dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 473 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 473 ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł101 m² 5 435,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 202 m²

0% do biura Brak podatku Pcc dla osób które pierwszy raz nabywają nieruchomość Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego dwulokalowego położonego.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł817 m² 354,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 112 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers prezentuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość inwestycyjną przeznaczoną pod usługi, zlokalizowaną w Krośnie przy ulicy Kletówki. Kluczowa informacja.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł215 m² 1 767,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom wolnostojący W pobliżu lasu, w miejscowości władysławowo. Szybki dojazd, 20 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł108,88 m² 7 338,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kupujący nie płaci podatku pcc! Do sprzedaży domy w zabudowie bliźniaczej położone na działkach 5arowych o powierzchni użytkowej 98m2 (całkowitej 108m2) składają się z : Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł100 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Szukasz domu gotowego do zamieszkania w spokojnej okolicy? Domu z klimatem gdzie chce się wracać i spędzać wolny czas z rodziną? - Ten dom może jest właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł150,48 m² 5 648,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:304 m²

| na sprzedaż budynek w zabudowie szeregowej usytuowany na Grabówce, w prestiżowej lokalizacji w sąsiedztwie zieleni oraz domków jednorodzinnych. Położenie blisko lasu i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 039 900 zł134,20 m² 7 749 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nowy dom ok 134m2. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o pow. ok.135 m2 , posadowiony na bardzo ładnej działce o powierzchni ok.900m2. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł137,96 m² 9 785,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Bez pcc bez prowizji Polecam 5-pokojowy dom z garażem w zabudowie szeregowej. To już ostatni wolny segment. Powierzchnia działki: 187 m2 atuty: podwyższony standard wykończenia: -panele.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł150,26 m² 5 224 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 482 m²

Szukasz domu w spokojnej okolicy, blisko jezior, gdzie odpoczniesz od miejskiego zgiełku i naładujesz baterie? Link do wirtualnego spaceru: /57523e44a12e4e87a6ac6cb0abc8bf30/.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł146,34 m² 4 434,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:477 m²

Opiekun oferty Wojciech zającpośrednik Obrotu Nieruchomościamitel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 147 m,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł300 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 226 m²

Wyjątkowa nieruchomość w Szubinie - idealna dla rodziny wielopokoleniowej lub inwestora. Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 219,15 m , położony na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł77,76 m² 11 304,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:402 m²

Cenisz nowoczesny styl i szukasz nieruchomości z wysokiej jakości wykończeniem? Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą stylowej, przestronnej, czteropokojowej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł157,70 m² 8 116,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Jgjp-2382 W sprzedaży dom jednorodzinny położony w Kostrzycy, 11 km od centrum Jeleniej Góry i 8 km od centrum Karpacza. Budynek z 2012 roku, został zbudowany z bloczków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł122,49 m² 8 563,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:542 m²

Na sprzedaż dom 2a w zabudowie bliźniaczej, położony na granicy Kopnica / Lipniak, na działce o pow. 541,54 m2 Powierzchnia 122,49 m2, na którą składa się: salon z jadalnią (ok. 25.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł120 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 919 m²

Marzysz o ciszy, śpiewie ptaków i porannych spacerach wśród drzew? Ten wyjątkowy domek położony w leśnym otoczeniu to idealna propozycja dla osób, które cenią spokój, naturę.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 999 zł132 m² 10 606,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Funkcjonalny bliźniak 132 m z dużą działką 1400 m , garażem, garażem podwójnym i domkiem letnim idealny dla rodziny lub inwestora! Zgodnie z Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł153,38 m² 10 757,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:338 m²

Spokojny i ustawny dom z 4 sypialniami i garażem | Dębniki [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

886 000 zł146 m² 6 068,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 114 m²

Nieruchomość w województwie pomorskim w gminie Nowa Karczma w miejscowości Grabówko. Dom o powierzchni 146m2 projektu Archon Dom w Faworytkach 2, na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł49 m² 8 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Gotowy domek całoroczny wykończony "pod klucz", 150 metrów od jeziora, dla miłośników spokoju I natury! Całoroczny dom wolnostojący o łącznej powierzchni 49 m2, zlokalizowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł80 m² 4 362,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom w Lipnicy Murowanej blisko centrum! Oferujemy na sprzedaż dom położony w malowniczej miejscowości Lipnica Murowana, zaledwie kilka minut pieszo od centrum. Budynek parterowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

825 000 zł180,28 m² 4 576,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Wyjątkowa nieruchomość dla osób ceniących nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 900 zł90,60 m² 8 277 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment narożny w Grodzisku Mazowieckim, położony na działce o powierzchni ok. 320 m, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Stan deweloperski z pompą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł140 m² 7 786 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:466 m²

Nowy Przestronny Bliźniak. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 140 m, posadowiony na pięknej, działce ok. 466 m, w świetnym rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł210 m² 7 614,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Piękny, nowoczesny I komfortowy dom wolnostojący * Rudziczka *. Bardzo dogodny dojazd do centrum żor, okolica nowych domów. Tylko W solid taka oferta wyłączność Serdecznie zapraszamy na.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł140 m² 5 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:512 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej - Szprotawa, osiedle domów jednorodzinnych Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł136,75 m² 4 899,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:992 m²

Lokalizacja Kalisz Pomorski miejscowość z potencjałem w województwie zachodniopomorskim Kalisz Pomorski to urokliwe niewielkie miasto położone w północno-zachodniej części Polski,.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł88 m² 3 864 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży budynku położonego w malowniczej miejscowości Orzechówka, w gminie Jasienica Rosielna. To nieruchomość z ogromnym potencjałem, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł70 m² 3 414,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:867 m²

Do sprzedaży niewielki murowany dom na działce o powierzchni około 70 m2 na działce 867 m2 w miejscowości Czechowice (gm. Żelechlinek). Dom do własnej aranżacji z częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł280 m² 6 392,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Komfortowy dom w prestiżowej lokalizacji Myślenice, zarabie Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość położoną w jednej z najbardziej cenionych części Myślenic na Zarabiu, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł131,10 m² 11 365,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:335 m²

Okazja| lux /dom /partynice /5 pok Nowoczesny dom z ogrodem w zielonej okolicy Partynic Na sprzedaż nowoczesny, przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł280 m² 6 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferujemy do sprzedaży klimatyczny dom położony 5 minut od centrum Krzeszowic. Nieruchomość wybudowana w 2010 r. wg. indywidualnego projektu, podpiwniczony, garaż dwustanowiskowy w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł160 m² 4 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro Galicja Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży dużego domu z lat 90 o powierzchni 160m2 usytuowanego na działce z ogrodem o powierzchni 15ar. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł277 m² 5 595,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:900 m²

Jeśli szukasz domu z ogródkem blisko Opola, to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Lokalizacja: dom jednorodzinny o powierzchni 170m2 z dodatkową "senioratką" o powierzchni 107m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł180 m² 6 661,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 918 m²

Piękna nieruchomość pod Łowiczem - miejscowość Parma gdzie znajdą Państwo ciszę i spokój Do Skierniewic dojedziemy w 15 minut, a do Łodzi lub Warszawy w 45 minut co stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł3 000 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Neruchomość usytuowana jest w spokojnej wsi Grabnik, z dala od głównych szlaków, a jednocześnie w dobrym zasięgu Ełku i Starych Juch. Działka o pow. 3000 m posiada.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł104 m² 9 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Komplet mieszkań przy ul. Piłsudskiego (vis a vis Prima Park) w Markach. Mieszczą się w środkowym segmencie w kameralnej inwestycji. W segmencie mieszczą się 3 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

549 900 zł85 m² 6 469,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Radawiec Duży - dom wraz z budynkami gospodarczymi na dużej działce schodzącej do rzeczki Nieruchomość położona w odległości krótkiego spaceru od lasu, z dostępem do rzeki! Nieduży.