dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 398 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 398 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bema

Białystok,podlaskie

463 000 zł60 m² 7 716,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:998 m²

dom drewniany 60 m2 / działka 998 m2 / Bema Posiadamy w ofercie wolnostojący drewniany parterowy dom mieszkalny w dzielnicy Bema. Budynek usytuowany jest na ogrodzonej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Woźniki

Woźniki,śląskie

289 000 zł240 m² 1 204,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny ścianą boczną przylegający do sąsiedniego budynku mieszkalnego, zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy na działce o powierzchni 2400m2. Dom wzniesiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

359 000 zł88 m² 4 070,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:266 m²

Nowe osiedle domów o różnych powierzchniach w zabudowie szeregowej tworzyć będzie 4 domów mieszkalnych o nowoczesnej architekturze w bardzo przystępnych cenach. Nowoczesne domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gogolewo

Gogolewo,pomorskie

180 000 zł80 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:630 m²

Nieruchomość sprzedawana W całości lub jako dwa oddzielne mieszkania Z wydzielonymi działkami Mieszkanie nr 1 z działką ok. 630m2 w cenie 180000zł Mieszkanie nr 2 z budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czosnów

Czosnów,mazowieckie

339 000 zł100 m² 3 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Dom wolnostojący o pow. 100 m2, usytuowany na działce o pow. 4600 m2 w Sowiej Woli. Dom składa się z pokoju dziennego o pow. 25 m2, pokoju o pow. 15 m2, kuchni o pow. 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rejtana

Marki,mazowieckie

980 000 zł200 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 089 m²

Oferuję Państwu do sprzedaży ładny dom wolnostojący ( 2001r ) na zagospodarowanej działce w Markach. Powierzchnia całkowita domu to 200m2, działki 1098m2. Na parterze domu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Olkusz

Olkusz,małopolskie

188 000 zł89 m² 2 112,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:460 m²

Super oferta! Posiadamy do sprzedaży mały domek położony w Osieku, do granicy miasta Olkusza zaledwie 700 metrów! Dom do zamieszkania, po remoncie przeprowadzonym w 2017 roku. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Moczyły

Moczyły,zachodniopomorskie

600 000 zł215 m² 2 790,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 784 m²

Dom, moczyły gmina Kołbaskowo powiat policki. Budynek mieszkalny jednorodzinny wolnostojący posadowiony na działce o pow. 3784 m2 oddalony ok. 500 m od zachodniego brzegu rzeki Odry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Centrum

Dąbrowa Górnicza,śląskie

399 000 zł156 m² 2 557,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:304 m²

Nowa oferta. Do sprzedania dom w Centrum Dąbrowy Górniczej - w rejonie hotelu Holiday Inn. Dom 2-poziomowy. Na parterze znajdują się 2 pokoje, kuchnia z jadalnią, łazienka z wc. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czarnowo

Czarnowo,kujawsko-pomorskie

640 000 zł185 m² 3 459,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:778 m²

Zobacz przestronny dom (185,7 m2) dla Twojej rodziny, wykończony w nowoczesnym stylu, znajdujący się na działce (778 m2). W budynku znajduje się również garaż, a na podwórku wiata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Szotkowice

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

430 000 zł200 m² 2 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:519 m²

Piękny dom na sprzedaż jastrzębie-zdrój cena: 430 000 Oferujemy dom do sprzedaży o powierzchni całkowitej 200 mkw. (mieszkalnej - 120 mkw.), który składa się z dwóch kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Trakt Lubelski

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł123 m² 5 934,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:660 m²

Do sprzedania dom wolnostojący z cegły, postawiony na zdrowym gruncie, solidne i starannie wykonany, na terenie zamkniętym (jeszcze 6 takich samych domów na działkach różnej wielkości).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bolechowice

Bolechowice,małopolskie

689 999 zł297 m² 2 323,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący w zielonej, spokojnej okolicy w otoczeniu nowych domów. Bardzo dobra komunikacja z Krakowem. Teren ogrodzony. Dom w stanie deweloperskim. 6 pokoi, kuchnia, jadalnia, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Chudoby

Warszawa,mazowieckie

985 000 zł240 m² 4 104,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Dom wolnostojący 7 pokoi bardzo zadbany w zacisznym miejscu w otulinie zacisznych terenów zielonych Dom ok 220 m + 18 garaż + 8 m pomieszczenie gospodarcze na rowery kosiarki itp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

529 990 zł180 m² 2 944 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Segment w pobliżu terenów leśnych o powierzchni całkowitej 180 m2 z działką około 400 m2 w Czarnym Lesie .Wybudowany po 2000r. Parter składa się z: przedsionka, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł187 m² 4 005,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Sprzedaż bezpośrednio od inwestora! brak pcc I prowizji Atrakcyjne, słoneczne i ciche nieruchomości wchodzące w skład kameralnej inwestycji na warszawskich Wawrze. W pierwszym etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

750 000 zł175 m² 4 286 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom o powierzchni użytkowej 175 m2 z działką 1300 m2 w Grodzisku Mazowieckim.Wybudowany w 2009r. Budynek stawiany techniką murowaną ocieplony styropianem 15cm. Dach pokryty blacho-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pyrzyce

Pyrzyce,zachodniopomorskie

619 000 zł250 m² 2 476 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 038 m²

Zadbany, wygodny dom położony w cichej, spokojnej okolicy blsko centrum miasta. Ładna, zagospodarowana działka z licznymi nasadzeniami oraz altanką i pomieszczeniem gosp. Garaż: 25mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zdziarska

Warszawa,mazowieckie

985 000 zł240 m² 4 104,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Błonie

Błonie,mazowieckie

408 000 zł123 m² 3 317 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:812 m²

Uwaga.Przy tej ofercie całość wynagrodzenia agencji pokrywa strona sprzedająca. Dom o powierzchni zabudowy 123m2 z działką 812 m2 w miejscowości Błonie.Oddany do użytku w 1983r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osiek

Osiek,dolnośląskie

730 000 zł355 m² 2 056,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Komfortowy dom o powierzchni 355 m2, zlokalizowany w Osieku. Na parterze znajduje się duży salon połączony z jadalnią oraz salą kominkową, przestronna kuchnia oraz wc. Poddasze to 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Poprzeczna

Dąbrowa,wielkopolskie

1 200 000 zł250 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:738 m²

Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 250 m2 na działce o powierzchni 738 m2. Cena sprzedaży wynosi 1,200,000 zł.Rodzaj domu - wolnostojący, 2-kondygnacyjny,bez podpiwniczenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lublewo Gdańskie

Lublewo Gdańskie,pomorskie

507 000 zł139 m² 3 647,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

| kometa_117' (projekt na zdjęciach powyżej) wybudujemy do stanu wykończenia mini. W cenie jest działka ( 180 tys.) oraz dom (327 tys.) Istnieje możliwość podpisania umowy rezerwacyjnej na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wenecka

Zawiercie,śląskie

380 000 zł300 m² 1 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:385 m²

niedawno otynkowany dom wielorodzinny - dwa piętra + poddasze przygotowane do zagospodarowania - dodatkowe ok.90 m 20 , spokojna, zielona dzielnica domków jednorodzinnych, blisko Centrum (oś. Żabki);.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

419 000 zł132 m² 3 171,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Do sprzedania domy w zabudowie bliźniaczej w Dobrzykowicach. Dom o powierzchni użytkowej 114,50 mkw + garaż 17,60 mkw. Domy dwukondygnacyjne z garażem jednostanowiskowym posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Halinów

Halinów,mazowieckie

1 599 000 zł470 m² 3 402,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Cena do negocjacji! Do sprzedania dom z zapleczem przemysłowo-socjalno-sklepowym po działającej piekarni ( obecnie zamkniętej ), 15 km od Warszawy. Działka o ładnym kształcie, uzbrojona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

607 700 zł147 m² 4 134,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:449 m²

Na bazie projektu Willa Julia firmy Archon jest realizowany 2 - lokalowy budynek , z którego opisywana połowa jest w tej cenie. Przewidywana realizacja w stanie deweloperskim, z piecem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

995 000 zł250 m² 3 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:749 m²

DO sprzedania dom W zakopanem! Do sprzedania dom wolnostojący o pow. 250 m 2 na działce o pow. 749 m 2. Rozkład pomieszczeń: - parter: wejście, dwie sypialnie, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

880 000 zł220 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom w stanie deweloperskim o powierzchni 170m2, w tym garaż 22,8 m2, położony w południowo-zachodniej części Józefowa na kształtnej działce około 700 m2. Odległość od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

640 000 zł168 m² 3 810 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 763 m²

Dom o powierzchni użytkowej 168m2 z działką 1763 m2 w miejscowości położonej 4 km na południe od Grodziska Mazowieckiego.Oddany do użytku w 2012r. Budynek o konstrukcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

1 290 000 zł220 m² 5 864 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:466 m²

Dom położony W prestiżowej części starego grunwaldu, przy ulicy o małym natężeniu ruchu. Pobudowany w latach 80-tych z cegły. Wystawa okien wschód zachód. W bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Świerczewo

Poznań,wielkopolskie

529 000 zł200 m² 2 645 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:370 m²

Polecam do sprzedaży bliżniaka na Świerczewie. Metraż 200 m2 działka370 m2 parter : ok. 75 m2 dwa pokoje(ok.20 i 13 m2 z wyjściem na taras) podłoga parkiet dębowy, ściana tapeta, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lipków

Lipków,mazowieckie

750 000 zł140 m² 5 357 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

Do sprzedania solidnie wykonana połowa bliźniaka o powierzchni użytkowej 140 m2 usytuowana na ładnie zagospodarowanej działce, pełnej zieleni o powierzchni 1110 m2 w Lipkowie gm.Stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kościan

Kościan,wielkopolskie

270 000 zł101 m² 2 673,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Polecam do sprzedaży dom w zabudowie bliźniacze o pow. ok.101 m2,. Dom w stanie developerskim. Każda połówka składa się z parteru i użytkowego poddasza. Zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Fregatowa

Gdynia,pomorskie

1 050 000 zł258 m² 4 062,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:860 m²

Wolnostojący, komfortowy dom z 2008 r z ogrodem i garażem na dwa samochody, zlokalizowany w dzielnicy Gdynia Wiczlino. Wnętrza domu są przestronne i nowoczesne, ale jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł220 m² 5 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 363 m²

Do sprzedania dom w spokojnej, willowej okolicy Marysina Wawerskiego o powierzchni 220m2, na działce 1363m2. Dom zbudowany z cegły z użytkowym poddaszem i dachem z blachy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Błonie

Błonie,mazowieckie

389 000 zł134 m² 2 903 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 800 m²

Uwaga.Przy tej ofercie całość wynagrodzenia agencji pokrywa strona sprzedająca. Dom o powierzchni użytkowej 134,58m2 z działką 0,98ha i pomieszczeniami gospodarczymi o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kacza

Koszalin,zachodniopomorskie

330 000 zł75 m² 4 398,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowa inwestycja W koszalinie - rokosowo II Etap sprzedaży Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży dewelopera. Oferta bezpośrednia, 0% prowizji! Informacje ogólne Energooszczędny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

2 499 000 zł288 m² 8 677,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 536 m²

Ekologiczny dom zbudowany z Kontio Arctic Pine, czyli sosny rosnącej na dalekiej Północy. Materiał ten jest wyjątkowo trwały i odporny na warunki atmosferyczne oraz energooszczędny. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Białostoczek

Białystok,podlaskie

449 000 zł110 m² 4 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:404 m²

Zapraszamy na bezpłatną prezentację nowych szeregówek na osiedlu Białostoczek. Inwestycja położona w ciekawej okolicy, z dala od miejskich korków, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej.