dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 422 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 422 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

299 000 zł107 m² 2 788,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Kolejny etap na 2019 r. to 2 segmenty w sumie 4 połówki bliźniaka na 4 arowych działkach wg projektu dom w Klematisach 18 B oferta bez prowizji od kupującego! kupujący nie płaci podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wymysły

Wymysły,mazowieckie

410 000 zł182 m² 2 252,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 847 m²

Ciągły brak miejsca? Marzenie o własnym ogrodzie? Chęć mieszkania w przyjaznym otoczeniu? To jest miejsce dla Ciebie. Pięknie umiejscowiony dom na niewielkim wzniesieniu zbudowany w 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Skotnicka

Kraków,małopolskie

385 000 zł57 m² 6 754,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:417 m²

Tylko U nas! Oferta na wyłączność Do sprzedaży dom do rozbudowy lub remontu posadowiony na działce o pow 417m2. Działka płaska o wymiarach 26 m na 16 m. Brak mpzp. Na obecną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Budziwój

Rzeszów,podkarpackie

339 000 zł121 m² 2 801,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Oferta bez prowizji od kupującego! kupujący nie płaci podatku pcc 2%. Oferujemy do sprzedaży szeregówki wybudowane w pięknym i zacisznym miejscu w Budziwoju. Domki wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Katowice

Katowice,śląskie

645 000 zł150 m² 4 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na gruncie przewidziano budowę sześciu domów mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Cena ofertowa zakupu domu wraz z działką : 645 000,00 zł brutto zł z podatkiem vat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zawada

Orzesze,śląskie

358 500 zł122 m² 2 938,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:920 m²

NA sprzedaż dom parterowy stan deweloperski orzesze zawada cena : 358 500 Oferujemy Państwu na sprzedaż dom parterowy o powierzchni 112 m2( 82m2+ garaż 30m2) murowany(wybudowany w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zalesie Górne

Zalesie Górne,mazowieckie

2 477 000 zł355 m² 6 977,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 350 m²

Wyjątkowy dom, który zachwyca położeniem, architekturą, wykończeniem, klimatem i praktyczną aranżacją wnętrza. Położony przy samej granicy Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, zapewnia ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mazurska

Police,zachodniopomorskie

590 000 zł180 m² 3 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:487 m²

Okazja! Do 20 sierpnia cena 640 000 zł. Skromny dom wolno stojący dwukondygnacyjny, na pełnym podwyższonym podpiwniczeniu, z użytkowym poddaszem. Skromny, ale z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

3 499 000 zł300 m² 11 663,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 510 m²

Royal City ma przyjemność zaprezentować dom wolnostojący w Starych Babicach. Dom położony w bardzo cichej okolicy zaledwie 20 minut od centrum Warszawy. Dom o powierzchni 300m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Jaroszówka

Białystok,podlaskie

650 000 zł323 m² 2 013,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:533 m²

Przestronny duży dom wolnostojący o powierzchni mieszkalnej 271,50m2 i całkowitej 322,90m2 usytuowany na działce o powierzchni 533m2 na osiedlu Jaroszówka. Właściciele dzierżawią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Iwonicz-Zdrój

Iwonicz-Zdrój,podkarpackie

165 000 zł40 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Okazja last minute tylko u Nas, tylko teraz! Iwonicz domek letniskowy z działką 26 ar. Jeśli szukasz pięknego urokliwego miejsca dla siebie z domkiem letniskowym to ta oferta skierowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Rogoźna

Żory,śląskie

395 000 zł70 m² 5 621,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:278 m²

Nowa niższa cena! 395.000 zł NOWOCZESNY DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ - ŻORY- ROGOŹNA KOMPLETNIE UMEBLOWANY I WYPOSAŻONY NEGOCJACJA Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Waganiec

Waganiec,kujawsko-pomorskie

289 000 zł120 m² 2 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom wolnostojący w Wagańcu, posadowiony na działce 800 mkw. Nieruchomość przystosowana jest do zamieszkiwania dwóch rodzin. Posiada dwa wjazdy na posesję, jak również dwa wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kochanowskiego

