dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 434 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 434 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, Gzichów

Będzin,śląskie

925 000 zł359 m² 2 576,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 066 m²

Dom W pięknej I spokojnej okolicy! dom 5-pokojowy W pięknym I spokojnym miejscu będzina, osiedle namiarkowe! Budynek mieszkalny wybudowany w 2005 roku, o powierzchni 359m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Daleka

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł148 m² 8 040,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:864 m²

Do sprzedaży luksusowa posiadłość wybudowana w 2013 roku. Piękna, elegancka, zachwyca swoim wnętrzem i klimatem. Dom zbudowany z najlepszej jakości materiałów. Meble z XIX wieku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

940 005 zł150 m² 6 266,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej z 2006r. usytuowany w bardzo kameralnej i spokojnej części Warszewa niedaleko Szczecińskiej Gubałówki. Pogranicze Osowa i Warszewa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Długa

Białystok,podlaskie

1 360 000 zł198 m² 6 872,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 387 m²

Komfortowy dom z dużą działką w centrum miasta Chcesz mieć własną, komfortową, zieloną oazę w centrum miasta? To właśnie jest ta oferta! Dom wolnostojący, piękna, duża działka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bralin

Bralin,wielkopolskie

649 999 zł120 m² 5 416,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży połowa bliźniaka z 1997 roku Każdy element wystroju przemyślany i skrupulatnie dopasowany. Meble sprowadzane z różnych zakątków Europy. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Zagórze

Sosnowiec,śląskie

375 000 zł130 m² 2 884,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 058 m²

Dom sosnowiec zagórze spokojna dzielnica domów jednorodzinnych dom 6-pokojowy W pięknym I spokojnym miejscu Budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej , wybudowany w roku 1971,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kępno

Kępno,wielkopolskie

980 000 zł300 m² 3 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Do sprzedaży luksusowy dom Gustowny, elegancki, przestronny. Budynek zbudowany z najlepszej jakości materiałów. Każdy element wystroju przemyślany i skrupulatnie dopasowany. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

489 000 zł145 m² 3 372,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację osoba do kontaktu - magda janik, tel. 0% prowizji oleśnica / spalice / bliźniak Polecam dom w stanie deweloperskim (bliźniak) usytuowany w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Zacisze

Wrocław,dolnośląskie

1 600 000 zł220 m² 7 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:534 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z 1970 roku. Klimatyczny, wyremontowany w idealnej lokalizacji. Dom o powierzchni 220 [m2] w skład, którego wchodzą: - 6 urządzonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielonki-Wieś

Zielonki-Wieś,mazowieckie

670 000 zł150 m² 4 470,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Zespół budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej położonych w miejscowości Zielonki-Wieś w gminie Stare Babice. Inwestycja składa się z czterech lokali mieszkalnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czeladź

Czeladź,śląskie

400 000 zł154 m² 2 597,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży: ośmiu budynków w zabudowie szeregowej i dwa budynki wielorodzinne w Czeladzi Położenie inwestycji jest jednym z jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pawłowice

Pawłowice,śląskie

1 500 000 zł250 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Ekskluzywny dom z ogrodem, o powierzchni 3900 m2 z dużą ilością ciekawych elementów małej architektury i wielu interesujących nasadzeń, kwiatów, drzew, krzewów , roślin oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kozielska

Gliwice,śląskie

1 479 000 zł202 m² 7 327,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:636 m²

Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjny dom wolnostojący położony na osiedlu chemicznym w Gliwicach. Dom w wysokim standardzie, budowany i wykańczany materiałami wysokiej jakości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Staszyce

Piła,wielkopolskie

549 000 zł224 m² 2 448,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:758 m²

Komfort przestrzeni w domu wolno stojącym z garażem na os. Staszycach. Parter o pow. 105,10m 2 : - pokój 40m2 - pokój 30m2- ogrzewanie podłogowe - kuchnia o pow. 9,40m2- ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł200 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:394 m²

Dom między Zelwerowicza a Zdrojową, na każdej kondygnacji około 50 m. Piwnica: garaż na 2 samochody, pomieszczenia gospodarcze. Parter: pokój dzienny z wyjściem na taras, który można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zaścianki

Zaścianki,podlaskie

469 000 zł157 m² 2 987,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:343 m²

Zapraszamy na bezpłatną prezentację domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 161 m2. Do sprzedaży oferujemy ostatni, skrajny segment. Inwestycja zlokalizowana jest w Zaściankach pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Sielec

Sosnowiec,śląskie

469 000 zł167 m² 2 808,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Super oferta! polecam na sprzedaż: dom W zabudowie bliźniaczej Z 5-pokojami, 2-łazienkami W stanie surowym zamkniętym. Pow. Działki 350M2 ***garaż jednostanowiskowy w budynku***.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bajkowe

Poznań,wielkopolskie

1 300 000 zł200 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:254 m²

Polecam do sprzedaży szeregowiec o wysokim standardzie wykończenia z 2006 roku wybudowany przez firmę ataner zlokalizowany na os. Bajkowym przy ul. Krasnoludków. Dom o pow. 200mkw, działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

680 000 zł166 m² 4 087,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:904 m²

Oferta wyłącznie W firmie rodźko! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! zielonka wszystkie zdjęcia nieruchomości dostępne U agentki świetna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Hrubieszowska

Sławków,śląskie

390 000 zł201 m² 1 943,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:559 m²

! 0% od kupującego! na sprzedaż dom do własnego wykończenia Z zagospodarowaną działką O przemyślanym rozkładzie pomieszczeń, niesamowity strych W nieruchomości dzięki któremu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kowary

Kowary,dolnośląskie

229 000 zł220 m² 1 040,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Biuro nieruchomości Optima oferuje Państwu do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej(środkowy), w stanie surowym zamkniętym posadowiony na działce o pow. 210m2 ,w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

1 350 000 zł160 m² 8 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 168 m²

Polecam do sprzedaży przepiękny, komfortowy dom wolnostojący w Kiełczowie. Dom został wybudowany wg.projektu `ALEKSANDRA ` Jest doskonałym rozwiązaniem dla osób ceniących funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łubno

Łubno,łódzkie

125 000 zł120 m² 1 041,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Oferujemy do sprzedaży nieduży dom o pow. około 84 m 2 w stanie surowym zamkniętym, ulokowany na działce około 4800 m 2 przy drodze asfaltowej na trasie Łęczyca -kłodawa. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stobno

Stobno,zachodniopomorskie

720 000 zł160 m² 4 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:841 m²

Nowy funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni 160m2 z poddaszem użytkowym .Dom pięknie położony na działce o powierzchni 841m2. Znajduję się na zamkniętym osiedlu. Dobra propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

550 000 zł100 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do sprzedania bardzo ładnie wykończony parterowy bliźniak z 2000 r. Bardzo ciekawy układ. Z przedpokoju wchodzi się do salonu, z którego jest wyjście na duży ogródek (250 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Koninko

Koninko,wielkopolskie

269 000 zł65 m² 4 169 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjna oferta 269000 zł! nowe mieszkania od dewelopera bez podatku pcc 2% I prowizji. W ofercie posiadamy wszystkie dostępne mieszkania Z tej inwestycji. Biuro oferuje również lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Szczepankowo

Poznań,wielkopolskie

1 600 000 zł230 m² 6 957 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż luksusowy dom położony w Szczepankowie z idealnym dojazdem do trasy Katowickiej. Dom został wybudowany w 2003 roku, posiada 3 kondygnacje: parter, i piętro oraz poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lublin

Lublin,lubelskie

664 000 zł196 m² 3 389,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:512 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w stanie deweloperskim o pow. użytk. 162,3 m2, położony na działce o pow. 512 m2 w północnej części Lublina. Dom składa się z 2 kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krosno Odrzańskie

Krosno Odrzańskie,lubuskie

410 000 zł297 m² 1 380,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 856 m²

Dom wolnostojący jedno - lub dwurodzinny Nieruchomości oferuje duży dom wolnostojący w Krośnie Odrzańskim w obrębie Łochowice. Oferowany dom to idealne lokum dla ceniących sobie przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Białostoczek

Białystok,podlaskie

428 890 zł77 m² 5 570 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy do zakupu skrajnego segmentu szeregówki położonego w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Białostoczek. Budynek zbudowany w technologii szkieletowej metodą skandynawską ; ściany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stryszawa

Stryszawa,małopolskie

395 000 zł190 m² 2 078,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Do sprzedania dom wolnostojący 190m2 położony na działce 10ar w miejscowości Stryszawa Dolna. Dom zbudowany i wykończony z wysokich standardowo materiałów budowlanych. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, Głębokie

Szczecin,zachodniopomorskie

1 490 000 zł220 m² 6 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:644 m²

Dom położony jest w Szczecinie w atrakcyjnej i spokojnej części dzielnicy "głębokie" i został zbudowany ok. 1935 roku. W latach 2011-2012 przeprowadzony został kompleksowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

550 000 zł150 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 575 m²

Szukasz domu w wyjątkowym miejscu z dala od miejskiego zgiełku? Marzysz o przestrzeni dookoła domu, zieleni, lasów, spokoju we własnym ogrodzie? Wszystko to znajdziesz w tej ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rocha

Częstochowa,śląskie

675 000 zł150 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 234 m²

Szukasz idealnego miejsca na swój biznes? Dom na działce z potencjałem w biznesowej dzielnicy Częstochowy Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący ( 4 pokoje i dwie łazienki) o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Roztocznik

Roztocznik,dolnośląskie

550 000 zł200 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 168 m²

Dom przedwojenny po kapitalnym remoncie w 2018 roku. Wszystko nowe. Materiały wysokiej jakości. Piękna działka do skończenia aranżacji. Na posesji pomieszczenie gospodarcze (stodoła) do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sarnów

Sarnów,śląskie

350 000 zł100 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nieruchomość W spokojnej lokalizacji- sarnów lokalizacja: dom znajdujący się w Sarnowie. W pobliżu : sklepy spożywcze, przystanek komunikacji miejskiej( 8 minut pieszo),

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

499 000 zł127 m² 3 914,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:668 m²

Brak 2%pcc! domy pasywne z dużą działką! Ruszyła sprzedaż nowej inwestycji domów wolnostojących z dwustanowiskową wiatą garażowym w Laryszowie gm. Zbrosławice. Lokalizacja wymarzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Pogoń

Sosnowiec,śląskie

1 100 000 zł176 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:368 m²

Super oferta! polecam na sprzedaż: funkcjonalny nowy dom bliźniak- do zamieszkania rok budowy 2016 5-pokojowy dom O pow.176M2 Z GARAŻEM JEDNOSTANOWISKOWYM Z DZIAŁKĄ o pow.368m2 NIE

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Żabi Róg

Żabi Róg,warmińsko-mazurskie

115 000 zł30 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam dom nad jeziorem Dom wolno stojący na Mazurach w Żabim Rogu na zadbanej działce 1000m2. Jest to domek letniskowy, zasilany w niezbędne media, murowany, kryty onduliną (ekologiczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jana Olbrachta

Rzeszów,podkarpackie

355 000 zł160 m² 2 218,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

5 pokoi | ul. Olbrachta | Rzeszów Do sprzedaży dom wolno stojący, do remontu według własnej aranżacji. Powierzchnia działki 7arów. Budynek z lat 80, ogrodzony. Dojazd drogą asfaltową. Parter: -.