dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cegielniana

Świętoszowice,śląskie

10 000 zł1 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:100 m²

Nowe domy na sprzedaż w Świętoszowicach koło Grzybowic w cichej, zielonej okolicy w sąsiedztwie nowej zabudowy. To doskonała lokalizacja także dzięki zjazdowi na autostradę A1,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Sławin

Lublin,lubelskie

769 000 zł280 m² 2 746,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:335 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. całkowitej 280mkw posadowiony na działce o pow. 335mkw licznie zagospodarowanej w nasadzenia krzewów, iglaków z podjazdem wyłożonym kostką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

389 000 zł113 m² 3 442 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:285 m²

Klient bez podatku pcc Na sprzedaż dom (nr 13 na planie) w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni całkowitej 113 m2 (pow. użytkowa 89 m2), w okolicach Dobrzykowic. 5 pokoi Garaż w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

658 000 zł92 m² 7 152,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 198 m²

Cena zawiera wartość działki oraz domu ( 281 tys. zł) Czas budowy to 3 miesiące. Można zmienić projekt domu na inny. Ten, którego zdjęcia są powyżej to: 'ula Z212_96' a cena dotyczy stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

424 000 zł93 m² 4 559,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Cena zawiera wartość działki oraz domu ( 307 tys. zł) Czas budowy to 3 miesiące. Można zmienić projekt domu na inny. Ten, którego zdjęcia są powyżej to: 'galia_706' a cena dotyczy stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Halemba

Ruda Śląska,śląskie

320 000 zł105 m² 3 036,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowe osiedle domów szeregowych w Rudzie Śląskiej - Halembie ul. Solidarności / Przyjazna! Osiedle w doskonałej lokalizacji - dzięki autostradzie A4 rewelacyjny dojazd do całej aglomeracji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wrzosy

Toruń,kujawsko-pomorskie

450 000 zł135 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Do sprzedania wolno stojący dom na Wrzosach, na małej działce. Zbudowany w latach siedemdziesiątych. Na parterze znajduje się salon, gabinet, kuchnia i łazienka. Na piętrze mamy do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łośno

Łośno,lubuskie

670 000 zł268 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Przedmiotem oferty jest okazała, starannie odrestaurowana w 2010 r, przedwojenna leśniczówka, położona na rozległej działce (3800 m2), graniczącej bezpośrednio z lasem. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przodkowo

Przodkowo,pomorskie

338 000 zł67 m² 5 044,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Cena zawiera wartość działki oraz domu ( 258 tys. zł) Czas budowy to 3 miesiące. Można zmienić projekt domu na inny. Ten, którego zdjęcia są powyżej to: 'mikrus_129' a cena dotyczy stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przyjaźń

Przyjaźń,pomorskie

387 000 zł99 m² 3 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:856 m²

Cena zawiera wartość działki oraz domu ( 315 tys. zł) Czas budowy to 3 miesiące. Można zmienić projekt domu na inny. Ten, którego zdjęcia są powyżej to: 'marcel bez G_73' a cena dotyczy stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kartuzy

Kartuzy,pomorskie

484 000 zł154 m² 3 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Cena zawiera wartość działki oraz domu ( 392 tys. zł) Czas budowy to 3 miesiące. Można zmienić projekt domu na inny. Ten, którego zdjęcia są powyżej to: 'inka ii_256' a cena dotyczy stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karnice

Karnice,zachodniopomorskie

295 000 zł220 m² 1 340,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolno stojący poniemiecki do remontu kapitalnego z bardzo dużą działką 9800m2 w małej wiosce Do sprzedaży 2 działki po 9800m2 każda , na jednej znajduje się stary do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

389 000 zł112 m² 3 473,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:285 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Na zdjęciach I etap realizacji! Gorąco polecam domy w zabudowie bliźniaczej, położone w gmie Czernica. Domy sprzedawane w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Domasław

Domasław,dolnośląskie

630 000 zł148 m² 4 258 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:355 m²

Na sprzedaż skrajny dom w zabudowie szeregowej położony w miejscowości Domasław, około 3 km od Bielan oraz 4 km od granicy miasta. Miejscowość dobrze skomunikowana, szczególnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 200 000 zł450 m² 2 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Opis budynku: piwnice: pomieszczenia gospodarcze pod całym budynkiem Parter: przedsionek, kuchnia,toaleta, korytarz, jadalnia połączona z salonem. Piętro: garderoba, 4 pokoje, toaleta, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

749 000 zł180 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący w Nadarzynie o powierzchni użytkowej 120m/kw usytuowany na działce o powierzchni 1000m/kw. Przyziemie: garaż na 1 samochód, pralnia, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Chwarzno-Wiczlino

Gdynia,pomorskie

577 000 zł93 m² 6 204,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 370 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Podlasie

Piła,wielkopolskie

560 000 zł249 m² 2 249,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:362 m²

Dom jednorodzinny W zacisznej części osiedla piła - podlasie Dom jednorodzinny wolnostojący, dla osób poszukujących spokoju z dala od zgiełku miasta , posadowiony w zacisznej ulicy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Makoszowy

Zabrze,śląskie

485 000 zł200 m² 2 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 289 m²

Klik : polub nas! Najszybszy dostęp do aktualnych ofert. Oferujemy do sprzedaży dom wraz Z funkcjonującą piekarnią zlokalizowany w Zabrzu, obręb Makoszowy. Na działce o powierzchni 1289.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jerzmanowice

Jerzmanowice,małopolskie

470 000 zł347 m² 1 354,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Dom wolnostojący jerzmanowice- przeginia 470 000 zł 40 arów działki Dom jednorodzinny, położny w malowniczej miejscowości Jerzmanowice oddalonej ok 20 km od Krakowa. Na sprzedaż dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krakowiany

Krakowiany,mazowieckie

350 000 zł120 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 571 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący parterowy o powierzchni całkowitej 120m/kw, usytuowany na działce 1571m/kw. Budynek składa się z przedsionka 3,1m, korytarza 12m, salonu 27m, trzech pokoi:12m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kajetany

Kajetany,mazowieckie

1 350 000 zł208 m² 6 490,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 883 m²

Do sprzedaży dom wolno stojący o powierzchni 208 m/kw w Kajetanach w gminie Nadarzyn. Budynek usytuowany jest na działce 1883 m/kw ok 1 km do węzła Nadarzyn trasa S8. Parter domu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Chabrów

Opole,opolskie

699 000 zł150 m² 4 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni ok. 150 m2, zlokalizowany w Opolu, dzielnica Chabry, usytuowany na ładnie położonej, otoczonej zielenią działce o powierzchni 370 m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

398 000 zł200 m² 1 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do sprzedaży atrakcyjnie położoną i nietuzinkową nieruchomość w Świebodzicach. Dom w zabudowie szeregowej posadowiony jest w cichym i zielonym zakątku miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Siemiechów

Siemiechów,łódzkie

389 000 zł128 m² 3 039 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 660 m²

Do sprzedania nieduży dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 93,5 m2 położony na 25-arowej działce w gm. Widawa. Niezwykle malownicze położenie nieruchomości na terenie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Ząbkowice

Dąbrowa Górnicza,śląskie

349 000 zł167 m² 2 083,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:382 m²

Wstrzymane - rezerwacja Oferujemy do sprzedaży funkcjonalny dom z potencjałem, po remoncie, na małej działce w Dąbrowie Górniczej, ząbkowicach. Dom z zewnątrz docieplony styropianem 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lipniki

Lipniki,kujawsko-pomorskie

850 000 zł280 m² 3 035,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Dom pod bdgoszczą na dużej częściowo zalesionej działce Z własnym stawem rybnym Na sprzedaż nowy dom z 2000 roku zlokalizowany w urokliwej okolicy w Lipinikach pod Bydgoszczą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Turawa

Turawa,opolskie

489 000 zł135 m² 3 622,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Prezentujemy Państwu piękny i nowoczesny domy wolnostojący o powierzchni użytkowej 135m2 w wysokim standardzie deweloperskim zamkniętym (w tym garaż i kotłownia), nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Suchy Bór

Suchy Bór,opolskie

530 000 zł150 m² 3 533 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta zawieszona - umowa przedwstępna Proponujemy Państwu do kupienia dom o powierzchni użytkowej 133 m2, położony w gm. Chrząstowice, w Suchym Borze. Dom po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

499 000 zł99 m² 5 035 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro sprzedaży, tel oferta rynku pierwotnego nowe domy W stanie deweloperskim W sprzedaży posiadamy wszystkie dostępne domy Z tej inwestycji. Zapewniamy pomoc W uzyskaniu kredytu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Reda

Reda,pomorskie

448 000 zł86 m² 5 209,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:717 m²

Cena zawiera wartość działki oraz domu ( 289 tys. zł) Czas budowy to 3 miesiące. Można zmienić projekt domu na inny. Ten, którego zdjęcia są powyżej to: 'ania_397' a cena dotyczy stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Turawa

Turawa,opolskie

130 000 zł65 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:495 m²

Oferujemy do sprzedania domek położony w Turawie (pólnocna strona Jeziora Turawskiego). Domek o powierzchni około 65m2 zlokalizowany na działce o powierzchni 4,95 ara. Domek składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Marynin

Marynin,mazowieckie

2 000 000 zł440 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 590 m²

Do sprzedaży urocza willa zlokalizowana na ścianie małego lasku. Budynek ten został wybudowany w roku 2002 z cegły i ocieplony styropianem 15cm. Parter domu to korytarz, kuchnia,salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Różany Stok

Gdańsk,pomorskie

1 159 000 zł140 m² 8 292,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:807 m²

Lokalizacja: dom zlokalizowany w spokojnej okolicy na bardzo ładnym osiedlu. Bardzo ciche i spokojne miejsce. Towarzysząca zabudowa jedno oraz niska zabudowa wielorodzinna. Wokół dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Brynów

Katowice,śląskie

650 000 zł96 m² 6 770,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej blisko Śródmieścia Katowic w Brynowie Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowo wybudowanego domu na zamkniętym osiedlu w dzielnicy Brynów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzędów

Rzędów,opolskie

269 000 zł110 m² 2 445,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Do sprzedania dom wolnostojący, usytuowany na działce o powierzchni 25 arów, zlokalizowanej w otoczonej lasami, blisko jezior turawskich miejscowości Rzędów, gmina Turawa. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mickiewicza

Kamień,pomorskie

439 000 zł129 m² 3 393,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 347 m²

Oferuję na sprzedaż bardzo dobrze utrzymany dom o łącznej powierzchni 129,36m2 w miejscowości Kamień gmina Szemud. Nieruchomość położona w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Kamień,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wojnowice

Wojnowice,dolnośląskie

620 000 zł120 m² 5 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom wolnostojący Gmina Czernica Przedmiotem sprzedaży jest piętrowy dom wolnostojący, 4 pokoje, o powierzchni użytkowej: 122,2 m.kw (według projektu) położony na działce ok. 1100 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzozówka

Brzozówka,kujawsko-pomorskie

600 000 zł225 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedaży dom. zbudowany wg projektu Murator D-24, o powierzchni całkowitej 225 mkw, położony na działce o pow. 1200 m 2 w miejscowości Brzozówka. Na parterze budynku znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chotomów

Chotomów,mazowieckie

1 500 000 zł550 m² 2 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 311 m²

Nieruchomość położona przy jednej z głównych ulic Chotomowa (na styku z Warszawą) z doskonałym połączeniem autobusowym, kolejowym oraz dobrym dojazdem samochodem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Muchów

Muchów,dolnośląskie

339 000 zł120 m² 2 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przytulny dom jednorodzinny położony około 100 metrów od drogi głównej z Jawora do Świerzawy (16 km do Jawora, 8 km do Świerzawy, ponadto 30 km do Legnicy i 30 km do Jeleniej Góry) na.