Mielno,zachodniopomorskie

999 000 zł333 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:864 m²

Oferta sprzedaży obejmuje dwie graniczące ze sobą Nieruchomości z odrębnymi Księgami wieczystymi. Bardzo atrakcyjne położenie posesji, róg Kochanowskiego i Lechitów głównej ulicy Mielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 450 000 zł265 m² 5 477,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:560 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu z 1986roku, z możliwością prowadzenia pensjonatu położonego blisko wyciągu w Szklarskiej Porębie. Powierzchnia całkowita to ok. 300m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł204 m² 5 387,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Sprzedaż bezpośrednio od inwestora! brak pcc I prowizji możliwość zaaranżowania przestrzeni (układ ścian oraz przyłączy) pod własne potrzeby. Iii/ostatni etap inwestycji - koniec prac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Halinów

Halinów,mazowieckie

765 000 zł200 m² 3 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom wolnostojący 200 m 2 na działce 1200 m 2 blisko granicy Halinowa. Cicha spokojna okolica. Dojazd asfaltowy,wszystkie media miejskie.Wokół domy jednorodzinne i tereny zielone. Szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przebieczany

Przebieczany,małopolskie

690 000 zł200 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Tylko 10 km od miasta, bez świateł i korków, sympatyczny dom jedno lub dwurodzinny czeka na gospodarza. Piękna 32 arowa działka, częściowo zagospodarowana i zadrzewiona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kijewo

Szczecin,zachodniopomorskie

950 000 zł220 m² 4 314,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:465 m²

Dom bardzo atrakcyjnie położony wśród nowej zabudowy jednorodzinnej. Okolica spokojna, wokół dużo zieleni, bardzo dobre połączenie komunikacyjne z centrum miasta. Dom solidnie zbudowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kłaj

Kłaj,małopolskie

299 000 zł152 m² 1 964,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego domu zlokalizowanego w podkrakowskim Kłaju. (szybka komunikacja z Krakowem autostradą A4) Parterowy dom z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kobylnica

Kobylnica,wielkopolskie

420 000 zł160 m² 2 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 045 m²

Cena do solidnej negocjacji Polecam na sprzedaż budynek mieszkalny, wolnostojący z lat 60-tych wraz z budynkami towarzyszącymi (budynek gospodarczy, dodatkowy garaż) położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Stawki

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 250 000 zł650 m² 1 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Komfortowo wyposażony z miejscem na prowadzenie biznesu. Biuro "rodzinne Nieruchomości" poleca wyjątkowy dom w pięknej okolicy na Stawkach. Budynek o łącznej powierzchni 650 m, został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bąków

Bąków,śląskie

269 000 zł213 m² 1 260,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Nowa niższa cena! dom na sprzedaż- bąków 269 000 zł Oferujemy Państwu na sprzedaż dom parterowy jednorodzinny , położony w spokojnej okolicy, w luźnej zabudowie domów, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Osów

Szczecin,zachodniopomorskie

1 250 000 zł300 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Na sprzedaż atrakcyjny duży dom w pożądanej dzielnicy Szczecin Osowo,nieopodal Gubałówki. Dom usytuowany na ładnej działce o pow.1070m2. Powierzchnia użytkowa domu to 280m2 z czego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Trzciany

Trzciany,mazowieckie

775 000 zł160 m² 4 843,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 085 m²

Piękny, niezwykle ekonomiczny, parterowy dom z poddaszem użytkowym, gotowy do zamieszkania. Dom położony jest w cichej, spokojnej okolicy, w otoczeniu domów jednorodzinnych. Po drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Opole

Opole,opolskie

139 000 zł160 m² 868,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dwukondygnacyjny budynek mieszkalny,o powierzchni około 160 m2, posadowiony na działce około 5 ar., w Opolu, dzielnica Czarnowąsy. W domu wydzielono łącznie 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jędrzychów

Zielona Góra,lubuskie

1 120 000 zł246 m² 4 552,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 153 m²

Komfortowy dom na sprzedaż W świetnej lokalizacji. Na poziomie parteru obszerny salon z kominkiem, oranżeria za szkłem, jadalnia, gustownie i w pełni wyposażona kuchnia oraz spiżarnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

449 000 zł80 m² 5 612,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 233 m²

Marzysz o własnym niewielkim domu w zacisznej uliczce, na przedmieściach Warszawy? Szukasz domu z dużym, pięknie zagospodarowanym ogrodem i niedaleko lasu? Mamy coś dla Ciebie. Oto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

390 000 zł180 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:858 m²

! umowa na wyłączność! przy tej ofercie całość wynagrodzenia pokrywa sprzedający. Koniecznie zobacz film prezentujący dom Z zewnątrz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Malinowskiego

Golub-Dobrzyń,kujawsko-pomorskie

380 000 zł135 m² 1 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Szukasz domu w Golubiu-Dobrzyniu ? Dobrze trafiłeś! Ta oferta Cię zainteresuje. Duży dom o powierzchni użytkowej 135m2 Powierzchnia całkowita domu 270m2. Położony na działce 270m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jutrzenka

Jutrzenka,pomorskie

440 000 zł218 m² 2 018,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Okazja! Piękny dom pod lasem, koło rzeki, w cichym, spokojnym zakątku Kaszub, w otulinie Parku Krajobrazowego "dolina Słupii". W prestiżowej lokalizacji, cicha ispokojna okolica, piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Młociny

Warszawa,mazowieckie

1 700 000 zł250 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do sprzedania dom położony w pięknym miejscu na Młocinach, nieopodal Lasu Młocińskiego, parku Młocińskiego a jednocześnie doskonale skomunikowany dojazd samochodem do centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Kamienica

Bielsko-Biała,śląskie

519 000 zł115 m² 4 513,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Best Nest Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 115 m2 wraz z garażem ( w cenie 30 000 zł ) w dzielnicy Kamienica. Do budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Podlesie

Katowice,śląskie

485 000 zł121 m² 4 019,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:205 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowo powstałego osiedla domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w Katowicach, w dzielnicy Podlesie. Bez prowizji bez podatku pcc Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Kozłowa Góra

Piekary Śląskie,śląskie

539 000 zł336 m² 1 604,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:692 m²

Zapraszam na prezentację domu o powierzchni użytkowej ok. 240m2, położonego na działce o powierzchni 692m2 w cichej dzielnicy Piekar Śląskich- kozłowej Górze. Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lubiatowska

Koszalin,zachodniopomorskie

350 000 zł134 m² 2 618,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:158 m²

Kompaktowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 130m2 to doskonała alternatywa dla mieszkania w bloku. Zlokalizowany jest na osiedlu rokosowo w okolicach ul. Lubiatowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

399 000 zł115 m² 3 469,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowaości Boguszów Gorce o powierzchni 115m2. Parter: salon z kuchnią, sypialnia, garderoba, łazienka, przedpokój i zejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Trzebnica

Trzebnica,dolnośląskie

446 000 zł230 m² 1 939 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:630 m²

NA sprzedaż duży dom W centrum trzebnicy, w spokojnej, osiedlowej uliczce w niedalekim sąsiedztwie Rynku. Budynek o pow. 230 mkw, z użytkowym poddaszem oraz dobudowanym garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

490 000 zł445 m² 1 101,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:996 m²

Jest to bez wątpienia budynek z potencjałem. Świetna inwestycja do adaptacji jako hotel, pensjonat, placówka leczniczo-rehabilitacyjna, prywatna klinika czy apartamentowiec , tym bardziej, że jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Turawa

Turawa,opolskie

290 000 zł67 m² 4 328 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:366 m²

W swojej ofercie mamy budynek, zlokalizowany nad jeziorem Turawskim. Dom jest umiejscowiony niedaleko jeziora Dużego, w lesie, na 3,66 ar. ogrodzonej działce. Powierzchnia całkowita 67 m2. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzuchów

Rzuchów,świętokrzyskie

310 000 zł150 m² 2 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 078 m²

Oferujemy do sprzedaży dom murowany z czerwonej cegły, wolnostojący ,jednorodzinny,podpiwniczony. Pow.domu 150m 2 , działka Nr Ew. 90/1 o pow. 2078m 2 Położenie domu Rżuchów,Gmina Sadowie.