dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 435 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 435 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Pobierowo

Pobierowo,zachodniopomorskie

359 000 zł123 m² 2 918,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:309 m²

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie w domu dwurodzinnym o powierzchni całkowitej 123m 2. Mieszkanie na parterze połączone wraz z dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym - Dwa pokoje - idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ples

Niepołomice,małopolskie

648 240 zł176 m² 3 679 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zielona Okolica to miejsce idealne dla Ciebie i Twojej rodziny Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Ples na wschód od centrum miasta Niepołomic. W najbardziej atrakcyjnej części Niepołomic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wał Miedzeszyński

Warszawa,mazowieckie

1 180 000 zł292 m² 4 383,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny wybudowany z wykorzystaniem najnowszych technologii na pograniczu Warszawy i Józefowa Aranżacja wewnętrzna: wejście z zewnątrz do przedsionka dwuskrzydłowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głuchowo

Głuchowo,wielkopolskie

699 050 zł190 m² 3 679,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:880 m²

Przedstawiamy państwu ofertę sprzedaży przestronnego domu o powierzchni całkowitej 190 m2 (użytkowej 152 m2), posadowionego na działce o powierzchni 880 m2, położonego w Głuchowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Koralowa

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł122 m² 6 147,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz Nowoczesny dom z garażem i ogródkiem gotowy do odbioru! Osiedle zlokalizowane w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

1 950 000 zł429 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Rezydencja Z ogrodem zimowym I domowym spa! Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja położona na widokowej działce 1800 mkw, o powierzchni użytkowej 429 mkw, powierzchnia zabudowy 342mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Dziesiąta

Lublin,lubelskie

480 000 zł120 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:519 m²

Dziesiąta - dom bliźniak Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej z działką 519 mkw, położony przy cichej, spokojnej ulicy w dzielnicy Dziesiąta. Dom w pełni podpiwniczony, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czernica

Czernica,dolnośląskie

260 000 zł150 m² 1 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 179 m²

Dom W stanie surowym otwartym. Dom położony w cichej i spokojnej okolicy w gminie Czernica, wieś Wojnowice, niecałe 2 km od Czernicy, zaledwie 10km od granic z Wrocławiem! Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Turystyczna

Lublin,lubelskie

230 000 zł100 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowa niższa cena Oferujemy do sprzedaży dom bliźniak przy ulicy Turystycznej , działka 1000 mkw. Nieruchomość po częściowym remoncie, wymienione okna, dach pokryty blachą. Wewnątrz dom do remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Koleczkowo

Koleczkowo,pomorskie

283 000 zł102 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:815 m²

Jagoda_227' (projekt na zdjęciach powyżej) wybudujemy do stanu wykończenia mini. Cena zawiera działkę ( 75 tys.- jest własnością osoby fizycznej) oraz dom Istnieje możliwość podpisania umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tomczaka

Gdańsk,pomorskie

700 000 zł247 m² 2 834,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:454 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący, o powierzchni 247 m2, z poddaszem użytkowym posadowiony na zagospodarowanej zieloną architekturą działce o powierzchni 454m2, z licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Klementowice

Klementowice,lubelskie

225 000 zł120 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Urocze siedlisko zabudowane domem 90 m kw. z kominkiem! Klementowice Do sprzedaży atrakcyjne siedlisko zupełnie zagospodarowane, duża działka z dużą ilością nasadzeń w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Tulipanowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

300 000 zł45 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:930 m²

Oferuję na sprzedaż dom 2 pokojowy (45m2) na Smukale na działce (930m2). NA co warto zwrócić uwagę? - Dom składa się z 2 pokoi, oddzielnej widnej kuchni, łazienki z wc oraz korytarza, - dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zbójno

Zbójno,kujawsko-pomorskie

249 900 zł240 m² 1 041,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:480 m²

Dom 160m - działka 480m - zbójno - pow. Golubsko-dobrzyński - na sprzedaż Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu, położonego w Zbójnie, w pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kłodnica Dolna

Kłodnica Dolna,lubelskie

130 000 zł80 m² 1 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 375 m²

Oferujemy do sprzedaży dom 80 mkw działka 1375 mkw gm. Borzechów Kłodnica Dolna zabudowa siedliskowa , dom 80 mkw polecamy Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Borkowo

Borkowo,pomorskie

464 000 zł109 m² 4 256,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 276 m²

Janekz163_361' (projekt na zdjęciach powyżej) wybudujemy do stanu wykończenia mini. Cena zawiera działkę ( 235 tys.- jest własnością osoby fizycznej) oraz dom Istnieje możliwość podpisania umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

700 000 zł84 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:829 m²

Niebywale klimatyczne I przytulne miejsce W centrum ząbek - 25min do centrum Warszawy. Miejsce idealna zarówno dla koneserów starego, solidnego budownictwa I uroczych ogrodów, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

485 000 zł108 m² 4 490,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:440 m²

Oferuję na sprzedaż piętrowy dom 4 pokojowy (167 m2) na bydgoskim osiedlu Osowa Góra, na działce (440 m2). NA co warto zwrócić uwagę? - Dom składa się z 4 pokoi, otwartej widnej kuchni, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrówka

Dąbrówka,kujawsko-pomorskie

310 000 zł180 m² 1 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Posiadłość położona w pięknej pagórkowatej okolicy z wieloma jeziorami, przy szosie wojewódzkiej 554.do przystanku autobusowego 50 m, do sklepu 100, do szkoły podstawowej 1,5 km, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bielska

Cieszyn,śląskie

2 500 000 zł984 m² 2 540,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Wyjątkowe położenie 58 arowej działki! Z posesji do zjazdu na drogę nr 552 Graniczną , jedziesz zaledwie 1 minutę, ponieważ tyle wystarczy Ci czasu na pokonanie 1,1 km odległości! Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kolonia Gosławicka

Opole,opolskie

499 000 zł139 m² 3 595,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:313 m²

Nowa inwestycja! Do sprzedaży nowy dom w zabudowie bliźniaczej o nowoczesnej architekturze z płaskim dachem, położony na działce o powierzchni 313m2 w Opolu w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Abrahama

Pogórze,pomorskie

624 500 zł200 m² 3 122,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:231 m²

Przedstawiamy ofertę domu w zabudowie szeregowej o pow. użytkowej 135 m2 posadowiony na działce o pow. 231 m2 wybudowany w 2007 r. znajdujący się w Gdyni Pogórze. Parter domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jankowo Gdańskie

Jankowo Gdańskie,pomorskie

515 000 zł250 m² 2 060 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 058 m²

Dom pod liczi 5 (p)_490' (projekt na zdjęciach powyżej) wybudujemy do stanu wykończenia mini. Cena zawiera działkę ( 150 tys.- jest własnością osoby fizycznej) oraz dom Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

700 000 zł154 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:478 m²

Super oferta I super cena!tylko z nami obejrzysz tą nieruchomość. Wyjątkowy dom w Niemczu na terenie ogrodzony, zamkniętym, monitorowany 24h. Dom położony jest w bardzo prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zalesie Dolne

Piaseczno,mazowieckie

1 280 000 zł160 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Agencja nieruchomości oferuje do sprzedaży oryginalny dworek z 1933 roku, położony w prestiżowym miejscu Zalesia Dolnego, blisko Górek Szymona , terenów zielonych. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

399 000 zł126 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:339 m²

Nowa lepsza cena! dom nad morzem! nieruchomość W zabudowie szeregowej Nieruchomość położona w spokojnej i cichej części Mielna- 15 min. spacerem do plaży. Lokalizacja nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Konstantynów

Lublin,lubelskie

540 000 zł165 m² 3 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:469 m²

Konstantynów- dom bliźniak do sprzedaży Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej położony przy cichej ślepej uliczce na Konstantynowie. Dom z dużym potencjałem, podpiwniczony, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Fasty

Fasty,podlaskie

730 000 zł186 m² 3 924,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Stylowo urządzony dom, funkcjonalnie zagospodarowana działka,położona w malowniczym okolicy miejscunieruchomość złożona z: wiatrołap 2,4 m.kw hall 9 m.kw kuchnia zamykana z oknem 10 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grotów

Grotów,lubuskie

349 000 zł200 m² 1 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 182 m²

Sprzedam poniemiecki dom jednorodzinny wolnostojący po kapitalnym remoncie W grotowie Z dwiema działkami W bardzo pięknej I malowniczej okolicy - wyjątkowa okazja! Oferuję na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

439 000 zł124 m² 3 526 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:655 m²

Klient bez podatku pcc Media miejskie Zdjęcia pokazują nieruchomość już ukończoną - identyczną jak ta, która jest sprzedawana. Podwyższony standard deweloperski: - brama garażowa na pilota - rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

486 000 zł122 m² 3 984 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:154 m²

Sprzedam bezpośrednio = bez prowizji dom w cenie Mieszkania = Powierzchnia Domu - 122 m2 + duży taras + Ogródek Lokalizacja = pomiędzy Warszawą a Piasecznem - zaledwie 25 minut jazdy od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warzenko

Warzenko,pomorskie

357 000 zł94 m² 3 797,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 194 m²

Kamilaz273_187' (projekt na zdjęciach powyżej) wybudujemy do stanu wykończenia mini. Cena zawiera działkę ( 135 tys.- jest własnością osoby fizycznej) oraz dom Istnieje możliwość podpisania umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nisko

Nisko,podkarpackie

420 000 zł140 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Jednorodzinny piętrowy dom zlokalizowany jest w miejscowości Racławice przy ul. Rudnickiej - około 500 metrów od granicy Niska. Usytuowany jest na płaskiej, 9 arowej, ładnie zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ułańska

Wrocław,dolnośląskie

1 750 000 zł281 m² 6 227,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację Opiekun oferty -ewa Sołtysik ołtaszyn. Nowy, piękny, wolnostojący, bardzo przestronny, doskonale doświetlony dom na dużej działce 1500 mkw. Wolnostojący, nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słonecznikowa

Gdynia,pomorskie

998 001 zł270 m² 3 696,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:344 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej w spokojnej dzielnicy Gdyni w Dąbrowie. Działka 344 m2, dom w otoczeniu niskiej zabudowy, ukończony w 2002 r. , starannie utrzymany nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akacjowa

Gowarzewo,wielkopolskie

365 050 zł137 m² 2 664,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu zlokalizowanego w Gowarzewie - prężnie rozwijającej się miejscowości oddalonej o 20 min jazdy samochodem od Poznania. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł245 m² 2 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:337 m²

Dom na terenie zamkniętym z monitoringiem i ochroną na osiedlu w Starej Miłosnej. W domu system alarmowy, drzwi i okna (pcv) antywłamaniowe Dom składa się z 5 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Osiedle Skarbówek

Szczecin,zachodniopomorskie

349 000 zł171 m² 2 038,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:352 m²

Ciekawa propozycja domu dla amatorów ucieczki od zgiełku miasta i otoczenia Lasu Arkońskiego. Zapraszam na prezentację wolnostojącego domu na Osiedlu Skarbówek. Urocza nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Grabówka

Częstochowa,śląskie

380 000 zł180 m² 2 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:677 m²

Do sprzedaży wolnostojący dom znajdujący się w dzielnicy Grabówka. Dom ma powierzchnię użytkową 180 m2 , stoi na ogrodzonej działce 677 m2. Na parterze domu znajdują się : cztery pokoje ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kolonia Gosławicka

Opole,opolskie

598 000 zł103 m² 5 805,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:302 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 103 m2, zlokalizowany w Opolu - Kolonia Gosławicka, usytuowany na ładnie położonej, otoczonej zielenią działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chełmiec

Chełmiec,małopolskie

729 036 zł174 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Opis oferty Przy projektowaniu koncepcji braliśmy pod uwagę wiele elementów żeby uzyskać optymalne wnętrze, architekturę i funkcję. Zaczynając od funkcji, wejście i garaż są w tym.