dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 421 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 421 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

829 000 zł192 m² 4 317,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferuję na sprzedaż piękny i funkcjonalny segment w Józefosławiu. Osiedle będzie składać się z 20 segmentów w metrażach od 121 do 206 m2. Domy zostaną oddana do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Międzylesie

Warszawa,mazowieckie

3 350 000 zł350 m² 9 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 256 m²

Nieruchomość zlokalizowana jest w Warszawie Międzylesiu. Okolica jest spokojna, brak uciążliwości, cisza, ale zarazem bezpiecznie (dom otoczony jest ze wszystkich stron zabudową jednorodzinną),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

759 001 zł180 m² 4 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:194 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Żelechowa

Szczecin,zachodniopomorskie

720 000 zł200 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:613 m²

Wolnostojący dom zlokalizowany w bardzo cichym i spokojnym miejscu przy ślepej ulicy. Budynek z lat 80, przeszedł generalny remont w 2005r. Parter- przedsionek, przestronny salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

337 000 zł91 m² 3 703 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Rynek pierwotny. W zabudowie szeregowej w kameralnej części osiedla, przeznaczonej pod niską zabudowę i budownictwo jednorodzinne. Okolica willowa, spokojne sąsiedztwo, lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Poznań

Poznań,wielkopolskie

404 900 zł118 m² 3 442,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:43 m²

Jeśli szukasz kompaktowego, funkcjonalnego i ekonomicznego w utrzymaniu domu o doskonale zaplanowanej powierzchni zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą domów szeregowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Górczynek

Poznań,wielkopolskie

1 750 000 zł161 m² 10 847 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:690 m²

Polecam Państwu na sprzedaż luksusowy I niepowtarzalny dom położony w świetnej lokalizacji na Górczynie w Poznaniu. Nieruchomość odznacza się bogatym i gustownym wykończeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Siemyśl

Siemyśl,zachodniopomorskie

199 000 zł160 m² 1 243,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Kołobrzeg okolica 18km dom bliź.NIAK Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej jednorodzinnej. Dom parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni całkowitej 160.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pokrzywna

Pokrzywna,opolskie

450 000 zł170 m² 2 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Okazja! ]na sprzedaż prosperujący całoroczny dom w Pokrzywnej. Pokrzywna jest znanym ośrodkiem wypoczynkowym na Opolszczyźnie. Położona jest w dolinie Złotego Potoku, znajdującego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Orońsko

Orońsko,mazowieckie

450 000 zł160 m² 2 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Na sprzedaż mowy dom z 2019 roku Oferowana nieruchomość to dom z poddaszem użytkowym o powierzchni całkowitej ok 160 m2 , użytkowej 143 m2 mieści się w gminie Orońsko. Niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ząbki

Ząbki,mazowieckie

458 000 zł98 m² 4 673,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera. Bez dodatkowych kosztów. Bez prowizji. Bez pcc. Jedyna w swoim rodzaju oferta segmentu w tak kameralnej okolicy. Prawie 100 m2 powierzchni, która już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Drulity

Drulity,warmińsko-mazurskie

57 000 zł41 m² 1 387 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:240 m²

Malownicza nieruchomość w pięknej spokojnej okolicy, w sąsiedztwie lasów. Usytuowana w niewielkiej miejscowości drulity! Nowa cena! Drulity leżą w dzisiejszej gminie Pasłęk,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 290 000 zł325 m² 3 974,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 025 m²

W przypadku zakupu tej nieruchomości, jej nabywca jest zwolniony Z opłaty (prowizji) należnej pośrednikowi. Nieruchomość w Dziekanowie Nowym, doskonała do zamieszkania, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

1 057 000 zł161 m² 6 565,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

*** 0% Prowizji *** 0% pcc *** *** bezpośrednio od dewelopera *** Termin oddania IV kwartał 2020 roku Kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej położone na Bemowie, 500 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł217 m² 5 525,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Sprzedaż bezpośrednio od inwestora! brak pcc I prowizji możliwość zaaranżowania przestrzeni (układ ścian oraz przyłączy) pod własne potrzeby. Iii/ostatni etap inwestycji - koniec prac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dąbrowa Białostocka

Dąbrowa Białostocka,podlaskie

230 000 zł196 m² 1 173,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 629 m²

Do zaoferowania mamy Dom wolnostojący w Dąbrowie Białostockiej Dom posadowiony jest na dużej kształtnej działce z budynkami gospodarczymi otoczony innymi zabudowanymi działkami. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rozłazino

Rozłazino,pomorskie

399 000 zł225 m² 1 773,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 675 m²

0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający Oferujemy do sprzedaży komfortowy dom wolnostojący, składający się z trzech kondygnacji położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

1 649 999 zł230 m² 7 173,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom dla miłośników Saskiej Kępy. Budynek zatopiony w zieleni. Bardzo cicho i spokojnie. Nieruchomość wymaga remontu. Duże możliwości zmian dotychczasowego układu pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

1 070 000 zł160 m² 6 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 054 m²

Dom wolnostojący w Dobrej o powierzchni użytkowej 160 m2 położony na działce o powierzchni 1054 m2. W domu zostało wydzielone mieszkanie na parterze z osobny wejściem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pszeniczna

Wódka,łódzkie

640 000 zł139 m² 4 607,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Opis ogłoszenia Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący z piękną działką. Nieruchomość jest położona w miejscowości Wódka w gminie Nowosolna na terenie Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, stacja metra Chrzanów

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł155 m² 6 387,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe domy na Bemowie, zlokalizowane zaledwie 300 metrów do Stacji Metra. Lokalizacja: warszawa, bemowo, chrzanów, zakończenie budowy przewidywane jest na luty 2021r. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

