dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 422 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 422 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wiczlino

Gdynia,pomorskie

493 000 zł79 m² 5 658,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:690 m²

| dom na zdjęciach wg. projektu: 'ula Z212_96' (projekt na zdjęciach powyżej) wybudujemy do stanu deweloperskiego mini, więcej: /mini-a263. W cenie jest działka ( 250 tys.) oraz dom (243 tys.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Borkowo

Borkowo,pomorskie

454 000 zł106 m² 4 288,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

| dom na zdjęciach wg. projektu: 'miniaturka_24' (projekt na zdjęciach powyżej) wybudujemy do stanu deweloperskiego mini, więcej: /mini-a263. W cenie jest działka ( 190 tys.) oraz dom (264 tys.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przebieczany

Przebieczany,małopolskie

299 000 zł70 m² 4 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości znajdującej się w Przebieczanach -gmina Biskupice, którą stanowi działka o powierzchni 0,18 ha zbudowana kilkunastoletnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gumna

Gumna,śląskie

165 000 zł120 m² 1 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż malowniczo położona nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 22 ar zabudowanej wolnostojącym budynkiem mieszkalnym z lat 50-tych oraz budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lechitów

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł195 m² 4 104,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:648 m²

Ukończony dom na sprzedaż, bądź wynajem. Oferta bezpośrednia. Mieszkanie z rynku pierwotnego, podwyższony standard deweloperski. Opis domu 6 pokojowy, piętrowy budynek mieszkalny typu bliźniak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zuchów

Reda,pomorskie

750 000 zł200 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:853 m²

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży komfortowy, niezwykle klimatyczny dom wolnostojący o pow. całkowitej 200 m2 posadowiony na działce o pow. 853 m2 zlokalizowany w Redzie. Dom z 2010.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wschowa

Wschowa,lubuskie

170 000 zł120 m² 1 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 500 m²

Dom wraz z zabudowaniami gospodarczymi w miejscowości Kandlewo k/wschowy Parter: 4 pokoje, kuchnia, korytarz: piętro: strych. Standard wykończenia: ściany - tynk; podłogi - deski drewniane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bysewska

Gdańsk,pomorskie

459 000 zł150 m² 3 060 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bardzo atrakcyjne i funkcjonalne domy w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Czaple. Lokalizacja: kameralne osiedle, domów jednorodzinncyh w zabudowie bliźniaczej położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grzybno

Grzybno,pomorskie

406 000 zł132 m² 3 075,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 440 m²

| budynek jednorodzinny wg projektu 'galaktyka iii_120' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 87 tys.) razem z domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Koleczkowo

Koleczkowo,pomorskie

414 000 zł106 m² 3 320,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 061 m²

| dom na zdjęciach wg. projektu: 'miniaturka_24' (projekt na zdjęciach powyżej) wybudujemy do stanu deweloperskiego mini, więcej: /mini-a263. W cenie jest działka ( 150 tys.) oraz dom (264 tys.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sokolniki-Las

Sokolniki-Las,łódzkie

399 000 zł120 m² 3 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferujemy do sprzedaży piękny całoroczny drewniany dom o pow. ok. 120 m 2 na bardzo atrakcyjnie położonej działce o pow. 1300 m 2 w okolicach Sokolnik. Budynek składa się z: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Malina

Opole,opolskie

420 000 zł110 m² 3 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom wolnostojący, zlokalizowany w Opolu w dzielnicy Malina. Budynek o powierzchni użytkowej 110 m2, na którą składają się: - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Jędrzychów

Zielona Góra,lubuskie

370 000 zł143 m² 2 587,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:954 m²

Super okazja - konkurencyjna cena na zielonogórskim rynku! uwaga: podana cena jest ceną brutto - klient kupujący nie płaci podatku pcc U notariusza! bardzo ekonomiczny, funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Borkowo

Borkowo,pomorskie

397 000 zł132 m² 3 007,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:968 m²

| budynek jednorodzinny wg projektu 'galaktyka iii_120' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 78 tys.) razem z domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zielonogórska

Zielona Góra,lubuskie

549 000 zł147 m² 3 744,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 967 m²

Uwaga: oferta na wyłączność! duży dom wolnostojący, parterowy Z poddaszem użytkowym usytuowany na bardzo dużej, słonecznej działce O pow. 1967 M2 W dzielnicy nowe miasto - zawada ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grunwaldzka

Legionowo,mazowieckie

795 000 zł155 m² 5 129,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:339 m²

Do sprzedania budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni ok 155m2., położony na działce o powierzchni 339m2. Nieruchomość ta położona jest na terenie nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Hornówek

Hornówek,mazowieckie

690 000 zł160 m² 4 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Prezentujemy Państwu dom położony w najbardziej urokliwej okolicy Hornówka w gminie Izabelin. Oferowany dom został wybudowany na pięknej działce o powierzchni 1160m2. Dom to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

354 000 zł106 m² 2 739,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

| dom na zdjęciach wg. projektu: 'miniaturka_24' (projekt na zdjęciach powyżej) wybudujemy do stanu deweloperskiego mini, więcej: /mini-a263. W cenie jest działka ( 90 tys.) oraz dom (264 tys.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wojska Polskiego

