dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 443 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 443 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Józefów

Józefów,mazowieckie

585 000 zł160 m² 3 656,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:416 m²

Szanowni Państwo Jeżeli szukacie dla siebie domu usytuowanego w enklawie ciszy i spokoju, jednak w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy, nasza oferta jest właśnie dla Państwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ołtaszyn

Wrocław,dolnośląskie

1 580 000 zł390 m² 4 051,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny o pow. całkowitej 390 m2 położony w cichej i spokojnej okolicy z dużą ilością zieleni. Bardzo dobry układ funkcjonalny budynku daje duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kurów

Kurów,zachodniopomorskie

1 399 000 zł357 m² 3 920,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 341 m²

Na sprzedaż luksusowy dom w cichej, malowniczej okolicy, pod samym Szczecinem z widokiem na Odrę. Dom jest dwukondygnacyjny a łączna powierzchnia wynosi 360 m2. Na parterze domu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Witoroska

Biała Podlaska,lubelskie

550 000 zł238 m² 2 308,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:934 m²

Na sprzedaż dom wolnostojacy przy ul. Witoroskiej w Białej Podlaskiej.Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum w pełni wykończony lokal ogródekNieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kurów

Kurów,zachodniopomorskie

1 399 000 zł292 m² 4 794,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 360 m²

Do sprzedaży piękny dom wolnostojący (rok budowy 2006), usytuowany na działce o powierzchni 1360 m2, na prestiżowym cichym osiedlu w Kurowie. Zbudowany w uroczym, ustronnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jaśminowa

Szamotuły,wielkopolskie

315 000 zł83 m² 3 795,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:184 m²

Polecam na sprzedaż pół bliźniaka położonego w Szamotułach , przy ulicy Jaśminowej. Powierzchnia 83m2, działka 184m2 Standard wykończenia: - budynek wykonany w technologii tradycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Porębska

Wrocław,dolnośląskie

470 000 zł205 m² 2 292,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Pół domu na Maślicach, 2 oddzielne mieszkania 205m2 cena 470 000 zł. Sprzedawana część domu składa się z 2 oddzielnych mieszkań: poziom 0: kuchnia łazienka z oknem 1 pokój 1 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiersnówka

Kiersnówka,podlaskie

62 000 zł80 m² 775 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Polecamy na sprzedaż parterowy domek zlokalizowany we wsi Kiersnówka, gm Suchowola powiat sokólski, woj. podlaskie. Wieś Kiersnówka znajduje się w przepięknej okolicy, w pobliżu mnóstwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

460 000 zł164 m² 2 812,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:527 m²

Szukasz dużego, wygodnego domu w cichej okolicy z pięknymi widokami ? Lubisz wieś a jednocześnie w razie potrzeby chcesz szybko dostać się do miasta ? Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Koninko

Koninko,wielkopolskie

362 000 zł93 m² 3 906,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:170 m²

Dom o powierzchni 92,67 m2 wraz z ogrodem 125 m2 w Koninku koło Poznania. Dom znajduje się w willi miejskiej tzw. czworaku. Ostatni dostępny dom W sprzedaży! brak podatku pcc 2%,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Boćki

Boćki,podlaskie

219 000 zł120 m² 1 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

*** wyjątkowe miejsce do mieszkania lub pod agroturystykę *** Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży siedliska w gminie Boćki. Miejsce bardzo klimatyczne, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Izabelin C

Izabelin C,mazowieckie

930 000 zł270 m² 3 444 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:960 m²

Pół bliźniaka w Izabelinie, w doskonałej lokalizacji, na granicy Puszczy Kampinoskiej (jest furtka do lasu). Dom zbudowany dla siebie przez właściciela, który prowadzi firmę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kuriany

Kuriany,podlaskie

233 000 zł200 m² 1 165 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 371 m²

Polecamy dom jednorodzinny wolnostojący, murowany o powierzchni użytkowej ok.200m2. Dom pokryty blachą ocynkowaną w stanie surowym otwartym. Trzy kondygnacje- parter, piętro i poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gliszcz

Gliszcz,kujawsko-pomorskie

799 000 zł500 m² 1 598 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny piętrowy i podpiwniczony (projekt gl 456 atrium), położony ok. 23km od Bydgoszczy, nad Jeziorem Słupowskim. Nieruchomość charakterystyczna, nawiązująca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Borkowo Lęborskie

Borkowo Lęborskie,pomorskie

340 000 zł180 m² 1 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Budynek usługowo mieszkaniowy o powierzchni ogółem 170 m2. na działce o powierzchni 2200 m2. w Borkowo Lęborskie, gmina Choczewo, powiat Wejherowo. Budowa rozpoczęta w 2006 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Kiedrzyn

Częstochowa,śląskie

395 000 zł170 m² 2 323,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjny dom jednorodzinny , dwukondygnacyjny wybudowany w technologii tradycyjnej w dzielnicy Kiedrzyn. Dom ma powierzchnię całkowitą 170 mkw, działka 600 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Koźminek,wielkopolskie

460 000 zł400 m² 1 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Sprzedam dom w Koźminku k/kalisza. Dom posiada 3 kondygnacje nadziemne i piwnicę. W skład jego powierzchni wchodzą: 2 kuchnie, 2 łazienki, 8 pokoi, przestronny duży salon, 3 garderoby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Pracze Odrzańskie

Wrocław,dolnośląskie

895 000 zł200 m² 4 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:590 m²

Dom wolnostojący Wrocław Fabryczna- enklawa ciszy i zieleni. Sprzedam dom we Wrocławiu z 2006r, na pięknej działce 590m2. Dom ma 2 kondygnacje, nie jest podpiwniczony, z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przemysłowa

Łódź,łódzkie

730 000 zł232 m² 3 148 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:259 m²

Łódź cicha okolica, bardzo dobra lokalizacja- tuż obok Spornej. Działka 259m, wyłożona kostką brukową, budynek gospodarczy 37m z garażem jednostanowiskowym i pomieszczeniem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Biała Wschód

Bielsko-Biała,śląskie

499 000 zł201 m² 2 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 648 m²

Budynek w stanie surowym otwartym z oknami na poddaszu w okolicy prestiżowej o przepięknym położeniu z widokiem na panoramę gór i Bielska Białą południową. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kalinówka

Kalinówka,lubelskie

539 000 zł134 m² 4 022,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Funkcjonalny dom z garażem wykończony materiałami wysokiej jakości. Dodatkowym atutem tej oferty jest bardzo dobre połączenie z Centrum oraz obwodnicą Lublina. Ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

1 299 000 zł300 m² 4 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dla inwestora Okazała przedwojenna willa na Krzykach położona w prestiżowej lokalizacji,przy Parku na dużej działce o pow. 900 mkw Została wzniesiona na początku XX wieku według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Smolec

Smolec,dolnośląskie

505 000 zł120 m² 4 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:428 m²

Masz pytania ? Chcesz umówić się na prezentację ? Zadzwoń : Anna Ząbek T: zapraszamy rozpoczynamy sprzedaż kolejnych domów w zabudowie bliźniaczej kierując się sugestiami oraz potrzebami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

990 000 zł214 m² 4 626,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:326 m²

Do sprzedania nowoczesny bliźniak na zamkniętym kameralnym osiedlu - Piaseczno ul. Orężna pow.całkowita 214m2 b. funkcjonalny, słoneczny parter + piętro 164m2 poddasze open space 50m2 5 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Andrychów

Andrychów,małopolskie

540 000 zł150 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:442 m²

Do sprzedaży dom dwurodzinny w Andrychowie do zamieszkania. Budynek ma 2 niezależne mieszkania na parterze: salon z kuchnią, łazienka, 2 sypialnie, hol i taras a na piętrze: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chocznia

Chocznia,małopolskie

430 000 zł180 m² 2 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Do sprzedaży dom położony w miejscowości Chocznia, tylko 4 km od Wadowic. Dom murowany z lat 80-tych, kryty blachą, w całości podpiwniczony o powierzchni ok. 170 m2. Na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Jana Pawła II

Rzeszów,podkarpackie

319 000 zł121 m² 2 629,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:186 m²

Do sprzedaży szeregówka(segment środkowy) o pow. 121,3m2 położona na działce 185,5 m2 przy Alei Jana Pawła II w dzielnicy Budziwój. Składa się z 2 poziomów: parter: wiatrołap,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

