dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 435 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 435 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Jeziorki

Warszawa,mazowieckie

2 990 000 zł675 m² 4 429,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:1 660 m²

Do sprzedania dom wolnostojący na działce 1600 m2 ul. Jeziorki dwupiętrowy z piwnicą i użytkowym poddaszem Dom był po generalnym remoncie zaaranżowany pod biurowe potrzeby, klimatyzowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Blizne Jasińskiego

Blizne Jasińskiego,mazowieckie

1 699 000 zł260 m² 6 534,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 204 m²

Wolnostojący, jednorodzinny dom w miejscowości Blizne Jasińskiego, oddany do użytku w 2000 roku. Usytuowany na ogrodzonej działce o powierzchni 1204 m2. Parter: salon (36 m2), kuchnia (15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

590 000 zł130 m² 4 538 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:987 m²

Serdecznie polecam dom parterowych bez nakładów finansowych gotowy do zamieszkania. Ten piękny dom znajduje się na cichym i spokojnym osiedlu w Inowrocławiu. Powierzchnia domu 130m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tulce

Tulce,wielkopolskie

520 000 zł146 m² 3 556,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:184 m²

Wygodny dom o sprawdzonym funkcjonalnym układzie mieszczącym się na dwóch kondygnacjach domu szeregowego. Powierzchnia użytkowa 146 m2 Garaż o powierzchni 17,6 m2 Działka 184 m2. Na całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 650 000 zł230 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:596 m²

Do sprzedania obszerny dom w centrum Konstancina. Bardzo dobra lokalizacja. Dogodny dojazd do Warszawy. Przystanek autobusów w odległości 20 m. W zasiegu spaceru Bomi, Lidl, aura ), nieco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mochle

Mochle,kujawsko-pomorskie

1 199 000 zł270 m² 4 440,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Tylko W nordhaus! Bardzo ładna, duża i ciekawa posiadłość położona w centrum miejscowości Mochle, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 244. Położenie atrakcyjne ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Jana Pawła II

Rzeszów,podkarpackie

368 000 zł102 m² 3 608 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:325 m²

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w Rzeszowie okolice ul. Jana Pawła II bez prowizji od kupującego! opis nieruchomości: - powierzchnia domu 102m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chylice

Chylice,mazowieckie

1 250 000 zł250 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:901 m²

Budowany dla siebie Dom parterowy z osobnym garażem o charakterze dworku pow. 143m2 (pow użytkowa) + osobny 54 m2 garaż, na działce 901 m2. Zlokalizowany w Chylicach pod Konstancinem. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 590 000 zł190 m² 8 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 153 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący wybudowany na skarpie klarysewskiej w bliskim sasiedztwie Ogrodu Botanicznego. Ogród w stylu angielskim, zarośnięty i tajemniczy, z dorodnymi drzewami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

9 990 000 zł784 m² 11 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 339 m²

Oferta sprzedaży luksusowej willi zbudowanej na leśnej działce w centrum Konstancina. Cicha, spokojna okolica. W sąsiedztwie zadbane domy jednorodzinne otoczone ogrodami. Droga z kostki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

69 000 zł160 m² 431,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Sprzedam dom w okolicach Skarbówka na działce rekreacyjno- warzywnej. Dom nadaje się do remontu kapitalnego, zdrowe są mury i strop ,reszta do wykończenia. Działka duża bo w granicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bibice

Bibice,małopolskie

950 000 zł197 m² 4 822,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 m²

Do sprzedaży, piękny, luksusowy dom w zabudowie bliźniaczej z dwustanowiskowym garażem na zamkniętym, monitorowanym osiedlu (bibice Komora). Dom o powierzchni całkowitej 197m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

665 000 zł167 m² 3 972,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:883 m²

Polecam na sprzedaż nowy parterowy dom w znakomitej lokalizacji, w otoczeniu nowych domów. Spokojne osiedle. Blisko las, nie daleko do jeziora Miedwie. W miejscowości sklepy, szkoła, urząd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kępno

