnostojący, sprzedaż. Wgn Jelcz-Laskowice, ul.Bożka7 SUPER OKAZJA! DOBRA CENA!POLECAM! Na sprzedaż przytulny, rodzinny dom wolnostojący, parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nienawiszcz

Nienawiszcz,wielkopolskie

550 000 zł230 m² 2 391,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:18 800 m²

Rezerwacja! nieruchomość Z linią brzegową jeziora nienawiszcz! Dom dwukondygnacyjny, w całości podpiwniczony. W budynku na dwóch poziomach znajdują się dwa garaże. Dom do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czeladź

Czeladź,śląskie

389 000 zł121 m² 3 204,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:192 m²

Osiedle "brzozowe Zacisze" to kompleks 19 domów w zabudowie szeregowej, zlokalizowanych na granicy Sosnowca i Czeladzi. Dogodna lokalizacja pozwala na bezproblemowa komunikacje z Katowicami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Wola Chodkowska

Wola Chodkowska,mazowieckie

154 000 zł6 500 m² 23,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

Sprzedam działkę budowlano rolną O powierzchni 6500 M2 + domek 50 M2 + garaż metalowy 30 M2. Działka bardzo ładnie położona 74 km od warszawy, dookoła lasy, 600 M do rzeczki radomki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wojcieszyce

Wojcieszyce,dolnośląskie

340 000 zł275 m² 1 236,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferuję do sprzedania dom wolnostojący w Wojcieszycach k/szklarskiej Poręby. Nieruchomość położona na działce o powierzchni 600 m2. Budynek o powierzchni całkowitej 275 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

750 000 zł177 m² 4 237,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 045 m²

Kupujący płaci prowizję jedynie 1 % z Vat. Okazja! obniżka ceny Z powodu pilnej sprzedaży Dom jendorodzinny wolnostojący w Zielonkach gm. Stare Babice. Położony zaledwie 5 km od granic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wspólna

Marki,mazowieckie

445 000 zł140 m² 3 178,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Do sprzedania budynek w formie zabudowy segmentowej zlokalizowany w środkowej części Marek. Nowoczesna architektura oraz wysoka jakość użytych materiałów to główne zalety tej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

320 000 zł240 m² 1 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 300 m²

Biuro grand Nieruchomości & Finanse jest wyłącznym przedstawicielem właściciela nieruchomości. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu o powierzchni 240 m2 posadowionego na działce rolnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Urzut

Urzut,mazowieckie

920 000 zł230 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 229 m²

Gotowy do zamieszkania, komfortowy dom jednorodzinny w Urzucie.Do budowy domu zastosowano wysokiej klasy materiały: dachówka ceramiczna Brass, cegły Poro-term 24, styropian , tynk szlachetny, okna PCV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Głosków-Letnisko

Głosków-Letnisko,mazowieckie

850 000 zł240 m² 3 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:933 m²

Okolice warszawy. NA sprzedaż dom jednorodzinny W miejscowości głosków letnisko K. Piaseczna. Nowoczesny dom piętrowy w stanie deweloperskim wybudowany wg. projektu "z klasą 1" Pracowni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wadowice

Wadowice,małopolskie

589 000 zł120 m² 4 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowy, parterowy dom wybudowany w 2013 roku na działce o pow. 15 arów w bliskiej okolicy Wadowic ( ok. 4 min samochodem od centrum). Budynek murowany z pustaka porotherm, kryty dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Odrzańska

Bytom,śląskie

120 000 zł100 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Tel. Do sprzedaży Dom w Bytomiu do remontu - lekko przechylony (szkody górnicze) Okolice ulicy Odrzańskiej Powierzchnia ok. 100m2 Działka ok. 500m2 Cena: 120.000 PLN Treść niniejszego ogłoszenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Drewnicka

Zielonka,mazowieckie

488 000 zł120 m² 4 067 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:495 m²

Do sprzedaży działka 495 m2 zabudowana murowanym domem o powierzchni użytkowej około 120 m2. Dom wybudowany z cegły w 1975r., ocieplony i otynkowany, dach pokryty blachodachówką. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przygodzice

Przygodzice,wielkopolskie

790 000 zł305 m² 2 590,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w Przygodzicach. Budynek o funkcji mieszkalnej przeznaczony do zamieszkania przez rodzinę o schemacie 2+2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wołowno

Wołowno,warmińsko-mazurskie

320 000 zł180 m² 1 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego, wolnostojącego o powierzchni 160 mkw. (całkowitej 180 mkw.) usytuowanego w malowniczej miejscowości Wołowno, około 25 km od Olsztyna ( gmina Jonkowo ) na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Majdan Nepryski

Majdan Nepryski,lubelskie

198 000 zł143 m² 1 383,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Wolnostojący, podpiwniczony dom w Majdanie Nepryskim o powierzchni użytkowej 143,1m2, na działce 3900m2. Działka w części przeznaczona pod zabudowę zagrodową (mr),w pozostałej pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

555 000 zł198 m² 2 803,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:617 m²

Polecamy do sprzedaży dom wolno-stojący o powierzchni użytkowej 200 m2 na działce 617 m2 w Kamieńcu Wrocławskim przy drodze z Kamieńca do Czernicy. Dom w stanie developerskim. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Żelechowa

Szczecin,zachodniopomorskie

669 000 zł200 m² 3 345 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:571 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący, położony przy cichej zamkniętej uliczce w dzielnicy Żelechowa. Dom wybudowany z cegły w latach 80 w całości podpiwniczony, z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

2 090 000 zł600 m² 3 483,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:600 m²

Jelcz Laskowice, okolice Wrocławia, duży dom, działka, sprzedaż Odra Nieruchomości,Jelcz-Laskowice,ul.Bożka7 ***DOSKONAŁA INWESTYCJA*** Polecam Państwu zakup inwestycji z szybkim zwrotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

750 000 zł200 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację magda janik, tel. Oleśnica / okolice / piękny Polecam piękny dom wolnostojący parterowy z poddaszem użytkowym usytuowanym w okolicach Oleśnicy (ok. 2 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Obora

Obora,dolnośląskie

730 000 zł124 m² 5 910,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowy dom wolnostojący w okolicy lasu. Atrakcyjny dom położony w Oborze na 8 arowej w pełni zagospodarowanej i ogrodzonej działce. Na parterze znajduje kuchnia otwarta na salon (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobrcz

Dobrcz,kujawsko-pomorskie

450 000 zł182 m² 2 472,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 413 m²

Przestronny dom z szybkim dojazdem do Bydgoszczy Oferuję na sprzedaż dom o powierzchni 182 m2. Dom stoi na dużej działce o powierzchni 3413 m2. Oprócz domu, na działce znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Choszczno

Choszczno,zachodniopomorskie

69 000 zł200 m² 345 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Okazja! Duży dom w cichej okolicy 10 km od Choszczna. Idealne miejsce na rozwinięcie własnego agrobiznesu z dala od zgiełku miejskiego. Bardzo dobra lokalizacja, dojazd drogą asfaltową. Dom do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

580 000 zł140 m² 4 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:934 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa , zabudowana domem wolnostojącym oraz budynkiem gospodarczym położona w dobrej lokalizacji , w miejscowości Komorniki w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wapnica

Wapnica,zachodniopomorskie

115 000 zł80 m² 1 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do Sprzedania połowa domu, z ogrodem i garażem. Mieszkanie posiada osobne wejście i składa się z 3 pokoi, kuchni, poddasza i łazienki z toaletą oraz piwnicę. Całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Choszczno

Choszczno,zachodniopomorskie

499 000 zł200 m² 2 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Ofertą sprzedaży jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej ok. 200 m 2 , posadowiony na działce o powierzchni 600 m 2. Dom składa się z 5 pokoi, 2 łazienek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Katowice

Katowice,śląskie

690 000 zł160 m² 4 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:389 m²

Nietuzinkowy dom tylko 10 min od centrum katowic Poszukujesz oryginalnego domu w wyjątkowym miejscu do zamieszkania? Oczekujesz łatwej i szybkiej komunikacji z centrum a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Tarnawa Górna

