dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 398 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 398 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Obora

Obora,dolnośląskie

279 000 zł123 m² 2 268,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:338 m²

Dom W oborze - bliźniak - 279 tys blisko lasu ale również innych domów - środek wioski. Wszystkie media : budynek wpięty do sieci wod-kan, gaz i prąd - opłacone skrzynki. Stan surowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zielona

Zielona Góra,lubuskie

419 000 zł150 m² 2 793,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:455 m²

Dom wolnostojący, którego bryła stanowi doskonały materiał do przebudowy w nowoczesny dom, zgodny z aktualnymi trendami. Układ pomieszczeń (jak na załączonych rzutach): na parterze dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamionki Małe

Kamionki Małe,kujawsko-pomorskie

320 000 zł69 m² 4 637,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Prezentuję dom letniskowy całoroczny niedaleko jeziora w spokojnej dzielnicy Kamionek Małych. Dom oddany do użytku w 2011 roku wybudowany z cegły. Atuty nieruchomości: na parterze dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Miedziana

Gdynia,pomorskie

656 000 zł159 m² 4 125,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:648 m²

Sprzedam dom wraz z działką blisko ulicy: miedziana Czas budowy to 3 miesiące (za każde 100m2 powierzchni) Możesz zmienić projekt domu na inny. Ten, którego zdjęcia są powyżej to: 'w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przyjaźń

Przyjaźń,pomorskie

477 000 zł139 m² 3 436,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 664 m²

Sprzedam dom wraz z działką blisko ulicy: czas budowy to 3 miesiące (za każde 100m2 powierzchni) Możesz zmienić projekt domu na inny. Ten, którego zdjęcia są powyżej to: 'w rododendronach 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Latarnika

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł110 m² 5 445,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedania działka 600m2 przy ul. Latarnika 49 na warszawskich Włochach. Na działce dom, który może zostać rozebrany na koszt sprzedającego (jest zgoda z urzędu na rozbiórkę) lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kolbudy

Kolbudy,pomorskie

432 000 zł95 m² 3 717,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 201 m²

Cena zawiera wartość działki oraz domu ( 307 tys. zł) Czas budowy to 3 miesiące. Można zmienić projekt domu na inny. Ten, którego zdjęcia są powyżej to: 'dom w sasankach_262' a cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

630 000 zł120 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Drewniany dom w bardzo dobrej lokalizacji o powierzchni 120m2, posadowiony na ładnej działce o pow. 3200m2 ,całej budowlanej. media ;prąd, woda, gaz , kanalizacja podłączona Dom drewniany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Czaple

Czaple,pomorskie

794 000 zł162 m² 4 901,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 867 m²

Sprzedam dom wraz z działką blisko ulicy: czas budowy to 3 miesiące (za każde 100m2 powierzchni) Możesz zmienić projekt domu na inny. Ten, którego zdjęcia są powyżej to: 'waleriana Z192 2r_460'.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nałkowskiej

Pruszcz Gdański,pomorskie

618 000 zł100 m² 6 180 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 252 m²

Sprzedam dom wraz z działką blisko ulicy: zofii Nałkowskiej W tym miejscu wybudujemy dom według projektu: 'blanka_455' lub innego, wybranego przez Państwa. Cena zawiera działkę oraz budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stobno

Stobno,wielkopolskie

169 000 zł90 m² 1 877,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący O pow. 90m2 działka O pow. 1500m2 stobno, gm. Trzcianka Tytułem oferty jest dom do własnej aranżacji, dwukondygnacyjny o następującym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Międzychód

Międzychód,wielkopolskie

235 000 zł200 m² 1 175 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 620 m²

Sprzedam klimatyczny dom z wielkim potencjałem w miejscowości Zatom Nowy niedaleko Międzychodu. Budynek wybudowany z czerwonej cegły, po starej szkole znajdujący się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Podłęże

Podłęże,małopolskie

570 000 zł138 m² 4 130,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:360 m²

Do sprzedania przestronny dom wolnostojący o powierzchni 136 m2 , zbudowany według projektu "dom w Jabłonkach 5" -archonu. Poniżej link do projektu Dom położony w Podłężu na ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowotarska

Wrocław,dolnośląskie

990 000 zł338 m² 2 928,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:298 m²

