dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 427 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 427 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Poraj

Poraj,śląskie

545 000 zł150 m² 3 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Sprzedam komfortowy dom o pow.150m2 w Masłońskim. Wgn Myszków, ul.Kościuszki 32 Oferujemy Państwu komfortowy dom w uroczej dzielnicy Poraja Masłońskie posadowiony przy terenach leśnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Klepacze

Klepacze,podlaskie

490 000 zł113 m² 4 336,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:618 m²

*** Szeregówka *** stan deweloperski *** Klepacze *** Polecamy zespół 7 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej powstające w Klepaczach gm. Choroszcz, tuż przy osiedlu Starosielce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełpin Poduchowny

Kiełpin Poduchowny,mazowieckie

1 180 000 zł240 m² 4 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Dom wolnostojący,otynkowany,w trakcie wykańczania wewnątrz i obróbka rynien.Ładna i bardzo pomysłowa architektura oraz lokalizacja.Najpiękniejsza lokalizacja Łomianek. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

649 000 zł145 m² 4 489,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:974 m²

Tylko Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość nabycia pięknego, wygodnego i komfortowego domu parterowego z poddaszem użytkowym, usytuowanego w zacisznej okolicy Solca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rożnowice

Rożnowice,małopolskie

130 000 zł90 m² 1 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:24 996 m²

Nowa niższa cena! Przedmiotem sprzedaży jest gospodarstwo rolne położone w urokliwym miejscu Pogórza Ciężkowickiego zlokalizowane na wzgórzu z widokiem na Tatry, w sąsiedztwie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

440 000 zł90 m² 4 889 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:264 m²

- kameralny dom w zabudowie bliźniaczej - doskonała lokalizacja i wszędzie blisko - 90m2 idealnie zaplanowanej przestrzeni do wygodnego życia - funkcjonalny rozkład pomieszczeń salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Przytok

Przytok,lubuskie

380 000 zł105 m² 3 605,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:611 m²

Nowy dom W zabudowie bliźniaczej W przytoku. Dom o powierzchni 105,48 m2 położony na działce 611 m2. Układ parter 1. Wiatrołap 4,32 2. Kotłownia 3,67 3. Toaleta 0,95 (1,40) 4. Korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Minkowice Oławskie

Minkowice Oławskie,dolnośląskie

750 000 zł170 m² 4 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom dla rodziny dwupokoleniowej! Serdecznie polecam stylową willę zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Minkowice Oławskie lokalizacja zapewnia: - bardzo dobrą infrastrukturę (w samej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bierna

Bierna,śląskie

429 000 zł209 m² 2 052,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Bierna. Funkcjonalny dom w ładnej lokalizacji w pobliżu Jezioro Żywieckie. Bardzo dobra komunikacja z Żywcem i Bielskiem, spokojne otoczenie, idealne miejsce do stałego zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Boryszyn

Boryszyn,lubuskie

289 000 zł168 m² 1 720,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Kochasz spokój i przyrodę? Chcesz mieszkać za miastem, z dala od smogu i hałasu? Mam dla Ciebie propozycję Wyobraź sobie sytuację: wychodzisz z domu na taras, popijasz poranną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Dąbie

Szczecin,zachodniopomorskie

898 000 zł220 m² 4 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:565 m²

Dom który 'sam spłaci kredyt'.Pięknie położony w Dąbiu wolnostojący dom z niezależną kawalerką.Powierzchnia całkowita ok.220m2 użytkowa ok.150m2,dom III kondygnacyjny.Parter domu zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Drohiczyn

Drohiczyn,podlaskie

150 000 zł100 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:861 m²

Oferujemy Państwu nieruchomość znajdującą się w Drohiczynie w której skład wchodzą dwa domy (murowany i drewniany) po około 50m2 wraz z stodołą położone na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łukęcin

Łukęcin,zachodniopomorskie

550 000 zł70 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:179 m²

Prezentujemy Państwu dom mieszkalno - wypoczynkowy, parterowy z użytkowym poddaszem, znajdujący się w miejscowości Łukęcin, miejscowości wypoczynkowej położonej nad brzegiem Bałtyku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Koniuchy

