dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 435 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 435 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Szydłowo

Szydłowo,wielkopolskie

329 000 zł129 m² 2 554,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:927 m²

Sprzedaż! wygodny, dom parterowy Z użytkowym poddaszem! stan surowy zamknięty! Nowoczesna bryła budynku! Nowo powstałe osiedle w Szydłowie! Powierzchnie domu: użytkowa 128,81 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

360 000 zł70 m² 5 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:258 m²

Dom skrajny szeregowy o pow. 70 m2, położony w malowniczej miejscowości Pleśna w gminie Będzino. Działka o powierzchni 258 m2. Rozkład pomieszczeń: parter: - salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wiczlino

Gdynia,pomorskie

850 000 zł360 m² 2 361,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:640 m²

Słoneczny 5 pokojowy dom w Gdyni Wiczlinie. Powierzchnia nieruchomości wynosi 240 m2 oraz dodatkowo użytkowa piwnica pod całym domem 120 m2. Do budowy domu zostały użyte materiały najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kątecka

Wierzbice,dolnośląskie

820 000 zł280 m² 2 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 210 m²

Dom wolno stojący klimatyzowany w Wierzbicach gm. Kobierzyce o pow. całkowitej ok. 280m2 i użytkowej ok. 200m2. na działce 2210m2 z opcją powiększenia do 3871m2. Murowany wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

629 000 zł200 m² 3 145 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Oferuję na sprzedaż piętrowy dom 5 pokojowy (115m2) w Centrum miasta Bydgoszcz, na działce (420m2). NA co warto zwrócić uwagę? - Dom składa się z 5 pokoi, oddzielnej widnej kuchni, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wołowice

Wołowice,małopolskie

529 000 zł200 m² 2 645 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferta bez prowizji dla kupującego! Mamy przyjemność zaprezentować piękny dom w Wołowicach, na dużej 9 arowej działce. Trochę faktów: powierzchnia użytkowa domu to 140 m2. Kształt działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

599 000 zł200 m² 2 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowa inwestycja W świdnicy , bliźniaki w centrum miasta w cichej i spokojnej dzielnicy Świdnicy w okolicach zalewu. Domy o powierzchni 200m2 idealny dla rodziny, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zalesie Dolne

Piaseczno,mazowieckie

6 000 000 zł800 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:4 262 m²

Okolice warszawy! przedstawiam państwu komfortową rezydencję zlokalizowaną W kameralnej części piaseczna - zalesia dolnego, w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych. Z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Denkówek

Denkówek,świętokrzyskie

31 000 zł50 m² 620 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:144 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący, drewniany do remontu,na działce o pow. 144m 2 , Nr.Ew. 361 położony w Denkówku gmina

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wójcice

Wójcice,opolskie

420 000 zł140 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Wójcice. Do sprzedania ładny, 1-piętrowy dom o pow. 140 m w Wójcicach. Wójcice to mała wieś położona między Jeziorem Nyskim i Jeziorem Otmuchowskim, raj dla wędkarzy i osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

589 000 zł125 m² 4 712 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:426 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni od 125 m2 z garażem. Nowoczesne osiedle zamknięte domów w spokojnej i cichej okolicy. W okolicy 200 m oddalenia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł175 m² 6 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:359 m²

Atrakcyjny budynek biurowy w świetnej lokalizacji z idealnym połączeniem komunikacyjnym z centrum Warszawy szybką kolejką podmiejską oraz autobusami mza i prywatnymi liniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bagnówka

Białystok,podlaskie

179 000 zł60 m² 2 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:861 m²

Działka na osiedlu Bagnówka o powierzchni 861m2 zabudowana domem drewnianym, letnią kuchnią oraz budynkiem gospodarczym. Przy działce wszystkie media: kanalizacja, woda, gaz, prąd. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wiele

Wiele,pomorskie

379 000 zł166 m² 2 283,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 019 m²

Przyjdź i zaproponuj swoją cenę! lokalizacja Malowniczo położona na Kaszubach wieś Wiele to idealne miejsce do spokojnego wypoczynku wśród lasów i jezior. W najbliższej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wał Miedzeszyński

