dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 473 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 473 ogłoszenia

1 600 000 zł262,87 m² 6 086,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wolnostojący dom o powierzchni 262 m, usytuowany na ogrodzonej działce o wielkości ok. 800 m, w spokojnej i zielonej części Brwinowa. To wyjątkowa nieruchomość, która daje.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł173 m² 6 936,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż Elegancki Dom o powierzchni 95 m2 zlokalizowany w Niedrzwicy Dużej na działce o powierzchni 30 ar. Dom usytuowany jest spokojnej i cichej okolicy w sąsiedztwie domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł145 m² 3 724,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesne domy szeregowe świerklany Szukasz domu z ogródkiem w spokojnej okolicy, ale z szybkim dojazdem do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Nasze domy zostały zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł344 m² 7 267 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 156 m²

Dom wolnostojący, 6 -7 pokoi, działka 1156m2, bronowice/prądnik Biały Jeśli szukasz bezpiecznego i spokojnego miejsca dla swojej rodziny, a Twoje poszukiwania koncentrują się na północnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł310,80 m² 3 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 025 m²

Alpha Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom, w którym zaczyna się spokój - tylko 20 minut od Warszawy! Kocerany k. Tarczyna | Dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym (budowa 2025 rok).

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł800 m² 950 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 341 m²

Centrum Nieruchomości Molenda & Molenda w Bolesławcu przedstawia ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej, zabudowanej budynkiem z II połowy XIX wieku, w Godzieszowie, na terenie gminy.

Szczegóły ogłoszenia

1 445 000 zł195,15 m² 7 404,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 904 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w Strzeszowie (gmina Wisznia Mała, powiat trzebnicki), na północ od Wrocławia. Nieruchomość usytuowana jest w malowniczej okolicy Wzgórz.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł300 m² 5 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 275 m²

Oferujemy do sprzedaży piękny dom w stanie deweloperskim w doskonałej lokalizacji 2 km od Zatoki Puckiej Wszystkie zdjęcia oferty ( 30 ) znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł189 m² 7 671,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:425 m²

Promocja noworoczna: 1350 000! (100 000 niżej od ceny regularnej) Najważniejsze atuty inwestycji: - kameralny projekt tylko 4 domów w zabudowie bliźniaczej - bezpośrednie sąsiedztwo Trójmiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 550 000 zł159,97 m² 9 689,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 159,97 m , położony na działce o powierzchni 980 m . To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł147 m² 6 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedmiotem oferty jest nowoczesny dom wolnostojący realizowany według projektu W Klementisach 34, zlokalizowany w okolicach Żelechowa. Budynek o łącznej powierzchni użytkowej 147.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł319 m² 5 015,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 264 m²

Na sprzedaż imponujący dom z bali o powierzchni 319 m , położony na pięknej działce o powierzchni 1264 m . Nieruchomość znajduje się na obrzeżach miasta w miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 000 zł129 m² 10 844,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nowy gotowy do odbioru dom z bali - całoroczny, zlokalizowany w sercu Beskidów! Oferujemy gotowy do odbioru wyjątkowy, całoroczny dom w malowniczej Istebnej, w rejonie Koniakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł161,60 m² 2 846,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 518 m²

Janków Przygodzki ul. Sosnowa Na sprzedaż nieruchomość składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni 1518m2 zabudowana budynkiem mieszkalnym do wykończenia, którego budowę.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł200 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:726 m²

Do sprzedaży dom o powierzchni ok. 200 m2, wybudowany z pustaka w 1995r, usytuowany w Mszczonowie. Całość podpiwniczona, garaż na dwa samochody. Parter: salon z kominkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł300 m² 3 163,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 335 m²

Okmiany, gmina Chojnów, powiat legnicki. Na sprzedaż dom z zabudowaniami gospodarczymi. Nieruchomość położona w bardzo pięknej, spokojnej okolicy. W okolicy tereny zielone. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 167 m2, usytuowany na ustawnej działce ok. 900m2 w miejscowości Kuklówka Zarzeczna. Rozkład pomieszczeń : Parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł145,50 m² 5 154,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym , realizowany według projektu Dom pod Pinią 2 , położony w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł155 m² 7 412,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:922 m²

Ofertą sprzedaży jest bardzo atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej położony w Stargardzie przy ul. Morskiej. Dom o powierzchni użytkowej 119,05 m2, po podłodze 136,88m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł80 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 023 m²

NA sprzedaż: dom z ogromnym potencjałem na działce 3000 m Szukasz miejsca, które urządzisz całkowicie według własnej wizji? A może szukasz bezpiecznej lokaty kapitału w grunt? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł250 m² 3 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 105 m²

Nowoczesny, komfortowy dom w stanie deweloperskim na terenie ekskluzywnego osiedla domów jednorodzinnych, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu Andrzejówka, gm. Biłgoraj Lokalizacja: andrzejówka -.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł153,49 m² 6 502,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:680 m²

Victoria Estate prezentuje stylowy, całoroczny dom pod Babią Górą otoczony lasem, z dostępem do rzeki - 1,2h od Krakowa. Położony w niezwykłym miejscu tuż obok Skansenu w Sidzinie -.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł68 m² 3 367,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:392 m²

Biuro "hanczar Nieruchomości" oferuje na sprzedaż część domu w zabudowie bliźniaczej (wydzielony segment), o powierzchni użytkowej ok. 68 m (pow. całkowita 88 m ), usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł240 m² 912,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:962 m²

Na sprzedaż przestronny dom z dużym potencjałem inwestycyjnym 220 m | działka 962 m Oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w spokojnej okolicy zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł76 m² 3 802,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 427 m²

Na sprzedaż: wyjątkowa nieruchomość z dwoma domami na dużej działce - Zaróg 15, 42-230 w gminie Koniecpol, powiat częstochowski, woj. śląskie. Szukasz miejsca z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł289 m² 10 726,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przestronny i nowoczesny dom na sprzedaż na Woli Justwoskiej english description below - please do not hesitate to contact us Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 289.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł120 m² 10 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Marzysz o spokojnym życiu w otoczeniu natury, ale z dobrym dojazdem do miasta? To siedlisko w malowniczym Krajkowie, tuż obok Mosiny, może spełnić Twoje oczekiwania! Na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł110 000 m² 3,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:34 m²

Tereszewo dom letniskowy nad jeziorem wielkie partęczyny. Machdom invest nieruchomości   ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ I UMÓW NA PREZENTACJĘ ZANIM KTOŚ INNY.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 430 000 zł137 m² 10 437,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Nowoczesne osiedle przy Lesie Mokrzańskim eleganckie domy bliźniacze z ogrodami i garażem Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej inwestycji powstającej w jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł69,33 m² 9 952 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedsprzedaż! Prezentujemy funkcjonalny segment o powierzchni 69 m2 w budynku 4- lokalowym położony na działce o powierzchni około 200 m2, w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł113,33 m² 8 197,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortową nieruchomość z wbudowanym garażem, tarasem, balkonem oraz z dużą działką, położony w 2-lokalowym kilkuletnim budynku mieszkalnym. Północna.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł199 m² 3 994,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:664 m²

Dom wolnostojący z miejscem na działalność usługową! Na powierzchnię użytkową domu około 199 m2 składają się: przyziemie garaż 2 pomieszczenia gospodarcze w tym jedno z piecem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł105 m² 7 228,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:214 m²

Nowa inwestycja dwóch bliźniaków położona w Grzepnicy 6km oddalona od centrum Dobrej. Inwestycja składa się z 4 lokali mieszkalnych o powierzchni 105 m 2 i ogródkach od 214m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł78,57 m² 10 945,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

0% Prowizji | Dom z cegły pod Wrocławiem | Ogród i Taras | Bez pcc Kupując tę nieruchomość, nie płacisz żadnej prowizji dla biura nieruchomości. Wszystkie domy są dostępne do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

719 999 zł240 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni całkowitej 240 m , położony na działce 2000 m w Bożkowie. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem - składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł200 m² 7 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 341 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom w miejscowości Mrozy Wielkie Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom położony w malowniczej miejscowości Mrozy Wielkie, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł380 m² 3 944,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Na sprzedaż wyjątkowa willa w Nowej Rudzie przy ul. Jasnej nowa jeszcze lepsza cena Na sprzedaż niepowtarzalna willa w Nowej Rudzie, położona przy ul. Jasnej, posadowiona na trzech działkach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł125 m² 9 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Oferta sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej w Rewie kontakt nr   Cena: 1 299 000 zł Powierzchnia: 125 m Liczba pokoi: 5 Nieruchomość po odbiorach! Powierzchnia 122,58 m2 Salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł350 m² 5 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 028 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość położoną w północnej części Piastowa .Działka o powierzchni 1028 m2 zabudowana budynkiem wolnostojący o powierzchni ok. 350m2 ,budynek składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł177,45 m² 7 608 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Enklawa Jurajska to położone przy Alei Jurajskiej w Balicach. Osiedle nowych domów w zabudowie bliźniaczej oraz wolnostojących. Dobrze zaprojektowany, elegancji dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

359 000 zł110,80 m² 3 240,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom 110m w stanie surowym zamkniętym na dużej działce 1700 m spokojna okolica dogodny dojazd do Olecka, ełku i Suwałk Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 1700.