dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 426 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 426 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

655 000 zł160 m² 4 093,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 037 m²

Oferuje do sprzedania wolnostojący dom w bliskie okolicy Karpacza. Nieruchomość posadowiona na działce o powierzchni 1037 m2 z pięknym widokiem na pasmo Karkonoszy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. 1 Maja

Świnoujście,zachodniopomorskie

550 000 zł300 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 156 m²

Dom wolnostojący,do remontu. Częściowo wymienione okna,nowe szambo, co piec na ekogroszek z podajnikiem. Dom umiejscowiony przy ul 1go Maja. Dom bez obciążeń. Kw bez wpisów hipotecznych. Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubin

Lubin,dolnośląskie

650 000 zł208 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:919 m²

Dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym (projekt judyta), o powierzchni użytkowej 171 m2, zlokalizowany w Karczowiskach, gm. Lubin. Na parterze zaprojektowano część dzienną tj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

1 050 000 zł207 m² 5 062,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowoczesny segment w otulinie Puszczy Kampinoskiej, oaza ciszy i spokoju tylko 6km od Bemowa.Nieruchomość złożona z: salon z jadalnią 31,99 m.kw kuchnia otwarta z oknem 11,13 m.kw wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodziec

Grodziec,opolskie

389 000 zł120 m² 3 241,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:860 m²

Dom parterowy niepodpiwniczony o pow. 120m2 na działce o pow. 860m2 w Grodźcu. Położenie: druga linia zabudowy, w sąsiedztwie domy jednorodzinne wolnostojące, w pobliżu teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Polekarcice

Polekarcice,małopolskie

410 000 zł160 m² 2 563 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Dom do zamieszkania po generalnym remoncie w okolicach Krakowa. Oferujemy przebudowany i termodernizowany budynek mieszkalny jednorodzinny z drenażem wkoło budynku do zamieszkania o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnobrzeg

Tarnobrzeg,podkarpackie

365 000 zł145 m² 2 517,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Tarnobrzeg - Północ. 145 m2 powierzchni użytkowej w dom-u, to wystarczająco dużo miejsca, by poczuć się komfortowo, a na działce 7,5 ara czuć się dobrze, nie tracąc czasu na koszenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chmielno

Chmielno,pomorskie

215 000 zł220 m² 977,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:999 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny, parterowy z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony, w stanie surowym otwartym z garażem (50 m kw.), położony w okolicach Chmielna nad jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lewin Brzeski

Lewin Brzeski,opolskie

420 000 zł150 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji! Klienci naszego biura nie płacą prowizji! Poszukujesz domu z duszą i klimatem w cichej okolicy? W takim razie ten dom jest dla Ciebie. Z wielka przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kolbudy

Kolbudy,pomorskie

999 000 zł219 m² 4 563,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 998 m²

Na sprzedaż piękny, komfortowy dom o pow. 219 m2, położony w samym centrum Kolbud koło Gdańska. Dom wolnostojący, usytuowany na malowniczej działce o pow. 1998 m2 z dużym, czystym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rosochata

Warszawa,mazowieckie

3 850 000 zł471 m² 8 174,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:932 m²

Dom na sprzedaż wilanów-powsin house for sale powsin Wspaniała nieruchomość położona w zacisznym Powsinie. Dom wolnostojący, nowocześnie zaprojektowany. Przedstawia awangardowa wizje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Grotniki

Grotniki,łódzkie

180 000 zł110 m² 1 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 044 m²

Oferujemy do sprzedaży drewniany dom rekreacyjno-letniskowy o pow. ok. 110 m 2 na bardzo atrakcyjnie położonej działce o pow. niespełna 1050 m 2 w okolicach Grotnikach. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

899 000 zł237 m² 3 793,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

0% prowizji od kupującego! A może to już ten czas I to miejsce? Może by tak zamienić mieszkanie na własny dom? Taka myśl czasem krąży z tyłu głowy, ale szybko odsuwa ją milion.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bzie Zameckie

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

560 000 zł350 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 892 m²

Na sprzedaż dom dwurodzinny o pow.użytkowej 326mkw ., zlokalizowany w Bziu Zameckim w Jastrzębiu-Zdroju. W skład domu wchodzą trzy odrębne mieszkania , z dwoma niezależnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

589 000 zł195 m² 3 020,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Zachęcamy Państwa do oględzin i kupna domu typu bliźniak o powierzchni użytkowej 170 m 2 położonego na działce o powierzchni 1600 m 2 znajdującego się na obrzeżach Gryfic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Woliczka

Woliczka,podkarpackie

245 000 zł102 m² 2 402 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom dla rodziny 5-osobowej z dobrym dojazdem do Rzeszowa Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia dom o powierzchni ok.102m2 z garażem jednostanowiskowym w linii budynku. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stawki

Toruń,kujawsko-pomorskie

830 000 zł238 m² 3 487,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 687 m²

Piękny dom 238m2 w prestiżowej dzielnicy Stawki Południowe, wybudowany na działce przeznaczonej pod działalność gospodarczą, dom posiada pięć sypialni i przestronny salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Buska

Warszawa,mazowieckie

1 850 000 zł275 m² 6 726,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:220 m²

Krótko o nieruchomości Mokotów Sadyba, segment środkowy 250m2/275m2 na działce 220m2 w rozsądnej cenie! Dla kogo jest to idealne miejsce? Dla rodziny lub na wygodną siedzibę firmy za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

690 000 zł120 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:513 m²

Do sprzedaży ładny, wolnostojący dom w starej Zielonej Górze, na prestiżowym, zabudowanym osiedlu z dobrą infrastrukturą - południowa część miasta. Budynek oddany do użytku w roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Maczka

Płock,mazowieckie

550 000 zł240 m² 2 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:840 m²

Sprzedam atrakcyjny dom świetnie położony na Podolszycach Południowych przy Jana Pawła II. Świetny na inwestycje.Budynek narożny - stan developerski. Natomiast jest zaprpojektowany w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Złota

Koszalin,zachodniopomorskie

435 000 zł139 m² 3 118,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:488 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. całkowitej 139,47m2 (powierzchnia użytkowa domu 104,04m2) położony na działce o pow. 488m2 w cichej i spokojnej części Koszalina, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Pionki

Pionki,mazowieckie

380 000 zł180 m² 2 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sprzedam dom, przyjemna okolica blisko szkoła, przedszkole. Piętro salon, hol z kominkiem, łazienka, kuchnia, przedsionek, piętro 3 pokoje+ garderoba, bądź 4 pokoje, łazienka. Dom urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Husarii

Warszawa,mazowieckie

2 700 000 zł411 m² 6 569,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

House for sale in old wilanów dom na sprzedaż W starym wilanowie Znakomita lokalizacja w Wilanowie po stronie Pałacu. Wokół eleganckie wille. Dom położony na dużej, ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pęchowo

Pęchowo,kujawsko-pomorskie

289 000 zł80 m² 3 612,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tylko w u nas! Dom wolno stojący na działce 1000 m2. Dom w trakcie wykańczania do stanu deweloperskiego. Dom posiada 4 pokoje. Na działce jest doprowadzona kanalizacja. Materiał użyty do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Izabelin B

Izabelin B,mazowieckie

1 500 000 zł335 m² 4 477,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:996 m²

Dom wolnostojący Izabelin b!główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń piekny widoknieruchomość złożona z: salon 37,2 m.kw gabinet 11,85 m.kw jadalnia 15,43 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świdnica

Świdnica,lubuskie

198 000 zł100 m² 1 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedaży ładnie położony, wolnostojący poniemiecki dom w odległości ok. 13 km od centrum Zielonej Góry, w okolicach Buchałowa. Pow. użytkowa domu: ok. 100 m, pow. działki: 900 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rumiankowa

Warszawa,mazowieckie

1 140 000 zł193 m² 5 906,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szukasz wymarzonego, wolno stojącego domu w spokojnej okolicy dla swojej rodziny? Wśród zieleni, z pięknym ogrodem i wygodnym tarasem, na którym można odpoczywać w ciszy?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Otwock

Otwock,mazowieckie

615 000 zł120 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Parterowy dom wybudowany w technologii kanadyjskiej, docieplony, otynkowany. Usadowiony na zagospodarowanej działce. Okolica zielona, cicha, spokojna 300 m rzeka Świder dla ludzi ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Klarysewska

Warszawa,mazowieckie

2 350 000 zł253 m² 9 273,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:353 m²

Dom bliźniak do sprzedania na sadybie - mokotów semi -detached house for sale on sadyba - mokotów Krótko o nieruchomości Dom o powierzchni 253mkw z działką 353mkw stanowi połowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Porąbki

Rzeszów,podkarpackie

658 000 zł148 m² 4 433 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:784 m²

Najwyższy standard oraz nowoczesny projekt. Dostępne wolne domy! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego osiedla zlokalizowanego w dzielnicy Budziwój w Rzeszowie. Porąbki to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Pieczurki

Białystok,podlaskie

235 000 zł350 m² 671,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:587 m²

Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 350m2 położony na osiedlu Pieczurki. Materiał budowlany - cegły, stan techniczny dobry, wnętrze do wykończenia. Drewniana stolarka okienna ( do wymiany ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bydgoszcz Wschód

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

39 000 zł30 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:358 m²

Rodzinne Ogródki Działkowe. Oferujemy na sprzedaż domek położony na bardzo urokliwej i zadbanej działce. Miejsce idealne do wypoczynku. Ogród zapewnia maksimum prywatności. Dodatkowo na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Lipnik

Bielsko-Biała,śląskie

440 000 zł240 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedaży dom w Bielsku-Białej. Dom dwukondygnacyjny częściowo podpiwniczony położony w spokojnym i cichym miejscu z pięknym widokiem na góry. Całkowita powierzchnia domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kaźmierz

Kaźmierz,wielkopolskie

525 000 zł156 m² 3 365,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu zlokalizowanego w Kaźmierzu - prężnie rozwijającej się miejscowości oddalonej o 25 min jazdy samochodem od Poznania. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mikołów

Mikołów,śląskie

999 000 zł235 m² 4 251,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:548 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę nabycia nietuzinkowej willi znajdującej się Mikołowie dzielnicy Kamionka. Nieruchomość to wolnostojący dom parterowy z poddaszem użytkowym, którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Przełajka

Siemianowice Śląskie,śląskie

460 000 zł83 m² 5 542,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Nowa niższa cena! Na sprzedaż piękny stylowy apartament w zabudowie szeregowej zlokalizowany w dzielnicy Przełajka w Siemianowicach Śląskich. Łatwy i szybki dojazd do miast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Śliwice

Śliwice,dolnośląskie

460 000 zł145 m² 3 178,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bardzo duża działka! Dom gotowy , po odbiorach. Do sprzedania ostatni wolny dom w zabudowie bliźniaczej tuż za Kiełczowem, jedynie ok. 10 km do centrum Wrocławia. Segment zlokalizowany na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Rybna

Tarnowskie Góry,śląskie

410 000 zł133 m² 3 082,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:568 m²

Do zaoferowania posiadamy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 133m2 usytuowany na działce o powierzchni 568m2. Inwestycja jest realizowana w cichej i spokojnej dzielny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brody

Brody,lubuskie

120 000 zł112 m² 1 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Polecam do kupna dom o pow. zabudowy 112m2 położony na działce o pow.0,08ha. Nadziałce znajdują się dwa budynki gospodarcze o łącznej powierzchni zabudowy (58 i 45) 103 m2. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wapienica

Bielsko-Biała,śląskie

469 000 zł120 m² 3 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Mam przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży dom na granicy wapienicy/jaworza spokojnej dzielnicy Bielska Białej. Dom jednorodzinny, dwukondygnacyjny z możliwością wybudowania garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pszczyna

Pszczyna,śląskie

479 000 zł132 m² 3 628,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:453 m²

Rezerwacja Na sprzedaż- dom jednorodzinny w stanie deweloperskim podwyższonym. Pszczyna, poligon Cena 479.000 zł (cena zawiera podatek VAT, kupujący nie płaci podatku PCC) Najlepszej jakości.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij