dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 439 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 439 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Rokietnica

Rokietnica,wielkopolskie

329 000 zł125 m² 2 632 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Uwaga! okazja!świetny projekt! nowa inwestycja W ciekawym miejscu blisko lasu - dojazd asfaltowy. Polecam do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w Krzyszkowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

750 000 zł265 m² 2 830,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom jednorodzinny 265 m2 na zamkniętym terenie z działką 1500 m2 nie daleko Wiązownej (7 km) - powiat Otwock. Dom ok. 12 km od granic Warszawy położony w pobliżu Mazowieckiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

448 000 zł157 m² 2 854 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowy Sącz - Centrum na sprzedaż dom wolnostojący, podpiwniczony o pow. 157m2. Dom wybudowany w 2010r. na działce 6 ar. Materiał konstrukcyjny cegła, ocieplony. Dach - blacho-dachówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piechanin

Piechanin,wielkopolskie

297 000 zł127 m² 2 338,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom rodzinny Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 127 m2 (powierzchnia użytkowa 113 m2) na działce o powierzchni 500 m2. Cena sprzedaży wynosi 297,000 zł.Rodzaj domu - wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

350 000 zł125 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Prezentuję Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 125 m2, parterowy z użytkowym poddaszem posadowiony na działce o pow. 1015 m2. Dom zbudowany z czerwonej cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Klepacze

Klepacze,podlaskie

347 000 zł153 m² 2 262,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Projekt obejmuje pięć budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Bryła budynku jest wykończona w estetycznej tonacji z użyciem materiałów doskonałej jakości. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Arkońskie

Szczecin,zachodniopomorskie

649 000 zł145 m² 4 475,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:357 m²

Wyłącznie u Nas! Klucze w biurze Do sprzedaży bliźniak z dużym wolnostojącym garażem. Dom z cegły, poniemiecki zadbany w dobrym stanie technicznym. Obecnie 3 pok , poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wrocławska

Nadolice Małe,dolnośląskie

689 000 zł203 m² 3 394,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:807 m²

Potrzebujesz kompromisu między bliskością natury, a szybkim dojazdem do Centrum Wrocławia? Szukasz zgrabnego domu w spokojnej okolicy blisko miasta? Ta oferta Cię zainteresuje! Dom dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Księżycowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

890 000 zł250 m² 3 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:709 m²

Zobacz przestronny dom dla Twojej rodziny, wykończony w nowoczesnym stylu, znajdujący się na działce (709 m2). Dom ma (290 m2) powierzchni całkowitej, a (250 m2) powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szpitalna

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

999 000 zł195 m² 5 123,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:528 m²

Atrakcyjny dom z wyposażeniem, luksusowo wykończony, po generalnym remoncie do zamieszkania od zaraz. Nieruchomość znajduje się w Mińsku Mazowieckim w bardzo dobrej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tychowo

Tychowo,zachodniopomorskie

299 000 zł150 m² 1 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 317 m²

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjna nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz budynkiem gospodarczym usytuowana w Tychowie (ok. 3 km od Stargardu). Dom o powierzchni ok.150 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zacisze

Siennica,mazowieckie

460 000 zł160 m² 2 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:965 m²

Dom parterowy z poddaszem użytkowym, wolnostojący, o powierzchni całkowitej 160 mkw, wybudowany w 2008 roku. Ściany z cegły Max o grubości 29 cm, ocieplony styropianem 15 cm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wał Zawadowski

Warszawa,mazowieckie

1 790 000 zł265 m² 6 754,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:750 m²

Funkcjonalny i nowoczesny dom, o wysokim standardzie, z pięknie zagospodarowanym ogrodem, położony na zamkniętym osiedlu na Zawadach, w Wilanowie. Dom wybudowany w 2009 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Górka

Górka,wielkopolskie

259 000 zł120 m² 2 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Nowa cena - bliskość natury - kameralne położenie okazja! Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 120 m2 na działce o powierzchni 1,160 m2. Cena sprzedaży wynosi 259,000 zł.Rodzaj domu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełpino

Kiełpino,pomorskie

379 000 zł110 m² 3 446,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:410 m²

Atuty nieruchomości: - działka 410m2 - pełna infrastruktura handlowo-usługowa - duży garaż - pkm i pks - kameralne otoczenie lokalizacja : Nieruchomość zlokalizowana jest w Kiełpinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Topolowa

Mierzyn,zachodniopomorskie

389 000 zł80 m² 4 864,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Inteligentny apartament Z tarasem I dwoma miejscami postojowymi Już w sprzedaży inteligentne apartamenty w Mierzynie przy ul.Topolowej. Inwestycja obejmuje pięć budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Leśna Dolina

Białystok,podlaskie

420 000 zł200 m² 2 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy na osiedlu Leśna Dolina. Budynek murowany, dwukondygnacyjny o powierzchni ok. 200m2. Na parterze znajduje się część przeznaczona na usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Magonie

Magonie,świętokrzyskie

75 000 zł65 m² 1 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Do sprzedania domek wolnostojący na działce w Magoniach. Dom drewniany, obmurowany cegłą, dach pokryty blachą trapezową. Do budynku podłączona energia elektryczna, woda z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

750 000 zł302 m² 2 483,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację osoba prowadząca ofertę - magda janik, tel. Dom + zakład usługowy Na sprzedaż piękny dom w Sokołowicach. Jego powierzchnia to ok. 302 m2, złożona z: - dół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Hornówek

Hornówek,mazowieckie

2 249 999 zł380 m² 5 921,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny w miejscowości Hornówek gmina Izabelin, 8 km od granic Warszawy. Położony na pięknej działce o powierzchni 1200 m2 ogród zaprojektowany, od frontu ozdobna aleja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

410 000 zł274 m² 1 496,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 895 m²

Dom czyżowice -3,5 km od centrum wodzisławia Więcej zdjęc na stronie biura Prezentujemy Państwu dom wolnostojący położony na działce 1895m2 w Czyżowicach. Budynek wzniesiony został w 2007.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

285 000 zł300 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom dwurodzinny W dobrej cenie - podbucze, prezentujemy Państwu ofertę domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 230 m2. Budynek powstał z latach 70-tych, położony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ochla-Szkolna

Zielona Góra,lubuskie

650 000 zł164 m² 3 963,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:961 m²

Nowoczesny dom Z poddaszem użytkowym Z 2015 R. W ochli. Więcej informacji tel. Zapraszamy do bezpłatnych oględzin nieruchomości. Piękny nowy dom wolnostojący, poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wał Miedzeszyński

Warszawa,mazowieckie

1 295 000 zł200 m² 6 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:549 m²

Piękny dom jednopiętrowy wolnostojący o pow 200m2 z garażem na dwa samochody oraz wiatą na jeden samochód. Gotowy do odbioru wykończony , w okolicy ul Wał Miedzeszyński /bronowska na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

310 000 zł164 m² 1 890,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Zobacz przestronny dom dla Twojej rodziny, do remontu i własnej aranżacji, znajdujący się na działce (450 m2). Dom ma (190 m2) powierzchni całkowitej, a (165 m2) powierzchni użytkowej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Czereśniowa

Poznań,wielkopolskie

850 000 zł185 m² 4 594,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:412 m²

Sprzedam dom położony w Poznaniu na Świerczewie, przy ul. Czereśniowej. Dom wolnostojący, garażem dotyka do sąsiada, budowany w latach 80-tych z cegły, 5 lat temu został ocieplony 15cm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

1 250 000 zł420 m² 2 976,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 223 m²

Piękny Niepowtarzalny Dom Dla Wymagającego Klienta! Nowa Niższa Cena 1 250 000 zł! Oczekujesz czegoś więcej niż standardowej nieruchomości, zapraszamy do zapoznania się z tą jedyną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Białystok,podlaskie

360 000 zł114 m² 3 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowa oferta na rynku - nowe osiedle bliźniaków na wyżynach - działki do 400M2 - 0% prowizji - dostępne na MDM! ****kupujący zwolniony z wynagrodzenia biura oraz 2% podatku pcc***** Piękne domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brylantowa

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł123 m² 6 097,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz Nowoczesny dom z garażem i ogródkiem gotowy do odbioru! Osiedle zlokalizowane w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bąkowo

Bąkowo,pomorskie

364 000 zł91 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przemek Z71_21' (projekt na zdjęciach powyżej) wybudujemy do stanu wykończenia mini. Cena zawiera działkę ( 170 tys.- jest własnością osoby fizycznej) oraz dom Istnieje możliwość podpisania umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

1 550 000 zł250 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:393 m²

Pół bliżniaka w starym Wilanowie przy spokojnej, cichej ulicy. Elewacja zewnętrzna, okna, dach nowe. Dom ma 3 kondygnacje mieszkalne. Na każdej kondygnacji 2 pokoje z łazienką, na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mosina

Mosina,wielkopolskie

359 000 zł112 m² 3 198,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Chcesz zamieszkać w spokojnej, cichej okolicy w pobliżu dobrze prosperującego miasteczka, mieć wszędzie blisko a jednocześnie cieszyć się otoczeniem łąk i lasów? Jeśli lubisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

364 900 zł100 m² 3 649 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:252 m²

Nowe domy W cenie mieszkania! Dom jednorodzinny ot 5 Cena oferowana domu z garażem wynosi: 364 900,00 zł Dom o powierzchni użytkowej: ok. 100 m2. Ilość pokoi 4. Parter: przedsionek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żwirki i Wigury

Andrychów,małopolskie

370 000 zł110 m² 3 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Sprzedam dom jednorodzinny, całkowicie wyremontowany, w bardzo dobrym stanie, w przepięknej okolicy z widokiem na góry. Pomieszczenia: - parter: salon z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

360 000 zł120 m² 3 005,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:395 m²

Bliźniak o wysokim standardzie wykonania, stan deweloperski.Nieruchomość złożona z: wiatrołap 2,86 m.kw komunikacja 2,1 m.kw kuchnia otwarta z oknem 5,74 m.kw salon z jadalnią 29,55 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Skowarcz

Skowarcz,pomorskie

348 000 zł114 m² 3 052,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:909 m²

Sfinksvi_564' (projekt na zdjęciach powyżej) wybudujemy do stanu wykończenia mini. Cena zawiera działkę ( 70 tys.- jest własnością osoby fizycznej) oraz dom Istnieje możliwość podpisania umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

690 000 zł218 m² 3 165,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:919 m²

Oferuję do sprzedaży nowy, wolnostojący i w pełni wykończony dom w zielonej i malowniczej części Jedliny-Zdrój. Dom wybudowany w roku 2003, usytuowany na działce.