650 000 zł125 m² 5,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 300 m²

Sprzedam posiadłość na zagospodarowanej działce o pow. 6300 m2, na której znajduje się staw o pow. 2000 m2. Bardzo dobra komunikacja do Oleśnicy i Wrocławia. Na działce znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Sobótki

Wrocław,dolnośląskie

660 000 zł80 m² 8 260,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:528 m²

Piętro dwurodzinnego domu w willi na Oporowie- boczna ulicy Karmelkowej. Budynek położony na działce o powierzchni ok. 1141m2. Dom pochodzi z ok. 1935 roku. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Kopiec Tadeusza Kościuszki

Kraków,małopolskie

2 650 000 zł396 m² 6 691,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Kopiec Kościuszki -wzgórze Św.Bronisławy-unikalna,ekskluzywna lokalizacja,południowy stok,widok na Wisłę,Tatry. Nowoczesny,funkcjonalny budynek z 2004/05 roku.pow. całkowita :396 m2,pow.użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

485 000 zł132 m² 3 674 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Stan deweloperski Termin rozpoczęcia prac budowlanych IV kw. 2017; zakończenie I kw. 2019. Inwestycja powstaje na nowym osiedlu w pod Wrocławskim Turowie funkcjonalny układ pomieszczeń -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gwiazdowskiego

Gdańsk,pomorskie

1 200 000 zł180 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:60 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej ,skrajny ,położony w spokojnej dzielnicy Gdańska w Brzeźnie. Okolicę charakteryzuje bliskie sąsiedztwo morza i plaży do której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Karpackie

Bielsko-Biała,śląskie

399 000 zł336 m² 1 188,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 356 m²

Do sprzedania duży dom w zacisznym miejscu i dobrej lokalizacji w okolicy osiedla Karpackiego. Dom składa się z trzech kondygnacji. Każda z nich ma powierzchnię ok 110mkw. Poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świętoszówka

Świętoszówka,śląskie

260 000 zł80 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom w Świętoszówce o powierzchni ok 80 m2 umiejscowiony na 7. arowej działce. Jest to wiekowy budynek, ze ścianami o grubości 70 cm, dwuspadowym dachem i wnętrzem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wiklinowa

Gniezno,wielkopolskie

639 000 zł147 m² 4 338 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:727 m²

Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość, jaką jest jednorodzinny, wolnostojący, parterowy dom z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 126,3 m2, położony na Pławniku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kamionki

Kamionki,wielkopolskie

315 000 zł92 m² 3 432,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 91,77 m2 z harmonijnym układem pomieszczeń. Atrakcyjna cena tylko 315 000 zł brak podatku pcc 2%, brak prowizji dla pośrednika Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Belsk Duży

Belsk Duży,mazowieckie

320 000 zł110 m² 2 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom o powierzchni użytkowej 110 m 2 na działce 2.903 m 2 w gminie Belsk Duży. Dom składa się z salonu (33 m 2 ) z kominkiem, 2 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kolonia Gosławicka

Opole,opolskie

469 000 zł131 m² 3 580,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferujemy Państwu do zakupu dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym w stanie surowym. Nieruchomość została wybudowana na działce o powierzchni ok 400 m2, położonej w Koloni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kozia Góra

Kozia Góra,pomorskie

1 100 000 zł351 m² 3 133,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 618 m²

Dwa domy w cenie 1100000zł. połozone na działce powyżej 5tysm2. Dwa oczka wodne. Jeśli chcesz zamieszkać z dala od zgiełku miasta, jeśli cieszą cię trele ptaków, kląskanie żurawi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Gładyszewo

Piła,wielkopolskie

430 000 zł220 m² 1 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Rezerwacja piła - gładyszewo dom wolnostojący Pow. użytkowa 220 m2, działka (własność) o pow. 1.020m2. Uzbrojenie: prąd, wodociąg, szambo ( możliwość podłączenia gazu i kanalizacji).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czarnieckiego

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

4 900 000 zł590 m² 8 305,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Rezydencja na sprzedaż W konstancinie jeziornie - prestiżowa lokalizacja. Residence for sale in constantion jeziorna A prestigious location. Agencja eurovilla prezentuje Państwu niezwykła.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij