dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 417 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 417 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

525 000 zł155 m² 3 387,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:342 m²

Przytulny dom W zabudowie bliźniaczej. Przedmiotem oferty jest bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 105m2 ( całkowitej 155m2). umiejscowiony na w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lisi Ogon

Lisi Ogon,kujawsko-pomorskie

650 000 zł270 m² 2 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania piękny dom z duszą w otoczeniu przyrody. Widok z okna zapiera dech w piersiach.Prawdziwa oaza spokoju. Jest podpiwniczony z 2018 roku o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Brzezina

Toruń,kujawsko-pomorskie

795 000 zł300 m² 2 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:850 m²

Rodzinny dom Z dwoma garażami W torunia - dzielnica brzezina - na sprzedaż Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu położonego na obszernej działce -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ustroń

Ustroń,śląskie

599 000 zł235 m² 2 548,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:460 m²

Dom jednorodzinny o charakterze rezydencjonalnym wybudowany w 2002 roku. Obiekt znajduje się na osiedlu domków jednorodzinnych w sąsiedztwie szlaków turystycznych i dużych kompleksów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 400 000 zł185 m² 7 567,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 690 m²

Nieruchomość zlokalizowana przy ruchliwej ulicy, idealna na łączenie funkcji mieszkalnych z handlowymi, magazynowymi, czy też z funkcją produkcyjną lub usługową. Na działce znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Polska Nowa Wieś

Polska Nowa Wieś,opolskie

510 000 zł147 m² 3 478,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:889 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący, niepodpiwniczony, parterowy z poddaszem użytkowym. Dom w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 146,62m2, (powierzchnia całkowita -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Główna

Smolec,dolnośląskie

505 000 zł120 m² 4 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:417 m²

Gdy cenisz wygodę i wypoczynek we własnym ogródku, a 20 min dojazd do centrum to nie problem. Inwestycja zaprojektowana specjalnie dla osób aktywnych zawodowo, a ceniących sobie życie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

610 000 zł135 m² 4 518,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Na sprzedaż już ostatni dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 135 m2 z garażem. Nowoczesne, zamknięte osiedle domów jednorodzinnych, położone w spokojnej i cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stare Miasto

Stargard,zachodniopomorskie

385 000 zł160 m² 2 406,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:312 m²

Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie bliżniaczej zlokalizowany w okolicach Starego Miasta. - powierzchnia użytkowa domu 112 m2 - powierzchnia działki 312 m2 Układ pomieszczeń parter: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Większyce

Większyce,opolskie

285 000 zł80 m² 3 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom parterowy, jednorodzinny położony w gminie Reńska Wieś w miejscowości Większyce. Nieduży, energooszczędny i tani w utrzymaniu dom. Dom w stanie surowym zamkniętym. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Mąkołowiec

Tychy,śląskie

990 000 zł152 m² 6 521,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:335 m²

Na sprzedaż elegancki dom parterowy w kameralnej dzielnicy Tychy/ Mąkołowiec. Oferta skierowana jest do osób ceniących sobie komfort mieszkania w funkcjonalnym domu z urządzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Maślicka

Wrocław,dolnośląskie

423 000 zł74 m² 5 737,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Domy w zabudowie bliźniaczej Powierzchnia działki 72,99 Powierzchnia zabudowy 41,20 Powierzchnia ogrodu 20,29 Powierzchnia użytkowa 65,45 Powierzchnia podłogi strych 23,29 Rozkład pomieszczeń ;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Skawina

Skawina,małopolskie

355 000 zł146 m² 2 432 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania dom o powierzchni 146m2 położony na działce 8 ar. Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Borek Szlachecki. Do sprzedania atrakcyjny dom w Borku Szlacheckim, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczedrzyk

Szczedrzyk,opolskie

278 000 zł74 m² 3 756,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:540 m²

Tylko U nas wirtualny spacer tej nieruchomości! - ze względu na błędy techniczne portalu otodom wirtualny spacer nie jest widoczny z poziomu aplikacji mobilnej(na

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Harcerska

Płock,mazowieckie

1 299 000 zł790 m² 1 644,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta specjalna! Idealna inwestycja na Dom Spokojnej Starości! Przepiękny budynek z przeznaczeniem mieszkalnym lub handlowo-usługowym, hotelowym. O powierzchni całk. 789,76 m2 pow. użytk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kawodrza Dolna

Częstochowa,śląskie

399 900 zł100 m² 3 999 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 100 m.2 w dzielnicy Kawodrza Dolna na działce o powierzchni 2500m2. Budynek wybudowany w 2001r , a w 2010r przeprowadzony został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wasilków

Wasilków,podlaskie

248 000 zł100 m² 2 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:366 m²

Oferujemy do sprzedaży parterowy dom w centrum Wasilkowa. Dom wybudowano w latach 50-tych z solidnego drewna. W 1998 przeszedł gruntowny remont. Położono nowy dach, wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dobrosławice

Dobrosławice,opolskie

50 000 zł180 m² 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Budynki mieszkalne wraz zabudowaniami gospodarskimi. Stan budynków - do kapitalnego remontu i częściowej rozbiórki. Okolica cicha i spokojna. :dodatkowe informacje Prąd: jest Woda: jest Dojazd:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kurdwanów

Kraków,małopolskie

590 000 zł132 m² 4 469,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedania połowa bliźniaka 130m2 usytuowany na działce 3 arowej na osiedlu Kurdwanów. Dom jest w stanie deweloperskim, wybudowany w 2019 roku metodą tradycyjną, kryty blachą narąbek. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jałowo

Jałowo,podlaskie

231 000 zł102 m² 2 264,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 308 m²

Sprzedam dom całoroczny w trakcie budowy w Jałowie gmina Rutka Tartak na działce numer 174/1 do domu doprowadzona jest energia elektryczna wodociąg gminny i podłączony do szamba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Bogusławskiego

Przemyśl,podkarpackie

230 000 zł137 m² 1 681,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:206 m²

Nieduzy domek funkcjonalny,łatwy w utrzymaniu,wygodny w uzytowaniu.Składający sie z dwóch mieszkań podobnych do siebie z czego jedno usytuowane jest na parterze ,zas drugie nad nim na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Lisiniec

Częstochowa,śląskie

730 000 zł235 m² 3 106,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:523 m²

Budynek mieszkalny z 2013 roku, atrakcyjnie wykończony, wybudowany z wysokiej klasy materiałów budowlanych oraz wykończeniowych. Parterowy z poddaszem użytkowym. Lokalizacja budynku bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

390 000 zł220 m² 1 773 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Oferta na wyłączność Na sprzedaż dom z pięknym widokiem, usytuowany w spokojnej, osiedlowej uliczce (hołubowiczów, boczna ul.Leśnej) w Sobótce. Działka budowlana o pow. 530 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radłów

Radłów,małopolskie

230 000 zł70 m² 3 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

przedam dom wraz z zabudowaniami, w centrum Radłowa, na dużej atrakcyjnej działce. Dom drewniany wybudowany w latach 1945-50 na działce o powierzchni 0,48 ha, powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krzewina

Krzewina,mazowieckie

870 000 zł240 m² 3 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam nowy dom w cichej, spokojnej okolicy na obrzeżach Halinowa. Dom położony na nowym, zamkniętym osiedlu, wszystkie domy na osiedlu utrzymane w jednym stylu, duże działki (min. 1000m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Janczewice

Janczewice,mazowieckie

1 940 000 zł700 m² 2 539,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:3 748 m²

Okazja! Dom mieszkalny, dom weselny, restauracja, dom seniora i inne! Nieruchomość znajduje się w miejscowości Janczewice (gmina Lesznowola), przy głównej drodze. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jaroszówka

Białystok,podlaskie

699 000 zł350 m² 1 997,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:352 m²

Dom jednorodzinny o powierzchni 350m2. Dom w umeblowany, nadaje się do natychmiastowego zamieszkania. Na powierzchnię domu składa się 6 oddzielnych pokoi, duży salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tułowice

Tułowice,mazowieckie

230 000 zł172 m² 1 334,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 427 m²

Piękny, nietypowy dom wolnostojący z użytkowym poddaszem, usytuowany na dużej, zadbanej działce. Nieruchomość położona w miejscowości Tułowice, gmina Brochów, powiat sochaczewski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dolice

Dolice,zachodniopomorskie

247 000 zł200 m² 1 235 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 200 m2.Nieruchomość składa się z parteru,który można przeznaczyć na lokal usługowy np. sklep,poddasza oraz piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 550 000 zł230 m² 6 739,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferujemy na sprzedam atrakcyjny dom typu willa o wysokim standardzie w Bydgoszczy zlokalizowany w atrakcyjnej nieuciążliwej okolicy nieopodal osiedla Wyżyny i Kapuściska. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Banino

Banino,pomorskie

590 000 zł151 m² 3 908,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:418 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Baninie. Zakup od dewelopera (kupujący nie płaci podatku 2 % pcc). Na parterze salon z kominkiem z aneksem kuchennym, wc, pokój, wiatrołap,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tomaszowska

Łódź,łódzkie

560 000 zł138 m² 4 057,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 962 m²

Mamy w ofercie sprzedaż domu wolno stojącego z garażem w bryle budynku, oraz gruntu. Dom p rzestronny, dobrze doświetlony, po remoncie 2-3 lata temu. Dom do przejęcia bez żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stwosza

Gdańsk,pomorskie

2 200 000 zł488 m² 4 508,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 091 m²

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna, jedna z nielicznych i niepowtarzalna nieruchomość położona w jednej z piękniejszych dzielnic Gdańska w Oliwie. Nieruchomość z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Marysieńki

Warszawa,mazowieckie

2 390 000 zł420 m² 5 690,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:420 m²

Urokliwy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 420 m, usytuowany w cichej i bezpiecznej części starego Wilanowa. Dom wybudowany w 2000 roku, wykończony w bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Gałczyńskiego

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

357 000 zł109 m² 3 275,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Witam, przedmiotem ogłoszenia jest nieruchomość zlokalizowana przy ul. Gałczyńskiego na działce o powierzchni 350 m2.Powierzchnia użytkowa domu to 110 m2. Na parterze mieszczą się salon, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

199 000 zł70 m² 2 843 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Na sprzedaż dwa nowe domki po około 35m2 mieszczące się na Pięknie położonej działce 2500 m2 obsadzonej drzewkami tujami. Domek jeden jest do zamieszkania a drugi nadaje się na działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Toporzysko

Toporzysko,kujawsko-pomorskie

850 000 zł300 m² 2 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam przepiękny dom gotowy do zamieszkania! Dom wybudowany został w 2005 roku, w bieżącym roku przeszedł gruntowny remont. Wymieniono podłogi we wszystkich pomieszczeniach, glazurę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

450 000 zł142 m² 3 169 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:812 m²

NA sprzedaż dom na osiedlu leśnym! Jest to dom parterowy z mieszkalnym poddaszem składający się z dwóch bliźniaczych mieszkań, każde o pow. 66 m2 oraz działki o pow.812 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dąbrowa Chełmińska

Dąbrowa Chełmińska,kujawsko-pomorskie

620 000 zł190 m² 3 263 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy urokliwy dom z 2009 roku, położony w Gzinie w odległości 20 km od Bydgoszczy i 28 km od Torunia, w spokojnej okolicy graniczący z lasem. Położony na pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

570 000 zł200 m² 2 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny piętrowy o pow. całkowitej ok. 200m2na działce ok. 700 m2(1998r.) Działka ogrodzona, z miejscami do parkowania kilku pojazdów, garaż murowany ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nekla

Nekla,kujawsko-pomorskie

600 000 zł280 m² 2 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 766 m²

Pięknie zlokalizowany, ze ścianą lasu,duży, reprezentacyjny dom jednorodzinny.Parterowy z użytkowym poddaszem.Przeznaczony dla 5 - 6-osobowej rodziny.Na parterze zaprojektowano dodatkowy pokój.