dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 437 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 437 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

185 000 zł80 m² 2 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:546 m²

Do sprzedania dom w Gostkowie. Dom o powierzchni 80m2 składający się z 2 pokoi, dużej jasnej kuchni, strychu użytkowego, łazienki, przedpokoju oraz piwnicy. Budynek jest do remontu, obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Koczała

Koczała,pomorskie

300 000 zł230 m² 1 304,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 588 m²

Dom w stanie deweloperskim w miejscowości Koczała/ k. Miastka.Dom położony jest na skraju miejscowości z podjazdem z drogi asfaltowej. Składa się z budynku wzniesionego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Radojewo

Poznań,wielkopolskie

1 950 000 zł700 m² 2 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Opis rezydencji I działki rezydencja - powierzchnia całkowita ok. 700M2, składa się Z dwóch, dwu piętrowych budynków oraz łącznika. DO budynku wchodzi się po schodach przez duży taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Myszków

Myszków,śląskie

203 000 zł100 m² 2 030 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 960 m²

Proponujemy Państwu dom parterowy po remoncie, ocieplony i otynkowany o pow. użytkowej 96 m2 z możliwością rozbudowy piętra. Wszystkie media doprowadzone. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jesionowa

Kraków,małopolskie

2 000 000 zł700 m² 2 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

DO sprzedaży oferta nr gs-3125 lokalizacja: krowodrza ; rej ulic Królowej Jadwigi, jesionowa , 28-Lipca 1943, park Decjusza Działka 7 ar(o powierzchni 18m x 39m) zabudowana domem z wz na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dolnobrzeska

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł200 m² 2 793,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:415 m²

Nowa niższa cena! Do sprzedaży dom jednorodzinny położony we Wrocławiu- leśnica. Budynek o powierzchni całkowitej 200,5 m2, na działce 415m2. Trzy kondygnacje: przyziemie ( garaż, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Stalowa

Sosnowiec,śląskie

389 000 zł121 m² 3 204,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:192 m²

Segmenty W cenie 389 tys.! kolejny etap inwestyccji Osiedle "brzozowe Zacisze" to kompleks 19 domów w zabudowie szeregowej, zlokalizowanych na granicy Sosnowca i Czeladzi. Dogodna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

570 000 zł220 m² 2 591 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Opis dodatkowy W ofercie biura posiadamy komfortowy dom na sprzedaż zlokalizowany w Zaczerniu o powierzchni użytkowej 193m2 i garażem o powierzchni 20m2. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dębogórze

Dębogórze,pomorskie

491 000 zł105 m² 4 676,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 038 m²

| melodyjny_527' (projekt na zdjęciach powyżej) wybudujemy do stanu deweloperskiego mini. W cenie jest działka ( 207 tys.) oraz dom (284 tys.) z instalacją podłogowego ogrzewania oraz wieloma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pasym

Pasym,warmińsko-mazurskie

2 500 000 zł260 m² 9 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Nowy dom wykończony w wysokim standardzie z widokiem z okien na jezioro(300m do linii brzegowej).Działka zagospodarowana ,dojazd asfaltem do posesji,Ładny rozkład : na piętrze 4 sypialnie(.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ochodze

Ochodze,opolskie

350 000 zł150 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:810 m²

Do sprzedaży ładny dom wolnostojący o powierzchni 150m2, pięknie położony w otoczeniu lasu na 8 arowej działce w Ochodzach Gmina Komprachcice. Na parterze znajduje się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

596 000 zł132 m² 4 515,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

| kamila_560' (projekt na zdjęciach powyżej) wybudujemy do stanu deweloperskiego mini+. W cenie jest działka ( 180 tys.) oraz dom (373 tys.) Do pełnego wykończenia domu brakuje około 50 tys. zł za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 270 000 zł350 m² 3 628,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:928 m²

Do sprzedaży piękna willa z 1936r. w samym centrum Pruszkowa. W 2007r. w domu zrobiono kapitalny remont. Na parterze znajdują się cztery pokoje, kuchnia i łazienka, na górze są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Liniowa

Białystok,podlaskie

375 000 zł115 m² 3 272,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:272 m²

Zapraszam do prezentacji domów zlokalizowanych na osiedlu Dojlidy Górne przy ul. Liniowej. Dwa budynki po 2 segmenty w zabudowie bliźniaczej powstają w bezpośrednim sąsiedztwie terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grubsko

Grubsko,wielkopolskie

1 280 000 zł240 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:13 510 m²

Dzień dobry Serdecznie zapraszam Was na prezentację nietuzinkowej nieruchomości zlokalizowanej w zachodniej części Wielkopolski, między Zbąszyniem, a Nowym Tomyślem na wysokości trasy A2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

550 000 zł130 m² 4 231 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 450 m²

!pilna sprzedaż! Kameralny dom położony na malowniczej, dużej działce. Wokół domu wspaniałe drzewa iglaste i wypielęgnowany ogród. Fantastyczna propozycja dla osób ceniących sobie ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bobrowice

Bobrowice,lubuskie

275 000 zł200 m² 1 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Prestige nieruchomości pośredniczy w sprzedaży nieruchomości zabudowanej o powierzchni około 200 m2 posadowionej na działce o powierzchni 2800 m2 położonej w Bobrowicach koło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Dziwnów

Dziwnów,zachodniopomorskie

319 000 zł90 m² 3 544,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży lokal mieszkalny mieszczący się w centrum Dziwnowa przy głównej drodze o pow.ok 90m2. Nieruchomość składa się z 4 osobnych pokoi (każdy z osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Jędrzychów

Zielona Góra,lubuskie

520 000 zł288 m² 1 806,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:427 m²

Dom W zabudowie bliźnieczej na osiedlu jędrzychów - dogodny dojazd, zagospodarowane osiedle (mzk, duży sklep osiedlowy, szkoła, przychodnia), bliskość terenów zielonych. Bardzo ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Józefosław

Józefosław,mazowieckie

470 000 zł93 m² 5 054 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Sprzedam bezpośrednio = bez prowizji mieszkanie/dom z Ogródkiem - w przystępnej Cenie :) Lokalizacja = Józefosław - zaledwie 25 minut jazdy od Centrum Warszawy, dogodny dojazd do wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

729 000 zł148 m² 4 925,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Polecam do sprzedaży bardzo ładnie położony dom wolnostojący na dużej działce o pow. 1200 mkw. Posesja ogrodzona. Położona blisko centrum miejscowości Dobrzykowice, ale w cichym ubocznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Koleczkowo

Koleczkowo,pomorskie

902 000 zł318 m² 2 836,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 125 m²

| floro_496' (projekt na zdjęciach powyżej) wybudujemy do stanu deweloperskiego mini+. W cenie jest działka ( 100 tys.) oraz dom (697 tys.) Do pełnego wykończenia domu brakuje około 50 tys. zł za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Lisiniec

Częstochowa,śląskie

339 000 zł134 m² 2 529,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:212 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 134m2 składa się z: - parteru: salon, kuchnia, łazienka - piętra: 3 pokoje, łazienka - piwnicy: kotłownia i 2 pomieszczenia. Na dachu papa, okna pcv, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kobylniki

Kobylniki,wielkopolskie

669 000 zł160 m² 4 181,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 166 m²

Polecam do sprzedaży dom jednorodzinny położony na działce o powierzchni 1166 m2 w Kobylnikach. Budynek wybudowany w roku 2010 pokryty dachówką ceramiczną, ocieplony o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Podleśna

Serock,mazowieckie

780 000 zł300 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Wolnostojący dom w stylu dworkowym, położony na obszernej słonecznej działce. Ściany zbudowane z cegły, ocieplone styropianem i wykończone tynkiem akryl Baumaster, na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pępowo

Pępowo,pomorskie

450 000 zł146 m² 3 082,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:701 m²

| inka (a)_250' (projekt na zdjęciach powyżej) wybudujemy do stanu deweloperskiego mini+. W cenie jest działka ( 88 tys.) oraz dom (320 tys.) Do pełnego wykończenia brakuje około 50 tys. zł za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sułków

Sułków,małopolskie

430 000 zł180 m² 2 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o pow. 180m 2 w Sułkowie, gmina Wieliczka. Dom wybudowany na 12,50 arowej działce w 1996r. Składa się z: parter: wiatrołap, hall, otwarty salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Śliwice

Śliwice,dolnośląskie

399 000 zł145 m² 2 757,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bardzo duża działka! Do sprzedania nowy dom w zabudowie bliźniaczej tuż za Kiełczowem, jedynie ok. 10 km do centrum Wrocławia. Dom zlokalizowany na kameralnym osiedlu sześciu budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Andrychów

Andrychów,małopolskie

319 000 zł150 m² 2 126,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:570 m²

Blisko centrum-spokojna cicha okolica! W sprzedaży Dom położony w bliskiej odległości od miasta a zarazem w zacisznym miejscu. Niezwykle atrakcyjna nieruchomość, lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świlcza

Świlcza,podkarpackie

450 000 zł160 m² 2 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

W ofercie biura posiadamy do sprzedaży dom o powierzchni 160 m2 na ogrodzonej działce 17 ara. Do domu przynależny jest garaż dwustanowiskowy oraz pomieszczenie gospodarcze. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł220 m² 3 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Dom wolnostojący 220 m2 w cichej okolicy Wesołej Zielonej, blisko lasu. Powierzchnia działki 850 m2. Zbudowany porządnie z cegły kratówki i maxa. Częściowo podpiwniczony. Wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gruszczyn

Gruszczyn,wielkopolskie

950 000 zł182 m² 5 219,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:968 m²

Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący dom, jednorodzinny położony w miejscowości Gruszczyn, gmina Swarzędz, w przepięknym miejscu w sąsiedztwie lasu, w odległości zaledwie 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Białołęcka

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł275 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Elegancki, bardzo solidny dom - pilnie sprzedam! Dom o powierzchni całkowitej 275m2, użytkowej 218m2 na działce 780m2 Na samym początku zaznaczam: dom jest naprawdę dobrze utrzymany, właściciele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pępowo

Pępowo,pomorskie

522 000 zł169 m² 3 088,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:990 m²

| dom przy Cyprysowej 14_62' (projekt na zdjęciach powyżej) wybudujemy do stanu deweloperskiego mini+. W cenie jest działka ( 80 tys.) oraz dom (386 tys.) Do pełnego wykończenia brakuje około 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kosowo

Kosowo,pomorskie

555 000 zł150 m² 3 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 292 m²

Do kupienia zadbany, parterowy dom, położony na skraju lasu w miejscowości Kosowo ( niedaleko Przodkowa). Spokojna okolica, dobry dojazd w wielu kierunkach - zarówno do Trójmiasta jak i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Orzesze

Orzesze,śląskie

450 000 zł217 m² 2 069,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:656 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Orzeszu. Dom znajduje się na zagospodarowanej, zadbanej działce o powierzchni 656m2 w kształcie prostokąta, na osiedlu domków jednorodzinnych. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielonki

Zielonki,małopolskie

749 550 zł179 m² 4 187,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:421 m²

Kraków, ul, łokietka, kameralne osiedle 8 domów w zabudowie bliźniaczej. Inwestycja po odbiorze - do kupna jeszcze 4 domy o pow. 179m2. Cena promocyjna do końca października - 711.550zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

470 000 zł124 m² 3 790,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:345 m²

Do sprzedania domy w zabudowie bliźniaczej w ramach nowej inwestycji w Kiełczowie, 15 minut od centrum Wrocławia. Proponujemy 4 segmenty o powierzchni całkowitej 125 mkw (użytkowa ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stępin

Stępin,dolnośląskie

300 000 zł220 m² 1 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania dom na wsi w cichej okolicy blisko Wrocławia, oleśnicy i Długołęki w super cenie!główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sztutowo

Sztutowo,pomorskie

740 000 zł220 m² 3 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:690 m²

Jedyna taka oferta! okazja! dom wolnostojący + damek Z pokojami na wynajem dla wczasowiczów na mierzei ok. Stegny- sztutowo rok budowy 1992,Pow. 220m2 drugi dom O pow. 110 m2 rok budowy 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Lisiniec

Częstochowa,śląskie

390 000 zł140 m² 2 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolnostojący parterowy o pow.130m2 mieści się na Lisińcu wśród nowej zabudowy jednorodzinnej. Składa się z salonu połączonego z kuchnią, 3 pokoi, łazienki, wc, kotłowni.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij