dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 435 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 435 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z piwnicą Żnin-Wieś

Żnin-Wieś,kujawsko-pomorskie

299 000 zł125 m² 2 392 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Witam, do zaoferowania mamy nowy, wykończony dom, położony ok 8 km od Żnina, w pobliży drogi krajowej nr 5 ( S5). Cena do negocjacji. Dom zamieszkały od 2015 roku, budowany w nowym stylu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chrzanów Mały

Chrzanów Mały,mazowieckie

250 210 zł68 m² 3 656 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:185 m²

Do sprzedania lokal na piętrze w Chrzanowie Małym. Budynek składa się z dużego pokoju w aneksie z kuchnią, trzech sypialni oraz łazienki z wc. Przy budynku duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Tomice

Tomice,małopolskie

100 000 zł82 m² 1 219,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Do sprzedaży stary dom do remontu 5 km od Wadowic. Dom o powierzchni 80 m2. W jego skład wchodzi: kuchnia z piecem kaflowym, pokój, duża stajnia z możliwością przerobienia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Rejewskiego

Poznań,wielkopolskie

610 000 zł215 000 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:606 m²

Zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej - segment skrajny w Poznaniu, w dzielnicy Świerczewo. Dom o całkowitej powierzchni 215m2 z czego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czyżemin

Czyżemin,łódzkie

460 000 zł160 m² 2 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 345 m²

Biuro Nieruchomości rentsell oferuje na sprzedaż dom całoroczny na działce o powierzchni 1345 m2 w miejscowości Czyżemin. Dom ma 160 m2 powierzchni użytkowej. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Małobądz

Będzin,śląskie

680 000 zł200 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu jednorodzinny dom wolnostojący w Będzinie o powierzchni ok.200m2. Powierzchnia działki wynosi 466m2. W bryle budynku znajduje się garaż o powierzchni 18,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

670 000 zł269 m² 2 490,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Nowy dom wolnostojący położony w Starych Bogaczowicach. Funkcjonalny, ergonomiczny projekt - Wodnik z niewielkimi zmianami. Budynek wykonany z bloczków ceramicznych, poktyty dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mogielnica

Mogielnica,mazowieckie

92 000 zł80 m² 1 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Urokliwe siedlisko położone na skarpie w pięknym otoczeniu przyrody w pobliżu rzeki Pilicy w gminie Mogielnica. Działka o powierzchni 2.800 m 2 zabudowana urokliwym domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Tarnogórska

Gliwice,śląskie

430 000 zł119 m² 3 613,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Kupujący nie płaci prowizji, 0% podatku pcc! nowa inwestycja na żernikach, oferta deweloperska gliwice Żerniki - lewa strona stan deweloperski pełny! Oferujemy Państwu do sprzedaży domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

600 000 zł270 m² 2 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom wolnostojący położony na pograniczu Szczawna-Zdroju. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym i częściowym podpiwniczeniem - w stanie deweloperskim Instalacje elektryczna, wodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bystrzyca Górna

Bystrzyca Górna,dolnośląskie

690 000 zł214 m² 3 224,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 335 m²

do sprzedania dom z pięknymi widokami na Świdnicę i okolice, posadowiony na zagospodarowanej, ogrodzonej działce o pow. 1335 m2; na parterze znajduje się przestronny salon z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mieroszów

Mieroszów,dolnośląskie

340 000 zł170 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Ofeta na wyłączność. Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (podzielony w pionie - cena obejmuje 1/2 widocznego na zdjęciu budynku). Budynek wybudowany od podstaw na starym, poniemieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

590 000 zł340 m² 1 735,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Nowy dom jednorodzinny. Atrakcyjna lokalizacja - około 5 min drogi samochodem od centrum Świdnicy. Budynek wolnostojący o powierzchni całkowitej 340 m2 (użytkowej 240 m2). Posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ochla-Szkolna

Zielona Góra,lubuskie

419 000 zł100 m² 4 184,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:831 m²

Pasywny dom ochla minimalne koszty ogrzewania! Więcej informacji pod nr tel. Osiedle nowych domów słoneczna polana. 0% prowizji do klienta kupującego. Nr 7- dom parterowy w stanie deweloperskim+ (4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

486 000 zł122 m² 3 984 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:154 m²

Sprzedam bezpośrednio = bez prowizji dom w cenie Mieszkania = Powierzchnia Domu - 122 m2 + duży taras + Ogródek Lokalizacja = pomiędzy Warszawą a Piasecznem - zaledwie 25 minut jazdy od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pocztowa

Lubiszyn,lubuskie

360 000 zł199 m² 1 809,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 227 m²

Oferta zarezerwowana umową przedwstępną Oferujemy do sprzedaży dom parterowy z użytkowym poddaszem, wybudowany w 2009 roku, na działce o powierzchni 3.227 mkw, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kościerzyce

Kościerzyce,opolskie

170 000 zł170 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 138 m²

Zachęcamy Państwa do zakupu domu wolno stojącego o powierzchni ok. 170m2 usytuowanego na działce o powierzchni ok. 11 arów we wsi Kościerzyce, gmina Lubsza. Dom składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

499 000 zł144 m² 3 465 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:100 m²

Przedmiotem sprzedaży są domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 144m2 położone na Wólkach. Każdy budynek posiada ekskluzywny i nowoczesny charakter, a także kameralny ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

2 300 000 zł1 282 m² 1 794,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Do sprzedania Dworek w Głuszycy. Dworek o powierzchni 1282m2 składajacy się z min 20 pokoi, 2 kuchni, wielu korytarzy, 6 łazienek i wc, dwóch tarasów oraz jednego balkonu. Cena 2 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kalwaria Zebrzydowska

Kalwaria Zebrzydowska,małopolskie

820 000 zł489 m² 1 676,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 857 m²

Do sprzedaży budynek mieszkalno - usługowy o powierzchni 489,58 m2. Obiekt parterowy, częściowo podpiwniczony, z poddaszem użytkowym. W jego skład wchodzą: - w piwnicy: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zeusa

Straszyn,pomorskie

1 199 000 zł210 m² 5 709,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Bliskość parku krajobrazowego, jeziora i tras rowerowych? Do tego wszystkiego duży ogród z chata grillową z wędzarnią? Wszystko to znajdziesz kupując ten dom! Wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Poręba

Poręba,śląskie

350 000 zł240 m² 1 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:863 m²

Proponujemy Państwu dwurodzinny dom o powierzchni użytkowej 240 m (łącznie z piwnicami i poddaszem użytkowym) na działce o powierzchni 863m , na której znajduję się dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

400 000 zł270 m² 1 481,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom wolnostojący położony na pograniczu Szczawna-Zdroju. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym i częściowym podpiwniczeniem - w stanie surowym zamkniętym. Wysokiej klasy okna drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

750 000 zł265 m² 2 830,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom jednorodzinny 265 m2 na zamkniętym terenie z działką 1500 m2 nie daleko Wiązownej (7 km) - powiat Otwock. Dom ok. 12 km od granic Warszawy położony w pobliżu Mazowieckiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

340 000 zł170 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łęgi

Łęgi,zachodniopomorskie

299 000 zł82 m² 3 624,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 126 m²

Dom parterowy, wolnostojący na dużej, zagospodarowanej działce. Budynek z 2007 roku, wykonany w konstrukcji murowej (bloczki gazobetonowe), docieplony styropianem, dach kryty blachodachówką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bilcza

Bilcza,świętokrzyskie

480 000 zł204 m² 2 355,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:452 m²

Oferujemy na sprzedaż nowy, wykończony dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 115,6 m2 (całkowitej: 203 m2), znajdujący się na działce o powierzchni 452 m2 , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Suchy Las

Suchy Las,wielkopolskie

610 000 zł200 m² 3 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:920 m²

Duży 1 piętrowy dom z piwnicą i garażem ok 200 m2 w Suchym Lesie na sprzedaż. Dom położony jest na dużej działce ok 920 m2 ze starodrzewiem. Idealne miejsce dla ludzi lubiących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Struga

Struga,dolnośląskie

230 000 zł220 m² 1 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom jednorodzinny w stanie surowym zmkniętym. Wnętrze budynku do wykończenia według własnego projektu. Brak instalacji, ścianek działowych i stropu. Budynek posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Widzino

Widzino,pomorskie

545 000 zł320 m² 1 703 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 820 m²

Dom mieszkalny Z możliwością prowadzenia usług, najem pokoi Nieruchomość mogąca przynosić duże dochody z najmu. Nieruchomość zabudowana domem wolnostojącym w gminie Kobylnica, ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Zarzecze

Katowice,śląskie

649 000 zł156 m² 4 160,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:607 m²

Dom O pow. 156 M2 W stanie deweloperskim pod lasem ~chcielibyśmy zainteresować Państwa naszą ofertą sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni 156 m2 znajdującego się ustronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Trzyciąż

Trzyciąż,małopolskie

660 000 zł243 m² 2 716,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:998 m²

Dzień Dobry! Mamy do sprzedania wspaniały dom w miejscowości Trzyciąż - zlokalizowany na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych przy drodze nr 794 Wolbrom-Kraków. Wnętrze domu w 2014 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Wejherowo,pomorskie

910 000 zł312 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 840 m²

Zamieszkaj tu! dom Z dużą działką / komfort I wygoda Prezentowany dom znajduje się w miejscowośco Orle pod Wejherowem. Jeśli preferują Państwo przestrzeń, światło, ponad standardowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Długa Kościelna

Długa Kościelna,mazowieckie

880 000 zł190 m² 4 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:914 m²

| dom parterowy z poddaszem użytkowym i wbudowanym garażem, przeznaczony dla 4-5 osobowej rodziny, posadowiony na działce o powierzchni powyżej 900mkw. Wybudowany został w 2006r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Cisowa

Rotmanka,pomorskie

1 800 000 zł650 m² 2 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 278 m²

Obiekt o pow 650m2,usytuowany na działce o pow. 1278m2 Plan zagospodarowania przestrzennego dopuszcza działalność usługowo-produkcyjną oraz funkcję mieszkalną. Budynek posiada cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bezrzecze

Szczecin,zachodniopomorskie

749 000 zł171 m² 4 380,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Ostatni ekskluzywny duży dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem i garażem. W pełni nowoczesny, do wydania od zaraz. o pow.171,71m w tym garaż o pow. 25,56m działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stare Bogaczowice

Stare Bogaczowice,dolnośląskie

670 000 zł269 m² 2 490,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Nowy dom wolnostojący położony w Starych Bogaczowicach. Funkcjonalny, ergonomiczny projekt - Wodnik z niewielkimi zmianami. Budynek wykonany z bloczków ceramicznych, pokryty dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

690 000 zł152 m² 4 539,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację klucze W biurze zapraszam warto!: agent prowadzący ; małgorzata wójcik bardzo dobra lokalizacja-ładny-zadbany środkowy szereg-duże otwarte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Giebułtów

Giebułtów,małopolskie

500 000 zł126 m² 3 968 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferujemy do sprzedaży nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 96,25 m2 plus garaż o pow. 15 m2, na działce o pow. 350 m2 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

189 000 zł70 m² 2 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:550 m²

NA sprzedaż połowa bliźniaka Proponujemy Państwu do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej na działce o powierzchni 550 m2, w świetnej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Puszczykowo

Puszczykowo,wielkopolskie

3 300 000 zł560 m² 5 893 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Puszczykowo - piękna, komfortowa, duża willa Z pałacowym wnętrzem, z basenem W ogrodzie ze starodrzewiem. Powierzchnia domu: 560 m2 - 8 pokoi, 2 kuchnie, 4 łazienki, garaż na 2 samochody.