Elegancki czteropoziomowy dom w wysokim standardzie idealny pod biura, kancelarie, gabinety lekarskie! Doskonale sprawdzi się również dla wielopokoleniowej rodziny ze względu na metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Myszków

Myszków,śląskie

460 000 zł190 m² 2 421,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Polecamy atrakcyjny dom w spokojnym miejscu, a mimo to blisko centrum. Ogrzewanie co węglowe i i co gazowe. Polecamy Oferta wysłana z systemu bck Galactica Mieszko.my

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Nadbrzeżna

Jaworzno,śląskie

218 000 zł75 m² 2 906,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:824 m²

Posiadamy najwięcej pozytywnych opinii od niezależnych klientów wśród Biur Nieruchomości w Jaworznie. Każda opinia jest wiarygodna, można to zweryfikować poprzez kontakt wpisany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Łąkowa

Warzno,pomorskie

417 000 zł107 m² 3 897,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Sprzedam dom wraz z działką blisko ulicy: łąkowa W tym miejscu wybudujemy dom według projektu: 'miron z368d_457' lub innego, wybranego przez Państwa. Cena zawiera działkę oraz budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

760 000 zł127 m² 5 984,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Sprzedam nowoczesny 4- pokojowy dom- bliżniak w Zabierzowie znajdujący się na zamkniętym osiedlu w okolicach Business Park ,. Nowoczesny wykończony przez architekta dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

450 000 zł300 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Prezentujemy Państwu ofertę domu na sprzedaż. Jest to piętrowy, wolnostojący budynek o powierzchni użytkowej 200m2, posadowiony na działce o powierzchni 600m2. Nieruchomość dogodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kolbudy

Kolbudy,pomorskie

745 000 zł127 m² 5 866,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 841 m²

Sprzedam dom wraz z działką blisko ulicy: michała Wołodyjowskiego Czas budowy to 3 miesiące (za każde 100m2 powierzchni) Możesz zmienić projekt domu na inny. Ten, którego zdjęcia są powyżej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pępowo

Pępowo,pomorskie

673 000 zł151 m² 4 456,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Sprzedam dom wraz z działką blisko ulicy: gdańska Czas budowy to 3 miesiące (za każde 100m2 powierzchni) Możesz zmienić projekt domu na inny. Ten, którego zdjęcia są powyżej to: 'dom przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

644 000 zł94 m² 6 851,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam dom wraz z działką blisko ulicy: kornwaliowa W tym miejscu wybudujemy dom według projektu: 'kamilaz273_187' lub innego, wybranego przez Państwa. Cena zawiera działkę oraz budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Murowana Goślina

Murowana Goślina,wielkopolskie

799 000 zł206 m² 3 878,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Rezerwacja. Polecam na sprzedaż porządny, elegancki, oraz funkcjonalny dom o powierzchni całkowitej 206 m , z dużym, zadbanym ogrodem w przystępnej cenie, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Buczyna

Buczyna,małopolskie

790 000 zł270 m² 2 925,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 500 m²

Z powodu zmiany miejsca pracy sprzedam posiadłość o pow 200 m mieszkalnych 6 pokoi, 2 łazienki, kuchnia,hol, garderoba, -Garaz niezależny o pow.47 m . -Piwnica o pow.32 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jabłoniowa

Łapino Kartuskie,pomorskie

456 000 zł98 m² 4 653,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 536 m²

Sprzedam dom wraz z działką blisko ulicy: jabłoniowa Czas budowy to 3 miesiące (za każde 100m2 powierzchni) Możesz zmienić projekt domu na inny. Ten, którego zdjęcia są powyżej to: 'decyma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kępno

Kępno,wielkopolskie

319 000 zł80 m² 3 979,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:163 m²

Dom W cenie mieszkania! Nieruchomość deweloperska, kupujący przy zakupie nie płaci 2% podatku od czynności cywilnoprawnych co ma miejsce przy zakupie nieruchomości z rynku wtórnego!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

