dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 413 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 413 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Malcanów

Malcanów,mazowieckie

690 000 zł192 m² 3 593,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Polecam dom 192 m2 w stylu dworkowym w zacisznej i spokojnej okolicy, na dużej zagospodarowanej działce 2000 m2, z drzewami owocowymi, krzewami oraz sosnowo - brzozowym zagajnikiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pamiątkowo

Pamiątkowo,wielkopolskie

449 000 zł140 m² 3 207,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:708 m²

Sprzedam dom jednorodzinny, wolno stojący, położony na nowo budowanym osiedlu domków jednorodzinnych w okolicach Pamiątkowa (10 km od centrum Rokietnicy, 25 km od centrum Poznania), 10 min drogi do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cedrowa

Białystok,podlaskie

509 000 zł155 m² 3 283,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:216 m²

Oferta obejmuje szeregówki blisko centrum. Szeregówki znajdują się na osiedlu - Dziesięciny I, ul. Cedrowa - Białystok. Zapraszamy na indywidualną prezentację bezpośrednio u Dewelopera. więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

270 000 zł196 m² 1 377,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:665 m²

Dom po remoncie w Boguszowie-Gorcach. Na parterze budynku znajdują się 2 pomiedszczenia usługowe z witrynami 20m i 40m. w częsci mieszkalnej na parterze znajduje się salon, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

200 000 zł75 m² 2 677 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:164 m²

Rezerwacja cena deweloperska (brutto). bez dodatkowych dopłat. To koniec I etapu budowy osiedla i ostatni dom. Ładny, komfortowo zaprojektowany dom, z ogrodem, wkomponowany w śliczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Siekierki Wielkie

Siekierki Wielkie,wielkopolskie

765 000 zł160 m² 4 781 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Kupujący nie płaci wynagrodzenia biura Nieruchomości. Siekierki wielkie, gmina Kostrzyn - blisko Swarzędza - luksusowy, nowoczesny dom, pięknie zaaranżowane wnętrza W stylu glamour. Dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mickiewicza

Białystok,podlaskie

1 300 000 zł430 m² 3 023,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Mam do zaoferowania nieruchomość w pobliżu Centrum Białegostoku. Atrakcyjne miejsce do zamieszkania obok domu jest budynek użytkowy do prowadzenia działalności gospodarczej. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zembrzyce

Zembrzyce,małopolskie

520 000 zł215 m² 2 419 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:503 m²

Polecamy do kupienia przestronny, komfortowy, dwupiętrowy dom w bardzo dobrym standardzie o pow. 215m2 położony w Zembrzycach, w skład którego wchodzą dwa mieszkania. Dom idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowe Bielice

Nowe Bielice,zachodniopomorskie

385 000 zł111 m² 3 479,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:367 m²

Oferujemy do sprzedaży budynki w zabudowie szeregowej, wybudowane według nowoczesnego minimalistycznego projektu, który pozwolił wykluczyć niepraktyczne skosy wewnątrz budynku, a połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krzywaczka

Krzywaczka,małopolskie

589 000 zł155 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 836 m²

Jeśli szukasz domu dla Twojej rodziny z pięknym, dużym ogrodem, zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w Krzywaczce. Na sprzedaż wolnostojący, piętrowy dom o powierzchni 155 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Krzelów

Krzelów,dolnośląskie

155 000 zł180 m² 861,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 336 m²

Nowa cena nowa cena nowa cena Dom poniemiecki o pow. ok 180m 2 posadowiony na 33,36arowej działce w miejscowości Krzelów wraz z zabudowaniami gospodarczymi o powierzchni ok 350m 2 + 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

452 000 zł110 m² 4 109,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Dom ze stodołą na działce siedliskowej-oferta W trakcie realizacji! Przedstawiam Państwu na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 2.700 m2, zabudowaną domem ze stodołą. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Suchy Las

Suchy Las,wielkopolskie

1 620 000 zł255 m² 6 353 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 283 m²

Suchy las - oryginalny, komfortowy, nowoczesny I bardzo elegancki dom wolnostojący położony na lekkiej skarpie, w idealnym, zacisznym miejscu. Powierzchnia domu - 255 m2, powierzchnia działki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Danusi

Warszawa,mazowieckie

1 550 000 zł440 m² 3 522,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 003 m²

Duży, przestronny dom na pięknej, dużej działce na pograniczu Białołęki i Targówka. Dom o powierzchni użytkowej 270 m2 (całkowitej ok.440), wybudowany w 1999 r. wg indywidualnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Kolonia Gosławicka

Opole,opolskie

519 000 zł112 m² 4 633,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Okazja! Z przyjemnością prezentujemy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w spokojnej części Kolonii Gosławickiej w Opolu. Parter:przestronny salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czarna Góra

Czarna Góra,małopolskie

750 000 zł135 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:620 m²

Drewniany dom w okolicy Bukowiny i Białki Tatrzańskiej. Do sprzedaży klimatyczny domek w górach położony w pobliżu Białki Tatrzańskiej, bukowiny Tatrzańskiej w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

800 000 zł140 m² 5 714 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:969 m²

Domek do przebudowy/wyburzenia, składajacy sie z 3 odrębnych mieszkań / w każdym pokój, przedpokój, kuchnia, łazienka/. Poszczególne mieszkania dobudowywane były w różnych latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Ząbkowice

Dąbrowa Górnicza,śląskie

360 000 zł170 m² 2 118 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Oferuję do sprzedania dom wolnostojący w Dąbrowie Górniczej w dzielnicy Ząbkowice. Dom idealny do zamieszkania dla dwóch rodzin. Składa się z dwóch oddzielnych mieszkań - jedno na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poznańska

Luboń,wielkopolskie

620 000 zł185 m² 3 351,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

***wyjątkowy dom Z charakterem W luboniu*** dom: parter: na parterze znajduje się przestronny salon ze stylową jadalnią oraz z bezpośrednim wyjściem do ogrodu. Ponadto w salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 200 000 zł200 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Niemcz dom na sprzedaż, bardzo dobra lokalizacja o ciekawym projekcie, wolnostojący o pow. ok. 200m2., pow. jednej kondygnacji ok. 120m2. Dom zrobiony w ciekawym stylu trzy kondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grabówka

Grabówka,podlaskie

419 000 zł138 m² 3 036,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom w zabudowie szeregowej w stanie developerskim, segment środkowy o pow. 138 m2, na działce 200 m2, położony w Grabówce. Bardzo dobry dojazd drogą asfaltową, dodatkowo komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świerklany

Świerklany,śląskie

432 000 zł148 m² 2 918,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż segmenty w zabudowie szeregowej o pow.od 148 m2 zlokalizowane w Świerklanach Budynki o nowoczesnej architekturze usytuowane są na działkach o pow od 230m2 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wierzbowa

Rokietnica,wielkopolskie

400 000 zł127 m² 3 140,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Kolejna inwestycja dostępna wrzesień 2019 rok Zdjęcia z poprzedniej realizacji bliźniak Z garażem , rokietnica ul. Wierzbowa, 5 pokoi oferta O% dla kupującego na sprzedaż dom W zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dębe Wielkie

Dębe Wielkie,mazowieckie

399 000 zł113 m² 3 530,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:895 m²

| dom wolno stojący wybudowany w technologii szkieletowej (tzw. kanadyjskiej) w roku 2001, zadaszony płytami bitumicznymi, ściany zewnętrzne wykończone sidingiem. Dom solidnie wybudowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Mokra

Ząbki,mazowieckie

473 193 zł75 m² 6 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:38 m²

Segmenty mokra Ul. Mokra, 05-091 Ząbki Jest to nowa inwestycja na rynku deweloperskim charakteryzująca się nowoczesną i funkcjonalną architekturą. Bryła budynków, jak również całe osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Klasztorna

Puszczykowo,wielkopolskie

525 000 zł100 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:971 m²

Sprzedam dom wolno stojący w Starym Puszczykowie przy ul. Klasztornej. Dom o pow.ok.100m2 na działce o pow. 971m2. Dom z płaskim dachem, na dachu papa termozgrzewalna położona 9 lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pomorska

Łódź,łódzkie

590 000 zł186 m² 3 172,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:509 m²

Do sprzedania dom piętrowy, częściowo podpiwniczony z poddaszem użytkowym o łącznej powierzchni użytkowej około 180 m 2 w doskonałej lokalizacji na Stokach w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żory

Żory,śląskie

359 000 zł160 m² 2 243,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o pow 160 m2 w Żorach posadowiony na działcxe o pow.ok 560 m2 Dom nie wymaga wkładu finansowego, wykończony i umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Myślibórz Wielki

Myślibórz Wielki,zachodniopomorskie

470 000 zł100 m² 5 108,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:228 m²

Oferta dla ludzi ceniących ciszę, spokój oraz piękne widoki. Wolno stojący murowany dom rekreacyjny, ocieplony, nadający się do całorocznego użytkowania, położony w zacisznej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Oświęcimska

Tychy,śląskie

320 000 zł143 m² 2 236,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szukasz domu w Tychach, który będziesz mógł sam wykończyć i zaaranżować według własnego gustu? Zapoznaj się z poniższą ofertą. Prezentujemy ofertę na sprzedaż nowego domu ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

429 000 zł117 m² 3 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Rezerwacja. Dostępny ostatni segment skrajny za 449 tys. zł. Dom w zabudowie szeregowej położony około 2 km od granicy miasta w Kiełczowie. W okolicy osiedla tylko nowe domy, dojazd na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Kolonia Gosławicka

Opole,opolskie

470 000 zł139 m² 3 381,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji! Klienci naszego biura nie płacą prowizji! Kupujący nie płaci podatku pcc. Mamy w swojej ofercie nowo wybudowany dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Czubińska

Milanówek,mazowieckie

1 475 000 zł519 m² 2 842 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Milanówek Dom z dużym potencjałem, również pod działalność Krótko: dom o powierzchni użytkowej 385 m2 na działce o powierzchni 1 260 m2; 6 pokoi, 4 sypialnie, trzy łazienki, basen,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

389 000 zł111 m² 3 504,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:225 m²

Do sprzedania domy w zabudowie szeregowej w Kamieńcu Wrocławskim w otoczeniu zieleni. W ramach inwestycji powstają segmenty o powierzchni całkowitej 111 mkw na działkach 140 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

770 000 zł183 m² 4 208 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:237 m²

Brucknera, skrajny szereg blisko centrum 790000 złpolecam Państwu do sprzedaży ładnie wykończony dom w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim, skrajny o pow. 183 m2 (w tym piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Słocińska

Rzeszów,podkarpackie

790 000 zł160 m² 4 938 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Komfortowy dom blisko centrum, a zarazem położony w cichej i komfortowej lokalizacji. Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy dom położony na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Balin

Balin,małopolskie

309 000 zł200 m² 1 545 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom wolnostojący 1 piętrowy z poddaszem użytkowym usytuowany na ładnej, prostej działce o powierzchni 1500m. Na parterze znajdują się 2 pokoje,łazienka z wc, kuchnia, duży przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zwierki

Zwierki,podlaskie

840 000 zł270 m² 3 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowy dom z klimatem mieszczący się na dużej, kształtnej działce o powierzchni 8000 m2. Nieruchomość oddana do użytku w 1998 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Białobrzegi

Białobrzegi,mazowieckie

350 000 zł164 m² 2 134 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:493 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w spokojnej miejscowości nad Pilicą w powiecie białobrzeskim. Powierzchnia domu 163,50 m2 działka zagospodarowana, ogrodzona 493 m2. Na parterze.