dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 419 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 419 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Kędzierz

Kędzierz,podkarpackie

630 000 zł168 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Rozmach z jakim Właściciele podeszli do budowy domu w 2010 roku, można streścić w dwóch słowach: `na bogato`. Innymi słowy, zainwestowali w swój dom najlepsze dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mazańcowice

Mazańcowice,śląskie

230 000 zł68 m² 3 382,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zarezerwowany Sprzedam dom w stanie surowym zamkniętym.Wybudowany z pustaka Porotherm,dachówka ceramiczna Wienerberger. Wykonane przyłącze wody oraz prądu. Gaz na działce.Mazańcowice ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Leoncin

Leoncin,mazowieckie

250 000 zł100 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:8 400 m²

Nieruchomość dedykowana wielbicielom przyrody, świeżego powietrza, spacerów po lasach i grzybobrania.Domek o powierzchni zabudowy 60m2 o zdrowej konstrukcji do generalnego remontu, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oksa

Oksa,świętokrzyskie

179 000 zł110 m² 1 627,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Proponujemy do sprzedaży dom położony w miejscowości Oksa, powiat Jędrzejów. Dom o pow. ok. 110 mkw usytuowany jest na działce o pow. 700 mkw w centrum Oksy (rynek). Szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

2 250 000 zł700 m² 3 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:33 104 m²

Cenisz oryginalność i przestrzeń, klimat dawnej kultury ziemiańskiej? Marzy Ci się rodowa, wiekowa siedziba, a może własny biznes 10 km od Gniezna (20 km od Wrześni, 50 km od Poznania)?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cylichowska

Warszawa,mazowieckie

1 060 000 zł200 m² 5 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:193 m²

Komfortowy elegancki dom, o pow. użytkowej 200 m2 ze słonecznym ogródkiem od strony południowej o pow. 50m. W jednym rzędzie są 4 segmenty w formie kamieniczek. Dom jest słoneczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Małomice

Lubin,dolnośląskie

465 000 zł82 m² 5 670,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:38 m²

Segment z działką oraz miejscem postojowym w Małomicach Segment w zabudowie szeregowej w Lubinie na oś. Małomice o pow. użytkowej 74 m

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jamki

Dąbrowa Górnicza,śląskie

350 000 zł67 m² 5 223,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 322 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w Dąbrowie Górniczej dzielnicy Strzemieszyce Jamki. Powierzchnia działki 2322 m2. Działka położona w cichej dzielnicy zdala od zgiełku ruchu samochodowego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sobienie-Jeziory

Sobienie-Jeziory,mazowieckie

180 000 zł90 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Sprzedam działkę 540m2 z domem w miejscowości Sobienie Jeziory (powiat otwocki) oddalonej 45 km od Warszawy (dojazd trasą 801). Działka znajduje się w samym centrum miejscowości, obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zalesie Dolne

Piaseczno,mazowieckie

1 100 000 zł214 m² 5 140,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:326 m²

Dom na sprzedaż 214 M2 piaseczno cena - 1 100 000 zł Dom na sprzedaż , mazowieckie , piaseczyński , Piaseczno , Zalesie Dolne Cena 1 100 000 zł 5 140

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśna

Pępowo,pomorskie

990 000 zł291 m² 3 402,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Prezentujemy Państwu niezwykle ciekawie i funkcjonalnie zaprojektowany dom wolnostojący w miejscowości Pępowo, oddalony zaledwie kilkanaście kilometrów od Gdańska. Dom posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wał Miedzeszyński

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł140 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:255 m²

Atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej z 2001r w okolicy ul Wał Miedzeszyński /bronowska Powierzchnia użytkowa domu 140m2 + poddasze Na parterze: salon , Kuchnia otwarta , garaż ,wc Ip: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Choszczno

Choszczno,zachodniopomorskie

1 600 000 zł85 m² 18 823,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:82 900 m²

Jezioro na sprzedaż, choszczno okolica. Przedmiotem sprzedaży jest prywatne jezioro o pow. 6,5 ha ( głębokość 4 m ) wraz niepowtarzalny drewnianym domem z balii o pow. ok. 85 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dębe Wielkie

Dębe Wielkie,mazowieckie

520 000 zł140 m² 3 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dębe Wielkie, ruda Parter składa się z: salonu z jadalnią, kuchni, sypialni, łazienki Poddasze użytkowe to 3 sypialnie, łazienka oraz garderoba Działka 650 m2 okna trzyszybowe ,woda miejska ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowe Bielice

Nowe Bielice,zachodniopomorskie

351 000 zł111 m² 3 172,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:179 m²

Oferujemy do sprzedaży budynki w zabudowie szeregowej, wybudowane według nowoczesnego minimalistycznego projektu, który pozwolił wykluczyć niepraktyczne skosy wewnątrz budynku, a połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 700 000 zł270 m² 6 296,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 119 m²

Polecam nowoczesny dom wolno stojący położony w podwrocławskiej miejscowości Cesarzowice. Powierzchnia użytkowa domu to 270 m2. Dom posiada szeroki podjazd dla samochodów oraz miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pobiedziska

Pobiedziska,wielkopolskie

579 000 zł130 m² 4 454 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:779 m²

Rezerwacja Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, przestronnego, zadbanego domu jednorodzinnego wolnostojącego o pow. użytkowej 130 m2 (pow. zabudowy 178 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Książenice

Książenice,śląskie

250 000 zł140 m² 1 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 386 m²

Uwaga, rezerwacja oferty! Oferujemy na sprzedaż nieruchomość położoną na skraju Książenic - miejsce piękne, z dala od głównych dróg, w otoczeniu pól i lasu. To miejsce pokocha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Cieplice Śląskie-Zdrój

Jelenia Góra,dolnośląskie

740 000 zł240 m² 3 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferuję Państwu dom wolnostojący posadowiony w atrakcyjnej części miasta, blisko terenów spacerowych, a jednocześnie z dobrym dojazdem do centrum. Dom położony na ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

549 000 zł350 m² 1 569 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Okazja!dom Z pełnym wyposażeniem W bardzo niskiej cenie I świetnej lokalizacji!chrzanów! Do sprzedania dom 350 m2, w spokojnej dzielnicy Chrzanowa, a zarazem wszędzie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Podlesie

Katowice,śląskie

359 900 zł105 m² 3 427,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Dom Katowice Podlesie - bez prowizji dla kupującego!. Do sprzedania bliźniak w Katowicach dzielnica Podlesie o powierzchni 105m2 z działką o powierzchni 130m2. Budynek położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Jana Pawła II

Rzeszów,podkarpackie

389 000 zł121 m² 3 206,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:184 m²

Do sprzedaży szeregówka(segment środkowy) o pow. 121,30m2 położona na działce 184,40 m2 przy Alei Jana Pawła II w dzielnicy Budziwój. Składa się z 2 poziomów: parter: wiatrołap,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Chmielewo

Chmielewo,mazowieckie

329 000 zł50 m² 6 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Przyjdź i zaproponuj swoją cenę! Lokalizacja Położona 68 km od Warszawy- godzina jazdy samochodem, (projektowana jest obwodnica). Piękna okolica- natura 2000. Działka Nieruchomość 2,900 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł260 m² 4 576,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:688 m²

Dom wolnostojący o pow.260 m2, pow. działki 700 m2, zlokalizowany na Zielonym Ursynowie w Pyrach, 250m od ul. Puławskiej, przy lesie Kabackim. Zbudowany w 2000r. - cegła, okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Organistów

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł198 m² 6 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Segment środkowy na sprzedaż - ursynów duplex for sale on ursynów Dom na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej na działce 521 m2 położonego na Ursynowie ulica Organistów przy Puławskiej. Rok budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Strzegocice

Strzegocice,podkarpackie

499 000 zł167 m² 2 988,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Okazja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 167 m2, w strzegocicach/bielowy położony na działce o powierzchni 20 ar. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

350 000 zł180 m² 1 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom na inwestycję.Ofertą sprzedaży jest wolno stojący dom o powierzchni 180 m 2 położony w okolicy Starego Miasta. Stan techniczny do remontu. Dom składa się z 2 pięter-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Orzepowice

Rybnik,śląskie

355 000 zł140 m² 2 535,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:333 m²