470 000 zł220 m² 2 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:825 m²

:link do strony Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Brzozowa

Leźno,pomorskie

404 000 zł84 m² 4 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:775 m²

Sprzedam dom wraz z działką blisko ulicy: brzozowa Czas budowy to 3 miesiące (za każde 100m2 powierzchni) Możesz zmienić projekt domu na inny. Ten, którego zdjęcia są powyżej to: 'olek Z64_75'.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zdrojowa

Banino,pomorskie

548 000 zł84 m² 6 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Sprzedam dom wraz z działką blisko ulicy: zdrojowa Czas budowy to 3 miesiące (za każde 100m2 powierzchni) Możesz zmienić projekt domu na inny. Ten, którego zdjęcia są powyżej to: 'olek Z64_75'.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Tęczowa

Warzno,pomorskie

442 000 zł95 m² 4 652,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 094 m²

Sprzedam dom wraz z działką blisko ulicy: tęczowa Czas budowy to 3 miesiące (za każde 100m2 powierzchni) Możesz zmienić projekt domu na inny. Ten, którego zdjęcia są powyżej to:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

470 000 zł202 m² 2 327 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 595 m²

Cenisz sobie spokój na łonie natury? A jednocześnie nie chcesz tracić udogodnień współczesnego świata? Jeśli tak, to już dzisiaj zapraszamy do malowniczej miejscowości Osowiec w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dąbrówka

Dąbrówka,małopolskie

195 000 zł23 m² 8 478,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Pięknie położona w lesie, blisko jeziora Mucharskiego, działka o pow. 28 arów w części zalesiona. Około 12 arów zostało ogrodzone i posadowiono tu drewniany domek letniskowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Pęzino

Pęzino,zachodniopomorskie

145 000 zł70 m² 2 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Połowa bliźniaka położona na wsi w Pęzinie, ok. 15 km od Stargardu. Dom parterowy z poddaszem użytkowym, pow. użytkowa 54 m.kw., pow. całkowita ok. 70 m.kw. na parterze znajduje się pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Głuszyna

Poznań,wielkopolskie

1 720 000 zł304 m² 5 654 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 016 m²

*** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Biuro Nieruchomości Winogrady ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kartuzy

Kartuzy,pomorskie

486 000 zł118 m² 4 118,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 193 m²

Sprzedam dom wraz z działką blisko ulicy: słoneczna W tym miejscu wybudujemy dom według projektu: 'w lucernie 4v2_346' lub innego, wybranego przez Państwa. Cena zawiera działkę oraz budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Boguckiego

Gdańsk,pomorskie

667 000 zł107 m² 6 233,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 076 m²

Sprzedam dom wraz z działką blisko ulicy: boguckiego W tym miejscu wybudujemy dom według projektu: 'miron z368d_457' lub innego, wybranego przez Państwa. Cena zawiera działkę oraz budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

428 000 zł91 m² 4 703,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 360 m²

Sprzedam dom wraz z działką blisko ulicy: raduńska Czas budowy to 3 miesiące (za każde 100m2 powierzchni) Możesz zmienić projekt domu na inny. Ten, którego zdjęcia są powyżej to: 'przemek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Różana

Rumia,pomorskie

509 000 zł62 m² 6 017,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Sprzedam dom wraz z działką blisko ulicy: różana Czas budowy to 3 miesiące (za każde 100m2 powierzchni) Możesz zmienić projekt domu na inny. Ten, którego zdjęcia są powyżej to: 'poziomka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czaple

Czaple,pomorskie

474 000 zł128 m² 3 703,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam dom wraz z działką blisko ulicy: czaple Czas budowy to 3 miesiące (za każde 100m2 powierzchni) Możesz zmienić projekt domu na inny. Ten, którego zdjęcia są powyżej to: 'wierzba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kartuzy

Kartuzy,pomorskie

378 000 zł95 m² 3 978,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Sprzedam dom wraz z działką blisko ulicy: kasztanowa/kwiatowa Czas budowy to 3 miesiące (za każde 100m2 powierzchni) Możesz zmienić projekt domu na inny. Ten, którego zdjęcia są powyżej to:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żukowo

Żukowo,pomorskie

639 000 zł215 m² 2 972,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedam dom wraz z działką blisko ulicy: dolna W tym miejscu wybudujemy dom według projektu: 'malwa3_471' lub innego, wybranego przez Państwa. Cena zawiera działkę oraz budowę domu do stanu.