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł140 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:255 m²

Atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej z 2001r w okolicy ul Wał Miedzeszyński /bronowska Powierzchnia użytkowa domu 140m2 + poddasze Na parterze: salon , Kuchnia otwarta , garaż ,wc Ip: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Trzcinica

Trzcinica,wielkopolskie

380 000 zł227 m² 1 674,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferta wstrzymana - umowa przedwstępna! Wspaniały dom z klimatem. Wejdź i mieszkaj! To wyjątkowy dom. Z dobrych rąk. Z dobrą atmosferą i klimatem. Zadbany. Wychuchany. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

489 000 zł120 m² 4 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:120 m²

Na sprzedaż skrajny szeregowiec w stanie deweloperskim na Mierzynie. Powierzchnia 120m2. Standard wykonania: - ogrzewanie podłogowe w całym domu podłogowe, piec gazowy kondensacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Luboń

Luboń,wielkopolskie

465 000 zł112 m² 4 142,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Polecam segment bliźniaka o pow. całkowitej 112,26m2 ( pow. użytkowej 106,84 m2 ) w stanie deweloperskim w Luboniu. Dom położony jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Godów

Godów,śląskie

289 000 zł230 m² 1 256,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 926 m²

Na sprzedaż duży dom o powierzchni użytkowej 230m 2 , położony na działce 19,26ar. Całość składa się z dwóch pięter, piwnicy oraz poddasza. Dom wybudowany z cegły, elewacja- tynk,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wadowice

Wadowice,małopolskie

630 000 zł103 m² 6 116,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Uroczy, kilkuletni, parterowy dom z użytkowym poddaszem posadowiony na ogrodzonej działce w Wadowicach. Budynek murowany z pustaka pianowego, podwójnie ocieplony w środku ( grubość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Słoneczna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 300 000 zł276 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 173 m²

Idealna nieruchomość na dom rodzinny I prowadzenie firmy Na nieruchomość składają się trzy budynki: dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 276 m.kw budynek gospodarczy I o.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Rynek

Polkowice,dolnośląskie

1 100 000 zł218 m² 5 057,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Posiadamy w ofercie sprzedaży Kamienicę na Starówce, przy ul. Rynek. Budynek w malowniczej okolicy, w zabudowie szeregowej. W pobliżu znajdują sie liczne restauracje, kawiarnie, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Rabowice

Rabowice,wielkopolskie

339 000 zł92 m² 3 685 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedmiotem ofert jest dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w miejscowości Rabowice / Swarzędz. Dom o powierzchni 92 m2 zlokalizowany jest na działce ok 200 m2. Możliwy jest zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Suchy Las

Suchy Las,wielkopolskie

667 000 zł160 m² 4 168,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:810 m²

Polecam do sprzedaży wolnostojący dom z 1999 roku o pow. całkowitej ok. 160 m2 położony bardzo atrakcyjnym miejscu w Suchym Lesie. Dom posadowiony jest przy wybrukowanej ulicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łomnica

Łomnica,dolnośląskie

399 000 zł108 m² 3 687,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 955 m²

Na sprzedaż dom parterowy położony w malowniczej miejscowości łomnica. Nieruchomość o łącznej powierzchni 108,20 m2 na którą składa się: salon (z możliwością zrobienia dwóch pokoi),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gogółkowo

Gogółkowo,kujawsko-pomorskie

599 000 zł225 m² 2 662,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Oferujemy na sprzedaż dwa domy W cenie jednego! Domy położone około 30 minut jazdy od Bydgoszczy blisko dwóch jezior wraz z pomostem. Na terenie posesji znajdują się dwa domy z tarasami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

599 000 zł203 m² 2 950,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:321 m²

Piękny dom na prądach Sprzedam dom mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej na bydgoskich Prądach. Działka o powierzchni 321,0 m 2. Powierzchnia użytkowa 203,04 m 2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Przecław

Przecław,zachodniopomorskie

709 000 zł190 m² 3 731,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:421 m²

Polecam wolnostojący,energooszczędny dom, który został wybudowany w 2012 roku na działce 421m2. Dom ma 2 kondygnacje w tym użytkowe poddasze, dach dwuspadowy,dachówka cementowa. Stan budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kuźniczysko

Kuźniczysko,dolnośląskie

865 000 zł292 m² 2 962,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 992 m²

Bardzo ciekawa propozycja dla osób poszukujących nieruchomości typu wiejskiego dla zaspokojenia potrzeb mieszkaniowych oraz innych jak: działalność rolnicza, agroturystyka, hotel dla zwierząt, stajnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

2 650 000 zł450 m² 5 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na Grochowie dom z basenem, nieruchomość położone wśród niskiej jednorodzinnej zabudowy. Zielone ogrody wokół domów, zadrzewione ulice, sprawiają wrażenie zamieszkania w podwarszawskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Anin

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł372 m² 4 005,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:663 m²

Atrakcyjny piękny dom jednorodzinny o podwyższonym standardzie, powierzchnia 372m2 na działce 663m2 plus garaż wolnostojący na dwa auta 35m2. Sprzedaż lub Zamiana na mieszkanie o parametrach:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Charzykowy

Charzykowy,pomorskie

570 000 zł261 m² 2 183,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Doskonale funkcjonujący pensjonat w Borach Tucholskich nad jeziorem Charzykowskim (łukomie). Na parterze znajdują się: salon 25,26m2, 2 pokoje gościnne z aneksem łazienkowym po 17,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

390 000 zł348 m² 1 120,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

W ofercie biura do sprzedania dwa domy w zabudowie bliźniaczej na ulicy Warszawskiej. Dom o powierzchni 348,2 m2 (liczone po podłodze) Idealny dom do własnej aranżacji. Znajduję się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

550 000 zł250 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:147 m²

Szeregowiec z potencjałem położony na Warszewie o powierzchni 180m2. Jest 3 kondygnacyjny ,z dużym garażem.Działka 147m2,Dom składa się z 7 pokoi.Standard do odświeżenia.Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Granatowa

Zielona Góra,lubuskie

479 000 zł142 m² 3 373,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 026 m²

0% - prowizji 0% podatku pcc powrócił do sprzedaży dom na chynowie Dom na Chynowie. Gotowy do odbioru już w marcu 2019 r. Dom W zabudowie bliźniaczej W atrakcyjnej lokalizacji - ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Konarzewska

Poznań,wielkopolskie

1 150 000 zł300 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:645 m²

Na sprzedaż cały dom - 2 poziomy stanowiące osobne lokale mieszkalne. Poznań Górczyn + garaż, piwnica i ogród. Uwaga 2018-08 zakończono pprace remontowe budynku- elewacja, rynny, okucia, klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wrzosowa

Wrzosowa,śląskie

303 000 zł200 m² 1 515 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Do sprzedaży dom o pow. całkowitej 200mkw. oraz działce 1030mkw. Dom składa się z parteru poddasza i piwnicy. Na parterze znajdują się dwa pokoje, kuchnia, łazienka. Poddasze jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

469 000 zł125 m² 3 752 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:595 m²

Klient nie płaci prowizji i podatku pcc! Jeszcze do wyboru prawa lub lewa połowa. Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 125 m2 na działce 595 m2. Na piętrze 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pszczółki

Pszczółki,pomorskie

495 000 zł97 m² 5 095,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:710 m²

Jeżeli szukasz wygodnego domu, wykończonego w indywidualnym stylu, w spokojnej okolicy z dobrym dojazdem do Pruszcza Gdańskiego oraz Trójmiasta ta oferta jest właśnie dla ciebie! Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

599 000 zł122 m² 4 909,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:324 m²

Energooszczędny dom Z solarami I rekuperacją! Na sprzedaż komfortowy, nowocześnie wyposażony dom w zabudowie bliźniaczej położony na nowym osiedlu w Zielonej Górze. Umeblowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

660 000 zł110 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:260 m²

Podpisz umowę rezerwacyjną już teraz - zapłacisz po zakończeniu budowy! zamień mieszkanie na dom Nowa kameralna inwestycja zabudowy bliźniaczej w otoczeniu istniejącej zabudowy mieszkaniowej na.