Brzeziny,łódzkie

220 000 zł120 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 937 m²

DO sprzedania piękna działka Z domkiem około 100M2. Brzeziny atrakcyjna cena , do negocjacji! działka ma powierzchnie 1937 m2! cena to 220 000! agent prowadzący Przedstawiam Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wiejska

Solniczki,podlaskie

197 000 zł200 m² 985 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:911 m²

Polecam dom w miejscowości Solniczki o powierzchni 120m2 na działce pow. 911m2, podpiwniczony. Dojazd drogą asfaltową. Wszystkie media: prąd woda, kanalizacja, gaz. Dom do remontu. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Jasień

Gdańsk,pomorskie

493 000 zł79 m² 5 696,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:962 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stare Bogaczowice

Stare Bogaczowice,dolnośląskie

345 000 zł140 m² 2 464,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Ładny dom wolnostojący posadowiony w bocznej ulicy Starych Bogaczowice. rozmieszczenie pomieszczeń: piwnica - pomieszczenie pod częścią budynku, parter - hol, salon, sypiania, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Dąbrowa

Gdynia,pomorskie

710 000 zł80 m² 8 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 041 m²

| turybiuszb11_573' (projekt na zdjęciach powyżej) wybudujemy do stanu wykończenia mini. W cenie jest działka ( 490 tys. - jest własnością osoby fizycznej) oraz dom (220 tys.) Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Andersa

Sosnowiec,śląskie

270 000 zł120 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:485 m²

Szukasz domu w Sosnowcu? Zależy Ci na doskonałej lokalizacji? Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Dom wolnostojący zlokalizowany w Sosnowcu w pobliżu ulicy Andersa (nie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stroma

Dębica,podkarpackie

300 000 zł112 m² 2 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 912 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom jednorodzinny zlokalizowany w Dębicy, podpiwniczony, jednokondygnacyjny plus poddasze z możliwością adaptacji na cele mieszkaniowe. Dojazd do nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Ochla

Zielona Góra,lubuskie

380 000 zł111 m² 3 410,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom wolnostojący już wybudowany sprzedawany W stanie developerskim tylko do wykończenia W zakresie położenia okładzin wewnątrz! dom sprzedawany przez firmę - klient nie płaci podatku pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głuchów

Głuchów,mazowieckie

165 000 zł115 m² 1 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Oferta sprzedaży wolnostojącego domu położonego w Głuchowie, niedaleko Grójca, w województwie. Mazowieckim. Powierzchnia nieruchomości wynosi ok 115 m2. Na parterze znajduje sie salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Miszewo

Miszewo,pomorskie

402 000 zł84 m² 5 335,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 017 m²

| dom na zdjęciach wg. projektu: 'paulinka_28' (projekt na zdjęciach powyżej) wybudujemy do stanu deweloperskiego mini, więcej: /mini-a263. W cenie jest działka ( 170 tys.) oraz dom (232 tys.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Komorów

Komorów,mazowieckie

740 000 zł300 m² 2 467 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący położony w wśród domów jednorodzinnych przy zagospodarowanej lokalnej uliczce wyłożonej kostką wśród okazałej zieleni. Dom wybudowany w 1991 roku w związku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lipno

Lipno,opolskie

299 000 zł120 m² 2 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Okazja! wyłączność! 0% prowizji! Oferta na 0% prowizji, dla biura nieruchomości Oferta przeznaczona dla rolników z gminy Niemodlin. Pragniemy zaprezentować Państwu propozycję sprzedaży dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żukowo

Żukowo,pomorskie

341 000 zł102 m² 3 343,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

| budynek jednorodzinny wg projektu 'w borówkach 4_345' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 70 tys.) razem z domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

267 300 zł255 m² 1 048,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Uwaga: mega okazja cenowa - nowa niższa cena! oferta na wyłączność grunt inwestycyjny O pow. Łącznej 255 M2 zabudowany dwoma budynkami - mieszkalnym O pow. UŻ. 164 M2 I gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kolbudy

Kolbudy,pomorskie

447 000 zł120 m² 3 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

| budynek jednorodzinny wg projektu 'dom przy Sadowej_81' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 143 tys.) razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, ul. Powstańców

Ruda Śląska,śląskie

1 650 000 zł920 m² 1 793,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:3 660 m²

Nieruchomość Z potencjałem na rezydencję mieszkalną, siedzibę firmy, obiekt użyteczności publicznej, gastronomiczno - hotelowy, medyczny itp. Unikatowa willa W rudzie śląskiej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kolonia Gosławicka

Opole,opolskie

1 540 000 zł284 m² 5 422,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 155 m²

Sprzedaż nowego domu wolnostojącego w Opolu, gosławice. Oferujemy do sprzedaży nowoczesny dom wolnostojący,wykonany i wykończony z materiałów w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Koleczkowo

Koleczkowo,pomorskie

409 000 zł106 m² 3 959,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

| dom na zdjęciach wg. projektu: 'miniaturka_24' (projekt na zdjęciach powyżej) wybudujemy do stanu deweloperskiego mini, więcej: /mini-a263. W cenie jest działka ( 145 tys.) oraz dom (264 tys.).