Kępno,wielkopolskie

319 000 zł80 m² 3 979,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:159 m²

Dom W cenie mieszkania! Nieruchomość deweloperska, kupujący przy zakupie nie płaci 2% podatku od czynności cywilnoprawnych co ma miejsce przy zakupie nieruchomości z rynku wtórnego!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krasne

Krasne,podkarpackie

380 000 zł123 m² 3 089 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:537 m²

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Krasnem opis domu: projekt domu : Dom w Klementysach (t) Powierzchnia użytkowa: 123,02 m2 Działka 5,37a Cena: 380.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

452 000 zł108 m² 4 185,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera Segment w Kobyłce 7 min spacerem od stacji km System płatności 10% - 90% Termin odbioru marzec 2019 Inwestycja budynków w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sielec

Sielec,podkarpackie

355 000 zł135 m² 2 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 509 m²

Zadbany ogród, przestronny dom, działka dająca sporo przestrzeni, przyzwoita cena. bardzo dużo zalet Na 135 m2 znajdziesz na parterze: kuchnię półotwartą z salonem, wyjściem na balkon, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kurpiów

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł122 m² 6 939 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Szeregówka wykończona pod klucz! Oferta bezpośrednio od dewelopera - Dr Developer Sp. z o.o. Szeregówka przy ul. Koralowa Szereg o powierzchni użytkowej 122,50 m2. - na parterze zaprojektowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Oczków

Żywiec,śląskie

75 000 zł90 m² 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 249 m²

-Żywiec. Oczków. Dwa budynki mieszkalne do kapitalnego remontu - Ofertę stanowi działka budowlana o powierzchni 1249m 2 zabudowana dwoma budynkami mieszkalnymi wymagającymi kapitalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

360 000 zł78 m² 4 585,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:170 m²

Nowe osiedle 16 domów. III etap Jako, że jest to nasza inwestycja Kupujący jest zwolniony z prowizji dla biura. Termin realizacji grudzień 2019 r. : korzyści z wyboru tych domów : bardzo niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Załęże

Rzeszów,podkarpackie

745 000 zł241 m² 3 091 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż dom jednorodzinny w Rzeszowie Załęże cena 745 000 pln opis nieruchomości - dom wolnostojący o powierzchni 213m2 - działka 7 a - ogród - garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

870 000 zł120 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Niedawno wyremontowany dom do sprzedania w atrakcyjnej lokalizacji w Konstancinie. Blisko Strefy A. Powierzchnia ok 120 m2, w dwóch kondygnacjach. Trzy pokoje, łazienka, półotwarta kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rybnik

Rybnik,śląskie

599 000 zł320 m² 1 871,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:969 m²

Jest takie miejsce w Rybniku położone z dala od zgiełku miasta otoczone lasem, jednocześnie z szybkim dojazdem do autostrady A1 oraz centrum miasta. Nieruchomość może spełnić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

120 000 zł70 m² 1 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Jeżeli marzysz o miejscu, gdzie po ciężkiej miejskiej harówce chciałbyś odpocząć w ciszy i spokoju ? To ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Tylko 64 kilometrów od Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Lipków

Lipków,mazowieckie

5 660 000 zł850 m² 6 658,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:13 700 m²

Do zakupienia w drodze przetargu. ok. Starych babic, lipków, 3 działki o łącznej pow. 1,37 ha, zabudowane budynkiem mieszkalnym typu rezydencyjnego, pow. 850 mkw., 2-kondygnacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pastewna

Łomianki,mazowieckie

1 136 000 zł90 m² 12 622,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 300 m²

Do zakupienia w drodze przetargu. 5 działek o łącznej pow. 1,03 ha, w tym jedna z działek o pow. 805 mkw., zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, wolno stojącym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wodzisław

Wodzisław,świętokrzyskie

490 000 zł300 m² 1 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Atrakcyjna nieruchomość Z piękną działką - super lokalizacja! Prezentujemy ciekawą ofertę domu na sprzedaż , zlokalizowanego w samym centrum Wodzisławia , w powiecie Jędrzejowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gorlice

Gorlice,małopolskie

320 000 zł120 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedmiotem sprzedaży jest wyremontowany dom murowany położony w centrum miasta Gorlic. Struktura budynku: na parterze: salon z kominkiem, kuchnia z zabudową, 2 pokoje, przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

890 000 zł141 m² 6 312,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej, w osiedlu "elsam"(cegielnia). Trzy kondygnacje po ok. 50 m2 każda. Taras i niewielki ogródek. Bardzo dobra lokalizacja w centrum Konstancina. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Leśna

Leśna,dolnośląskie

195 000 zł200 m² 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 715 m²

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty ma do zaoferowania wiejski dom położony w uroczym cichym zakątku. Na nieruchomość składa się dom mieszkalny, oraz stodoła, stajnia i pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 700 000 zł375 m² 4 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Domy konstancin Dom w kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w Centrum Konstancina. Po rozbudowie i kapitalnym remoncie przeprowadzonym w 2010 roku właściwie w niczym nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 990 000 zł400 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 190 m²

Oferujemy dom w najwyższym standardzie wykończenia. Zaprojektowany na indywidualne zamówienie. Ideał dla ludzi ceniących spokój, komfort i jakość życia. Dom ekologiczny, wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gogolin

Gogolin,opolskie

510 000 zł170 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom wolno stojacy położony w Gogolinie. Budynek dwukondygnacyjny, ocieplony styropianem, dach płaski kryty styropapą. Składa się z: parter- salon z kominkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Strażów

Strażów,podkarpackie

649 000 zł143 m² 4 542,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:776 m²

W ofercie biura Expander posiadamy piękny, zadbany dom w malowniczej okolicy pod Rzeszowem- strażów na działce ok. 7.8 arów. Opis nieruchomości: - wolnostojący domy jednorodzinny, - budynek oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Marcowa

Glinno,wielkopolskie

430 000 zł100 m² 4 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Na sprzedaż nowe wykończone domy w zabudowie bliźniaczej położone na nowym osiedlu Grafitowym w Glinnie przy ulicy sątopskiej/marcowej. Atrakcyjna lokalizacja z dojazdem drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Gładyszewo

Piła,wielkopolskie

799 000 zł250 m² 3 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 698 m²

NA sprzedaż! Idealna nieruchomość do prowadzenia działalności gospodarczej! Dom z budynkiem handlowo - usługowym dwukondygnacyjnym! Bardzo korzystna lokalizacja ul. Kamienna w Pile! Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

749 000 zł152 m² 3 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa inwestycja na rok 2019! 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim (dom jednorodzinny dwulokalowy) przy ul. Kabackiej w Konstancinie- jeziornie! Bardzo dobra lokalizacja! W odległosci ok.1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jadwigi

Kraków,małopolskie

2 050 000 zł247 m² 8 299,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Lokalizacja: nieruchomość znajduję się w dzielnicy Wola Justowska przy ulicy Królowej Jadwigi - w pierwszej części tuż przy Krakowskich Błoniach. Jest to świetna lokalizacja dla każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

398 000 zł134 m² 2 965,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 m²

Nowa inwestycja to alternatywa na zatłoczony Rzeszów. Zaledwie 13 km od centrum Rzeszowa, gdzie znajduje się 12 domów (134,2 m2 + dodatkowa powierzchnia 63 m2 poddasza strychowego) w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bogusławice

Bogusławice,dolnośląskie

599 000 zł208 m² 2 879,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 363 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o pow. całkowitej 208 m2 usytuowany we wsi Bogusławice - 3 km do Oleśnicy. Parter o pow. 100 m2: salon z jadalnią, kuchnia ze spiżarnią, sypialnia, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sadowa

Sadowa,mazowieckie

540 000 zł240 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:598 m²

Nieruchomość położona przy Kampinoskim Parku Narodowym. Grube mury( podwójna warstwa cegły max i podwójna warstwa styropianu,tynk), solidnie ocieplony dach,okna pcv powodują,że dom jest.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij