dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 420 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 420 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Czartołomie

Czartołomie,pomorskie

295 000 zł88 m² 3 352,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 700 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom wraz z zabudowaniami gospodarczymi, usytuowany na działce o powierzchni 4.700 m2 w miejscowości Czartołomie, w gminie Chojnice, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Telimeny

Komorniki,wielkopolskie

485 000 zł109 m² 4 465,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:226 m²

Pragniecie zamieszkać w cichej okolicy, niedaleko Poznania? Chcecie mieć kawałek prywatnej zieleni, aby relaksować się na świeżym powietrzu? Jeśli tak, zapraszam Was do Komornik - czeka tam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Śliwice

Śliwice,dolnośląskie

440 000 zł145 m² 3 040,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bardzo duża działka! Do sprzedania nowe domy w zabudowie bliźniaczej tuż za Kiełczowem, jedynie ok. 10 km do centrum Wrocławia. W ramach inwestycji powstaje kompleks sześciu budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

650 000 zł290 m² 2 241,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 009 m²

Do sprzedania dom wolnostojący usytuowany w Oleśnicy - osiedle Spalice. Parter - pow. ok. 180 m2 przestronny salon połączony z kuchnią, sypialnia, taras, gabinet, wc, korytarz kotłownia +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osiek

Osiek,dolnośląskie

660 000 zł172 m² 3 837,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:883 m²

Dom W osieku po kapitalnym remoncie. Gotowy do wprowadzenia! Parterowy z poddaszem użytkowym. Garaż dwustanowiskowy. Działka o pow. 8,8 ara całkowicie zagospodarowana, zaprojektowana przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Szczawienko

Wałbrzych,dolnośląskie

395 000 zł117 m² 3 375,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Ostatni segment na sprzedaż. Nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Bardzo dobra lokalizacja, dogodny wyjazd w kierunku Wrocławia, położenie w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Tuchola,kujawsko-pomorskie

289 000 zł214 m² 1 350,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 595 m²

Tuchola jest stolicą pięknej krainy Bory Tucholskie , która rozciąga się na powierzchni 250 tys. hektarów. To właśnie tu możesz zamieszkać właśnie Ty! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lisewiec

Lisewiec,pomorskie

417 000 zł83 m² 5 024,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Wiktoria tk 109_26' (projekt na zdjęciach powyżej) wybudujemy do stanu surowego zamkniętego mini. Cena zawiera działkę ( 179 tys.- jest własnością osoby fizycznej) oraz dom Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Senatorska

Rzeszów,podkarpackie

325 000 zł155 m² 2 098,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesna szeregówka w Rzeszowie (2-środkowa). Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, komfortowy dom w zabudowie szeregowej na ulicy Senatorskiej w Rzeszowie. Powstałe tu szeregówki usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

810 000 zł172 m² 4 709,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:580 m²

Dom gotowy do zamieszkania, pełne wyposażenie, rataje! Do sprzedania dom wolnostojący, dwukondygnacyjny o pow. użytkowej 172 m2 usytuowany w Oleśnicy na osiedlu Rataje. Dom z roku 2011.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

460 000 zł160 m² 2 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękny, komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 160m2, usadowiony na działce o powierzchni 450m2. Parter domu stanowi okazały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrówki

Dąbrówki,podkarpackie

255 000 zł120 m² 2 128,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom marzeń w malowniczej okolicy (a2). Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, wolno stojący nieduży domek (a2) na kameralnym osiedlu domków jednorodzinnych w Dąbrówkach koło Łańcuta (dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wojciecha

Reda,pomorskie

540 000 zł240 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:447 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w dogodnie skomunikowanej części Redy. Prosta bryła budynku z płaskim dachem krytym papą. Każda kondygnacja ma swoje oddzielne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Drabinianka

Rzeszów,podkarpackie

465 000 zł150 m² 3 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:642 m²

Tylko u nas! Dom 150 metrów kwadratowych do zamieszkania, jako inwestycja na wynajem lub inną działalność! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Obrowiec

Obrowiec,opolskie

399 000 zł173 m² 2 306,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom dwurodzinny położony w miejscowości Obrowiec. Budynek murowany, ocieplenie styropianem, nowy dach spadzisty kryty dachówką ceramiczną. Dom po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sitno

Sitno,pomorskie

321 000 zł92 m² 4 291,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Ula Z212_96' (projekt na zdjęciach powyżej) wybudujemy do stanu surowego zamkniętego mini. Cena zawiera działkę ( 139 tys.- jest własnością osoby fizycznej) oraz dom Do pełnego wykończenia brakuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zalesie Dolne

Piaseczno,mazowieckie

1 175 000 zł300 m² 3 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 073 m²

Agencja nieruchomości oferuje Państwu do sprzedaży dom 300m2 położony na działce o powierzchni 1073m2 za 1175000zł. Nieruchomość znajduje się w prestiżowej, willowej części Zalesia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łysokanie

Łysokanie,małopolskie

230 000 zł60 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:415 m²

Oferujemy do sprzedania dom wolnostojący położony w miejscowości Łysokanie ,oddalonej 4 km od Niepołomic Dom ma powierzchnię 60 m2 + przyziemie. Na parterze salon ,kuchnia i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

490 000 zł175 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie szeregowej na Piaskowej Górze. Oferuję do sprzedania rozbudowany szeregowiec w Wałbrzychu na Piaskowej Górze o powierzchni 175m 2. Na dom składają się dwie kondygnacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczedrzyk

Szczedrzyk,opolskie

529 000 zł190 m² 2 784 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Szczedrzyk. Dom o całkowitej powierzchni 190m2 znajduje się na 26arowej działce. Nieruchomość składa się z parteru oraz poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

439 000 zł127 m² 3 456,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:471 m²

Oferujemy do sprzedaży domy w zabudowie szeregowej w Kiełczowie, 15 minut od centrum Wrocławia. W ramach inwestycji powstanie 8 segmentów o powierzchni całkowitej 127 mkw ( w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

450 000 zł120 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 005 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny, wolnostojący, piętrowy dom o powierzchni ok.120m2. Nieruchomość ogrodzona, usadowiona na działce o powierzchni 3005m2. Na terenie posesji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

729 000 zł300 m² 2 430 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Polecam na sprzedaż przepiękny dom wolnostojący z dużą działką 4900m2 z 1920roku po generalnym remoncie w 2012r. o powierzchni użytkowej ok 300m2. Położony w pobliżu Nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Rogoźna

Żory,śląskie

350 000 zł145 m² 2 413,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom W żorach stan surowy zamknięty cicha I spokojna okolica cena: 350 000 Na sprzedaż domy wolnostojące na nowo powstającym osiedlu w bardzo cichej i spokojnej okolicy w Żorach-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Łostowice

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł210 m² 2 852,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:848 m²

Dom W rewelacyjnej cenie Piękny dom o powierzchni 300mkw zlokalizowany w cichej i spokojnej części Gdańska- łostowice. Nieruchomość jest częścią bliźniaka, usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Działki

Działki,mazowieckie

430 000 zł138 m² 3 116 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:882 m²

Polecamy Państwu: parterowy, niepodpiwniczony dom jednorodzinny, wolno stojący o powierzchni mieszkalnej 87 m2 z ładnym rozkładem pomieszczeń i garażem w bryle budynku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przywidz

Przywidz,pomorskie

386 000 zł206 m² 1 873,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Riwiera 2_514' (projekt na zdjęciach powyżej) wybudujemy do stanu surowego zamkniętego mini. Cena zawiera działkę ( 57 tys.- jest własnością osoby fizycznej) oraz dom Do pełnego wykończenia brakuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ursus

Warszawa,mazowieckie

899 635 zł121 m² 7 435 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:772 m²

Na sprzedaż piętrowy dom jednorodzinny, wolnostojący z możliwością rozbudowy. Nieruchomość zlokalizowana w okolicy o niskiej zabudowie, z bardzo dobrym dojazdem do głównych tras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chwaszczyno

Chwaszczyno,pomorskie

425 000 zł141 m² 3 014,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:892 m²

Dom w kroplikach_525' (projekt na zdjęciach powyżej) wybudujemy do stanu surowego zamkniętego mini. Cena zawiera działkę ( 175 tys.- jest własnością osoby fizycznej) oraz dom Do pełnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Klucze

Klucze,małopolskie

365 000 zł224 m² 1 629,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Domy developerskie w Kluczach. Uwaga dostępny ostatni dom! Domy o powierzchni użytkowej około 160 m2 na działce o powierzchni około 300 m2. Wykonane z pustaka Poroterm 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ciepielowice

Ciepielowice,opolskie

79 000 zł105 m² 752 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 680 m²

Dom z dużą działką na sprzedaż! Atrakcyjna cena! Posiadamy na sprzedaż dom o powierzchni 105m2 położony w Ciepielowicach k/opola. Nieruchomość znajduje się na dużej 16-arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ciepielowice

Ciepielowice,opolskie

449 000 zł237 m² 1 895 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w Ciepielowicach. Nieruchomość o powierzchni 237m2 położona jest na trzynastoarowej działce. Składa się ona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Słowińskie

Słupsk,pomorskie

495 000 zł303 m² 1 633,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Komfortowy, ciepły, wyjątkowy dom W słupsku Przedstawiamy do sprzedaży przytulny, ciepły i niezwykły dom w przepięknej dzielnicy Miasta Słupska (ul. Degi). Dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Opole

Opole,opolskie

799 000 zł300 m² 2 663 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Nieruchomość W dobrej lokalizacji! W ofercie Naszego biura posiadamy na sprzedaż dom zlokalizowany w pod opolskich Czarnowąsach. Dom znajduje się na 23 ar działce, na której znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

870 000 zł180 m² 4 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:750 m²

Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej 180m2 na klinach. Budynek został wybudowany w 1994 roku na działce o powierzchni 7,50 ara. Działka bardzo ładnie zagospodarowana z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Józefów,mazowieckie

2 490 000 zł469 m² 5 309,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:993 m²

Jakiś czas temu dwoje ludzi postanowiło zbudować w Józefowie dom. Duży, wygodny, rodzinny dom. Pełen słońca, przestrzeni, z pięknym ogrodem. Ponieważ byli i wciąż są mocno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kocoń

Kocoń,śląskie

325 000 zł136 m² 2 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 950 m²

Oferuję do sprzedania nieruchomość o powierzchni 120 m2 położoną na działce o powierzchni 1950 m2 w miejscowości Kocoń. Budynek mieszkalny, murowany z pustaka ceramicznego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krupia Wólka

Krupia Wólka,mazowieckie

458 000 zł134 m² 3 423 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:625 m²

Atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Krupia Wólka. Bliźniak typu "opałek II" znajduje się przy drodze asfaltowej, w odległości około 2 km od stacji pkp Ustanówek. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stare Bogaczowice

Stare Bogaczowice,dolnośląskie

335 000 zł146 m² 2 294,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:790 m²

Dom wolnostojący składający się z 5 pokoi na działke 790mkw, na parterze dwa pokoje, kuchnia oraz łazienka. Na piętrze trzy osobne pokoje w tym jeden z wyjściem na taras, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 399 000 zł258 m² 5 422,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Czy marzyliście Państwo kiedyś o luksusowym domu, położonym w ciszy, w otulinie parku narodowego Borów Tucholskich? To właśnie tutaj spełnimy Państwa marzenia Bysławek! Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rogulewo

Rogulewo,pomorskie

411 000 zł100 m² 4 110 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:958 m²

Róża Z221_98' (projekt na zdjęciach powyżej) wybudujemy do stanu surowego zamkniętego mini. Cena zawiera działkę ( 175 tys.- jest własnością osoby fizycznej) oraz dom Istnieje możliwość.