770 000 zł370 m² 2 081,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:816 m²

Ładny, dom wolno stojący położony w willowej dzielnicy Stargardu. Powierzchnia użytkowa 271 m2, pow. całkowita ok. 400 m2. Budynek wybudowany w technologii tradycyjnej, ocieplony. Dom składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Podlesie

Katowice,śląskie

1 099 000 zł183 m² 6 005,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:623 m²

Komfortowy dom W przyjaznym miejscu Poszukujesz domu praktycznego do zamieszkania, wygodnego, położonego w przyjemnym miejscu? Poświęć kilka chwil i zapoznaj się z poniższą ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Postępu

Nowa Wola,mazowieckie

465 000 zł98 m² 4 756,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

0% pcc 0% Prowizji W dwupoziomowym segmencie znajdzie się salon z aneksem kuchennym wraz z częścią jadalnianą, wc i wiatrołapem na parterze oraz użytkowe poddasze z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

220 000 zł200 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:380 m²

W oleśnicy w bardzo przyjemnej lokalizacji do sprzedaży segment pow 170m2 z garażem w bryle wykonany z ceramiki na działce 389m2 Na parterze wiatrołap, hol, duży salon-kominek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krupia Wólka

Krupia Wólka,mazowieckie

550 000 zł140 m² 3 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 025 m²

NA sprzedaż klimatyczny dom W sąsiedztwie nowej zabudowy I terenów zielonych, krupia wólka blisko piaseczna. 107m2 powierzchni użytkowej 550tys. zł. Cicha i spokojna okolica, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Myślęcin

Myślęcin,warmińsko-mazurskie

595 000 zł141 m² 4 223 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 564 m²

Sprzedam dom wybudowany w 2007 roku, położony na w miejscowości Myślęcin - dojazd do Elbląga to zaledwie 9,5 km co zajmuje 8 minut dojazdu. Nieruchomość została oddana do użytkowania. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wieniawskiego

Warszawa,mazowieckie

3 250 000 zł208 m² 15 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:336 m²

Unikat na sprzedaż, najlepszy adres na Żoliborzu, ulica Henryka Wieniawskiego. Dom jakich jest coraz mniej w Warszawie, wyjątkowy, stylowy z ogromnym potencjałem. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Słonin

Słonin,wielkopolskie

390 000 zł134 m² 2 910,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:477 m²

Sprzedam dom jednorodzinny, położony na wsi ale bardzo dobrze skomunikowany z miastami regionu, spokojna okolica. Na działce 477 m2 znajduje się Dom Jednorodzinny z poddaszem użytkowym (134m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Pawłowice

Pawłowice,śląskie

445 000 zł86 m² 5 201,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

! nowa niższa cena! mieszkanie W centrum pawłowic cena: 445.000 zł Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu piękne mieszkanie zlokalizowane w centrum Pawłowic. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

349 000 zł120 m² 2 908 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

W zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim po wszystkich odbiorach w przyjemnej lokalizacji z szybkim dojazdem do miasta do sprzedaży pow 120m2 z działką 200 m2 W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

890 000 zł266 m² 3 346 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Komfortowy dom w wolnostojący o pow 170 m2 5 pokoi, z 2 garaże w tym wolnostojący na działce 650 m2 Wybudowany w 2001 roku z cegły, suporexu i klinkieru ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osiedle Wilga

Osiedle Wilga,mazowieckie

315 000 zł100 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Komfortowy dom drewniany ocieplony całoroczny z 2018 roku składający się z trzech sypialni na poddaszu (dwie są z balkonem), dwóch łazienek, salonu z kominkiem i aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

389 000 zł80 m² 4 862,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni ok 80m2 w topowej lokalizacji Piaskowej-Góry. Dom składa się z: parter: wiatrołap, kuchnia, salon z wyjściem na ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Bielany

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł115 m² 6 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

*** nowość na warszawskich bielanach *** * Prosto od dewelopera! * Bez prowizji! * Bez pcc! Dla pierwszych klientów płatność w systemie 20/80! Odbiór 4 Q 2020 - budowa już rozpoczęta!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bohaterów Modlina

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

468 000 zł104 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Z nami kupisz bezpiecznie Brak opłaty pcc. Inwestycja realizowana z środków własnych dewelopera. Pełna własność gruntu i budynku. Bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Brak obciążeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bielany

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł363 m² 3 166,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przestronny, atrakcyjny, 3 poziomowy apartament o powierzchni całkowitej 363,22m2 (powierzchnia użytkowa 269,39 Kameralne osiedle domków jednorodzinnych w zabudowie segmentowej, bielany, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

699 000 zł145 m² 4 820,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferuję nowy, nieduży, ale doskonale zaprojektowany dom w stanie deweloperskim. Budynek położony jest w Wołczkowie w kompleksie trzech nowo wybudowanych domów. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 750 000 zł280 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Stylowy dom, idealnie położony pod względem komunikacji (pkp i skm). Dom wybudowany w klasycznym stylu z pięknie zagospodarowaną działką. Nieruchomość jest generalnym remoncie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

379 000 zł120 m² 3 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom O pow. 101 M2 ( 4 pokoje) + garaż O pow. 19 M2; działka 200 M2! Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej o pow. użytkowej 120 m2. Kameralne osiedle zlokalizowane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

899 000 zł200 m² 4 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:980 m²

Wolnostojący parterowy z poddaszem użytkowym , całkowicie wykończony o pow 150m2. Dom zamieszkały z 2013 roku kryty dachówka ceramiczną na działce 980 m2 z możliwością.