Toruń,kujawsko-pomorskie

700 000 zł220 m² 3 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Wirtualny spacer | koniuchy 220 m 2 Witam serdecznie Przedstawiam Państwu ofertę lokalu na cele usługowo - handlowe. Lokal składa się z dużej sali z wydzielonym ogrodem na parterze Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

399 000 zł80 m² 4 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:455 m²

Halo Nieruchomości oferta na wyłączność. Atuty: centrum - ogrzewanie gazowe, nowa elewacja I dach. Blisko do plaży, dla rodzin Z dziećmi, bądź osób poszukujących wyjątkowego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Podłęże

Podłęże,małopolskie

630 000 zł124 m² 5 080,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania przestronny dom wolnostojący o powierzchni 124 m2. , zbudowany według projektu "dom w Lucernie" -archonu. Poniżej link do projektu Dom położony w Podłęzu na ładnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bysławska

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł174 m² 4 310,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Do sprzednia segment w zabudowie bliźniaczej w Falenicy w okolicy ul. Bysławskiej i Wału Miedzeszyńskiego, oddany do użytkowania w roku 2017. Dom parterowy z wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Długa

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 950 000 zł126 m² 15 476 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Przepiękna działka porośnięta starodrzewem w Konstancinie-Jeziornej. Parter domu stanowi duży, składający się z 3 części, salon, kuchnia, 2 sypialnie, łazienka z toaletą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Galicyjska

Zielonki,małopolskie

535 000 zł118 m² 4 543,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Zjawiskowy zachód słońca i nieprzeciętny plan zagospodarowania sprawiają, że inne mieszkania przeznaczone na sprzedaż w Zielonkach nie są w stanie konkurować z tą lokalizacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Antoniów

Dąbrowa Górnicza,śląskie

869 999 zł180 m² 4 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:670 m²

Szukasz ekskluzywnego , a zarazem ekonomicznego domu wolnostojącego ? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mamy do zaoferowania wybudowany w 2013 roku dom w pobliżu jeziora Pogoria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Sławociesze

Szczecin,zachodniopomorskie

749 000 zł120 m² 6 237,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:874 m²

Polecam nieduży funkcjonalny dom wolnostojący położony w spokojnej zielonej okolicy w Sławocieszu na prawym brzegu Szczecina. Niewielkie rozmiary domu, przemyślany rozkład oraz zastosowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubinka

Lubinka,małopolskie

690 000 zł189 m² 3 650,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Nowoczesny dom z widokiem na Tatry w okolicach Pleśnej koło Tarnowa. Oferujemy Państwu dom jednorodzinny położony 12 km od Tarnowa na widokowej działce przy lesie, o wystawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubin

Lubin,dolnośląskie

620 000 zł119 m² 5 210,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowy, komfortowy dom W lubinie Os. Stary Lubin. Nieruchomość całkowicie wykończona w nowoczesnym stylu, gotowa do zamieszkania. NA parterze zlokalizowano wyposażoną kuchnie z wyspą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kobylnica

Kobylnica,wielkopolskie

782 000 zł200 m² 3 910 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 241 m²

Kobylnica gmina Swarzędz. Zapraszamy do wyjątkowego, komfortowego domu o miłej, rodzinnej atmosferze. Dom wolno stojący o powierzchni całkowitej 200 m2, na działce 1241 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rybnik

Rybnik,śląskie

309 000 zł138 m² 2 243,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 594 m²

Oferta zarezerwowana! Oferta tylko w naszym biurze - zapraszamy na prezentację. Teraz Nowa niższa cena. Dla osób zainteresowanych możliwość negocjacji ceny. Pięknie zagospodarowany ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

499 000 zł300 m² 1 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:8 076 m²

Obszerny, wygodny dom z końca lat 80-tych,położony na obrzeżach miasta, otoczony terenami zielonymi, z rozległymi widokami ,a jednocześnie z dobrym dojazdem do centrum miasta. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Radość

Warszawa,mazowieckie

1 299 000 zł446 m² 2 912,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 096 m²

Nieruchomość ulokowana w podwarszawskiej Radości w odległości ok. 2 km od stacji kolejki skm w sąsiedztwie lasu i lużnej zabudowy wolnostojącej, jednorodzinnej - brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przodkowo

Przodkowo,pomorskie

419 000 zł94 m² 4 457,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Sprzedam dom wraz z działką blisko ulicy: 309 W tym miejscu wybudujemy dom według projektu: 'lucia dcb88_328' lub innego, wybranego przez Państwa. Cena zawiera działkę oraz budowę domu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

889 000 zł128 m² 6 927,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Do sprzedania lokal 1b (pietro) w budynku mieszkalnym jednorodzinnym piętrowym, składającym z 10 lokali mieszkalnych oraz garażu wielostanowiskowego, dodatkowo płatnego (60 000 zł) z boku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Prejłowo

Prejłowo,warmińsko-mazurskie

450 000 zł190 m² 2 363,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:991 m²

Polecamy Państwu do sprzedaży wolnostojący dom, położony w miejscowości Prejłowo - 18 km od Olsztyna. Łączna powierzchnia działek (w kształcie prostokąta) - 991 m2. Oferowana cena sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Górki Zawadzkie

Nowy Sącz,małopolskie

365 000 zł91 m² 3 997 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

!Uwaga ostatni segment! 0% prowizji od kupującego! Oferujemy nowy bez czynszowy energooszczędny dom/mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. użytkowej 91,31m2 w Nowym Sączu przy ul.Górki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zielona

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł400 m² 3 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Budynek mieszkalny w Wesołej Zielonej , dwulokalowy, parterowy z użytkowym poddaszem w pełnym podpiwniczeniu, wolnosrojący z 2008 roku o powierzchni całkowitej 400 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

520 000 zł174 m² 2 988,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:411 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej w Niepołomicach w zielonej i spokojnej okolicy a jednocześnie w niewielkiej odległości od centrum miasta.Dom wybudowany wg projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

460 000 zł125 m² 3 680 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolno stojący położony w podkrakowskiej miejscowości Niepołomice. Dom znajduje się na ładnym osiedlu domków jednorodzinnych,w bardzo dobrej lokalizacji. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzezia Łąka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

449 000 zł124 m² 3 620,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:550 m²

Polecam atrakcyjny dom parterowy w zabudowie bliźniaczej z garażem położony w Brzeziej Łące, gmina Długołęka. Posadowiony na działce o pow. 550m2. Układ pomieszczeń rozkłada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

545 000 zł174 m² 3 132,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:533 m²

Polecam do sprzedaży 4 domy wolnostojące w Grabówce 15 minut od centrum Białymstoku. Stan deweloperski. Powierzchnia całkowita każdego budynku wynosi 174 m2, użytkowa 155 m2. Dom posadowiony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

520 000 zł115 m² 4 521,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Radwanice - dom w zabudowie szeregowej w pięknej okolicy. Jako zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera nie pobieramy prowizji od kupującego. Na sprzedaż skrajny dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Czarnuszki

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł127 m² 4 330,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:226 m²

Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 127 m2 w dzielnicy Wawer (okolice ul. Czarnuszki) Cała inwestycja to kameralne, zamknięte osiedle na granicy Mazowieckiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żary

Żary,lubuskie

90 000 zł200 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Polecamy na sprzedaż dom parterowy wraz z budynkiem gospodarczym. Położenie domu na działce o pow. 2300 m2. Dom do kapitalnego remontu. Polecam ofertę ze względu na położenie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bukowo

Szczecin,zachodniopomorskie

860 001 zł140 m² 6 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Atrakcyjny Dom jednorodzinny z 2014r. w zabudowie szeregowej na zamkniętym cichym osiedlu, położony na Bukowie w sąsiedztwie zabudowy domów jednorodzinnych, w bezpośredniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Michałowice

Michałowice,mazowieckie

889 000 zł200 m² 4 445 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 315 m²

Bez prowizji od kupującego Dom wolnostojący w Michałowicach na działce 1315 m2 przy drodze asfaltowej w otoczeniu nowych domów oraz dojrzałej zieleni. Zestawienie powierzchni : Parter salon -.