Tarnawa Górna,małopolskie

89 000 zł60 m² 1 483 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:640 m²

Do kupienia murowany dom w miejscowości Tarnawa Górna w powiecie suskim. Dom znajduje się na wzniesieniu w kierunku południowym (działka ok. 640m2), posiada dojazd drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Hyżne

Hyżne,podkarpackie

358 000 zł144 m² 2 486 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom gotowy do zamieszkania, znajdujący się w spokojnym miejscu w okolicy Błażowej, w miejscowości Hyżne, w świetnej cenie: 358 000 zł bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Podkarpacka

Rzeszów,podkarpackie

345 000 zł160 m² 2 156 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Przestronny dom jednorodzinny - 13 arowa działka. Atrakcyjna cena! Dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni ok 160 m2. Podpiwniczony. Składający się z 5 pokoi, 2 kuchni, 2 łazienek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

650 000 zł1 800 m² 361,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:7 030 m²

Jelcz-Laskowice, okolice Wrocławia, obiekty, folwark sprzedaż Odra Nieruchomości,Jelcz-Laskowice,ul.Bożka7 ***REZERWACJA*** Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość,trzy budynki/obiekty o dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bazyliowa

Gdynia,pomorskie

1 700 000 zł298 m² 5 704,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:831 m²

Dom wolno stojący, postawiony na działce o metrażu 831 m kw., Gdynia Dąbrowa ul. Bazyliowa. Działka narożna, w prostokącie, ogrodzona - przęsła kute, metalowe i słupki obłożone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

295 000 zł85 m² 3 459,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Jelcz-Laskowice, okolice Wrocławia, dom 85m2, zabudowa szeregowa, sprzedaż,cena od 295000zł Odra Nieruchomości,Jelcz-Laskowice ul.Bożka7A,Grupa WGN. Na sprzedaż komfortowe,wykonane z bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kwiatowa

Skórzewo,wielkopolskie

630 000 zł180 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:353 m²

Polecam na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (skrajny szeregowiec) w bardzo atrakcyjnym miejscu w Skórzewie. Dom jest oddany do użytkowania w 2002r, pow. użytkowa domu wynosi 180m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowe Bielice

Nowe Bielice,zachodniopomorskie

343 000 zł116 m² 2 947,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży dewelopera. Ceny domów w naszych ofertach są takie same jak u dewelopera. Oferta bezpośrednia, 0% prowizji! Podana cena jest kwotą netto,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tułowice

Tułowice,opolskie

450 000 zł280 m² 1 607,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:987 m²

Sprzedaż - nowy, wolnostojący, 3-kondygnacyjny dom mieszkalny o pow. 250 m2. - tułowice 26 km. od Opola. Proponujemy Państwu wolnostojący, 3-kondygnacyjny, 7-pokojowy, podpiwniczony dom mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

650 000 zł366 m² 1 775,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 054 m²

Oferujemy na sprzedaż dom z restauracją, która znajduje się na parterze o pow .200 m2 z ogródkiem na 40 miejsc. Natomiast na piętrze znajduje się mieszkanie o pow. 153 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Golęczewo

Golęczewo,wielkopolskie

610 000 zł200 m² 3 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Polecam wolnostojący, piętrowy dom mieszkalny (200m2) z klimatycznym ogrodem otoczonym starodrzewiem (800m2) w miejscowości Golęczewo, w gminie Suchy Las. Dom o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Morasko

Poznań,wielkopolskie

500 000 zł140 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 009 m²

Cena do negocjacji! Dom w bardzo dobrej lokalizacji- morasko! Położony na dużej działce o pow.1009m2 Działka zagospodarowana, trawa, krzewy, żywopłot. Na posesję wjazd utwardzonym podjazdem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Choroszcz

Choroszcz,podlaskie

740 000 zł152 m² 4 874,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 385 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą domu parterowego z użytkowym poddaszem położonego w okolicach Paniek w gminie Choroszcz. Dom położony jest na działce o pow.