Okazja okazja okazja! Dom bliźniak Rybnik Orzepowice Przedmiotem oferty sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej z 1990 roku położony w Rybniku Orzepowicach o powierzchni 140m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

469 000 zł156 m² 3 006,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:613 m²

Biuro nieruchomości24 oferuje Państwu ładny i przytulny dom na cichym i spokojnym osiedlu w Sochaczewie. Nieruchomość o powierzchni 613m zabudowana domem jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ząbki

Ząbki,mazowieckie

2 486 000 zł260 m² 9 561,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:302 m²

Zabezpieczenia: alarm. Opis piwnicy:. Opis parteru: garaż 26m2 /spiżarnia /kotłownia/pokój z łazienką i kuchnia(oddzielne wejście). Opis poddasza: do adaptacji ok 70m2. Kierunek: zielonka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zawiść

Orzesze,śląskie

339 000 zł317 m² 1 069,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:803 m²

Sprzedaż domu wolnostojącego w Orzeszu. Bez prowizji dla kupującego! Do sprzedania duży dom o powierzchni użytkowej 198m2 z dwoma garażami, jednopiętrowy w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

510 000 zł111 m² 4 595 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż 4 lokale mieszkalne w Milanówku! Lokale skrajne - 111,34m2, działka (bez budynku, tylko ogród) około 350 lub 400m2. Lokale środkowe - 116,8 m2, działka (bez budynku, tylko ogród).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Repty Śląskie

Tarnowskie Góry,śląskie

659 000 zł137 m² 4 810,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:612 m²

Rezerwacja! - dom - wolnostojący - tarnowskie góry - repty śl. Na sprzedaż oferujemy gotowy do zamieszkania dom wolnostojący o powierzchni 137 m 2 z garażem 19m 2 jednostanowiskowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skarżyńskiego

Białystok,podlaskie

379 000 zł220 m² 1 722,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:575 m²

Uwaga! W cenie 389 tys.zł. kupujesz świetnie położoną działkę w mieście o powierzchni 575m2 z doprowadzonymi wszystkimi mediami do domu oraz dom w stanie surowym. Tak proszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wybickiego

Kębłowo,pomorskie

670 000 zł190 m² 3 526 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:984 m²

Klient Powierzchnia użytkowa domu: 128m2 Powierzchnia całkowita domu: 190m2 Powierzchnia działki (prostokąt): 984m2 Dom wybudowany został w 2008 roku. Ocieplony styropianem 15, gazobeton, sylikatowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Słocińska

Rzeszów,podkarpackie

438 000 zł127 m² 3 446,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom W zabudowie szeregowej - segment skrajny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Dzierżęcińska

Koszalin,zachodniopomorskie

349 000 zł73 m² 4 771,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Oferujemy dwupoziomowe lokale mieszkalne w zabudowie bliźniaczej z wejściem z ulicy, na zamkniętym osiedlu. Gratis strych do adaptacji, oraz 2 miejsca postojowe. Wnętrze lokalu składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

333 000 zł146 m² 2 280,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:460 m²

Sprzedam dom jednorodzinny w zabudowie dwu mieszkaniowej typu bliźniak. Powierzchnia całkowita 146 m2, powierzchnia użytkowa 108 m2. Stan deweloperski. Działka 460 m2, ogrodzona, brama wjazdowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Pomiechówek

Pomiechówek,mazowieckie

570 000 zł140 m² 4 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Okazja dla inwestora. Do sprzedaży inwestycja w trakcie realizacji w podwarszawskim Pomiechówku.Osiedle składa się z 6-ciu jednorodzinnych budynków mieszkalnych w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

1 250 000 zł238 m² 5 252,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowy parterowy dom W pięknym ogrodzie 8 km od ch Korona Budynek z 2010roku. Cały z wysokiej klasy materiałów ceramicznych. Ściany z porothermu, ocieplony styropianem-12, 25 wełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Stawki Południowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

675 000 zł151 m² 4 461,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:772 m²

Zadbany dom wolnostojący w prestiżowej lokalizacji w Toruniu! Szukasz domu na Stawkach w Toruniu? Dobrze trafiłeś! Ta oferta Cię zainteresuje. Prezentowany dom położony jest.